Şimdi Ara

Samsung i8910 Omnia HD - 8 MP / HD video / 3.7 inç ekran / WI-FI / GPS (1462. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.980
Cevap
16
Favori
1.866.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14601461146214631464
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lapya

Ben video konusunda su asagidaki linki vermek istiyorum, hyperx degil de faenil versiyonunu kullaniyorum ve bahsettiginiz frame skip sorununu gormuyorum.

http://vimeo.com/11031627

bu pazar keydettigim bir goruntu... indirip bitrate kontrolu yapmak mumkun. codecler faenilin vivazdan aparttigi 24 fps codecleri...

kolay gelsin...

quote:

Orijinalden alıntı: xfacts

quote:

@xfacts
    21 fps vurgunuzu anlamadim. hyperx surumlerini takip ettiginizi soyluyorsunuz ama ayni zamanda 21 fps ustune cikamadigini soyluyorsunuz. burada bir celiski var.
    telefonu halen satmadiysaniz en son fw ile deneyin derim son olarak.
    iphone3gs nokia e71 ve blackberry 9700 kullanmis biri olarak bu telefonun fotograf/video cekimi ve gosterimi rakipsiz...

Samsung resmi olarak 24 FPS yi tutturamadı. Hyper-x başka marka Symbianlardan bazı dosyaları ekleyerek 24 FPS elde edilebilir... FPS haraketli nesnelerde düşmediğinin garantisi var mı? Yani hareketsiz veya az hareket eden nesneleri kayıt ederken hyper-x in firmware i 24 FPS ye yakın olabilir veya 24 FPS olabilir... Videolarda kesik kesik atlamalar oluyor mu?

Samsung h.263 codec kullanmakta. Bu kodek çok eski formattır 3GP video formatlarınki ile aynı... Bitrate değeri çok yüksek ama kalitesi de düşük... Samsung i8910 HD bu yüzden kayıt etmede darboğaz oluştuğundan 24 FPS yi hiçbir zaman yakalayamıyor... 24 FPS yi yakaladığını iddia ediliyorsa bu anca bitrate değeri düşürülürse elde edilir. Sonuçta kalite kaybı olmakta... Ama en mantıklısı h.264 video codec ile daha düşük bitrare değerlerde hatta 30 FPS bile eldilebilir... Samsung codec değişimi olmadığı sürece hyperx gibilerin yapacağı tek şey bitrare değerini düşük sab,itleyip FPS artışı elde edebilirler...

Yani anlayacağınız daha iyi sıkıştırma formatı h.264 video formatı olmadığı sürece i8910 HD video kalitesi vasattır.. Zaten videodaki ses bitrate değeri de 24 FPS de bile düşüktür...

Iphone 3gs video kayıt codec i h.264 yani çok kaliteli...

Samsung yazılımsal olarak video kayıt codeci iyileştirmediği sürece VASAT kalacaktır...

Saygılar sevgiler ...

Videoyu direk indirmek için :

http://av.vimeo.com/87808/091/19324171.mp4?token=1271881300_5a65c97c49d3189b34d247f3f77e5bcf

İndirilen videoyu sağ tıklayıp özelliklerden bakılırsa 24 FPS olduğu anlaşılıyor ama bitrate değeri 7500 - 8000 değerlerden 2081 ye DÜŞÜRÜLMÜŞ... Sonuç videolarda mozaiklenmeler var ...

Mesele 24 FPS diye kaliteden ödün verilemez..

Birde sizin videonuz video codeci h.264 video paylaşım sitelerin video oynatma standartları vardır sizinki de mecbur bu standarda göre kendiliğinde upload edilirken dönüştürüldüğü kesin... Yoksa Samsung firmwarelere h.264 mü eklendi madem öle bu kalite niye kötü? Bence siteye upload ederken kendisi h.264 e göre tekrardan dönüştürdü..

Zaten bu tip dönüştürme işlemler olmasaydı birçok video formatı ve kalitesinden ötürü videolar oynatılmazdı... Yani sizin paylaştığınız video HAM değil dönüştürülmüş... Yanıltmaktadır...

AMA BİR GERÇEK VAR 24 fps var ama bu değere erişmek için önceki yazımda ifade ettiğim gibi bitrate değeri düşürülmesi kaçınılmazdır!!!... Düşük bitrate de mozaiklenmeler yani karelenmeler de kaçınılmazdır... Sizin videoda da malesef var...

Video kalitesi birazda donanımsal özelliklerle alakalı.. Yazılımsal olarak belli bir yere kadar gider ama asıl belirleyici donanımsaldır yazılımasl çözüm birşekilde gelir... Fakat 24 FPS diye görüntülerde mozaiklenmelere katlanılamaz...

Mozaiklenme yani karelenmeyi bulanıklıkla umarım karıştırılmıyordur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 21 Nisan 2010; 23:33:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

Şimdi atıp tutmayım ama Feanil'in sitesini bulup yazdığımda fw sini denedim gayet başarılı, ingilizce kullanmak isteyenler için başarılı fw ler çıkarıyor dediğimde, "bu kişi uydurmasyon fw ler yapıyor, HX ve benzeri kişilerin fw lerini uyarlayıp kendi yapıyor gibi çıkarıyor" gibi yorumlar gelmişti.Hx varken feanil de kimmiş diyenler ne oldu? Gözü kapalı yorum yapmamak lazım mış demek ki .. Şimdi feanil Türkçe çıkarıyor diye seviniyorsunuz :) Feanil başarılı bence bu konuda Türkçe çıkarsın da yükleyim hemen.

Ayrıca hx sonradan çıkartacağı fw lere Türkçe koymayacak mıydı? Neden yok?

Aynen katılıyorum, egemen ve lapya öncü oldular nerdeyse, 2 fw miz var yeterli dedik. Ama bence feanil fw sunumunda bile başarılı
    vermeden almam mantığında bu da güzel,

Önyargılı olmamak lazım, bence feanil daha iyi çıkacak, ben inanıyorum.

• xfacts amacın ne?
    şakamı yapıyosun kötüyse kötü kardeşim biz kullanıyoruz sen kullanma mal bizim diilmi bomba koyar patlatırız ne seni nede başkasını ilgilendirmez hava basmak istiyosan git başka forumlara sana burdan ekmek çıkmaz ne zaman iphone 4g çıkarsa ozaman gelir forsunu atarsın burda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cedric2323 -- 21 Nisan 2010; 23:45:46 >
  • quote:

quote:

Ben video konusunda su asagidaki linki vermek istiyorum, hyperx degil de faenil versiyonunu kullaniyorum ve bahsettiginiz frame skip sorununu gormuyorum.

http://vimeo.com/11031627

bu pazar keydettigim bir goruntu... indirip bitrate kontrolu yapmak mumkun. codecler faenilin vivazdan aparttigi 24 fps codecleri...

kolay gelsin...

quote:

quote:

@xfacts
    21 fps vurgunuzu anlamadim. hyperx surumlerini takip ettiginizi soyluyorsunuz ama ayni zamanda 21 fps ustune cikamadigini soyluyorsunuz. burada bir celiski var.
    telefonu halen satmadiysaniz en son fw ile deneyin derim son olarak.
    iphone3gs nokia e71 ve blackberry 9700 kullanmis biri olarak bu telefonun fotograf/video cekimi ve gosterimi rakipsiz...

Samsung resmi olarak 24 FPS yi tutturamadı. Hyper-x başka marka Symbianlardan bazı dosyaları ekleyerek 24 FPS elde edilebilir... FPS haraketli nesnelerde düşmediğinin garantisi var mı? Yani hareketsiz veya az hareket eden nesneleri kayıt ederken hyper-x in firmware i 24 FPS ye yakın olabilir veya 24 FPS olabilir... Videolarda kesik kesik atlamalar oluyor mu?

Samsung h.263 codec kullanmakta. Bu kodek çok eski formattır 3GP video formatlarınki ile aynı... Bitrate değeri çok yüksek ama kalitesi de düşük... Samsung i8910 HD bu yüzden kayıt etmede darboğaz oluştuğundan 24 FPS yi hiçbir zaman yakalayamıyor... 24 FPS yi yakaladığını iddia ediliyorsa bu anca bitrate değeri düşürülürse elde edilir. Sonuçta kalite kaybı olmakta... Ama en mantıklısı h.264 video codec ile daha düşük bitrare değerlerde hatta 30 FPS bile eldilebilir... Samsung codec değişimi olmadığı sürece hyperx gibilerin yapacağı tek şey bitrare değerini düşük sab,itleyip FPS artışı elde edebilirler...

Yani anlayacağınız daha iyi sıkıştırma formatı h.264 video formatı olmadığı sürece i8910 HD video kalitesi vasattır.. Zaten videodaki ses bitrate değeri de 24 FPS de bile düşüktür...

Iphone 3gs video kayıt codec i h.264 yani çok kaliteli...

Samsung yazılımsal olarak video kayıt codeci iyileştirmediği sürece VASAT kalacaktır...

Saygılar sevgiler ...

Videoyu direk indirmek için :

http://av.vimeo.com/87808/091/19324171.mp4?token=1271881300_5a65c97c49d3189b34d247f3f77e5bcf

İndirilen videoyu sağ tıklayıp özelliklerden bakılırsa 24 FPS olduğu anlaşılıyor ama bitrate değeri 7500 - 8000 değerlerden 2081 ye DÜŞÜRÜLMÜŞ... Sonuç videolarda mozaiklenmeler var ...

Mesele 24 FPS diye kaliteden ödün verilemez..

Birde sizin videonuz video codeci h.264 video paylaşım sitelerin video oynatma standartları vardır sizinki de mecbur bu standarda göre kendiliğinde upload edilirken dönüştürüldüğü kesin... Yoksa Samsung firmwarelere h.264 mü eklendi madem öle bu kalite niye kötü? Bence siteye upload ederken kendisi h.264 e göre tekrardan dönüştürdü..

Zaten bu tip dönüştürme işlemler olmasaydı birçok video formatı ve kalitesinden ötürü videolar oynatılmazdı... Yani sizin paylaştığınız video HAM değil dönüştürülmüş... Yanıltmaktadır...

AMA BİR GERÇEK VAR 24 fps var ama bu değere erişmek için önceki yazımda ifade ettiğim gibi bitrate değeri düşürülmesi kaçınılmazdır!!!... Düşük bitrate de mozaiklenmeler yani karelenmeler de kaçınılmazdır... Sizin videoda da malesef var...

Video kalitesi birazda donanımsal özelliklerle alakalı.. Yazılımsal olarak belli bir yere kadar gider ama asıl belirleyici donanımsaldır yazılımasl çözüm birşekilde gelir... Fakat 24 FPS diye görüntülerde mozaiklenmelere katlanılamaz...

Mozaiklenme yani karelenmeyi bulanıklıkla umarım karıştırılmıyordur...

orijinal videoyu ekliyorum hocam. ben baktigimda 7594 kbps gibi bir rakam vardi bilgilerde...
    http://www.mediafire.com/?hgmitnzmq3d
    videonun orijinali hocam. ortalama 8000 e yakin bitrate mevcut. mozaiklenme yok bende.
    kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lapya -- 22 Nisan 2010; 0:03:16 >

• xfacts.. bi huzur ver artık.. sen ve türevlerinin bu tür yorumları kabak tadı verdi..
  • giden gitsin kardeşim.ne iş anlamadım herkes 1 sayfa telefonu kötüleyip öyle gidiyor.yeni alacağım telde şunlar var bunda şunlar yok de tamam daha neyini uzatıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostrider07 -- 22 Nisan 2010; 0:04:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cedric2323

xfacts amacın ne?
    şakamı yapıyosun kötüyse kötü kardeşim biz kullanıyoruz sen kullanma mal bizim diilmi bomba koyar patlatırız ne seni nede başkasını ilgilendirmez hava basmak istiyosan git başka forumlara sana burdan ekmek çıkmaz ne zaman iphone 4g çıkarsa ozaman gelir forsunu atarsın burda

Üslubunuza dikkat edin . Sonuçta çamur attığım yok!. SADECE GERÇEKLERİ İFADE ETTİM. Olası iyileştirmeler için de Samsung i8910 HD nin sınırları var ondan bahsettim...

Artık polemikleştirmeye ve uzatmaya gerek yok... Gerçekler üzerinden eleştiri yapalım. Artık aylardır i8910 HD kullanan biri olarak OBJEKTİF olduğumu düşünmekteyim... Çürütebileceğiz KOCA bir yalan bulun sonra DESTEKLİ çamur atın.

Mesele fors atma değil... Nerdeyse her yıl telefon değiştirmekteyim.. Hiçbir telefonuda ömür boyu iyi budur demedim.. İyisi çıktıkça benim kriterlerime uygun olanları beğenir satın alırım...

Forumda uygun yerlere zaten bilgi alışverişi yapmaktayım... Merak etmeyin. Siz dediğiniz için olmuyor zaten ...

Hiçbir zaman Samsung i8910 HD için kötü dememişimdir her seferinde bu kapasitede bu kalitede Samsung firması SAmsung i8910 HD yi daha iyi yapabilir demişimdir... İlla ekranı ön planda ise AMOLED var. Akıllı bilgisayar şartı olacaksa Android i tavsiye ettim...

Bu yazdıklarımı bazıları ŞAHSİ algılıyor... Ama bu yazdıklarım ORTAYADIR... Forumda Samsung i8910 HD alacaklara yaşadığımız sorunları yaşamöasın diye TAVSİYELERDE bulunuyorum... Kimseye de i8910 Hd leri satın demiyorum... NAÇİZANE TAVSİYELERİMİ GEREKÇELERLE KANITLARLA İFADE EDİYORUM...

Biraz sakin ...

@lapya özelden de atmışstım mediafire gibi ücretsiz kolay upload ve download sitelerine atarsanız çok güzel olur...

Velevki i8910 HD h.264 ve ortalama 8000 kbps video bitrate değerini koruyorsa bunu bir de 24 FPS ile sabitlemişse SÜPER... Ama Symbian a da köklü bir değişiklik gerekli vs.. vs... Bu telefonu sadece video kayıt için alınmıyor

Umarım 24 FPS h.264 8000 kbps video bitrate lisi çıkar...

quote:

Orijinalden alıntı: ghostrider07

giden gitsin kardeşim.ne iş anlamadım herkes 1 sayfa telefonu kötüleyip öyle gidiyor.yeni alacağım telde şunlar var bunda şunlar yok de tamam daha neyini uzatıyorsunuz

Ya niye anlamıyorsunuz.. Demekki birçok kişi i8910 HD yi bırakmış benimkisi de tuz biber olmuş... Harbiden bilmiyordum ama şaşırmadım da... Zaten foruma bu kısıma haftalardır girmiyordum...

Ayrıca HTC HD2 nin özelliklerini artısını ayrıntılı yazacak bunun üstünde kendi telefonumun reklamını yapacak kadar seviyesiz değilim ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 22 Nisan 2010; 0:15:16 >

• hocam daha once de tesekkur etmistim, simdi de tesekkur ediyorum. ben faenil surumlerinden cok memnunum. javalardaki programlarin biribirine girme hadisesi yok oldu. daha bir kere fw gocmedi. acilirken yanip sonen i8910 yazisindan bahsediyorum, henuz gormedim, iki haftadir kullaniyorum, iki saat kadar speed v4 denedim, ama sonra yine faenil n20 ya gectim. durumum musait oldugunda kendi adima donationimi yapmaya karar verdim...

quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

Şimdi atıp tutmayım ama Feanil'in sitesini bulup yazdığımda fw sini denedim gayet başarılı, ingilizce kullanmak isteyenler için başarılı fw ler çıkarıyor dediğimde, "bu kişi uydurmasyon fw ler yapıyor, HX ve benzeri kişilerin fw lerini uyarlayıp kendi yapıyor gibi çıkarıyor" gibi yorumlar gelmişti.Hx varken feanil de kimmiş diyenler ne oldu? Gözü kapalı yorum yapmamak lazım mış demek ki .. Şimdi feanil Türkçe çıkarıyor diye seviniyorsunuz :) Feanil başarılı bence bu konuda Türkçe çıkarsın da yükleyim hemen.

Ayrıca hx sonradan çıkartacağı fw lere Türkçe koymayacak mıydı? Neden yok?

• xfacts ben sana bişi diyim mi tavsiyelerini kendine sakla herkes neyin ne olduğunu çok iyi biliyor sana göre iphone iiyi bana göre de i8910 göreceli bi kavram bunun tartışmasına girmek bile çok saçma kızdığım tek nokta sen gelmiş i8910 konusuna iphone şöle böle diyon senin gibi günde 2 tane gelip yazsa bu konuya nolur biliyomusun herkes lanet eder foruma çeker gider çok beğenerek kullanıyosan telefonunu kardeşim sende iphone 3gs konusunu aç paylaşımlarını yap bu kadar basit yani bilmem anlatabiliyormuyum?? Kimsenin anlamadığı bişiyi anlatcam biz burda telefonlar için uraşmıyoruz biz burda sohbet için dostluk için varız yardım için varız anlatabildim mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cedric2323 -- 22 Nisan 2010; 0:21:54 >
  • http://www.mediafire.com/?hgmitnzmq3d
    videonun orijinali hocam. ortalama 8000 e yakin bitrate mevcut. mozaiklenme yok bende.
    kolay gelsin.

quote:

@lapya özelden de atmışstım mediafire gibi ücretsiz kolay upload ve download sitelerine atarsanız çok güzel olur...

Velevki i8910 HD h.264 ve ortalama 8000 kbps video bitrate değerini koruyorsa bunu bir de 24 FPS ile sabitlemişse SÜPER... Ama Symbian a da köklü bir değişiklik gerekli vs.. vs... Bu telefonu sadece video kayıt için alınmıyor

• faenile türkçesini yaptırabilirsek fwnin muhteşem olcak herşey umarım yapar

herkese ii geceler arkadaşlar ALLAH'A EMANET OLUN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cedric2323 -- 22 Nisan 2010; 0:28:32 >
  • arkadaşlar skyfire sorunu çözülmüş sonunda.

http://r-apidshare.com/files/378586889/prefs

şu dosyayı indirip c /data/skyfire dosyasının içine atın eski dosyanın üstüne yazdır dicek ok diyoruz.ve çalıştırıyoruz programı

maxi-cep karababa12 nickli arkadaşın konusundan alınmıştır
  • arkadaşlar samsung i8910 telefonun ayarları için Yıldız Kare ile baslayan bi kod vardı bileniniz varmı
  • quote:

http://www.mediafire.com/?hgmitnzmq3d
    kolay gelsin.

quote:

mediafire deki hemen indirdim...

k-lite 5.9 video codec yüklü ve mediaplayer classic teki video bilgisi şöyle :

General
    Complete name : C:\Users\VAIO\Documents\Downloads\Video\Video012.mp4
    Format : MPEG-4
    Format profile : Base Media / Version 2
    Codec ID : mp42
    File size : 72.2 MiB
    Duration : 1mn 22s
    Overall bit rate : 7 324 Kbps
    Encoded date : UTC 2010-04-18 11:54:52
    Tagged date : UTC 2010-04-18 11:54:52

Video
    ID : 1
    Format : MPEG-4 Visual
    Format profile : Simple@L6
    Format settings, BVOP : No
    Format settings, QPel : No
    Format settings, GMC : No warppoints
    Format settings, Matrix : Default (H.263)
    Codec ID : 20
    Bit rate mode : Variable
    Bit rate : 7 279 Kbps
    Nominal bit rate : 7 550 Kbps
    Maximum bit rate : 8 389 Kbps
    Width : 1 280 pixels
    Height : 720 pixels
    Display aspect ratio : 16:9
    Frame rate mode : Variable
    Frame rate : 23.976 fps
    Minimum frame rate : 12.000 fps
    Maximum frame rate : 24.000 fps
    Resolution : 8 bits

Colorimetry : 4:2:0
    Scan type : Progressive
    Bits/(Pixel*Frame) : 0.329
    Stream size : 71.7 MiB (99%)

Audio
    ID : 2
    Format : AAC
    Format/Info : Advanced Audio Codec
    Format version : Version 4
    Format profile : LC
    Format settings, SBR : No
    Codec ID : 40
    Bit rate mode : Constant
    Bit rate : 48.0 Kbps
    Channel(s) : 1 channel
    Channel positions : Front: C
    Sampling rate : 16.0 KHz
    Stream size : 485 KiB (1%)

Görüldüğü gibi dediğim gibi h.263 codec kullanılmakta. Video bitrate değeri değişken bu ortamla alakalı pek belirleyici değildir. Ama FPS değeri SABİT değil! 12 FPS en düşük değer en yüksek te 24 FPS... Zaten en az hareket eden sahnede 24 FPS kaçınılmazdır.. Burda belirleyici olan en düşük FPS değeridir o da 12 FPS ...

Ayrıca windows kendi ayarlarında 23 FPS göstermekte... İlginç ...

16,4" FULL HD Sony dizüstü ekranından (imzamdaki) videonuzu orjinal boyutuyla izledim hem media player da hem de diğer video oynatıcılarda hepsinde de mozaiklenme var....

Yinede güzel bir gelişme ama h.264 codec olsaydı 30 FPS bile elde edilirdi... Mesele zaten video FPS değeri değildir.. Genel açıdan ele almak gerekir... Tabiki herkesin kriteri ve beklentileri farklıdır...

quote:

Orijinalden alıntı: cedric2323

xfacts ben sana bişi diyim mi tavsiyelerini kendine sakla herkes neyin ne olduğunu çok iyi biliyor sana göre iphone iiyi bana göre de i8910 göreceli bi kavram bunun tartışmasına girmek bile çok saçma kızdığım tek nokta sen gelmiş i8910 konusuna iphone şöle böle diyon senin gibi günde 2 tane gelip yazsa bu konuya nolur biliyomusun herkes lanet eder foruma çeker gider çok beğenerek kullanıyosan telefonunu kardeşim sende iphone 3gs konusunu aç paylaşımlarını yap bu kadar basit yani bilmem anlatabiliyormuyum?? Kimsenin anlamadığı bişiyi anlatcam biz burda telefonlar için uraşmıyoruz biz burda sohbet için dostluk için varız yardım için varız anlatabildim mi?

Bak kardeşim : Bu yazdıklarım ORTAYADIR. Bazen kişilere hitaben olsa da sonuçta bu yazdıklarım üye olan olmayan misafirlere herkese hitabendir... Sadece size hitaben bir olumsuzluk varsa özür dilerim ama mesele sen ben değil! Samsung i8910 HD ...

Iphone 3GS ile kıyas birçok kere birçok kişi yapmıştır öenmli olan yaklaşımdır! Benim yaklaşımım benzer özelliklere sahip Samsung ve Iphone 3gs için eleştiri yapmak ve hakkını verilmemesini ifade etmem hata olmasa gerek... Forumlar paylaşım içindir...

Sobhet bölümü var amacınız SADECE SOHBET ise ilgili yere gidin. Tabiki aradabir sohbet her konuda yapılır ama ASIL ÖNEMLİ OLAN SOHBET DEĞİLDİR.. Sorunların paylaşımı bilinçlenme faydalı bilgileri farklı bakış açısıyla ele alabilmek eleştirmek vs.. önemli olduğunu düşünmekteyim....

Hayır bu bölüm bu başlık telefon için uğraşılıyor... Sorunları olan soru işareti olan aylarca kullanmış benim gibi sabırlı kullanıcıların tecrübeleri paylaşılır...

• arkadaşlar samsung i8910 telefonun ayarları için Yıldız Kare ile baslayan bi kod vardı bileniniz varmı
  • bulamadım cevabı
  • arkadaşlar ben hala skyfireye giremiyorum aranızda girebilen varsa paylaşabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostrider07

arkadaşlar skyfire sorunu çözülmüş sonunda.

http://r-apidshare.com/files/378586889/prefs

şu dosyayı indirip c /data/skyfire dosyasının içine atın eski dosyanın üstüne yazdır dicek ok diyoruz.ve çalıştırıyoruz programı

maxi-cep karababa12 nickli arkadaşın konusundan alınmıştır

connecting diyor ama bağlanmıyor
  • Orijinalden alıntı: kx_man

bulamadım cevabı
    [/qusize pm attım.ayar derken ne ayarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kx_man

arkadaşlar samsung i8910 telefonun ayarları için Yıldız Kare ile baslayan bi kod vardı bileniniz varmı

*#0002*28346# Konfigrasyon ve ileri seviye menü opsiyonları.Dikkat! burada oynayacaığınız her ayar için
    ekstra dikkatli olun zira ne yaptığınızı bilmiyorsanız işin içinden çıkılmaz hale getirebilir&cihazınıza ZARAR
    verebilirsiniz!
  • 
Sayfa: önceki 14601461146214631464
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.