Şimdi Ara

Samsung i8910 Omnia HD - 8 MP / HD video / 3.7 inç ekran / WI-FI / GPS (1186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.979
Cevap
16
Favori
1.866.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11841185118611871188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Airthem

quote:

Orijinalden alıntı: MKA1881

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ScorpioX

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar şu soruna bi türlü çözüm bulamadım scxnukleus yüklü bende..bn bu konulrda bişe bilmiyorum uygulama yüklerken sertifika hatası veriyor bu sadece orjinal fwde olmuomuydu..?..

E: ye ve F: fileborserle gir çık .. düzelyor galiba... bide böyle dene rompatcher açıkolması lazım.

Saol hocam ama olmuyor bir türlü nerde hata yapıyorum deli oldum...

Bide bu sertifika sorunu veren uygulamayı yüklemeye çalıştıktan sora telefon donmaya başlıyor..

Hangi programı yüklemeye çalıyorsnun acaba?? uyumlu olmayabilir.

MKA1881 saolsun kendi uygulama arşivini paylaşmıştı ondaki uygulamalardan bazılarında oluo hocam..Saygılar

Dostum, sonuçta paylaştığımız programlar burada daha önceden paylaşılmış programlardır. Sonuçta ben yapmıyorum bu programları. Yeni katılan arkadaşlar aramasın diye derleyip link verdim. Tamamen paylaşım amaçlı. Sonuçta Samsung saolsun fazla destek vermediğinden, nokia telefonlar için üretilmiş programları kullanıyoruz. Zaman zaman da bu tür programlarda çalışsa bile donmalar, kilitlenmeler gibi sorunlar yaratmakta. Bilginize.

Hocam saol ama bunlar sonuçta yüklenebiliyor dimi telefona bende sertifika hatası veriyorda telefondan kaynaklanıyor sanırım onu çözmeye çalışıyorum...

Madem bu kadar uğraştın olmadı ve problemin yazılımdan kaynaklandığını düşünüyorsun,daha önceki yazılımlardan birini nitroyu veya full olanı dene yada hx in fw sini dene bakalım.Ben şimdiye kadar scpx in tüm yazılımlarını denedim hiçbirinde böyle bir problem olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: borrelia 5

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

arkadaşlar telefonumla wlan ile internete bağlanamıyorum, gprs ile sorun yok. 'web: ağ geçidi cevap vermiyor' uyarısı veriyor. laptop ile girebiliyorum, farklı yerlerde denedim ancak yine giremiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

wlan ı sil telefonu kapat aç .. düzelecektir .. scorp un fw lerinde o hata bende de oldu birkaç kere ..

hocam wlan ı silemedim, nasıl silebilirim

Ayarlar --bağlantı- hedefler-- internete -- oraya gir orda wln aığını sil olur.

ağı sildim, yeniden başlattım ancak yine bağlanamıyorum.. önerebileceğiniz başka birşey var mı acaba..

Ağı görüyormu ?? şifre falan istiyormu?? Web e bir google yaz . wlan ağı sorması lazım. sormazsa sende GPRS veya ISS den alyor zaman.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MKA1881

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar şu soruna bi türlü çözüm bulamadım scxnukleus yüklü bende..bn bu konulrda bişe bilmiyorum uygulama yüklerken sertifika hatası veriyor bu sadece orjinal fwde olmuomuydu..?..

E: ye ve F: fileborserle gir çık .. düzelyor galiba... bide böyle dene rompatcher açıkolması lazım.

Saol hocam ama olmuyor bir türlü nerde hata yapıyorum deli oldum...

Bide bu sertifika sorunu veren uygulamayı yüklemeye çalıştıktan sora telefon donmaya başlıyor..

Hangi programı yüklemeye çalıyorsnun acaba?? uyumlu olmayabilir.

MKA1881 saolsun kendi uygulama arşivini paylaşmıştı ondaki uygulamalardan bazılarında oluo hocam..Saygılar

Dostum, sonuçta paylaştığımız programlar burada daha önceden paylaşılmış programlardır. Sonuçta ben yapmıyorum bu programları. Yeni katılan arkadaşlar aramasın diye derleyip link verdim. Tamamen paylaşım amaçlı. Sonuçta Samsung saolsun fazla destek vermediğinden, nokia telefonlar için üretilmiş programları kullanıyoruz. Zaman zaman da bu tür programlarda çalışsa bile donmalar, kilitlenmeler gibi sorunlar yaratmakta. Bilginize.

Hocam saol ama bunlar sonuçta yüklenebiliyor dimi telefona bende sertifika hatası veriyorda telefondan kaynaklanıyor sanırım onu çözmeye çalışıyorum...

dostum sen e: nin içindeki patches klasorunu silmiş olmayasın sakın. bu rompatcher dosyasıdır onu sildiysen rompatcher devre dışı kalır bilgin olsun.

• ses dügmesinin kısma tuşkilidi ve açma tuşuna bastığınızda kırmızı ekranda modem download yazıyor. bu necidir
  • E: yi formatlayıp SCX i yeniden kurman gerekir sanırım ..E ve C:yi i formatlamadan kurduysan beki ondan sorun çıkmış olabilr.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

arkadaşlar telefonumla wlan ile internete bağlanamıyorum, gprs ile sorun yok. 'web: ağ geçidi cevap vermiyor' uyarısı veriyor. laptop ile girebiliyorum, farklı yerlerde denedim ancak yine giremiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

wlan ı sil telefonu kapat aç .. düzelecektir .. scorp un fw lerinde o hata bende de oldu birkaç kere ..

hocam wlan ı silemedim, nasıl silebilirim

Ayarlar --bağlantı- hedefler-- internete -- oraya gir orda wln aığını sil olur.

ağı sildim, yeniden başlattım ancak yine bağlanamıyorum.. önerebileceğiniz başka birşey var mı acaba..

Ağı görüyormu ?? şifre falan istiyormu?? Web e bir google yaz . wlan ağı sorması lazım. sormazsa sende GPRS veya ISS den alyor zaman.

hocam ağı görüyor (wlan ağı ara tıklayınca ağı buluyor), şifreyi giriyorum, Bağlanıyor diyor, sonra 'web:ağ geçidi cevap vermiyor' uyarısı veriyor. GPRS veISS den bağlanabiliyorum, daha önce wlan dan da bağlanabiliyordum..

• quote:

Orijinalden alıntı: botan0034

ses dügmesinin kısma(alt) tuşkilidi ve açma tuşuna bastığınızda kırmızı ekranda modem download yazıyor. bu necidir

• hocam teşekkürler şimdi çıkıyorum yarın tekrar kurarım büyük ihtimalle sorunun bende olduğu kesin..:)..iyi geceler..
  • quote:

E: yi formatlayıp SCX i yeniden kurman gerekir sanırım ..E ve C:yi i formatlamadan kurduysan beki ondan sorun çıkmış olabilr.

slm scx bu bana ise telde sorun yok ben tuştakımını denedim acaba modem bu şekildemi yüklenmesi gerekiyor..biri baksın xpim yok
  • quote:

ses dügmesinin kısma tuşkilidi ve açma tuşuna bastığınızda kırmızı ekranda modem download yazıyor. bu necidir

modem dosyasınımı kuryorsun ..?? yanlış dosyayımı kuruyorsun?
  • hatlar karıştı .Adana çık aradan . Botan034 dostum bir sorun mu vardı anlamadım ..
  • Sanırım şifreleme sistemleri birbirine uymuyor.Modemin şifreleme sistemini değiştirerek bir dene istersen.Yada kısa bir süre sifrelemeyi kaldırarak denersen bağlandığını görürsn.
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ercuozcan

ya arkadaşlar bide ibb trafik yüklüyen var mı bende çalışıyordu aydın FW de iki gün önce çalışmadı kaldırıp tekrar yüklüyeyim dedim öznitelik eksik diye mesaj verdi sırf bunun için FW değiştirdim 24 fps FW de aynı hatayı veriyor sanırım FW değil çözüm yolunu bilen var mı?

dosyası varmı sende deneyelim. veya link.??

dosyayı buldum istanbul.jad. diye kurmak istedim .. eksik bileşen dedi. JAD dosya tek başına telefona uyumlu değil galiba Jar olması lazım .kurulmadı.
    sanırım jar. dosyası olması lazım.

1530 'a trafik yazıp mesaj atın gelen linki tıklatınca programın kurulması gerekiyor ama bende zorunlu öznitelik eksik diye mesaj geliyor çözemedim bir türlü.

• Orijinalden alıntı: botan0034

ses dügmesinin kısma(alt) tuşkilidi ve açma tuşuna bastığınızda kırmızı ekranda modem download yazıyor. bu necidir

kimse bakmadımı
  • quote:

adını SCX_Anatolia düşünüyorum. ne dersiniz ?? Anadolu anlamında .. başka önerisi olan varsa söylesin. yabanci isimlerden bıktık..
    yerli malı isim olsa güzel olur. Ekran teması da siyah arkaplan olsun Fazla Batarya yemesin diye.birde taskswitcher ve gereksiz progrmları kaldırırım sadece hıza yönelik olur. C:109-110 olabilir. Ram 160-170 civarı hesaplarıma göre olabilr. Batarya süresi sanıım 5-6 gün gider bu sefer. CPU hıznı düşürecem.

usta video işi tamam birde şu resimde flaş geç patlama sorununu çözebilirseniz fw olayı tamamen biter. task switcher ve arka planda photo contact olmazsa süper olur

• quote:

hocam ağı görüyor (wlan ağı ara tıklayınca ağı buluyor), şifreyi giriyorum, Bağlanıyor diyor, sonra 'web:ağ geçidi cevap vermiyor' uyarısı veriyor. GPRS veISS den bağlanabiliyorum, daha önce wlan dan da bağlanabiliyordum..

bu şekilde tekrar kapatıp aç telefonu .. olmadı format at .. olmadı yazılımı yenile ..

Arkadaşlar şu alıntıların lütfen en sonundakini alalım .. Sayfa alıntı dolmuş

Scorpio Son yazılımına reboot komutu eklemeni rica ediyorum .. hx de olduğu gibi ..kapama tuşuna basınca gelen menüde reboot vardı ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 16 Mart 2010; 23:52:32 >

• Orijinalden alıntı: botan0034

kimse bakmadımı

tel o durumda iken bilgisayar teli tanıyor. ama ne olarak anlamadım bigisayarımda yok
  • scx pm bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi botan0034 -- 17 Mart 2010; 0:02:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: no_fear78

quote:

adını SCX_Anatolia düşünüyorum. ne dersiniz ?? Anadolu anlamında .. başka önerisi olan varsa söylesin. yabanci isimlerden bıktık..
    yerli malı isim olsa güzel olur. Ekran teması da siyah arkaplan olsun Fazla Batarya yemesin diye.birde taskswitcher ve gereksiz progrmları kaldırırım sadece hıza yönelik olur. C:109-110 olabilir. Ram 160-170 civarı hesaplarıma göre olabilr. Batarya süresi sanıım 5-6 gün gider bu sefer. CPU hıznı düşürecem.

usta video işi tamam birde şu resimde flaş geç patlama sorununu çözebilirseniz fw olayı tamamen biter. task switcher ve arka planda photo contact olmazsa süper olur

[img=http://img339.imageshack.us/img339/5247/fotoraf010.jpg]
    [img=http://img697.imageshack.us/img697/8226/fotoraf011.jpg]
    Aslında bana kalırsa daha öncede yazdığım gibi biraz çekim hatası yapıyoruz gibi.Tabi yinede cihazda hata var ama tuşa basmada değişik şekiller denersek bu iki fotoğraftaki gibi farklar oluşuyor.
    Fotoğrafların direk açılmasını bu sitede beceremiyorum her nedense.

• 
Sayfa: önceki 11841185118611871188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.