Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Samsung, Kore gazileri torunlarına üniversite bursu imkanı sunuyor

128
Cevap
2
Favori
16.580
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Samsung, Kore gazileri torunlarına üniversite bursu imkanı sunuyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3697 Mesaj
    Amerika için savaşan ve çekik gözlüleri vuran mehmetçiğin torununa bilgisayar vercez,
    '' kih kih kih ''

ordaki kötü gülüşün anlamını bilmek lazım ............

-
    |
    |
  • Binbaşı
    1068 Mesaj
    helal olsun lan
  • Çavuş
    72 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

Madem o kadar minnettarlar bize, o zaman ülkemiz pazarına adam gibi muamele yapsınlar. Diğer global firmalara göre bir farkları var mı ülkemiz pazarına yaklaşımlarında? Yok. Ürünleri yurtdışına göre aradaki vergi farkından daha fazla farklarla ülkemize sokup halkımıza kakalamaya çalışıyorlar. Servis hizmetleri ülkedeki çoğu servisler gibi kötü durumda. Minnettarlıklarını önce esas işleri olan elektronik satışında göstersinler de, sonra bu tarz göz boyama işlerine girişsinler. Kaç kişi alacak ki bu bursu? İki bin civarı gazimiz var Kore savaşında. Hepsinin onar torunu olsun hadi yirmi bin kişi alsın bu bursu; koyar mı Samsunga? Hayır, kaç katını kazanıyor ülkemiz pazarından. Ciddi ciddi sorarım size arkadaşlar, Samsungun pazarlama ve satış sonrası destek bakımından ülkemizde faaliyet gösteren bir Amerikan firmasından ne farkı var Allah aşkına? Minnettarlarmış, geçsinler bu ayakları...

Oldu karninizi da o doyursun bari.

• Emekli Yönetici
    11302 Mesaj
    Samsung'a helal olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
  • Çavuş
    85 Mesaj
    Çok başarılı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Yiyorum, içiyorum, ...

-Milli Kayınço-
  • Er
    4 Mesaj
    kim ne derse desin samsung
    |
    |

DH ESOGU
    Öğrencileri
  • Binbaşı
    1254 Mesaj
    soru 1: korede ne işimiz vardı ?
    soru 2: o dönemde bizim 70 te bir ekonomimize sahip olan kore nin neden şimdi 70 katı gerisindeyiz?
    soru 3: bende pearl horbour gazisiyim japonyada benim torunuma burs verir mi?
    |
    |
  • Yarbay
    3697 Mesaj
    - KORE savaşını okuyun birde buraya gelip bu gençlerimizim bu habere yaptığı yorumları okuyun, sonucu buraya yazmabilirsiniz,
    - Buraya '' HELAL Samsung'' yazan bütün kullanıcılar acaba kore savaşı konusunda ne biliryorlar birde onu yazabilirlerse

Hİç biri kore savaşını açıp okumayacak, ben yazayım 1 cümle ile, bizimkilerden ölenler ... yoluna gitmiştir, ağır geldi değilmi , AÇ OKU ŞİMDİ !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artenis -- 18 Ocak 2012; 20:39:52 >
    Bence ayrım yapmaması lazım.Niye sadece gazilerin torunları
  • Yarbay
    21597 Mesaj
    Daha vahim olanı, oraya savaşmaya gönüllüler gitmişti.
    |
    |
    Babamın dedesi Kore gazisiymiş bugün öğrendim. Başvurayım bakalım.
  • Yüzbaşı
    820 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: artenis

- KORE savaşını okuyun birde buraya gelip bu gençlerimizim bu habere yaptığı yorumları okuyun, sonucu buraya yazmabilirsiniz,
    - Buraya '' HELAL Samsung'' yazan bütün kullanıcılar acaba kore savaşı konusunda ne biliryorlar birde onu yazabilirlerse

Hİç biri kore savaşını açıp okumayacak, ben yazayım 1 cümle ile, bizimkilerden ölenler ... yoluna gitmiştir, ağır geldi değilmi , AÇ OKU ŞİMDİ !

- Savaşı Samsung çıkarmadı
    - Stalin bizden Artvin, Kars civarını isteyince Nato şemsiyesine girmek için mecbur kaldık.
    - Bu millet 600 yıl boyunca yardım istendiğinde dünyanın öbür ucuna bile yardım etmiştir.
    - Adamlar orada şehit olmuşlar ve de onlarda sahip çıkıp çok güzel şehitlik yapmışlar. Biz kendi gazilerimize şehitlerimize ne yapıyoruz?

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

Savaşta kaç kisi varsa kesin o rakamın birkaç katı talep olur

Ya benim amcamın karısının 16.cocugunun 27 kuzeninin yengesinin torunun vaftiz babası o savaştaymis

ee zaten her gaznin 3 5 torunu vardir değilmi ?
    |
    |
    Bu ne tezatlıktır? Normalde ağzımıza salıncak kurup sallana sallana.... yapmaları gerekirken...ilginç..

Orijinalden alıntı: alpa07

Bence ayrım yapmaması lazım.Niye sadece gazilerin torunları

senin devletin ayrım yapmadan herkese burs veriyor mu da elin korelisine ayrım yapmasın diyorsun? kaldı ki böyle bir mecburiyetleri de yok. tamamen minnetlerini gösteriyor adamlar ama hala yaranamıyorlar.
    |
    |
  • Yarbay
    4569 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: safak951

Babamın dedesi Kore gazisiymiş bugün öğrendim. Başvurayım bakalım.

Dedem kore gazisi fakat ben üniversite'den mezun olalı 5 yıl oluyor.. Neredeyse kendim çocuk sahibi olmak üzereyim.

İşin bu yanı ilginç geldi açıkçası, biraz gecikmiş bir destek olacak..

Kore gazisi torunlarının çoğunun üniversitede burs alma yaşını çoktan geçtiğini görmezden gelirsek öğrencilere her türlü desteği alkışlarız..
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: u.r.k.

quote:

Orijinalden alıntı: artenis

- Savaşı Samsung çıkarmadı
    - Stalin bizden Artvin, Kars civarını isteyince Nato şemsiyesine girmek için mecbur kaldık.
    - Bu millet 600 yıl boyunca yardım istendiğinde dünyanın öbür ucuna bile yardım etmiştir.
    - Adamlar orada şehit olmuşlar ve de onlarda sahip çıkıp çok güzel şehitlik yapmışlar. Biz kendi gazilerimize şehitlerimize ne yapıyoruz?

biz yardım ederiz herkese , biz 600 yıl falan filan durumu değildir bu, işi yüzeyselleştirme, altındaki çapanoğlunu hala görmüyorsun, lafın hepsi deliye söylenir ...

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
SEO
son dakika
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.