Şimdi Ara

Samsung i8910 Omnia HD - 8 MP / HD video / 3.7 inç ekran / WI-FI / GPS (1799. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.979
Cevap
16
Favori
1.866.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17951796179717981799
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar Elinde sıfır veya temiz olan varsa ulaşabilir mi LÜTFEN
  • Arkadaşlar arka kapağa ihtiyacım var, tüm kasa da olabilir. Nereden temin edebiliriz acaba bilgisi olan var mı?
  • Sanırım artık bu cihaz tedavülden kaktı..
  • 10 ün önce bende s3 e geçiş yaptım.
  • Okifi kullanıcısına yanıt
    Üstad anladım, biz geç kalmışız. Kapak olsaydı iyiydi ama neyse zamana uyalım bizde :))))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün itibariyle kapak temin etmiş oldum
  • Hayırlı olsun.
  • Teşekkürler

• Beyler bir sorum olacak bir arkadaşım pilot ve telefon siparişi vereceğim dünyanın neresinden en ucuza samsung telefon alabilir, yarın Erbil e gidiyor, avrupa dan mı yoksa arap ülkelerinden mi uygun fiyata alabilir Amerikaya uçmuyor. bir de telefon olarak note 3 düşünüyoruz onlarda da Samsung son telefonlarında ülke kilidi koymaya başladı diye duydum alsak Türkiye de çalışmama sorunu olur mu?

Şimdiden teşekkür ederim değerli yanıtlarınız için.
  • Cgartiz C kullanıcısına yanıt
    Doğru adrese gidiyor zaten. K.Irak ta her türlü bulunduğu söylenir, fakat dikkatli olmak lazım, sahteciliğe karşı.

• quote:

Orijinalden alıntı: celilbey

Doğru adrese gidiyor zaten. K.Irak ta her türlü bulunduğu söylenir, fakat dikkatli olmak lazım, sahteciliğe karşı.

teşekkür ederim kendisi teknolojiye biraz uzak sahtecilik varsa o korkutur beni :)
    Hocam, teknolojiye uzak pilot arkadaşınız telefon temin edebildi mi, var mı bir gelişme?
  • quote:

Hocam, teknolojiye uzak pilot arkadaşınız telefon temin edebildi mi, var mı bir gelişme?

Şimdi konuştuk hiç vakti olmamış dolaşmaya, benden nokta atışı dükkan ismi adresi istedi araştıracağım bakalım Ama Erbil den gelen telefonlarda burada pasaporta işletmeye gerek olmuyormuş öyle söyledi, sanırım kilidi kırılmış telefonlardan bahsediyor, bunlarda da her an kapanabilir diye duymuştum acaba böyle bir sorunla karşılaşır mıyız? Eğer giderse epey getirebilir kendisi özel bir şirkette vip pilot olduğundan kimse sormaz nereye ne götürüyon herhalde :)

Pasaporta kayıt ile EMEI no kayıt altına alınıyor.Sim Kilit ise farklı bir işlem, cihazın sadece belirli bir operatöre ait sim kart ile çalışması durumu.
  • quote:

Pasaporta kayıt ile EMEI no kayıt altına alınıyor.Sim Kilit ise farklı bir işlem, cihazın sadece belirli bir operatöre ait sim kart ile çalışması durumu.

peki pasaporta işletmeden nasıl kullanabilir Türkiye de? Çünkü orada çalışan bir teknisyen işletmeden türkiyede kullandığını söylemiş Erbilden aldığı telefonları.
    Hiç bir işlem yapmadan Türkiye'de kullanılıyorsa muhtemelen Türkiye'den gelen bir cihazdır, TR de bu işi yapanlardan orada da mağaza açanlar var zira. Bunun dışında yurtdışından gelen cihazlar yasal kayıt yapılmadan kullanılıyorsa EMEI klonlama yapılmıştır.
  • quote:

Hiç bir işlem yapmadan Türkiye'de kullanılıyorsa muhtemelen Türkiye'den gelen bir cihazdır, TR de bu işi yapanlardan orada da mağaza açanlar var zira. Bunun dışında yurtdışından gelen cihazlar yasal kayıt yapılmadan kullanılıyorsa EMEI klonlama yapılmıştır.

Teşekkür ederim arkadaşım.
    Rica ederim, bu sayede pilot arkadaş bir kaynak keşfederse bilgi verirseniz seviniriz, bizim telefonların da emekliye ayrılma zamanı geldi çünkü
  • quote:

Rica ederim, bu sayede pilot arkadaş bir kaynak keşfederse bilgi verirseniz seviniriz, bizim telefonların da emekliye ayrılma zamanı geldi çünkü

Tamamdır İstanbulda kendisi eğer halledebilirsek sipariş te verebilirsiniz kendisine çok güvenilir birisidir.
  • 
Sayfa: önceki 17951796179717981799
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.