Şimdi Ara

Samsung i8910 Omnia HD - 8 MP / HD video / 3.7 inç ekran / WI-FI / GPS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35.997
Cevap
16
Favori
1.849.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 968
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Favoriye Eklediklerim 16
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • cssbaycelebi (1693 mesaj) grolof (1328 mesaj) MKA1881 (1258 mesaj) joker2009 (1209 mesaj) aydink_1903 (1105 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (98 mesaj) Mobil (8 mesaj) (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Samsung >> Samsung i8910 Omnia HD - 8 MP / HD video / 3.7 inç ekran / WI-FI / GPS
Giriş
    2783 Mesaj
    bu fw yukleme iside uygulama gibi bisey oldu heralde, sabah aksam gunde 2 defa fw yukluyoruz, birgun telefonlar elimizde patliyacak
    |
    |
  • Yarbay
    2143 Mesaj
    Bence teknosada telefon 1200e dusmus. millet bu telefon nasil diye bakiyor ya da sitede sorun var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lk1973 -- 24 Nisan 2010; 13:16:41 >
    |
    |
  • Çavuş
    96 Mesaj
    lk1973 bune ????
    |
    |
  • Teğmen
    149 Mesaj
    ?
    |
    |
  • Teğmen
    149 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Aspirin_Gripin

bu fw yukleme iside uygulama gibi bisey oldu heralde, sabah aksam gunde 2 defa fw yukluyoruz, birgun telefonlar elimizde patliyacak

eheheheh arkadaşlar dua edelimde 2-3 fw yapan arkadaş daha çıkmasın...(scorpions alınma sakın). düşünsenize günde 5 tane fw çıktığını.:) tamam fazlası göz çıkarmaz ama sonucunu düşünmek bile istemiyorumm
    |
    |
  • Binbaşı
    1069 Mesaj
    teknosa karta özel 1200 e indirmişler ama muhtemelen sınırlı stoktur.hs de hala normal fiyatı
    |
    |
  • Binbaşı
    1207 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ScorpioX

SCX_MENUX fixed2

http://www.hotfile.com/dl/39551999/30ca4ec/scx_MENUXfixed2.rar.html

değişeler. coversation ekleniyor.
    wap trcellla vea vodafone gprsa ayaları otomatik ekleniyor.
    Türkçe Dil hatası CIKS düzeltildi. upload menu deyince restart atmıyor. keylock v resatrt atch leri eklendi.
    Sıfıra basınca yne lamba çalışıyor. video hakeza süper. ses uşak muçak sesi yok .gayet güzel.

siz E: ve C: ye format atıp teiz bir yükleme yaparsanız. hiç hata vermez. bilgi klasounuz varsa rehber de geri geliyor.

Hızınıza yetişmek mumkun diil...Maşallah elinize saglık.
    |
    |

• Binbaşı
    1412 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hayyaatt

quote:

SCX_MENUX fixed2

Türkçe Dil hatası CIKS düzeltildi. upload menu deyince restart atmıyor. keylock v resatrt atch leri eklendi.
    Sıfıra basınca yne lamba çalışıyor. video hakeza süper. ses uşak muçak sesi yok .gayet güzel.

siz E: ve C: ye format atıp teiz bir yükleme yaparsanız. hiç hata vermez. bilgi klasounuz varsa rehber de geri geliyor.

Hızınıza yetişmek mumkun diil...Maşallah elinize saglık.

ellerine emeğine sağlık ustam
    |
    |

• Yarbay
    2143 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ugur05
    lk1973 bune ????

yeni bir klavye deniyordum da sorun vardi. simdi duzelttim. kusura bakmayin.
    |
    |
  • Çavuş
    70 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cssbaycelebi

quote:

Orijinalden alıntı: toncu79

günaydın arkadaşlar ben nihayet dün akşam teknosadan 1200 tl ye i8910 umu aldım şimdi yazılımsal olarak neler yapmam gerekiyor?

hayırlı olsun kardeş aramıza hoşgeldin. 8gb lık modelini mi aldın ?

hoşbulduk kardeş 16gb olan teknosa karta 1199 tl şu an istanbuldaki teknosalarda 2 tane kaldı bana yazılımlar konusunda yardımcı olabilirmisiniz
    |
    |
  • Binbaşı
    1069 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

ya hu kardeşim tam programları yüklemişken ..

Bu telefona program yükleyemeden perte çıkacak sanırım ..

Scorp sitende kilit tuşuna basınca çıkan saati demiştim düzelttin mi bari onu ??

düzeltmiş saat çıkıyor
    |
    |
  • Binbaşı
    1412 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

günaydın arkadaşlar ben nihayet dün akşam teknosadan 1200 tl ye i8910 umu aldım şimdi yazılımsal olarak neler yapmam gerekiyor?

hoşbulduk kardeş 16gb olan teknosa karta 1199 tl şu an istanbuldaki teknosalarda 2 tane kaldı bana yazılımlar konusunda yardımcı olabilirmisiniz

şuanda en son çıkan fw scx arkadaşımızın verdiği link bunu yüklemek için öncelikle işletim sisteminiz xp olmalı veya wmware yada microsoft virtual xp ile de xp kurup sanal xp yani kurabilirsinz linkitekini indirin ilk olarak söylediğim programlar forumda mevcut zatenhttp://www.hotfile.com/dl/39551999/30ca4ec/scx_MENUXfixed2.rar.html bu linki indirin sonrahttp://otelvillamar.com/omniahd/customfirmware.html bu linkte anlatımı mevcut burdan bakıp yapabilirsiniz
    |
    |

• Yarbay
    3469 Mesaj
    ben dün erzurum teknosadaydım, fiyatı hala 1499 tl idi. demek ki istanbul teknosada böyle bir kampanya başlatılmış. tekrar hayırlı olsun, çok iyi bir seçim yapmışsınız.
    |
    |
  • Yarbay
    16306 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: akgulcemal

Harbiden bu ne oldu ya herhalde ilk kez bu kadar kalabalık oldu

Bu konudaki kullanıcılar: akgulcemal, ghostrider07, aybeerk, cssbaycelebi, fb_captain, Bay_Y, Dadvi, erkay, cedric2323, mercan76, alphera777, grolof, theonehakan, ByCaRizMa, toncu79, FIRST, utku01, airpost, Kerem1905, baykaya07, hayyaatt, egemen_e, marmarislife
    23 kayıtlı üye, 82 misafir

her geçen saniye sayıları artıyo misafirlerin....

Bu konudaki kullanıcılar: akgulcemal, HIGH FIDELITY, Kerem1905, Dadvi, cedric2323, ghostrider07, runforit, tgezer, fb_captain, cssbaycelebi, aybeerk, Bay_Y, erkay, mercan76, alphera777, grolof, theonehakan, ByCaRizMa, toncu79, FIRST, utku01, airpost, baykaya07, hayyaatt, egemen_e, marmarislife
    27 kayıtlı üye, 89 misafir

Arkadaşlar
    Çoğunuzun bilmesi lazım,eğer çıkış kısmından çıkmazsanız bilgisayarı kapatsanız dahi online görünürsünüz.Ondan kalabalık görünüyor,hatta bazen niye yamıyorsunuz diye tepki veriyoruz ama o anda belkide kimse olmuyor.

Örnek ben 3 saat 10 dakika evvel çıkmam lazım diyerek mesajı yazar yazmaz pc yi kapatıp gittim ama bir saat sonra bile siz beni online olarak görmüşsünüz.
    |
    |

• Yarbay
    11405 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cedric2323

şuanda en son çıkan fw scx arkadaşımızın verdiği link bunu yüklemek için öncelikle işletim sisteminiz xp olmalı veya wmware yada microsoft virtual xp ile de xp kurup sanal xp yani kurabilirsinz linkitekini indirin ilk olarak söylediğim programlar forumda mevcut zatenhttp://www.hotfile.com/dl/39551999/30ca4ec/scx_MENUXfixed2.rar.html bu linki indirin sonrahttp://otelvillamar.com/omniahd/customfirmware.html bu linkte anlatımı mevcut burdan bakıp yapabilirsiniz

Dur adama haklarını oku önce sonra yazılımı yüklet
    |
    |

• Teğmen
    128 Mesaj
    arkdaşlar telefonunun kendi müzik playerini açınca hafıza karındaki müzikleri taramıyor nasıl taratabilirim yardımcı olurmusunuz?
    |
    |
  • Yarbay
    3469 Mesaj
    quote:

SCX_MENUX fixed2

kardeş eline sağlık. bu arada fwen telefona yüklediğim 96. fw olacak.
    |
    |

• Yüzbaşı
    369 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Hoşgeldin forumumuza dostum.Öncelikle şuan telefonun üstündeki orjinal yazılım çok vasat şöyle düşün ilk çıkan Win xp gibi hiçbir özellik yama vs yok yani, fakat bu linkteki

link:http://www.hotfile.com/dl/39551999/30ca4ec/scx_MENUXfixed2.rar.html

şu an en yeni modifiye versiyon , ScorpioX arkdaşımızın yaptığı modifiyeli Symbian scx_MENUXfixed2 dir , Samsung i8910HD için yapılmıştır ve tamamen türkçe orjinal sürüme oranla (yani senin telefonunda yüklü olan ) bir çok ek özellik mevcut ve hackli yani daha önce eğer Symbianlı bir nokia kullandıysan sertifika problemini biliyorsundur.Bu sürümde o problem yok sis veya jar uzantılı oyun ve programları normal birşekilde kurabiliyorsun.Fotoğraf kalitesi ve video çekimide en iyi şekilde ayarlı ve son olarak kullandığın Firmware göre çok daha hızlı, yukarıda verdiğim linkteki firmware bunu kurarsan rahat edersin.Gelelim işin senin için önemli noktalarına bu firmwareler yüklersen telefonun garanti kapsamından çıkabilir.Sorumluluk sana ait (garantiya vereceğin zaman orjinal firmware yı yaniden kurarsan sıkıntı yok tabi) bu işlemi yaparken dikkatli olman gerek öncelikle benim dün yaptığım firmware kurma anlatımını izleyebilirsin.resimli ve açıklamalı link aşağıda tekrar aramıza hoş geldin.

link: http://rapid-share.com/files/379198407/Samsung_i8910HD_CustomFW_ile_Debrand_videolu_anlatimi.rar.html

rapid-share aradaki - yi kaldır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfturk -- 24 Nisan 2010; 14:09:00 >
    |
    |

• Yarbay
    2280 Mesaj
    Hayirli olsun arkadaslar. Cabaniza hayran kaldim, ellerinize saglik. Ben hala Faenil'in bir onceki surumundeyim, gecmeyi de dusunmuyorum cunku cok memnunum, bir daha onlarca programi kurma zahmeti gozumde buyuyuor, menu KS olmasa da olur benim icin, ingilizceyi de dert etmiyorum :) Ama sizler icin ayri bir alternatif cikmasi iyi oldu.

Hi Faenil, if you read this post I would like you to know that I really appreciate for all of your effort to provide us a flawless turkish version of your last firmware. I really admire your dedication and trying to contact us via that forum as well. Thank you.

quote:

Orijinalden alıntı: tahayasin1

quote:

Orijinalden alıntı: no_fear78

javaları yükledim daha önce üst üste çakışan 2 java sorunsuz kuruldu. 1 şey dikkatimi çekti. java uygulama kurduktan sonra 2 seçenek çıkıyor. aç - kapat .. aç deyip uygulamayı açtıktan sonra geri dosya yöneticisine döndüğünde sorun yok ama kapat dedikten sonra dosya yöneticisinde 10 saniyelik duraklama oluyor. ekrana dokununca tuş sesi geliyor ama tepki yok. normal tuşlarla kapat yapıp tekrar geri dönüş de mümkün.

no_fear78
    Ben o sorunlari yasamadim sorunda sayilmaz gibime geliyor. tabi hangi programlar bilmiyorum ama ondanda olabilir! Fakat üst üste BINMEME olayini bu güne kadar yanizca bu FW´de gördüm örnrk vrecek olursam kuran meali ve sesli yasin-i serif uygukamalari bunlari bu güne kadar ayni anda kullanamamistim hangisini sonradan yüklesem öbürünü örterdi kurdugum kalirdi yada hic acilnazlardi oya simdi ikisi birden acik ve calisiyorlar hemde taskman´la arkada bile 2 java bende ilk bu olay kisaca java sorunuda ortdan kalkmis görünüyor
    Saygilar
    |
    |

• Teğmen
    128 Mesaj
    arkdaşlar telefonunun kendi müzik playerini açınca hafıza karındaki müzikleri taramıyor nasıl taratabilirim yardımcı olurmusunuz?
    |
    |
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.