Şimdi Ara

SAMSUNG KALİTESİNDEN ŞÜPHE DUYUYORUM ARTIK!.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
4.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: damasyus

Behramx kardeş geçmiş olsun,başına gelenlere üzülmemek elde değil.
    Arkadaşım sen bu servisin ismini ver ben onlara bir email atayım,bunların yapacağı başka bir iş var bizim köye davar çobanı lazım
    Bunlar komple servisi kapatsınlar gelip bizim köyde davar çobanlığı yapsınlar.
    Bunlardan başka bir b..k olmaz.

Selamlar.

Avcılardaki Ekmen servisi samsung kalitesi artık ortada bundan sonra samsung ile ilgili hiç bir şey almam ve aldırtmamda. Teşekkürler herkese

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BehramX -- 11 Şubat 2012; 14:52:00 >
  • Samsungun yurtdışı ana merkezine mail ile şikayet edilebilir denemek lazım belki bir işe yarar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanak

Samsungun yurtdışı ana merkezine mail ile şikayet edilebilir denemek lazım belki bir işe yarar..

Samsung firmasında sorun var adamlar kalitesiz ürünler üretiyor sorun bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BehramX -- 12 Şubat 2012; 11:45:55 >
  • Sorunları okudukça güleyimmi ağlayayımmı bilemedim ama bu sorunları tek bir cümle açıklamaya yetiyor arkadaşlar. UCUZ ETİN YAHNİSİ YAVAN OLUR

Saygılar
  • Gerçekten ucuz olsa ucuz etin yahnisi diyeceezde ucuzda değilki meretler...
  • bu işler yurt dışında nasıl oluyor bilenler paylaşabilirmi;???değişim iade tamir onarım prosedürleri????
  • Evet arkadaşlar ekmen servisi arızalı led tv alması 09.02.2012 perşembe alması lazım iken gelen arkadaşlar yoğunluktan dolayı pazartesiye ertelediler bugün sabah 13.02.2012 pazartesi arayıp gelemeyeceklerini yine yoğun olduklarını söyleyip yarına ertelediler samsung 444 77 11 arayıp ekmen servisini gelmediklerini söyledim 1 haftadır televizyon arızalı gelen olmadığını söyledim yarım saat içinde döneceklerini söylediler bende aramayın gelmek istemeyeni hiç istemem evime bile sokmam dedim başka bir bölgeden servis talebinden bulundum Bakırköyden MTA elektroniği arıza kaydı açtılar bakalım bunlar ne zaman gelir televizyon onarılır allah bilir ekmen servisini google aratınca şikayvar. com'da her sayfada 7 şikayet ve 6 sayfa olduğunu gördüm toplamda 35 şikayet var bu servis ile ilgili

Mta elektroniğe baktım toplamda 3 şikayet gördüm bilginiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BehramX -- 13 Şubat 2012; 11:08:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BehramX

Evet arkadaşlar ekmen servisi arızalı led tv alması 09.02.2012 perşembe alması lazım iken gelen arkadaşlar yoğunluktan dolayı pazartesiye ertelediler bugün sabah 13.02.2012 pazartesi arayıp gelemeyeceklerini yine yoğun olduklarını söyleyip yarına ertelediler samsung 444 77 11 arayıp ekmen servisini gelmediklerini söyledim 1 haftadır televizyon arızalı gelen olmadığını söyledim yarım saat içinde döneceklerini söylediler bende aramayın gelmek istemeyeni hiç istemem evime bile sokmam dedim başka bir bölgeden servis talebinden bulundum Bakırköyden MTA elektroniği arıza kaydı açtılar bakalım bunlar ne zaman gelir televizyon onarılır allah bilir ekmen servisini google aratınca şikayvar. com'da her sayfada 7 şikayet ve 6 sayfa olduğunu gördüm toplamda 35 şikayet var bu servis ile ilgili

Size naçizane tavsiyem; forumlarda Korelilerin tapon malları için (hiç hak etmedikleri halde) yapılan sayfalar dolusu övgülere aldanmadan para iadesi almaya çalışmanız olacak...

Eğer paranızı kurtarabilirseniz üzerine bir miktar daha para ekleyip Japon malı TV alın ve kurtulun bu işkenceden...

• quote:

Orijinalden alıntı: dammak

quote:

Evet arkadaşlar ekmen servisi arızalı led tv alması 09.02.2012 perşembe alması lazım iken gelen arkadaşlar yoğunluktan dolayı pazartesiye ertelediler bugün sabah 13.02.2012 pazartesi arayıp gelemeyeceklerini yine yoğun olduklarını söyleyip yarına ertelediler samsung 444 77 11 arayıp ekmen servisini gelmediklerini söyledim 1 haftadır televizyon arızalı gelen olmadığını söyledim yarım saat içinde döneceklerini söylediler bende aramayın gelmek istemeyeni hiç istemem evime bile sokmam dedim başka bir bölgeden servis talebinden bulundum Bakırköyden MTA elektroniği arıza kaydı açtılar bakalım bunlar ne zaman gelir televizyon onarılır allah bilir ekmen servisini google aratınca şikayvar. com'da her sayfada 7 şikayet ve 6 sayfa olduğunu gördüm toplamda 35 şikayet var bu servis ile ilgili

Size naçizane tavsiyem; forumlarda Korelilerin tapon malları için (hiç hak etmedikleri halde) yapılan sayfalar dolusu övgülere aldanmadan para iadesi almaya çalışmanız olacak...

Eğer paranızı kurtarabilirseniz üzerine bir miktar daha para ekleyip Japon malı TV alın ve kurtulun bu işkenceden...

üzerinden 5 ay geçmiş para iadesini talep edebilirmiyim?

• ürün değişime girer ve aynı ürün ellerin de yoksa para iadesi talep edebiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psnnetworkcard

ürün değişime girer ve aynı ürün ellerin de yoksa para iadesi talep edebiliyorsunuz.

Değişim değilde arızayı onarıp yollarlarsa ne yapabilirim ?
  • Onarım yapılırsa ona yapacağın bişey yok diye biliyorum.Şayet aynı arızayı 1 yıl için de 3kere yaparsa değişim hakkı doğuyor diye biliyorum.Ama yine'de araştırmak gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psnnetworkcard

Onarım yapılırsa ona yapacağın bişey yok diye biliyorum.Şayet aynı arızayı 1 yıl için de 3kere yaparsa değişim hakkı doğuyor diye biliyorum.Ama yine'de araştırmak gerek.

Teşekkürler bunun yazdım bir köşeye

1 gitti 2 kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BehramX -- 13 Şubat 2012; 17:40:23 >
  • 4000 TL verip birde bunlarla uğraşmak çok kötü olsa gerek.İnşallah sorununuz çözülür.

Saygılar
  • arkadaşlar uğraşmayın ya çağırın servisi gelsin eve rapor yazsın git aldığın yere al paranı dön eve bitti bu kadar. Ben öyle yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: elakremm

arkadaşlar uğraşmayın ya çağırın servisi gelsin eve rapor yazsın git aldığın yere al paranı dön eve bitti bu kadar. Ben öyle yaptım

Servis gelse bile rapor evde yazmıyorlar 2 kez yazdırdığımdan biliyorum servise çekip orada inceledikten sonra rapor yazılıyor bide eve gelip alsalar... 4 gündür servisi bekliyorum düşünü artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BehramX -- 13 Şubat 2012; 21:30:29 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: elakremm

arkadaşlar uğraşmayın ya çağırın servisi gelsin eve rapor yazsın git aldığın yere al paranı dön eve bitti bu kadar. Ben öyle yaptım

Servis gelse bile rapor evde yazmıyorlar 2 kez yazdırdığımdan biliyorum servise çekip orada inceledikten sonra rapor yazılıyor bide eve gelip alsalar... 4 gündür servisi bekliyorum düşünü artık

o senin ikna kabiliyetine servisin bilgisine kalmış ben aradım hemen geldi geldiği gibi ben ne dediysem onu yazdı evde ertesi gün de teknosaya gittim verdim

• Hangi tarihte bunun yaptın benim için önemli eğer cidden böyle ise bir yerden daha yakaladım onları
  • quote:

Hangi tarihte bunun yaptın benim için önemli eğer cidden böyle ise bir yerden daha yakaladım onları

1 hafta oldu
  • @BehramX
    Ah kardeşim :) şu yazdığım mesajlarda bahsi geçen bütün problemlerimi bahsettiğin Mta Elektronik denen Bakırköy servisi ile yaşadım ki umud ederim problemsiz bir servis süreci geçirirsin.
    Demek ki, yetkili servislerin al birini vur ötekine...
    Ekmen gene iyiymiş, ben Mta dan arıza kayıdını bildirip üzerine 2 defa tekrarladığım halde 1 ay servis alamadım...Komedi gibi değil mi?
    Bahsettiğimiz ürün Samsung Türkiye garantisi altında, alırken sırf resmi ithalat adı altında %30 a yakın fiyat farkıyla bilerek kazık yediğim bir ürün....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 13 Şubat 2012; 23:31:24 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.