Şimdi Ara

Samsung i8910 Omnia HD - 8 MP / HD video / 3.7 inç ekran / WI-FI / GPS (1486. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.979
Cevap
16
Favori
1.866.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14841485148614871488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayirli olsun arkadaslar. Cabaniza hayran kaldim, ellerinize saglik. Ben hala Faenil'in bir onceki surumundeyim, gecmeyi de dusunmuyorum cunku cok memnunum, bir daha onlarca programi kurma zahmeti gozumde buyuyuor, menu KS olmasa da olur benim icin, ingilizceyi de dert etmiyorum :) Ama sizler icin ayri bir alternatif cikmasi iyi oldu.

Hi Faenil, if you read this post I would like you to know that I really appreciate for all of your effort to provide us a flawless turkish version of your last firmware. I really admire your dedication and trying to contact us via that forum as well. Thank you.

quote:

Orijinalden alıntı: tahayasin1

quote:

Orijinalden alıntı: no_fear78

javaları yükledim daha önce üst üste çakışan 2 java sorunsuz kuruldu. 1 şey dikkatimi çekti. java uygulama kurduktan sonra 2 seçenek çıkıyor. aç - kapat .. aç deyip uygulamayı açtıktan sonra geri dosya yöneticisine döndüğünde sorun yok ama kapat dedikten sonra dosya yöneticisinde 10 saniyelik duraklama oluyor. ekrana dokununca tuş sesi geliyor ama tepki yok. normal tuşlarla kapat yapıp tekrar geri dönüş de mümkün.

no_fear78
    Ben o sorunlari yasamadim sorunda sayilmaz gibime geliyor. tabi hangi programlar bilmiyorum ama ondanda olabilir! Fakat üst üste BINMEME olayini bu güne kadar yanizca bu FW´de gördüm örnrk vrecek olursam kuran meali ve sesli yasin-i serif uygukamalari bunlari bu güne kadar ayni anda kullanamamistim hangisini sonradan yüklesem öbürünü örterdi kurdugum kalirdi yada hic acilnazlardi oya simdi ikisi birden acik ve calisiyorlar hemde taskman´la arkada bile 2 java bende ilk bu olay kisaca java sorunuda ortdan kalkmis görünüyor
    Saygilar

• arkdaşlar telefonunun kendi müzik playerini açınca hafıza karındaki müzikleri taramıyor nasıl taratabilirim yardımcı olurmusunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydin6134

arkdaşlar telefonunun kendi müzik playerini açınca hafıza karındaki müzikleri taramıyor nasıl taratabilirim yardımcı olurmusunuz?

şu şekilde müzik çaları aç ve seçeneklerden kütüphaneyi yenileye basman yeterli
  • arkadaşlar vingo diye bir program var bu program sayesinde sesli konuşarak mesaj oluşturabiliyor ve ayrıca internette sesli arama yapılabiliyor ancak telefonuma yükledim vingo yu açtığımda select access point altında mobil tv seçeneği var gprs ve wailesi görmüyor ne yapabilirm

linki de burda

http://www.pluscep.com/os-v94-sistem-araclari/54367-vlingo-v10332762-s60v5-signed-ses-komutu-ile-cep-telefonunu-yonet.html
  • Arkadaşlar java güncellemesi çıkarmış galiba nokia

http://shiftdelete.net/nokialar-icin-java-runtime-2.1-20100.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: cssbaycelebi

quote:

Orijinalden alıntı: ScorpioX

SCX_MENUX fixed2

http://www.hotfile.com/dl/39551999/30ca4ec/scx_MENUXfixed2.rar.html

değişeler. coversation ekleniyor.
    wap trcellla vea vodafone gprsa ayaları otomatik ekleniyor.
    Türkçe Dil hatası CIKS düzeltildi. upload menu deyince restart atmıyor. keylock v resatrt atch leri eklendi.
    Sıfıra basınca yne lamba çalışıyor. video hakeza süper. ses uşak muçak sesi yok .gayet güzel.

siz E: ve C: ye format atıp teiz bir yükleme yaparsanız. hiç hata vermez. bilgi klasounuz varsa rehber de geri geliyor.

kardeş eline sağlık. bu arada fwen telefona yüklediğim 96. fw olacak.

arkadaslar Bu yukardaki linkteki en son MENUX FX 2 fw de 3 d varmı? eger yoksa bosuna indirip yuklemek istmiyoru.Ben 3d siz sevmiyorum.

• hayyaatt 3 d siz
  • quote:

arkadaşlar vingo diye bir program var bu program sayesinde sesli konuşarak mesaj oluşturabiliyor ve ayrıca internette sesli arama yapılabiliyor ancak telefonuma yükledim vingo yu açtığımda select access point altında mobil tv seçeneği var gprs ve wailesi görmüyor ne yapabilirm

linki de burda

http://www.pluscep.com/os-v94-sistem-araclari/54367-vlingo-v10332762-s60v5-signed-ses-komutu-ile-cep-telefonunu-yonet.html

arkadasım Baglantı ayarlarından Hedefler sekmesinden Baglandıgın nokta yı oncelik olarak birinci konuma getirirsen program o baglantı noktasını gorecektir.yapamazsan ayrıntılı pm atarım.kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Andulin266

hayyaatt 3 d siz

peki sonradan yukleme sansımız varmı? yada bunu deneyen yada basaran varmı? Sn SCX boyle bir ama cıkardımı?
    3D siz telefonun bir yeri eksik gibi sankii..
    Bence kullanımda buyuk kolaylık,neden FW yapan arkadaslarımız bu ozelligi cıkarırlarki anlamam.Varsın bir kac MB fazladan yer harcasın.O kadar ise yaramaz prgram dururken bunu cıkarıyorlar anlamıyorum.Neyse Umarım Sn.SCX duyar feryadımıda bir sis dosyası seklinde yama cıkarır..
  • quote:

arkadaşlar vingo diye bir program var bu program sayesinde sesli konuşarak mesaj oluşturabiliyor ve ayrıca internette sesli arama yapılabiliyor ancak telefonuma yükledim vingo yu açtığımda select access point altında mobil tv seçeneği var gprs ve wailesi görmüyor ne yapabilirm

linki de burda

arkadasım video yu izleim ve güzel bir programa benziyo AMA...TR dili destekliyormu peki?
    Sadece ingilizce ise pekişe yaramaz...Cunku calısmıor..Google maps de de sesli arama ozlligi geldi ama TR konustugumuz zaman aradıgım hiçbir yri bulmuyor.Alakasız yabancı yereri buluyor..buda aynımı?

• quote:

Orijinalden alıntı: hayyaatt

quote:

Orijinalden alıntı: Andulin266

hayyaatt 3 d siz

peki sonradan yukleme sansımız varmı? yada bunu deneyen yada basaran varmı? Sn SCX boyle bir ama cıkardımı?
    3D siz telefonun bir yeri eksik gibi sankii..
    Bence kullanımda buyuk kolaylık,neden FW yapan arkadaslarımız bu ozelligi cıkarırlarki anlamam.Varsın bir kac MB fazladan yer harcasın.O kadar ise yaramaz prgram dururken bunu cıkarıyorlar anlamıyorum.Neyse Umarım Sn.SCX duyar feryadımıda bir sis dosyası seklinde yama cıkarır..

valla benim pil 3d li fw olunca ikindi namazını müteakiben mevta ouyor. yani akşamı zor buluyor. Çünkü 3d çok ram yiyiyor ve dolayısıyla pil ömrü %45 daha fazla harcıyor. 3d siz halinde çok daha iyi dayanıyor hemde telefonu kasmıyor. Ama görsel şölen isteyenler için 3d task şart. ama onuda bir kaç güne eklerim. eğer isterseniz ... Fark burda dostum . farkı fiyatı değil, pil ömrü yani anlayacağın.
    bu arada ben fwlerimi saymadım ama en 200 den fazla olmuştur. ki bunu 4 aya böldüğümde günde en az bir 1.5 fw ye tekabül ediyor.
    teste onun için zaman kalmıyor..bana acilen tester lazım ama AHMET olmasın

• quote:

quote:

linki de burda

arkadasım video yu izleim ve güzel bir programa benziyo AMA...TR dili destekliyormu peki?
    Sadece ingilizce ise pekişe yaramaz...Cunku calısmıor..Google maps de de sesli arama ozlligi geldi ama TR konustugumuz zaman aradıgım hiçbir yri bulmuyor.Alakasız yabancı yereri buluyor..buda aynımı?

valla geçen gün aklımdan böyle bir şey geçiyordu .. konuşarak mesaj yazma gibi bir şey .valla şahane bişey eğer çalşıyorsa tabi. hemen roma gömelim

• Faenil tekrar türkçe fw yayınladı sanırım bu fixed olanı.

http://i8910tuning.com/?p=445&cpage=1#comment-908
  • Vay arkadaş ya en sonunda isyan edicem bu FW lere

şaka bi yana artık biraz telefonumu dinlendireyim.SCX in son MENUXfixed2 si beni için yeterli artık bir kaç gün kullanayım bari telefonu
  • quote:

quote:

quote:

linki de burda

valla geçen gün aklımdan böyle bir şey geçiyordu .. konuşarak mesaj yazma gibi bir şey .valla şahane bişey eğer çalşıyorsa tabi. hemen roma gömelim

Degerli dostum Şimdi indirdim ve hemen kurdum Telefona..
    İlk actıgında programın setup unu baslatmıs oluyorsunuz ve sırası ile DİL ini,Baglantı noktasını ve ŞARTLARı kabul ettikten sonra en son test için sol tarafta ses acma ve ses kapatma dugmelerinin arasında tek bir dugme resmi gosteriyo ve oraya basarak test etmemizi istiyor..Eeeee bizdede boyle bir dugme olmadıgı için bir turlu test ve kurulum bitmiyor dolayısı ie aynı işlemleri geri alaraktan kurulumdan cıkıyorsun.Ne ses tuslarını ne ondeki yes no ve orta tusu ne ekran kilit tusunu nede ekran uzerindeki bir noktayı algılamyor.Dolayısı ile bizim telfonda kullanılamıyor bu program bilginize..
    Birde siz deneyin bakalım ne olacak.sonucu yazarsınız.

• vlingo kurdum güzel bişeyde sesi alması shift key istiyor. bizim telde de tuş yok ..nasıl ypacaz.?? Virtual keybordlada denedim olmadı..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

linki de burda

Degerli dostum Şimdi indirdim ve hemen kurdum Telefona..
    İlk actıgında programın setup unu baslatmıs oluyorsunuz ve sırası ile DİL ini,Baglantı noktasını ve ŞARTLARı kabul ettikten sonra en son test için sol tarafta ses acma ve ses kapatma dugmelerinin arasında tek bir dugme resmi gosteriyo ve oraya basarak test etmemizi istiyor..Eeeee bizdede boyle bir dugme olmadıgı için bir turlu test ve kurulum bitmiyor dolayısı ie aynı işlemleri geri alaraktan kurulumdan cıkıyorsun.Ne ses tuslarını ne ondeki yes no ve orta tusu ne ekran kilit tusunu nede ekran uzerindeki bir noktayı algılamyor.Dolayısı ile bizim telfonda kullanılamıyor bu program bilginize..
    Birde siz deneyin bakalım ne olacak.sonucu yazarsınız.

aynen bendede öyle oldu. .Virtual eybordlada denedim. shift tuşuna kamerayı da bağladım yinde olmadı ..amayarlardan onu başka bir tuşa atayabilme imkanı olması lazm.uğraşmak lazım.

• bende şimdi faenil'in fwsini yükleyeceğim gece fotoğraf çekimini merak ettim şimdi... Bu arada yabcı sitelerde Hyperx out , Faenil in olmaya başladı fazlasıyla... Hyperx bunun altında kalmayıp, yakında çok büyük bir gelişmeyle atağa geçecektir sanırım...
  • Arkadaşlar
    ben akşam faenil miydi ismi onun test aşamasındaki fw sini yüklemiştim,az öncede scorp arkadaşımızın fw.sini 2 saatte ancak indirerek yükledim.Gördüğüm kadarıyla tüm sorunlarından arınmış,gayet güzel olmuş.Akşamki yazılım benim iki defa telefonumun kitlenmesine sebep olmuştu.Uygulamalardan diyeceksiniz ama bendeki uygulamalar bir klasörün içinde ve tüm fw.lerde aynı uygulamaları yüklüyorum.Bunu çamur atmak için söylemiyorum,belki sizdede olursa değerlendirin diye söylüyorum .
    Yalnız şu kesin video sesi en iyisi bu fw,yani scx galeriyi ilk açarken diğerlerin biraz uzun bekliyordum scz te anında açıyor,ayrıca menülerde ayarlara veya diğerlerine dokununca anında tepki veriyor.Bir öncekinde bayağı bekletiyordu.Problemler olursa daha sonra yine bilgilendiririm.Sanırım bir kaç gün bu fw.de kalırım
    Fw çıkaranlara duyurulur,arkadaşlar telefonlarda ,sahipleride fw. sapığı oldular,durun artık

• quote:

Orijinalden alıntı: joker2009

bende şimdi faenil'in fwsini yükleyeceğim gece fotoğraf çekimini merak ettim şimdi... Bu arada yabcı sitelerde Hyperx out , Faenil in olmaya başladı fazlasıyla... Hyperx bunun altında kalmayıp, yakında çok büyük bir gelişmeyle atağa geçecektir sanırım...

bu çok iyi bir şey.. faenil, seven değil mi acaba joker bir fikrin varmı??
  • 
Sayfa: önceki 14841485148614871488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.