Şimdi Ara

Samsung i8910 Omnia HD - 8 MP / HD video / 3.7 inç ekran / WI-FI / GPS (1188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.979
Cevap
16
Favori
1.866.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11861187118811891190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

HyperX fw 'sinde bulunan vodafone ana ekran
    [link =http://www.mediafire.com/?nezywwt1knt] buradan [/ link] indiriniz
    [/ quote]
    Scorpiopx un fw sinde bunu kullanabilirmiyiz,evetse nasıl.

Not:Kurdum ve çalıştı,teşekkür ederim ellerine sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 17 Mart 2010; 9:45:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MKA1881

quote:

Orijinalden alıntı: hlecter0738

arkadaşlar active file gibi sistem dosyalarını gösteree ve kes-kopyala-yapıştır gibi işlemleri yaptığımız bi program vardı adını hatırlayan varmı? ya arşive baktım bulamadım biraz saçma oldu farkındayım ama yardım ederseniz sevinirim

X-plorer ile kes-kopyala-yapıştır işlemini yapabilirsiniz.

çok teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertinmez

belltolls dostum güle güle kullan test edip sonuçlarını yazacağını söylemiştin dört gözle bekliyorum bende almayı düşünüyorum. Çakmak girişi olayının belki başka manası vardır hangi arkadaşımızın yazdığını hatırlamıyorum ama bu yazıyı görünce belki bir açıklama yapar.

Bilgisayardan nasıl telefon şarj oluyorsa, bundada aynı. Yalnız küçük bi ısınma olmuştu korktum ama opera mobile, sygic maps ve piano uygulamasının açık olduğunu gördüm ve kapattım , sıcaklık düştü. Yani kısaca, ürün güzel tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: belltolls

quote:

Orijinalden alıntı: mertinmez

belltolls dostum güle güle kullan test edip sonuçlarını yazacağını söylemiştin dört gözle bekliyorum bende almayı düşünüyorum. Çakmak girişi olayının belki başka manası vardır hangi arkadaşımızın yazdığını hatırlamıyorum ama bu yazıyı görünce belki bir açıklama yapar.

Bilgisayardan nasıl telefon şarj oluyorsa, bundada aynı. Yalnız küçük bi ısınma olmuştu korktum ama opera mobile, sygic maps ve piano uygulamasının açık olduğunu gördüm ve kapattım , sıcaklık düştü. Yani kısaca, ürün güzel tavsiye ederim.

Teşekkürler paylaşımın için. Her arabaya bir tane lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: onekc

hx v3.16 yı yükledim ... Dünkü yolladığım yedekleme dosyasından
    ayarlarımı geri aldım .. hepsi 2 dakika sürdü ..
    ayarlarla uğraşmayıp bu şekilde yüklemenizi sizede tavsiye ederim.
    ScorpioX 'un hakkını yemememiz gerekiyor ama HyperX gerçekten
    iyi iş çıkartmış

Hocam, ben sadece ayarlar ile rehberi işretleyip yedekledim. Tamam geri yüklemede sorun çıkmadı ama, şöyle bir sorun çıktı. c2z auto ve yeşil yapmaya çalıştığımda restrart yapıyor. Ayrıca başka sorunlar da çıkabilir. Çünkü, HX ile SCX arasında uyumsuzluklar olabilir. Anlaşılan ayarları tek tek manuel yapacaz. Muhtemelen aynı fw tabanda formatlarda işe yarar. Teşekkürler paylaşımınız için.
  • JB2_TAIWAN ile JC1_ITALY arasında ne fark var hangisini yüklesem daha iyi olur?
  • ACME_ODC_v139_SA_RUS_TUR.sisx samsung app uygulaması
    autoinstal_ovk3u8jb.sis toplu uygulama yüklemek için
    dogWhistle_v1.0_s60v5.sis köpek kovucu
    MetalDetector.sisx
    N97COMPASS_N97_V_1_0_0-SiGNED.SIS pusula
    PowerMP3v1.14.Beta.S60_5th..sis
    UltimateVoiceRecorder v3_01_1.sis ortam sesi kaydetme
    vmenu_151_express_signed_503.sis menüyü iphone gibi yapıyor
    X-plore V.1.35.sisx
    youtube.sisx
    Zeng.Jianguang.SmartInstaller. toplu uygulama yüklemek için
    ImageConverter_S60_5_0_v_3_0.selfs.sis resimlerin formatını degiştirmek için
    pocketpian_f34zierm.sis caldığınız melodiyi kaydet dinle özelligine sahip
    slm arkadaşlar ben bunlardan başka kullanmıyorum ama sizde işe yarayan güzel uygulamalar varsa lütfen sadece ismini benim gibi paylaşmanız yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi botan0034 -- 17 Mart 2010; 12:42:53 >

• hx iyi iş cıkarmış cıkarmış bu sefer.ingilizce bilen bir arkadas tam olarak ceviriyi yaparsa yukarıdaki metnin daha anlasılır olacak sanırım.kolay gelsin
  • scx arkadaşımızın sitesinde ne ne işe yarar başlığı ile devam edecem pekcok uygulama denemesini orda bulabilirsiniz

http://i8910.forumup.com/viewforum.php?f=1&topicdays=0&start=50&mforum=i8910

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi botan0034 -- 17 Mart 2010; 12:11:24 >
  • quote:

quote:

quote:

iyi iş çıkartmış

Hocam, ben sadece ayarlar ile rehberi işretleyip yedekledim. Tamam geri yüklemede sorun çıkmadı ama, şöyle bir sorun çıktı. c2z auto ve yeşil yapmaya çalıştığımda restrart yapıyor. Ayrıca başka sorunlar da çıkabilir. Çünkü, HX ile SCX arasında uyumsuzluklar olabilir. Anlaşılan ayarları tek tek manuel yapacaz. Muhtemelen aynı fw tabanda formatlarda işe yarar. Teşekkürler paylaşımınız için.

bizde yanlışlık yok, problem Hx v3 te..
    test için format atın ve hiç bir şeye dokunmadan yeşil yapmaya çalışın..telefon kilitlenecektir.
    hyperX yakında düzeltir zannedersem..ayarlarla boş yere uğraşmayın .backuptan yüklemeye devam

hocam siz hangi fw yi yüklediniz acaba, oraya 4 tane dowload linki koymus hx. hepsi aynı linkler oluyor dimi?
    simdiden tesekürlercevaplarınız icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: kean0025

quote:

quote:

quote:

iyi iş çıkartmış

test için format atın ve hiç bir şeye dokunmadan yeşil yapmaya çalışın..telefon kilitlenecektir.
    hyperX yakında düzeltir zannedersem..ayarlarla boş yere uğraşmayın .backuptan yüklemeye devam

hocam siz hangi fw yi yüklediniz acaba, oraya 4 tane dowload linki koymus hx. hepsi aynı linkler oluyor dimi?
    simdiden tesekürlercevaplarınız icin.

cevap icin tesekürler. yani kısaca beni tahminim, italya tabanlının kamerası daha iyi ama javası daha yavas.
    tayvan tabanlının kamerası birazdaha kotu ama javası cok güzel. insan hangisine gececeyine karar veremiyorki:)
    saygılar

• acaba bu tayvan tabanlıda modem yüklemeye gerek varmı. modem dosyası görünmüyorda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybeerk
    JB2_TAIWAN ile JC1_ITALY arasında ne fark var hangisini yüklesem daha iyi olur?

bence suan ikisinide yùkleme dostum aksam bu fw lerin sorunsuzlari cikmis olur
  • Tam yeni FW heyecanı varken basit kaçacak ama, Orjinal WEB Browserdan nasıl bir yazı kopyalıyoruz?
  • quote:

quote:

quote:

iyi iş çıkartmış

Format attıktan sonra c2z normal çalışıyor ve auto oluyor. Bence hx'te sorun yok. Geri yükleme yaptığımda restarta geçiyor. Neyse önemli değil. Manuel ayarları yaptım zaten. Teşekkürler.

EDİT: HX_3.16_JC1 kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MKA1881 -- 17 Mart 2010; 14:05:51 >

• off benim sorum çok dandik kalacak, konu çok farklı boyutlara gelmiş...
    2.el i8910 aldım. çok güzel bir telefon, 2 şeyi merak ediyorum ama.
    1.dokunmatik ekrandaki kilit simgesi basınca açılıp kapanmaktan başka işe yaramıyormu? her halgi bir yeri kitlediğini göremedim. süs mü :)
    2.batarya simgesindeki çubuklar çok hızlı azalıyor. dün yatarken anca 1 çubuk azalmıştı, sabah kalktığımda 2 çubuk kalmıştı. bataryadan huylandım değiştirdim, şimdikini biraz kullanıp deneyeceğim ama içimin rahat etmesi bakımından soruyorum. 3g bandınıda kapatmıştım, normal GSM e almıştım. çubukların hızlı gitmesi gibi bir durum varmı? son 2 çubukla tüm günü çıkarıyordur gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

off benim sorum çok dandik kalacak, konu çok farklı boyutlara gelmiş...
    2.el i8910 aldım. çok güzel bir telefon, 2 şeyi merak ediyorum ama.
    1.dokunmatik ekrandaki kilit simgesi basınca açılıp kapanmaktan başka işe yaramıyormu? her halgi bir yeri kitlediğini göremedim. süs mü :)
    2.batarya simgesindeki çubuklar çok hızlı azalıyor. dün yatarken anca 1 çubuk azalmıştı, sabah kalktığımda 2 çubuk kalmıştı. bataryadan huylandım değiştirdim, şimdikini biraz kullanıp deneyeceğim ama içimin rahat etmesi bakımından soruyorum. 3g bandınıda kapatmıştım, normal GSM e almıştım. çubukların hızlı gitmesi gibi bir durum varmı? son 2 çubukla tüm günü çıkarıyordur gibi...

Genel olarak çubukların çok hızlı tükenmesi ve en altta kalan çubuğun 1 gün gitmesi gibi bir durum var. Forumda daha önce verilen ayarları yaparsanız ve arka planda çalışır uygulama bırakmazsanız pil süresi uzar bu arada hızlı FW lerden kullanırsanız da Pil ömrü konusunda önemli etkisi olur.

• dostum bu c2z bendede çalışmadı formata ragmen.

tabi ben hw.v3_16 jb2 yi indirdim hazır boşken jc1 deneyeyim bari :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon5366 -- 17 Mart 2010; 14:10:49 >
  • ben suan italya tabanlıyı yükledim. gayet hos görünüyor. sadece 1 hatasını yakaladım suanlık, e depo hafızasına format atıktan sonra, rompatcher girmek istediyimizde girmiyor geri atıyor.
    sizce hangisi daha stabil. ben en iyisimi tayvan tabanlıyıda deniyeyim icimde jkalmasın ondan sonra kararımı vereyim.

iyi forumlar
  • MKV dosyaları da destekleyen Symbian uyumlu bir player çıkmış (VLC Player).
    Henüz denemedim ama linkini vereyim dedim.

http://mahaserver.github.com/MHSVLC/
  • 
Sayfa: önceki 11861187118811891190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.