Şimdi Ara

Samsung i8910 Omnia HD - 8 MP / HD video / 3.7 inç ekran / WI-FI / GPS (1484. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.980
Cevap
16
Favori
1.866.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14821483148414851486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu arada scx_menux fixede Tukcel vodafone ve avea wap gprs ve diğer ayarları ekledim. Birde Türkçe KS menu düzeltilmiş hali ekledim. Türkçe dil dosysını elkledim. Linkler upload ediliyor birazdan hazır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScorpioX

bu arada scx_menux fixede Tukcel vodafone ve avea wap gprs ve diğer ayarları ekledim. Birde Türkçe KS menu düzeltilmiş hali ekledim. Türkçe dil dosysını elkledim. Linkler upload ediliyor birazdan hazır..

ellerine sağlık ustam bak türkçe olunca ne güzel anlaşıyoruz:D:D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cedric2323

quote:

Ahmet dostum sen faenil e görünme sakın.. Onu dün bayağı uğraştırmışsın. cedric yoksa senmiydin.

he bendim abi napiyim anlayamıyorum dediğini google translateye yazıoyrum:D:D:D anladığımn tersi çıkıyor biraz sorun yaşadım ama sonra orta yolu buldum:D:D:D:D sonra dedim zaten ingiizcem kötü kusura bakma diye:DD::D he bide test işindede ben yardımcı oldum ona:D:D:D mesajlar dşında bi sorn yok ustam mesaj işide çokta önemli diil conversatşons var:D

iyi halletmişsin yine saol yinede...yeni menuxfiexd 2 da conversaton eklenebiliyor. onu da hatıtlattın iyiki
  • quote:

quote:

quote:

Ahmet dostum sen faenil e görünme sakın.. Onu dün bayağı uğraştırmışsın. cedric yoksa senmiydin.

he bendim abi napiyim anlayamıyorum dediğini google translateye yazıoyrum:D:D:D anladığımn tersi çıkıyor biraz sorun yaşadım ama sonra orta yolu buldum:D:D:D:D sonra dedim zaten ingiizcem kötü kusura bakma diye:DD::D he bide test işindede ben yardımcı oldum ona:D:D:D mesajlar dşında bi sorn yok ustam mesaj işide çokta önemli diil conversatşons var:D

iyi halletmişsin yine saol yinede...yeni menuxfiexd 2 da conversaton eklenebiliyor. onu da hatıtlattın iyiki

tmm ustam saolasın bide küplü widgeta baktın mı?
  • quote:

quote:

bu arada scx_menux fixede Tukcel vodafone ve avea wap gprs ve diğer ayarları ekledim. Birde Türkçe KS menu düzeltilmiş hali ekledim. Türkçe dil dosysını elkledim. Linkler upload ediliyor birazdan hazır..

evet gözünü seveyim Türkçenin. .
    this is a book .. .it is yellow pil bitti..
  • quote:

quote:

quote:

evet gözünü seveyim Türkçenin. .
    this is a book .. .it is yellow pil bitti..

zaa süperdi:D ustam
  • quote:

hx v4 teki çalışıyor mu .? çalışyorsa ordan alırız.ama anladığıma göre oda protox tan almış ve aynı sıkıntılar var.
  • quote:

quote:

hx v4 teki çalışıyor mu .? çalışyorsa ordan alırız.ama anladığıma göre oda protox tan almış ve aynı sıkıntılar var.

yok ondakindede aynı skntılar var sen dmişitnya hani jc1 uyumlu buldum bitane ondan dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MKA1881

quote:

Orijinalden alıntı: hayyaatt

quote:

Orijinalden alıntı: joker2009

Yabancı sitelere yeni eklenmiş bir oyun bende birazdan deneyeceğim...

yükleme adresleri :http://rs889tg.r-apidshare.com/files/379123585/Rally_Master_Pro_unsigned.SIS (- çizgiyi kaldırın)

Sanırm arabalardan ses gelmiyormuş... Neyse bi bakalım...

edit: oyunu yükleyemenler için yönlendirme sonrası rapid linkiyle değiştirilmiştir...

gunaydın..
    Arkadasım ben bir turlu indiremedim RAPİD den.Acaba baska 1-2 altarnatif yere daha yuklemen mumkunmu.Bende yararlanmak istiyorum bu guzel paylasımdan.teşekkürler.

Hayyaatt dostum günaydın
    Alternatif olarak link koyuyorum. En altta (click here) denen yere tıklayın
    http://www.2shared.com/file/12744699/c1bbedb2/Rally_Master_Pro_unsigned.html

teşekkürler dostum.allah razı olsun.
  • hyperx sitesinde 16 gb lık model için 265mb lık dosya vermiş. o nedir, ne işe yarar.
  • quote:

quote:

quote:

yok ondakindede aynı skntılar var sen dmişitnya hani jc1 uyumlu buldum bitane ondan dedim

Sanırım Adobe flash programıyla düzeltiliş ama yine sorunlu. Flash encoderla baktım içi bayağı karışık .içinden çıkmadım. öylece duruyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cssbaycelebi

hyperx sitesinde 16 gb lık model için 265mb lık dosya vermiş. o nedir, ne işe yarar.

fw sanrm oda ama niye öle boyutu bilmiyorm sanrm birleştirmemiş bi flash olarak ondandr yani bende tam bilmyrm ama ne desem yaln olr
  • quote:

bekliyorum.. deneyelim hemen
  • Bu forumdaki kullanıcılar: cssbaycelebi, Burhan*, Andulin266, cedric2323, Dadvi, akid, ugur05, wolfturk, hayyaatt, kean0025, acarboy06, tegin19, orbit06, bigatusac, hasanbarbarus, tgezer, darkman_15, Aspirin_Gripin, biloxeren, cumur, marmarislife, joker2009, mkaramese, efse, emyazici, turksoy66, Eren Polat, ishan, hexa, cadrage, HIGH FIDELITY, Black_34, lefek, akgulcemal, fb_captain, nec, runforit, 10lion, alemix, KLACID, ozzz2110, Bay_Y, erkay, mercan76, msurg, alphera777, grolof, theonehakan, toncu79, FIRST, baykaya07, niggleniggle, ChelseaFC, darkktravellerr, no_name84
    56 kayıtlı üye, 321 misafir, 3 mobil kullanıcı

samsung geneli.
  • quote:

hyperx sitesinde 16 gb lık model için 265mb lık dosya vermiş. o nedir, ne işe yarar.

o mass memorye kurulan hazır programlardır. yani onu yuklersen artk progrm yukleme derdi olmz herhlde. ama şuan sorunlu install hatası veriyor.
    bir ara samsungun GLOBAL diyeverdiği smd içerik gibi bir dosya yani.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sanırım Adobe flash programıyla düzeltiliş ama yine sorunlu. Flash encoderla baktım içi bayağı karışık .içinden çıkmadım. öylece duruyor..

tmm ustam saolasın hx oylamaya sunmş sanrm düzeltip öle fwye koycak ama bilmyrom ynede
  • faenil türkçe fw nin linklerini test aşamasında olduğu için mi yayınlamıyor acaba
  • Bu konudaki kullanıcılar: hayyaatt, cedric2323, ByCaRizMa, lk1973, kean0025, acarboy06, hasanbarbarus, Andulin266, tgezer, darkman_15, Aspirin_Gripin, biloxeren, marmarislife, joker2009, Dadvi, wolfturk, HIGH FIDELITY, akgulcemal, fb_captain, runforit, Kerem1905, aybeerk, Bay_Y, erkay, mercan76, alphera777, grolof, theonehakan, toncu79, FIRST, utku01, airpost, baykaya07
    35 kayıtlı üye, 135 misafir ..

oh oh masallah allah arttırsın.Ben dedim bizim tel herzaman bir numara olacak die::)
  • SCX_MENUX fixed2

http://www.hotfile.com/dl/39551999/30ca4ec/scx_MENUXfixed2.rar.html

değişeler. coversation ekleniyor.
    wap trcellla vea vodafone gprsa ayaları otomatik ekleniyor.
    Türkçe Dil hatası CIKS düzeltildi. upload menu deyince restart atmıyor. keylock v resatrt atch leri eklendi.
    Sıfıra basınca yne lamba çalışıyor. video hakeza süper. ses uşak muçak sesi yok .gayet güzel.

siz E: ve C: ye format atıp teiz bir yükleme yaparsanız. hiç hata vermez. bilgi klasounuz varsa rehber de geri geliyor.
  • quote:

faenil türkçe fw nin linklerini test aşamasında olduğu için mi yayınlamıyor acaba

arkadaslar faenil en son yaynladıgı linkleri verebılırmısınız. mesajı felan düzeltilmis olanı verırsenız sevınırım.
    simdiden tesekurler.
    saygılar
  • 
Sayfa: önceki 14821483148414851486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.