Şimdi Ara

Samsung ilk günden ekranları kırılan Galaxy Fold modelleri hakkında açıklama yaptı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu dünya telefon çekmeyince "yanlış tutuyorsunuz" diyen firmaları da gördü. Ayrıca zorla satmıyorlar isteyenler alıyor sanki garanti sağlamıyorlar sorun çıkınca düzeltilir
  • thehspeed T kullanıcısına yanıt
    kasıtlı yaptıklarını düşünüyorum sırf reklam olsun diye reklamın iyisi kötüsü olmuyor malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun yaşayan kişilerden sadece 2 tanesi jelatini sökmüş cihaz sıkıntılı belli

• Amerikan firmaları Samsung'u sabote etmeye çalışıyor, Amerikalıları kandırabilirsiniz ama dünyanın geri kalanı size inanır mı bilemem.k

• quote:

Orijinalden alıntı: nebulabado

Ekranı içeriye doğru katlamak hangi aklı evvelin fikri ise o arakadaşı biyerinden tavana asmaları lazım
    Samsung katlanır telefon üzerine çok fazla para ve zaman harcadı. Kullanım senaryolarına ilişkin tanıtımlar yıllar öncesinden yapıldı. Ama çıkan ilk ürünün bu kadar kötü olmasını hiç beklemiyordum.
    Bence çok kısa bir zamanda bu telefon piyasadan çekilecek ve yerine MateX benzeri tasarıma sahip bir model piyasaya sürülecek.

çok fazla para harcamış samsung harcadığı paranın hesabını sanamı verecek şuanda kuyrukta bekleyen milyonlarca vampir var onlardan çıkartır parasını kafanı fazla yorma bu işlere

• Sağol kardeşim söylediğin iyi oldu.
    Ben de kaç gecedir uyku uyayamıyorum.
    Ne olacak bu Samsung'un hali diye.

• 5" ekran benim tum belentilerimi karsılıyor buyuk cihaza ihtiyacım oldugunda tablet var..bu cihazı kullanabilmek için feragat edilecek para,boyu,agırlık gibi unsurlarıda düşününce şimdilik kalsın...

• videoyu izlersen mkbhd bize gönderilen deneme örneklerinde kutunun hiçbir yerinde öyle bir uyarı yazmadığını söylüyor. s10 gibi üstünde sıradan bi film kaplı olduğunu düşünerek çıkardım diyor.

• Buna kim katlanabilir(:

• @AirSupport Teknolojinin böyle geliştiği doğru fakat tüketici toplumu diye bir kavramı da bu şekilde yarattılar. Her sene birbirinden daha büyük ve daha cafcaflı şeyler satarak.

• Bu telefonlar çıkmadan önce birçok işkence testinden geçiyor. Samsung yine beceremedi diyenlere gülüyorum. Apple ilk defa kar açıklamıyor aynı sene huawei ve diğer Çin telefonlarına ek yaptırım vergiler uygulanıyor ve samsungun katlanır telefonu hakkında 2 gün içinde Amerika teknoloji editörleri böyle bir şey ortaya atıyor. Bunların hiçbiri tesadüf değil.

• Elektronik cihazlarda hareketli parçalar her zaman sorun çıkarır. başka bir teknoloji bulun. ekran tıpkı bir kılıf gibi ucuz ve değiştirilebilir olsun. yoksa bu iş olmaz

• tv lerdeki 3d saçmalığına benzetiyorum ben bu katlanan ıvırtı telefonları. azalarak yokolsunlar.

• Demir bile birkaç defa bukulurse kırılıyor ekran mi kırılmayacak:)

• quote:

Orijinalden alıntı: thehspeed

MKBHD'den bu salaklığı beklemezdim... Gözümden düştü adam....

Kutuda kocaman yazıyor üstünde koruyucu yoktur! gördüğünüzü sökmeye çalışmayın!

Bu salaklarda normal cihaz sanıp üzerindeki katmana müdahale etmiş...

Zaten kutu açılımlarında komple cihaz jelatin ile kaplı geliyor...

İçe doğru kapanan cihazın ekranına koruyucu olmaz! zaten gerek yok... nasıl bir koruyucu olacak?

Birde bu insanlar güya bu sektörde...
    MKBHD'nin elindeki ünitede herhangi bir uyarı yokmuş.

• El_domingo kullanıcısına yanıt
    Bence zamanla daha ergonomik ve ince hale gelirse gayet mantıklı bir seçim olabilir. Tablet kullanıyorsanız bilirsiniz, ofis uygulamaları üzerinde çalışmak, pdf açmak çok daha kolay ve fonksiyoneldir tablette. Ben 5 inch ekranda rapor okurken büyüte küçülte bir hal oluyorum.

Ancak her zaman yanımızda büyük, ayrıca şarj etmemiz gereken bir ikinci cihazı taşımak da pek mümkün değil. Cebe sığmaz zaten, sürekli çanta kullanmak gerekli. Halbuki daha kullanışlı bir katlanabilir telefon mükemmel bir alternatif olabilir. Hele ki işi icabı bu tür uygulamalarla sıkça haşır neşir olanlar için adeta mimet gibi bir çözüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 19 Nisan 2019; 23:30:21 >
  • Yok katlanabilir yok şey arkadaş boş iş

• quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Şu an bu telefonu katlıyorsun veya açıyorsun ne değişiyor? Kapkalın, ergonomiklik ve basitlikten uzak. Bu gibi teknolojileri geliştir, ama arka planda geliştir. Düzgün bir seviyeye geldikten sonra satışını yap. Utanmadan 1.980 dolar fiyat biçip, üstüne insanlara bu prototipleri satıp, denek olarak kullanıyorlar. İnsanlar da tüketim çılgınlığınım bir gereği olarak, hemen alıveriyor. Aklı başında hiçbir insan, daha prototip olan böyle bir teknolojiye o kadar para bayılmaz. Kendini denek yapmaz.

Alıntıları Göster
    İlerde spen desteği geldiğinde ve cihaz incelediğinde benim gibi çok yoğun defter kullanan insanların büyük bir problemini çözecek mesela.

Not: daha fazla geliştirmeden piyasaya sürmelerinin nedeni cihazın piyasası olup olmadığını test etmek için. Maalesef başka yolu yok bunun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chengineer -- 20 Nisan 2019; 7:36:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Bence zamanla daha ergonomik ve ince hale gelirse gayet mantıklı bir seçim olabilir. Tablet kullanıyorsanız bilirsiniz, ofis uygulamaları üzerinde çalışmak, pdf açmak çok daha kolay ve fonksiyoneldir tablette. Ben 5 inch ekranda rapor okurken büyüte küçülte bir hal oluyorum.

Ancak her zaman yanımızda büyük, ayrıca şarj etmemiz gereken bir ikinci cihazı taşımak da pek mümkün değil. Cebe sığmaz zaten, sürekli çanta kullanmak gerekli. Halbuki daha kullanışlı bir katlanabilir telefon mükemmel bir alternatif olabilir. Hele ki işi icabı bu tür uygulamalarla sıkça haşır neşir olanlar için adeta mimet gibi bir çözüm.
    Biraz inceltip spen eklesinler hakikaten nimet benim için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Samsung'da paranız kalmaz arkadaş note 7 problemini bizzat yaşadım ek aldığım aksesuarlara kadar kuruşuna kadar ödeyip iade aldılar.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.