Şimdi Ara

Samsung J7 [ANA KONU] (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.650
Cevap
24
Favori
98.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni yazılım güncellemesi geldi,,,kontrol edin nedir ne değildir,ben güncelledim dedeler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 21 Ekim 2017; 1:8:19 >
  • Esenboğa 5 E kullanıcısına yanıt
    Geri dönmenin tek yolu root heralde ona da ben geçen bi yeltendim sonra cesaret edemedim başlamadım ... Bu haliyle de biçok telefondan iyi dayanıyo ama eski performansı varken insan sinir oluyor

• Bu telefon 7.0 ı aldı mı ?

• MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Vallahi bana hiç güncelleme gelmedi italya'da duruyorum Ne nugat ne de başka bir güncelleme iki aydır

• Bu telefonda ekran resmi nasil aliniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: olmasadaolur2016

Bu telefonda ekran resmi nasil aliniyor

Kapatma tuşu ve home tuşu ile aynı anda 3 saniye basılı tut alacaktır.
  • ben ikincielmobil.com dan aldım biraz önce J7 (2016) bakalım nasıl gelecek hem siteyi hem de telefonu denemiş olacağım .
  • One drive a beri yüklemiyor.ayni sorunu yaşayan var mi

• İthalatçı garantili cihazıma halen güncelleme gelmedi. Ayarlardan bakıyorum en son yüklü diyor.
  • Arkdasim gelsede 7 ye yükseltme pişman olursun yapanlar pişman özellikle pil konusunda

• Telefonu 5 gündür kullanıyorum.birkaç problem yaşadım.onedrive (bulut programina ) veri yüklenmiyor.

Ayrıca gmailimden emaile mail atiyorum gitmiyor.ayni şekilde e mailden gmaile mail atiyorum gitmiyor.bu durumun çözümünü bilem var mi cihaz ithal cihaz j710f

En cok hoşuma giden ozelligi Pili muazzam derecede uzun gidiyor.zarif bir telefon.keşke bu bahsettiğim sorunlarida cozebilseydim on numara 5 Yıldız cihaz diyecektim.

• Güncelleme sonrası otg desteği kalktı USB takıyorum görmüyor önceden bı problem yoktu var mı bu problemi yasayan

• Telefon ithalatçı garantili j710GN modeli nougat gelmedi. Bende sammobileden malezya romu kurdum. Telefon bataryasında ilk gün için bi değişim görmedim. Aynı stabilite devam ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: neo1036

Telefon ithalatçı garantili j710GN modeli nougat gelmedi. Bende sammobileden malezya romu kurdum. Telefon bataryasında ilk gün için bi değişim görmedim. Aynı stabilite devam ediyor

Hocam bize de güncelleme gelmedi

j710gn

United arab emirates

Hangi roni kurdun link varmı

• J7 için yedek pil alan var mı piyasada birkaç model pil var.fiyatlari da değişkenlik gösteriyor. Alıp kullanan varsa eğer orjinal pil için link paylasabilirse iyi olur. Yan sanayi pil almayalım yanlışlıkla.

• Açıkcası geriye dönme şansım olsa bu telefonu almam sebebi ram yetersizliği kendi tarayıcısında 5.sekmede yeniden yüklüyor sayfaları.

Alacağım zamanlar C7 ve bunun arasında kalmıştım.Sırf 4.5g ve pili daha iyi gidiyor diye bunu seçmiştim.Garanti olayı o kadar mühim değildi benim için.Ne var jş evde istediğim şekilde 4.5g çekmiyor zaten.3gde kullanıyorum.

Alacak arkadaşlara C7yi tavsiye ediyorum bunun yerine.4 gb ram ile çok daha uzun ömürlü telefon olur.

Artık 16/2gb rame sahip telefonlardan uzak durmak lazım. 32/4gb dan aşağısı alınmaz artık. Ram 3gb olsada kurtarır ama hafıza yine sorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pharmaceutical

Bu telefon 7.0 ı aldı mı ?

telefon 7.0 ı aldı.

Ama Oreoyu göremeyecektir muhtemelen.Bu son güncellemesi olacağı düşünüyorum.

7.0 almayanlar üzülüyor bence hiç gerek yok pil performansı 7de düştü.Android 7nin genel sorunu pil.

6.0da kalın.

Ve bu telefonu düşünenler C7ye baksın uzun ömürlü olması açısından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: olmasadaolur2016

J7 için yedek pil alan var mı piyasada birkaç model pil var.fiyatlari da değişkenlik gösteriyor. Alıp kullanan varsa eğer orjinal pil için link paylasabilirse iyi olur. Yan sanayi pil almayalım yanlışlıkla.

İnternette orjinal adı altında satılanlar hep sahte.İyiside bize denk gelmez.

Samsung'un kendi mağazasına gidip almak en mantıklısı.
  • J710GN için söylüyorum malezya nougat romu sammobilde tek zaten. Odin ile yükledim. Bursa nougat ile bahsedilen sorunların hiçbirini yaşamadık. Telefon gayet stabil, pil aynı ekran ve kullanım suresi

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.