Şimdi Ara

Samsung i8910 Omnia HD - 8 MP / HD video / 3.7 inç ekran / WI-FI / GPS (1463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.980
Cevap
16
Favori
1.866.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14611462146314641465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: kx_man

arkadaşlar samsung i8910 telefonun ayarları için Yıldız Kare ile baslayan bi kod vardı bileniniz varmı

iyi aksamlar kardesim...

http://www.i8910hd.org/content/donan%C4%B1mhaber-%C3%B6zet

burada hersey mevcut...

saygılar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostrider07

arkadaşlar skyfire sorunu çözülmüş sonunda.

http://r-apidshare.com/files/378586889/prefs

şu dosyayı indirip c /data/skyfire dosyasının içine atın eski dosyanın üstüne yazdır dicek ok diyoruz.ve çalıştırıyoruz programı

maxi-cep karababa12 nickli arkadaşın konusundan alınmıştır

çok teşekkürler ghostrider süper oldu bu gerçekten.. Ben scx turbo v3teyken sorunsuz bağlanıyordum bugun scx multifxe geçtim bağlanamadım sorunu anlayamadım bende ama şimdi bunu yaptım ve oldu Buarada bağlanamayan arkadaşlar dosyayı kopyalayın denildiği gibi programı açtıktan sonra optionstan change connection u seçip tekrar bağlanacağınız yeri seçin oluyor.. SAYGILAR..

• quote:

Orijinalden alıntı: hasan333

quote:

şu dosyayı indirip c /data/skyfire dosyasının içine atın eski dosyanın üstüne yazdır dicek ok diyoruz.ve çalıştırıyoruz programı

çok teşekkürler ghostrider süper oldu bu gerçekten.. Ben scx turbo v3teyken sorunsuz bağlanıyordum bugun scx multifxe geçtim bağlanamadım sorunu anlayamadım bende ama şimdi bunu yaptım ve oldu Buarada bağlanamayan arkadaşlar dosyayı kopyalayın denildiği gibi programı açtıktan sonra optionstan change connection u seçip tekrar bağlanacağınız yeri seçin oluyor.. SAYGILAR..

evt çalıştı teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanbeyci

quote:

connecting diyor ama bağlanmıyor

dostum çok saol ya ben denemiştim daha evvel olmamıştı şimdi birdaha denedim oldu valla Allah razı olsun

• hasan dostum dikkatin için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lapya

faenil'in sitesinden yapilan yoruma faenil cevap vermis...

"ceyhun says:
    April 21st, 2010 8:16 pm

hi faneil please add turkish language because in turkey many i8910 users using your fw.thank you.best regards from turkey

tomorrow. I promise
    you can also copy this message to turkish forums ^^"

yarin geliyor arkadaslar bu durumda, soz vermis :)

Selam
    Cok iyi bir azminiz var basarmis gibi görünüyorsunuz!!! sayet olursa bunuda size borclu olacam kendi sahsima!!!
    zaten HX´ten gelen ve gelecek TR FW´leri yinede buradaki forumdaslarima borcluyum ScorpioX zaten bu forumun Genel Sigortasi olmustur onada borcluyum. deyerli dostum @lapya cabalarindan ötürü cok tesekürler...
    Saygilar

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanbeyci

quote:

Orijinalden alıntı: hasan333

quote:

evt çalıştı teşekkürler

quote:

Orijinalden alıntı: leon5366

hasan dostum dikkatin için teşekkürler.

rica ederim yardımcı olabildiğime sevindim

• xfacts hayırlı geceler;

Aslında sana son kez PM atmış ve bu konuları kapattığını sanmıştım. (En azından kendi adıma.)

Fakat takdir edersinki cevap hakkı doğdu ve senin katkılarınla uzayan polimik aldı başını gitti. (Üstü kapalı beni işaret ettiğin için cevap hakkı doğduğunu düşünüyorum.)

Sana attığım mesajda da belirttiğim gibi her türlü eleştiri olmalı, fakat yapıcı ve pozitif amaç gütmeli diye düşünüyorum. (senden de bunu rica etmiştim.)

Ayrıca i8910 ile ilgili teknik eleştirilerin konusunda sana katıldığım noktalarda yok değil tabiiki.

Fakat bu kadar uzun süre forumda olan katkı sağlayan ve sonra forumu ve telefonu bırakan biri olarak sana müsadenle sormak istiyorum.

AMACIN NEDİR ?

Örnek;

* Telefonu verdin güzel o zaman forumu pasif takip et.

* İşletim sisteminden ve samsung'dan memnun değilsin. Güzel. Samsung ve symbian ile uğraş. Forumdakiler ne yapsın. ?

* Cihazın yeterlilikleri ile sorunun var. Tamam o zaman bu forum sana bir şey katamaz.

* i8910'u kullanmıyorsun. O da tamam o zaman oturmadığın evde ne işin var.

* Telefonu kullanmıyorken forum sana ne katabilir ?

* Yaptığın teknik eleştiriler benim ne işime yarar ? (Zaten yazdıkalarını bir çoğu herkesin malumu. Ben hala i8910 HD' geçebilen bir cihaz göremiyorum piyasada.)

* Burda i8910 HD kullanıcıları var birbirlerine destek olan. Senin ne işin var ?

Şimdi yukarıdaki sorular aslında senin amacını (Bence) yansıtmıyor. Aşağıdaki sorular burda bulunmanı daha iyi açıklıyor ?

* i8910 Kullanmıyorsun, eleştiriyorsun, daha önce yazmadığın kadar uzunlukta hiç bir amaca himet etmeyen yorumlar yapıyorsun. (Polemik ?)

* Burda bu kadar insana bu telefonu kulandıkları için "acı gerçekler" terimi kullanıp küçümsüyorsun. Dolaylı olarak hakaret ediyorsun. (Sataşma ?)

* Memnun olmadığın bir ürün için burda neyi amaçlıyorsun. (Ajitasyon)

* Forumdaki arkadaşlarla kişisel bir husumetin mi var. (?)

Son olarakta eski sayfalara bir göz geçirdim gerçekten olumlu katkılarını gördüm üzüldüm. İki ayrı tavır sergilemişsin ben birincisin tercih ederim.

Daha önce de bir çok arkadaşımız bu forumdan çeşitli sebeplerle ayrıldılar. (Kimi telefonu sattı, kimi samsung'a kızdı v.s.)

Ama büyük bir çoğunluğu forumun güzelliğini bozmadı ve hoşçakalın dedi gitti.

Sende güzel bir yazıyla telefonundan memnun olmadığını belirtir ve hoşçakal derdin. Biterdi. Bu gerginlik neden ?

Bu yazımda san son açık mesajım olsun. Pozitif olman dileğiyle..

Saygılarımla...

• Cok ilginc bir sekilde ayin 11 inde ayni fw ile kaydettigim su video (http://www.mediafire.com/?wmlmijoo4rt) icin media info nun verdigi degerlerde bitrate sabit 24 fps gozukuyor. baska bitrate olcerle (avinaptic) sizlerle paylastigim hovercraft videosunun ikinci analizini yaptim, iste degerler:

[ About file ]

Name: Video012.mp4
    Date: 18/04/2010 11:54:52
    Size: 75,700,358 bytes (72.193 MB)

[ Generic infos ]

Play duration: 00:01:23 (82.688 s)
    Container type: MP4/MOV
    Major brand: ISO Base Media version 0
    Compatible brands: 3G MP4
    Creation time: 18/04/2010 11:54:52 UTC
    Modification time: 18/04/2010 11:54:52 UTC
    Number of streams: 2
    Type of stream nr. 1: video (mp4v)
    Type of stream nr. 2: audio (AAC Low complexity)
    Audio streams: 1

[ Relevant data ]

Resolution: 1280 x 720
    Width: multiple of 32
    Height: multiple of 16

[ Video track ]

Codec: mp4v
    Resolution: 1280 x 720
    Frame aspect ratio: 16:9 = 1.777777
    Pixel aspect ratio: 1:1 = 1
    Display aspect ratio: 16:9 = 1.777777
    Framerate: 23.987891 fps
    Number of frames: 1981
    Bitrate: 7282.439103 kbps

[ Audio track ]

Codec: AAC Low complexity
    Bitrate: 48.000967 kbps
    Channels: 1
    Sample rate: 16000 Hz

[ About MPEG4 encoding ]

QPel: No
    GMC: No
    Interlaced: No
    Aspect ratio: Square pixels
    Quant type: H.263

[ Profile compliancy ]

Profile to check: MTK PAL 6000
    Resolution: 1280 x 720 > 720 x 576
    Framerate: 23.987891 <> 25
    Warning: If you need a more complete report, then click on "DRF analysis"

This report was created by AVInaptic (18-11-2007) on 22 apr 2010, h 01:57:49

quote:

Orijinalden alıntı: xfacts

quote:

http://www.mediafire.com/?hgmitnzmq3d
    videonun orijinali hocam. ortalama 8000 e yakin bitrate mevcut. mozaiklenme yok bende.
    kolay gelsin.

quote:

Orijinalden alıntı: xfacts
    @lapya özelden de atmışstım mediafire gibi ücretsiz kolay upload ve download sitelerine atarsanız çok güzel olur...

Velevki i8910 HD h.264 ve ortalama 8000 kbps video bitrate değerini koruyorsa bunu bir de 24 FPS ile sabitlemişse SÜPER... Ama Symbian a da köklü bir değişiklik gerekli vs.. vs... Bu telefonu sadece video kayıt için alınmıyor

Umarım 24 FPS h.264 8000 kbps video bitrate lisi çıkar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lapya -- 22 Nisan 2010; 4:20:03 >

• estagfurullah, bence ana emek oy verenlerin, ben sadece 1 kez oy ullanabildim, o tricklerrden haberim yok maalesef.

bu arada ben faenilin son surumunune gectim, yatay ekran ve kinetik menu guzel olmus. zaten memnundum, bakalim turkce ciksin sizler de denersiniz...

quote:

Orijinalden alıntı: tahayasin1

quote:

"ceyhun says:

hi faneil please add turkish language because in turkey many i8910 users using your fw.thank you.best regards from turkey

tomorrow. I promise

Selam
    Cok iyi bir azminiz var basarmis gibi görünüyorsunuz!!! sayet olursa bunuda size borclu olacam kendi sahsima!!!
    zaten HX´ten gelen ve gelecek TR FW´leri yinede buradaki forumdaslarima borcluyum ScorpioX zaten bu forumun Genel Sigortasi olmustur onada borcluyum. deyerli dostum @lapya cabalarindan ötürü cok tesekürler...
    Saygilar

• quote:

estagfurullah, bence ana emek oy verenlerin, ben sadece 1 kez oy ullanabildim, o tricklerrden haberim yok maalesef.

bu arada ben faenilin son surumunune gectim, yatay ekran ve kinetik menu guzel olmus. zaten memnundum, bakalim turkce ciksin sizler de denersiniz...

quote:

Orijinalden alıntı: tahayasin1

quote:

"ceyhun says:

tomorrow. I promise

Selam
    Saygilar

selam
    Lapya dostum flaşlı foto çekimi denedinizmi adam makalesinde övmüş'te ben biraz merak ettim sizce hisedilir 1 iyileşme varmı? Teşekürler.
    Saygılar.

• Doğrusu ana menüye program atmıyordum sırf KS. yok diye çubuklada idare ediliyor ama ana menüde KS yokluğu cihazın rakiplerine karşı değerini düşürüyordu bu işte tamam + yatay ekranda gelmiş harika gelişmeler bunlar. Ama daha bitmedi ve şaşıracağımız çok şeyler göreceyiz bu cihazda ve mükemelleşecek! Hep beraber göreceyiz.
    Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahayasin1 -- 22 Nisan 2010; 4:46:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onekc

YENİ* Sports Tracker v3.02
    Ödüllü Spor Tracker uygulaması.
    BURADAN İNDİRİNİZ

arkadasım gunaydın.Verdiğin linkten indirmiyor.hemen atıyor.2 gundur deniyorum.Acaba Hotfail gibi baska bir yere koyman mumkunmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: hayyaatt

quote:

YENİ* Sports Tracker v3.02
    Ödüllü Spor Tracker uygulaması.

arkadasım gunaydın.Verdiğin linkten indirmiyor.hemen atıyor.2 gundur deniyorum.Acaba Hotfail gibi baska bir yere koyman mumkunmu?

günaydın,

BURADAN İNDİRİNİZ( uploaded)
    BURADAN İNDİRİNİZ (mediafire)

• 3 alternatif oluştu.
    Scorpiox,HyperX ve faenil fw leri
    başta Scorpiox olmak üzere hepsinin büyük emekleri var.
    lütfen birini öne çıkartmaya çalışıp diğerlerini kötülemeyelim.( ben dahil)
    fw' yükledikten sonra bulduğumuz bug'ları hemen bildirelim ama
    1 saat geçmeden "süper,mükemmel,daha iyisi olamaz "demek için biraz bekleyelim.
    ( pil performansı,stabilite,program uyumluluğu, java uygulama performansı,hız,vb için bir kaç gün beklenmeli!)

hyperX v4 beta testlerini bitirememiş.
    küp widget-homescreen eklemiş.( final sürümünde olabilir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qaya -- 22 Nisan 2010; 9:01:46 >

• quote:

3 alternatif oluştu.
    Scorpiox,HyperX ve faenil fw leri
    başta Scorpiox olmak üzere hepsinin büyük emekleri var.
    lütfen birini öne çıkartmaya çalışıp diğerlerini kötülemeyelim.( ben dahil)
    fw' yükledikten sonra bulduğumuz bug'ları hemen bildirelim ama
    1 saat geçmeden "süper,mükemmel,daha iyisi olamaz "demek için biraz bekleyelim.
    ( pil performansı,stabilite,program uyumluluğu, java uygulama performansı,hız,vb için bir kaç gün beklenmeli!)

hyperX v4 beta testlerini bitirememiş.
    küp widget-homescreen eklemiş.( final sürümünde olabilir)

şahane bi haber bu ya. teli ilk aldığım zaman göremeyince üzülmüştüm niye böyle değil bu arada yazdıklarınıza katılmamak mümkün değil dediğiniz hatayı bende yaptım ilk görünüşte çok güzel diyip daha sonra çıkan buglarla fw değiştirtiğim bile oldu.

• bide şu alt taraftaki menü simgelerini değiştirse şahane olurmuş. yanlış anlamadıysam faenil o iş için "C: icons" diye bir dosya yaratmış ve oradan yapılabiliyormuş bu dediğim şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KLACID

xfacts hayırlı geceler;

Aslında sana son kez PM atmış ve bu konuları kapattığını sanmıştım. (En azından kendi adıma.)

Fakat takdir edersinki cevap hakkı doğdu ve senin katkılarınla uzayan polimik aldı başını gitti. (Üstü kapalı beni işaret ettiğin için cevap hakkı doğduğunu düşünüyorum.)

Sana attığım mesajda da belirttiğim gibi her türlü eleştiri olmalı, fakat yapıcı ve pozitif amaç gütmeli diye düşünüyorum. (senden de bunu rica etmiştim.)

Ayrıca i8910 ile ilgili teknik eleştirilerin konusunda sana katıldığım noktalarda yok değil tabiiki.

Fakat bu kadar uzun süre forumda olan katkı sağlayan ve sonra forumu ve telefonu bırakan biri olarak sana müsadenle sormak istiyorum.

AMACIN NEDİR ?

Örnek;

* Telefonu verdin güzel o zaman forumu pasif takip et.

* İşletim sisteminden ve samsung'dan memnun değilsin. Güzel. Samsung ve symbian ile uğraş. Forumdakiler ne yapsın. ?

* Cihazın yeterlilikleri ile sorunun var. Tamam o zaman bu forum sana bir şey katamaz.

* i8910'u kullanmıyorsun. O da tamam o zaman oturmadığın evde ne işin var.

* Telefonu kullanmıyorken forum sana ne katabilir ?

* Yaptığın teknik eleştiriler benim ne işime yarar ? (Zaten yazdıkalarını bir çoğu herkesin malumu. Ben hala i8910 HD' geçebilen bir cihaz göremiyorum piyasada.)

* Burda i8910 HD kullanıcıları var birbirlerine destek olan. Senin ne işin var ?

Şimdi yukarıdaki sorular aslında senin amacını (Bence) yansıtmıyor. Aşağıdaki sorular burda bulunmanı daha iyi açıklıyor ?

* i8910 Kullanmıyorsun, eleştiriyorsun, daha önce yazmadığın kadar uzunlukta hiç bir amaca himet etmeyen yorumlar yapıyorsun. (Polemik ?)

* Burda bu kadar insana bu telefonu kulandıkları için "acı gerçekler" terimi kullanıp küçümsüyorsun. Dolaylı olarak hakaret ediyorsun. (Sataşma ?)

* Memnun olmadığın bir ürün için burda neyi amaçlıyorsun. (Ajitasyon)

* Forumdaki arkadaşlarla kişisel bir husumetin mi var. (?)

Son olarakta eski sayfalara bir göz geçirdim gerçekten olumlu katkılarını gördüm üzüldüm. İki ayrı tavır sergilemişsin ben birincisin tercih ederim.

Daha önce de bir çok arkadaşımız bu forumdan çeşitli sebeplerle ayrıldılar. (Kimi telefonu sattı, kimi samsung'a kızdı v.s.)

Ama büyük bir çoğunluğu forumun güzelliğini bozmadı ve hoşçakalın dedi gitti.

Sende güzel bir yazıyla telefonundan memnun olmadığını belirtir ve hoşçakal derdin. Biterdi. Bu gerginlik neden ?

Bu yazımda san son açık mesajım olsun. Pozitif olman dileğiyle..

Saygılarımla...

Kirlilik olmasın diye önce alıntı yapmamayı düşündüm ama daha sonra başka arkadaşlarında bu güzel yorumunuzu okuyabilmesi için alıntı yaptım.
    Bu kadar kibar ve duygularımızı harfiyen yansıtan bu mesajınız için sizi kutluyor ve tamamen katılıyorum.
    Bazı insanlar deşarz olmak için yer ararlar,bu arkadaşımızda zamanında çok güzel paylaşımlar yapmış ama sanıyorum şu anda piskoljik soprunları var ve burda dşarz olmak istiyor.

Bir abiniz olarak tüm arkadaşlardan bir ricada bulunsam:istediğini yazsın ama bir tek kişi cevap vermezse sonunda yazmaktan vazgeçecektir.Sade bu arkadaş için değil,bu tür sorunları olan arkadaşların hepsine aynı tattiği uygulıyalım.Tabi bu sadece bir öneri.

• evet alternatifin çok olması güzel olmuş, iseyen istediğini kullanır.
  • 
Sayfa: önceki 14611462146314641465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.