Şimdi Ara

Samsung i8910 Omnia HD - 8 MP / HD video / 3.7 inç ekran / WI-FI / GPS (1482. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.980
Cevap
16
Favori
1.866.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14801481148214831484
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: cedric2323

bide arkadaşlar dediğim gibi menüde birazcık kasma var bazen oluyor onun dışında hiç bir sorunu yok bi tek türkçe karekter kalıyor oda bnm için sorun diil çünkü ben ztn conversations kullanyrm ama onada baksaymşm keşke bi tek o kaçtı gözümden kusura bakmayn benim yüzümden sizde uğraştınız

Dün akşamdan beri bu ikinci pişti oldu.

Not .çıkmak zorundayım görüşürüz

Allah'a Emanet ool Gürol Abi

bende çıkıyorum arkadaşlar ALLAH'A EMANET OLUN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cedric2323 -- 24 Nisan 2010; 10:30:00 >

• quote:

Samsung, Symbian OS İşletim Sistemine Sahip Yeni Cihaz Üzerinde Çalışıyor!
    Son günlerde ürettiği üstün özellikli cep telefonlarıyla birlikte pazar payını büyültmeyi amaçlayan ve bu isteğini bir başarıya dönüştüren Güney Kore kökenli cep telefonu üreticisi Samsung, yeni bir Symbian işletim sistemine sahip cep telefonu üzerinde çalışıyor. Firma tarafından bu konuyla ilgili henüz net bir bilgi kamuoyuna sunulmuş olmasa da, firmanın oldukça iyi bir teknik özelliklere sahip olan yeni cep telefonu modeli üzerinde çalıştığı sızdırılan bilgiler doğrultusunda ortaya çıktı.

ALINTIDIR KAYNAK:MAXİ-CEP

i8910 un halefi olacağı söyleniyor, siz düşünün artık gerisini.

• quote:

Orijinalden alıntı: toncu79

günaydın arkadaşlar ben nihayet dün akşam teknosadan 1200 tl ye i8910 umu aldım şimdi yazılımsal olarak neler yapmam gerekiyor?

hayırlı olsun kardeş aramıza hoşgeldin. 8gb lık modelini mi aldın ?
  • yakında samsung mühendisleride bu topiğe mesaj atarsa hiç şaşırmam:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmangfb

quote:

faenil n2o2 türkçe ks menu linkeri yayınlandı arkadaşlar

3dtasklı :http://www.olcso-tarhely.com/faenil/n2o2_turkish_KSMENU_TASK3D.7z

3d tasksız:http://www.olcso-tarhely.com/faenil/n2o2_turkish_KSMENU_NOTASK3D.7z

beta değil di mi bunlar ?
    bunu kuranlara klasik bir sorum olacak..kiril alfabesi var mı mesajlar bölümünde:D

ve birşey daha sormak istiyorum..bu benim için çok önemli..
    word dosyalarını nasıl ks olarak kullanabilirim ?
    sağ taraftaki çubuğu kullanarak alta inmek istediğimde birçok yeri atlıyorum..ks ile çok rahat kullanılabilir office..
    acaba bunun bir yolu var mı ?
    ks ile çalışan bir office..

oman kardeş bu kril alfabesi merakı nereden geliyor.

• Şu anda çok yeni olduğum için pek katılımd abulunamıyorum , bazen yazılanlarıda anlamakta zorlanıyorum :) ama yakında bunları aşıp yarımcı olacağımdan emin olabilirsiniz.
    Emek veren uğraşan herkese çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faenil

hi guys I have read about the problem here...

I am sorry that the betatester (ahmet) didn't tell me anything about it...

I will upload the fixed version in one hour :)

I'm working during the night for you, I hope you appreciate this :)

cheers turkish friends :D

faneil forumumaza hoşgeldin. fw için teşekkürler.
  • Gece ihtilal olmuş burda ya hu

Bu konudaki kullanıcılar: tgezer, cssbaycelebi, akgulcemal, fb_captain, Bay_Y, Dadvi, ghostrider07, erkay, cedric2323, mercan76, alphera777, grolof, theonehakan, ByCaRizMa, toncu79, FIRST, aybeerk, utku01, airpost, Kerem1905, baykaya07, hayyaatt, egemen_e, marmarislife
    24 kayıtlı üye, 81 misafir

Bu ne yaa .. 81 misafir .. diğer ülkelerden de mi var acaba ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 24 Nisan 2010; 11:10:27 >
  • quote:

Samsung, Symbian OS İşletim Sistemine Sahip Yeni Cihaz Üzerinde Çalışıyor!
    Son günlerde ürettiği üstün özellikli cep telefonlarıyla birlikte pazar payını büyültmeyi amaçlayan ve bu isteğini bir başarıya dönüştüren Güney Kore kökenli cep telefonu üreticisi Samsung, yeni bir Symbian işletim sistemine sahip cep telefonu üzerinde çalışıyor. Firma tarafından bu konuyla ilgili henüz net bir bilgi kamuoyuna sunulmuş olmasa da, firmanın oldukça iyi bir teknik özelliklere sahip olan yeni cep telefonu modeli üzerinde çalıştığı sızdırılan bilgiler doğrultusunda ortaya çıktı.

ALINTIDIR KAYNAK:MAXİ-CEP

bu çok iyi bi haber.bu telefonda gelicek olan yeni özellikler bizimkine araklanabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: ghostrider07

bu çok iyi bi haber.bu telefonda gelicek olan yeni özellikler bizimkine araklanabilir

3 ayrı yazılımcının çalışması bu telefonu uzun süre gündemde tutacak inşallah ..
  • Harbiden bu ne oldu ya herhalde ilk kez bu kadar kalabalık oldu

Bu konudaki kullanıcılar: akgulcemal, ghostrider07, aybeerk, cssbaycelebi, fb_captain, Bay_Y, Dadvi, erkay, cedric2323, mercan76, alphera777, grolof, theonehakan, ByCaRizMa, toncu79, FIRST, utku01, airpost, Kerem1905, baykaya07, hayyaatt, egemen_e, marmarislife
    23 kayıtlı üye, 82 misafir

her geçen saniye sayıları artıyo misafirlerin....

Bu konudaki kullanıcılar: akgulcemal, HIGH FIDELITY, Kerem1905, Dadvi, cedric2323, ghostrider07, runforit, tgezer, fb_captain, cssbaycelebi, aybeerk, Bay_Y, erkay, mercan76, alphera777, grolof, theonehakan, ByCaRizMa, toncu79, FIRST, utku01, airpost, baykaya07, hayyaatt, egemen_e, marmarislife
    27 kayıtlı üye, 89 misafir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akgulcemal -- 24 Nisan 2010; 11:20:02 >
  • faenilin fwsi şuan en stabil fw olarak görünyor arkadaşlar mesajlara türkçe başlamyın onun harcinde hiç bir sorun yok ben şuan kullanıyorum ks menünün tek bi olumsuz yanı var oda ana ekrandaki mesajlar telefon rehber menü simgeleri menüye girince kayboluyor şuan telefondaki tek eksiklik eksiklikte demiyelim hani küp şeklindeki widget oda olsa süper olur herşey gerçekten teleofunu ilk alıdğım zamanki offical fw ile şimdikileri kıyasladığımda arada milyonlarca fark var saymakla bitmez bide telefonun her yerine ks olsa yani dönen menü olsa vazgeçilemez bir telefon haline gelecektir buna inanıyorum ben ziyaretci ve kullanıcılarada gelince sanırım çevrim içi zaman aşaımını artırmışlar ondan sürekli böle oluyor ama yinede forumun en popüler konularından biri oldu:):):)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cedric2323 -- 24 Nisan 2010; 11:23:19 >
  • Bu konudaki kullanıcılar: runforit, kean0025, akgulcemal, Kerem1905, HIGH FIDELITY, Dadvi, cedric2323, ghostrider07, tgezer, fb_captain, cssbaycelebi, aybeerk, Bay_Y, erkay, mercan76, alphera777, grolof, theonehakan, ByCaRizMa, toncu79, FIRST, utku01, airpost, baykaya07, hayyaatt, egemen_e, marmarislife
    28 kayıtlı üye, 89 misafir

müthiş bir kalabalık
  • misafirlerde üye olsa çok daha şenlenir burası.
  • http://i8910hd.org/tribune canlı sohbete gelin arkadaşlar sohbet edelim biraz:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cssbaycelebi

Bu konudaki kullanıcılar: runforit, kean0025, akgulcemal, Kerem1905, HIGH FIDELITY, Dadvi, cedric2323, ghostrider07, tgezer, fb_captain, cssbaycelebi, aybeerk, Bay_Y, erkay, mercan76, alphera777, grolof, theonehakan, ByCaRizMa, toncu79, FIRST, utku01, airpost, baykaya07, hayyaatt, egemen_e, marmarislife
    28 kayıtlı üye, 89 misafir

müthiş bir kalabalık

çekirdek , kola , su vs satalım
  • Bu forumdaki kullanıcılar: cssbaycelebi, cedric2323, fb_captain, Eren Polat, msui, akgulcemal, runforit, 10lion, alemix, County, KLACID, ozzz2110, Bay_Y, erkay, mercan76, msurg, alphera777, grolof, omaydu, theonehakan, toncu79, efse, FIRST, mkaramese, ishan, hexa, levent5238, baykaya07, niggleniggle, ChelseaFC, emyazici, egemen_e, marmarislife, darkktravellerr, no_name84
    36 kayıtlı üye, 195 misafir, 2 mobil kullanıcı

bu da samsung forumunun geneli
  • quote:

misafirlerde üye olsa çok daha şenlenir burası.

biz bize yeteriz usta fazlasında gözümüz yok:)
  • Bu forumdaki kullanıcılar: cssbaycelebi, w_ashburn, sugar_klavyeci, FelixCrail, stone2627, chilekesh1903, ender4887, cyclonm, benalp33, Gluskap, neckfresh, baxı, yediTemmuzsekSenbes, dartacer, kurban50, anakonda952, Jokero, sprachen, özcloudtr, thejoker, terkanli, eomer90, cem64, emrahsnr, teknoboy, sys64738, bilonemsi, burhanturak, hakandurmus, cunkurd, wolkan33, GkYnDgN, erhan_76, athloncu, himmet_dal, Serhan86
    37 kayıtlı üye, 152 misafir, 8 mobil kullanıcı

bu da nokia bölümü, yani forumun genelinde bir kalabaklık var.
  • quote:

bu da nokia bölümü, yani forumun genelinde bir kalabaklık var.

bizim topik de misafir sayısı hiç bu kadar olmamıştı sanırım ..
  • 
Sayfa: önceki 14801481148214831484
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.