Şimdi Ara

Samsung i8910 Omnia HD - 8 MP / HD video / 3.7 inç ekran / WI-FI / GPS (1464. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.979
Cevap
16
Favori
1.866.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14621463146414651466
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: utku01

bide şu alt taraftaki menü simgelerini değiştirse şahane olurmuş. yanlış anlamadıysam faenil o iş için "C: icons" diye bir dosya yaratmış ve oradan yapılabiliyormuş bu dediğim şey.

benim şahsi fikrim bu şekilde olması daha güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cssbaycelebi

quote:

bide şu alt taraftaki menü simgelerini değiştirse şahane olurmuş. yanlış anlamadıysam faenil o iş için "C: icons" diye bir dosya yaratmış ve oradan yapılabiliyormuş bu dediğim şey.

benim şahsi fikrim bu şekilde olması daha güzel.

doğru herkesin beğenisi farklı ve faenil o işe güzel bi çözüm bulmuş. ama aradaki rekabet her zamanki gibi son kullanıcıya yarıyor...
  • Benimde bu şekilde yani telefon menüsünün rakkamlı değilde resimli hali daha hoşuma gitti,tabi tercihle değişebilir.
  • İ8910 aleyhinde yorum yazan veya yazma niyeti olan arkadaşlaa bir şey daha belirtmeden geçemiyeceğim.Bende bu arkadaşlar gibi ilk telefonumu aldığım zaman garantisi bitmesin diye korkudan hx in yazılımlarını yükliyememiş ve samsunga kızarak telefonumu satmıştım,ama zaman zaman bu foruma girerek arkadaşlarla sohbete devam etmiştim.Daha sonra burdaki arkadaşlığın ve paylaşımın güzelliklerine dayanamıyarak ikinci 8910 umu alarak aranıza katılmıştım.Derken kıramıyacağım bir arkadaşım telefonumu isteyince ona verdim ve 3.cü telefonumu aldım.Ana sebep telefonun süper olmasından değil burdaki paylaşımın ve dostluğun süper olmasından.
    Yüzbinlerce üyesi olan bu frumun başka bir bölümünde böyle birliktelik ve dostluk varsa bana oranın adresini versinler bende o telefondan alıp aralarına katılacağım.
    Üstelik şu anda telefonumuz hiper değilse bile süpere yakın bir hal aldı ve biz telefonumuzla,dostluğumuzla çok mutluyuz.Lütfen kıskanmıyalım.

• htc hd2 kullanalar bu telefonun video çekimine nasıl laf eder anlamıyorum.
  • hyperx, v4 speed fwsini genel kullanım amaçlı çıkarmadığı için türkçesi de çıkarmadı. bundan sonra çıkaracağı tam sürüm fwlerde türkçe olacak.

biri mesajında bunu tenkit ettiği için yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cssbaycelebi -- 22 Nisan 2010; 10:02:08 >
  • quote:

hyperx, v4 speed fwsini genel kullanım amaçlı çıkarmadığı için türkçesi de çıkarmadı. bundan sonra çıkaracağı tam sürüm fwlerde türkçe olacak.

v4 full çıkıcak mı peki?
  • quote:

quote:

hyperx, v4 speed fwsini genel kullanım amaçlı çıkarmadığı için türkçesi de çıkarmadı. bundan sonra çıkaracağı tam sürüm fwlerde türkçe olacak.

v4 full çıkıcak mı peki?

haftasonu hyperx ten yeni bir fw bekliyoruz. ismi ne olur bilmem.
  • bu forumda kean 25 benim derdime katlanıyor ise bu samimiyeti kimse bozmamalı
  • ulu önder M.K.ATATÜRK'ün tüm çocuklara armağan ettiği
    23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyorum.

( yarın 23 nisan, tatile çıkacağımdan bugünden kutlayayım dedim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qaya -- 22 Nisan 2010; 10:33:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: onekc

ulu önder M.K.ATATÜRK'ün tüm çocuklara armağan ettiği
    23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyorum.

ekte bizim telefona uyumlu Atatürk ana ekran resmi..

( yarın 23 nisan, tatile çıkacağımdan bugünden kutlayayım dedim)

M.K.ATATÜRK'ü, O büyük insanı, ulu önderi her gün her saniye minnetle, şükranla anmamız gerek. bende tatile çıkacağım için şimdiden 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utku01 -- 22 Nisan 2010; 10:49:24 >

• Russian (28%, 645 Votes)
    Hungarian (18%, 410 Votes)
    Turkish (11%, 260 Votes)
    Chinese (10%, 238 Votes)

selma millet..yoğun iş temposu nedeni ile bayadır aranıza katılamadım...
    biraz oy işlerine asılmışız .. ben de tüm arkadaşlara haber ilettim.kendim de 4 oy attım..hadi hayırlısı..

bu arada bi sorum var... hx v4 fw'in haftasonu çıkacağı konuşuluyor... son gelişmelerden bilgisi olan bi arkadaş haber edebilirse sevinirim..

NOT:benim kanka ayfon 3GS'ini beğenmediği için sattı. i8910 hd aldı... herkese duyrulur..
  • Ya arkadaşlar lütfen ya...

Bİr fw den diğerine atlıyoruz. Üç gün deli gibi yeni fw bekleyip, yükledikten sonra
    hemen yenisi için delleniyoruz.
    Ben pek anlamıyorum,yükleyip duruyorum ama ,

Ancak bilen biri lütfen çıkıp açıklasın:
    Mükemmel Fw nasıl olmalı, neler içermeli.?
    İçinde neler olursa ha tamam budur diyebiliriz.?
    Yada kendi aramızda mükemmel fw yi oluştursakda fw yapan arkadaşlardan rica etsek

Ya lütfen ya....
  • quote:

Orijinalden alıntı: wayli

Ya arkadaşlar lütfen ya...

Bİr fw den diğerine atlıyoruz. Üç gün deli gibi yeni fw bekleyip, yükledikten sonra

Yada kendi aramızda mükemmel fw yi oluştursakda fw yapan arkadaşlardan rica etsek

Ya lütfen ya....

Yazılımlar devamlı geliştirilmeye gebe olduğu için sanıyorum mükemmel bir fw olmaz.Tıpkı mükemmel bir telefon olmıyacağı gibi.En son yapılan mükemmel fw ye bir özellik daha eklendiği zaman o son olan mükemmeldir ama geçici bir süre için.Bu telefona heyecan katan özellikte bence budur.

• quote:

Orijinalden alıntı: wayli

Ya arkadaşlar lütfen ya...

Ya lütfen ya....

microsofta 100.000'e yakın çalışan olmasına rağmen çıkardığı yazılımlara hergün bir yama yayınlıyor

bizim telefona gelince donanım standart ama uygulamalar her geçen gün gelişiyor...
    4 ay öncesini düşünürsek nerden,nereye geldiğimizi çok net görürüz.
    mükemmel fw diye bir şey yoktur,olamazda

ben kendi yöntemimi anlatayım;

yeni fw çıktığında hemen yüklemiyorum.
    bug'lardan arınması 1 haftayı buluyor.
    (hyperX fw türkçe dil desteğini ana sürümde veriyor).
    heyacana kapılmamak,
    biraz daha sabırlı olmakta fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qaya -- 22 Nisan 2010; 11:39:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ghostrider07

arkadaşlar skyfire sorunu çözülmüş sonunda.

http://r-apidshare.com/files/378586889/prefs

şu dosyayı indirip c /data/skyfire dosyasının içine atın eski dosyanın üstüne yazdır dicek ok diyoruz.ve çalıştırıyoruz programı

maxi-cep karababa12 nickli arkadaşın konusundan alınmıştır

çok teşekkürler sonunda düzeldi

• faenil türkçe fwyi ne zaman çıkartacak acba kesin bi fikri olan varmı acaba
  • lapya ya gönderdiği mesajda bugün diyordu akşam gelir umarım.
  • arkadaşlar i8910 almayı uzun zamandır erteliyodum yazılım çıkmamasından dolayı buyazılımlarla neler düzeldi acaba ben en çok hd video kaydı ve fm transmitter için telefonu almayı düşünüyodum bu sorunlar giderildimi yani telefonu alıp sorunsuz kullanabilirmiyim.lütfen yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: onekc

3 alternatif oluştu.
    Scorpiox,HyperX ve faenil fw leri
    başta Scorpiox olmak üzere hepsinin büyük emekleri var.
    lütfen birini öne çıkartmaya çalışıp diğerlerini kötülemeyelim.( ben dahil)
    fw' yükledikten sonra bulduğumuz bug'ları hemen bildirelim ama
    1 saat geçmeden "süper,mükemmel,daha iyisi olamaz "demek için biraz bekleyelim.
    ( pil performansı,stabilite,program uyumluluğu, java uygulama performansı,hız,vb için bir kaç gün beklenmeli!)

hyperX v4 beta testlerini bitirememiş.
    küp widget-homescreen eklemiş.( final sürümünde olabilir)

Ben bugüne kadar hiç bir telefonda bu kadar güzel ve canlı Ana ekran fotografı görmedim. Sırf o ana ekran için bile fw yüklenebilir.
    Bu fotografı fw değiştirmeden kurabilir miyiz acaba? Nereden bulabiliriz arkadaşlar?

• 
Sayfa: önceki 14621463146414651466
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.