Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Samsung, Kore gazileri torunlarına üniversite bursu imkanı sunuyor

128
Cevap
2
Favori
16.580
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Samsung, Kore gazileri torunlarına üniversite bursu imkanı sunuyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    303 Mesaj
    Guzel reklam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    1388 Mesaj
    Deger vermesi guzel. Tesekkurler samsung :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

https://lh4.googleusercontent.com/-pDZlcYMjXb4/TscIEE-kT4I/AAAAAAABKTc/a6f9GgPX20w/w449-h336-k/IMG_0400.JPG
    https://lh5.googleusercontent.com/-IYRmiEt8cyk/TscIEMW5bCI/AAAAAAABKUY/stjxEWaGUi4/w363-h273-k/IMG_0394.JPG
    https://lh6.googleusercontent.com/-CynX59NiMvk/TscIEPpONwI/AAAAAAABKVE/4I9Zqh2cMgs/w363-h273-k/IMG_0390.JPG
    https://lh4.googleusercontent.com/-8-eEaYFNwy0/TscIEC7IDSI/AAAAAAABKTI/4hIO_9mlMMs/w450-h338-k/IMG_0398.JPG

Dipnot olarak şunu söylemek isterim. Son derece temiz bakımlı ve hatıralarına saygılı biçimde Güney Kore topraklarında yatsalar da, evden o kadar uzak bir coğrafayada onları görmek karmaşık duygular yaratıyor.

• Yarbay
    2291 Mesaj
    Dedem Kore Gazisi . Hemen Başvurdum :)
    |
    |
    Msi Z270 Tomahawk Motherboard İntel Core İ5 7600K Asus GTX1060 Dual OC 6gb Kingston Fury Hyper X 16gb DDR4 2400mhz Samsung 850 Evo 500gb Corsair H100i V2 AIO Water Cooling Corsair Obsidian 750D Airflow Edition Corsair CS850M Gold PSU Logitech Z906 5.1 500w
    Steam : BorgaXxX
  • Yarbay
    4031 Mesaj
    Helal olsun ne diyeyim samsung sosyal yöndende çok iyi işler yapan bir firma kendilerine zamanında yardım eli uzatanları unutmuyorlar.
    Zamanında yardım ettiğimiz küçük ülke şimdi dünyanın elektronik ve sanayi devlerinden birisi birde bizim halimize bak.
    |
    |
  • Yarbay
    3941 Mesaj
    Uu işte takdire değer bir haraket helal olsun lan Samsungg 3 :)
    |
    |
  • Binbaşı
    1231 Mesaj
    Helal olsun
    |
    |
    2012-2016 BÖCCÜK ♂
    Artık aktif üye değilim.
  • Yüzbaşı
    794 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

kore Gazi'sinin üniversite'de okuyan torunumu kaldı. Milletin gazını almak başka bir şey değil.

içimdeki bütün iyi niyetli yorum isteğini baltaladın ya sanırım haklısın. ama yine de çok tatlı bir düşünce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Einheitsfront -- 18 Ocak 2012; 17:55:48 >
    |
    |
  • Yarbay
    3007 Mesaj
    İyi düşünmüşler.
    |
    |
    |
    |

• Haber Editörü
    4561 Mesaj
    Keşke dedem Kore gazisi olsaydı demedim değil
    |
    |

Orijinalden alıntı: Gannicus

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

kore Gazi'sinin üniversite'de okuyan torunumu kaldı. Milletin gazını almak başka bir şey değil.

içimdeki bütün iyi niyetli yorum isteğini baltaladın ya sanırım haklısın. ama yine de çok tatlı bir düşünce

var demekki benim dedem kore gazısı ve 89 doğumluyum OGÜ deyim .
    |
    |
    Msi Z270 Tomahawk Motherboard İntel Core İ5 7600K Asus GTX1060 Dual OC 6gb Kingston Fury Hyper X 16gb DDR4 2400mhz Samsung 850 Evo 500gb Corsair H100i V2 AIO Water Cooling Corsair Obsidian 750D Airflow Edition Corsair CS850M Gold PSU Logitech Z906 5.1 500w
    Steam : BorgaXxX
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    Benim dedem Kore Savaşı'na gitti geldi.Ama gazi kartı yok ve gaziler için olan maaşı almıyor.Almam imkansız gibi bir şey değil mi?
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    3851 Mesaj
    Madem o kadar minnettarlar bize, o zaman ülkemiz pazarına adam gibi muamele yapsınlar. Diğer global firmalara göre bir farkları var mı ülkemiz pazarına yaklaşımlarında? Yok. Ürünleri yurtdışına göre aradaki vergi farkından daha fazla farklarla ülkemize sokup halkımıza kakalamaya çalışıyorlar. Servis hizmetleri ülkedeki çoğu servisler gibi kötü durumda. Minnettarlıklarını önce esas işleri olan elektronik satışında göstersinler de, sonra bu tarz göz boyama işlerine girişsinler. Kaç kişi alacak ki bu bursu? İki bin civarı gazimiz var Kore savaşında. Hepsinin onar torunu olsun hadi yirmi bin kişi alsın bu bursu; koyar mı Samsung'a? Hayır, kaç katını kazanıyor ülkemiz pazarından. Ciddi ciddi sorarım size arkadaşlar, Samsung'un pazarlama ve satış sonrası destek bakımından ülkemizde faaliyet gösteren bir Amerikan firmasından ne farkı var Allah aşkına? Minnettarlarmış, geçsinler bu ayakları...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lepanto -- 18 Ocak 2012; 18:27:19 >
    |
    |
    dayanan Cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur.
    "
    Mustafa Kemal ATATÜRK

• Binbaşı
    1044 Mesaj
    duygulandım şimdi .helal olsun düşünmesi yeter
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
Blogio
SEO
Lastik Fiyatları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
2,969
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.