Şimdi Ara

Samsung i8910 Omnia HD - 8 MP / HD video / 3.7 inç ekran / WI-FI / GPS (1187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.980
Cevap
16
Favori
1.866.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11851186118711881189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: botan0034

scx pm bak

evet gördüm bende denedim modem download diyor. ama ben böyle pc ye takınca driver istedi. bende driveri yok sanırım..
    SAMSUNG CDMA Technologies diye driver istedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScorpioX -- 17 Mart 2010; 0:10:04 >
  • scx pm tekrar bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScorpioX

quote:

Orijinalden alıntı: botan0034

scx pm bak

evet gördüm bende denedim modem download diyor. ama ben böyle pc ye takınca driver istedi. bende driveri yok sanırım..
    SAMSUNG CDMA Technologies diye driver istedi.

normal fw atma driverlerini kullandım gördü benimki vista galiba ondandır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi botan0034 -- 17 Mart 2010; 0:13:13 >
  • botan dostum ordan fw yüklemeye çalıştım ama aktif olmuyor ordan sadece modem yükeniyor sanırım . Fw atılamaz galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: no_fear78

quote:

adını SCX_Anatolia düşünüyorum. ne dersiniz ?? Anadolu anlamında .. başka önerisi olan varsa söylesin. yabanci isimlerden bıktık..
    yerli malı isim olsa güzel olur. Ekran teması da siyah arkaplan olsun Fazla Batarya yemesin diye.birde taskswitcher ve gereksiz progrmları kaldırırım sadece hıza yönelik olur. C:109-110 olabilir. Ram 160-170 civarı hesaplarıma göre olabilr. Batarya süresi sanıım 5-6 gün gider bu sefer. CPU hıznı düşürecem.

usta video işi tamam birde şu resimde flaş geç patlama sorununu çözebilirseniz fw olayı tamamen biter. task switcher ve arka planda photo contact olmazsa süper olur

[img=http://img339.imageshack.us/img339/5247/fotoraf010.jpg]
    [img=http://img697.imageshack.us/img697/8226/fotoraf011.jpg]
    Aslında bana kalırsa daha öncede yazdığım gibi biraz çekim hatası yapıyoruz gibi.Tabi yinede cihazda hata var ama tuşa basmada değişik şekiller denersek bu iki fotoğraftaki gibi farklar oluşuyor.
    Fotoğrafların direk açılmasını bu sitede beceremiyorum her nedense.

evet iki resimden biri koyu biri normal ..kesin bir püf noktası vardır.
  • quote:

botan dostum ordan fw yüklemeye çalıştım ama aktif olmuyor ordan sadece modem yükeniyor sanırım . Fw atılamaz galiba

tamam kardeş. cümleten iyi geceler tatlı rüyalar

not : scx sadece tuşkilidi ve açma dügmelerine basğındada farklı bir şey oluyor.başkalarıda denesin sonuç aynımı olacak
  • denedim resimdekine benzer birşey çıktı. Eee peki nasıl normal hale getireceğim ?
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: no_fear78

quote:

adını SCX_Anatolia düşünüyorum. ne dersiniz ?? Anadolu anlamında .. başka önerisi olan varsa söylesin. yabanci isimlerden bıktık..
    yerli malı isim olsa güzel olur. Ekran teması da siyah arkaplan olsun Fazla Batarya yemesin diye.birde taskswitcher ve gereksiz progrmları kaldırırım sadece hıza yönelik olur. C:109-110 olabilir. Ram 160-170 civarı hesaplarıma göre olabilr. Batarya süresi sanıım 5-6 gün gider bu sefer. CPU hıznı düşürecem.

usta video işi tamam birde şu resimde flaş geç patlama sorununu çözebilirseniz fw olayı tamamen biter. task switcher ve arka planda photo contact olmazsa süper olur

[img=http://img339.imageshack.us/img339/5247/fotoraf010.jpg]
    [img=http://img697.imageshack.us/img697/8226/fotoraf011.jpg]
    Aslında bana kalırsa daha öncede yazdığım gibi biraz çekim hatası yapıyoruz gibi.Tabi yinede cihazda hata var ama tuşa basmada değişik şekiller denersek bu iki fotoğraftaki gibi farklar oluşuyor.
    Fotoğrafların direk açılmasını bu sitede beceremiyorum her nedense.

evet iki resimden biri koyu biri normal ..kesin bir püf noktası vardır.

Püf noktası,birinde karenin yeşillenmesinden sonra daha kuvvetli basarak çektim,diğerinde hiç ara vermeden kuvvetlice basarak.
  • quote:

Püf noktası,birinde karenin yeşillenmesinden sonra daha kuvvetli basarak çektim,diğerinde hiç ara vermeden kuvvetlice basarak.

iyi çıkan hangisi şimdi . daha kuvvetli bastığınmı ?? yoksa ara vermedenmi ?
  • quote:

quote:

Ara vermeden bastığım,yani kuvvetlice tuşa bastığımda.Aslında tam tarifinide yapamıyorum.Değişik şekillerde 5-6 kez denerseniz o şekli yakalarsınız.
  • quote:

quote:

quote:

Ara vermeden bastığım,yani kuvvetlice tuşa bastığımda.Aslında tam tarifinide yapamıyorum.Değişik şekillerde 5-6 kez denerseniz o şekli yakalarsınız.

çok tşkler .ben çıkıyorum iyi geceler. gürol abi. eyvallah saol.
  • http://www.youtube.com/watch?v=tSTYXOpSDLA

Sizce bu test nekadar doğru arkadaşlar??
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan333
    http://www.youtube.com/watch?v=tSTYXOpSDLA

Sizce bu test nekadar doğru arkadaşlar??

selam
    Bu karşılaştırma büyük bir ihtimalle doğru i8910'u ilk aldığımda orjinal Almanca FW'de bir arkadaşımın 5800 cihazıyla bu programla karşılaştırdık hemen hemen aynı videodaki fark gibi yine bizim cihaz hız testini önde bitirdi ancak aynı program el atılmış(HX,SCX) Gibi FW'lerde testi yarıda kesip ya programdan dışarı atıyor yada hiçbir tepki vermiyor.
    Saygılar
  • quote:

artık fw ye biraz ara verecem. sizde rahatlayın bizde rahatlayalım. artık .hangi fw çıksa kolay kolay format atmam.. sanırım uzun bir süre bunlarla idare ederim galiba... naıls olsa telefonun bir eksiği klmadı gibi. HD kayıt ta oldu.

scorpioX
    senmisin bunu diyen
    aşağıdaki fw lerin linki verilmiş..indireceğin yeri biliyorsundur..
    Samsung Omnia I8910 HD DXJB4 XSOJB2 XSO Singapur

Samsung Omnia HD I8910 XXJB1 ITVJA1 Genel İtalya

Samsung Omnia HD I8910 XXJB1 XEOJA1 Genel Polonya

Samsung Omnia HD I8910 XXJB1 BRIJB1 Genel Tayvan
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertinmez

quote:

Orijinalden alıntı: belltolls

Bugün siparişlerim geldi. Zagg araç içi şarj gerçekten güzel, 2 adet usb çıkışı var. Model 2 araç tutacağı pek hoşuma gitmedi çin işi olduğundan sanırım. Araç içi şarj almak isteyenlere Zagg'ı öneririm.

Hepsiburada'dan 11.99'a aldım. Ayın 25'ine kadar %70 indirimli normalde 33.81.

http://www.hepsiburada.com/zagg-dual-usb-arac-sarj-cihazi-2-girisli-/productDetails.aspx?categoryid=16113&productid=telcakszagg

Hocam bir arkadaşımız araç şarz cihazı Çakmak girişli OLMASIN demişti ben bu konuda biraz bilgisizim Çakmak girişsiz olan nasıl oluyor bu şarj cihazi oylemi birde yanlış hatırlamıyorsam Giriş Voltajı: 12-24 v olsun denmişti bununki nasıl

Çakmak girişinden başka arabadan nerden normal yoldan nasıl olur bilmiyorum. . Evet 12-24 demişti , araştırıp almıştım zatne buda 12-24v.
  • hyperX fw' sinde bulunan vodafone ana ekran
    buradan indiriniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qaya -- 17 Mart 2010; 8:26:27 >

• belltolls dostum güle güle kullan test edip sonuçlarını yazacağını söylemiştin dört gözle bekliyorum bende almayı düşünüyorum. Çakmak girişi olayının belki başka manası vardır hangi arkadaşımızın yazdığını hatırlamıyorum ama bu yazıyı görünce belki bir açıklama yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onekc

hyperX fw' sinde bulunan vodafone ana ekran
    buradan indiriniz

Kardeş sen benim beynimi uzaktan okuyorsun galiba. Arıyordum bunu ama bir türlü yazamadım buraya .

Çok saol yine sana borçlandık.
  • HX-V3-16

After waiting ages for Samsung, in order to fix the 24FPS 720p Video recording, finally we have the fix from another device ! But We must not forget that Samsung had allmost the same fix in an early build ! ….
    I really worked hard, allmost the whole last weekend to fix the other Camera related bugs. I worked ~18 h /day… no party on weekend, even i don´t watched TV…. and no sex ……
    BTW. …. Lets start with the new tweaks:

■slightly modded precision Theme (this theme really seems the fastest !)
    ■GTE-Trust certification fixed (skyfire working, gravity working.. maybe some other apps too)
    ■PC-studio doesn´t work after fresh – flash ! – FIXED
    ■Rompatcher doesn´t recognize somtimes patches that are placed on e:\ FIXED
    ■Changed-modded Vodafone Homescreen
    ■Maybe +3-ICONS on homescreen…. Finger use seems massed up, but working on solution.
    ■Pre-autofocus on Video
    ■Changed Audio codec without noise-supression (if the recording is to LOAD do the fallowing: Go to keypad, and type in the number *#0002*28346# then go to RECORD …… THEN CamcordARM_AMR THEN TX MicAmp and type in a lower number so the microphone will be not so sensible,….. if you want to save (even after reboot or flash) go back on beginning-screen and click on Back-up)
    ■Videos/Photos that are taken are named as DAY/MONTH/YEAR (Can be changed in clock settings to YEAR/MONTH/DAY)
    ■changed Audio-synch values for new audio-encoder
    ■Jpeg-codec from SE-VIVAZ
    ■FIXED 24 FPS solution ….. People have voted for VIVAZ-codec
    ■Wlan-wizard-double-app fixed
    ■Startupsounds now on E:\\mods\\power_on.mp3 and E:\\mods\\power_off.mp3
    ■Startup/shutdown animation can be placed as an *.gif file on E:\\mods\\startup.gif and E:\\mods\\shutdown.gif
    ■Changed Kinetic-scroll values
    Older tweaks are still integrated: (HX2.11)

■blue busy app cycle added
    ■Fastest modded precision theme added (like in speed-release)
    ■New Music-player skin (precision skin)
    ■fixed blue-scrollbar in musicplayer !
    ■Media galerie does not read directory:
    “System\\;res\\;maps\\;Temp\\;Private\\;sys\\;resource\\;activenotes\\;Others\\Contacts\\;Cities\\;music\\;mods\\;garmin\\;TrekBuddy\\;Backgrounds\\;NDrive\\;WLM\\data\\;UXTC\\;E:\\Images\\Backgrounds\\;C:\\*;z:\\activenotes\\;”
    ■Memory heap size increased (2X)
    ■Widget security disable Mod (no more asking about permission)
    ■java permission mod added: Look into app manager/installed/”your installed Java apps’/options, see everything is always
    allowed and no more anoying notificatons!
    ■Vodafone Homescreen integrated for international Provider (some will be still not supported… but hopefully i have added all)
    ■SPECIAL Camera/Camcorder Video values set by JF-GINO for less dropped frames and best possible quality.
    ■Camcorder starting time improved
    ■No more patch needed, everything is now SCRIPTED
    ■New flashing procedure NO more hard-reset is need !
    ■Error correction level for T9 set to high
    ■Cache management for Webbrowser improved and set to d:\ (max space 10 MB)
    ■all cache activities set on d:\ so just an reboot needed to clean-up your device
    ■max number of cache entries: from 512 to 2048 (4X)
    ■max cache file size to 33554432 (2X)
    ■max cache file activity (60sec.)
    ■Symbian file recocnizer reading tweaked
    ■Musicplayer imrovements: max global heap changed from 15 to 60 MB (4x), disabled AUTOSCAN; openGL data rate 1; changed speed scrolling setting
    ■New Java engine (Taiwan-speed)
    ■orientation-time reduced (from 400 ms. to 40) ….. e.g. from changing portrait to landscape
    ■default framerate for apps from 22 to 60
    ■max CPU time set to 100 % instead 75 %
    ■Graphical effects set to 8
    ■improved Kastor effects by darknight
    ■USB/synch icon in app folder is back
    ■Reboot patch included (now with “reboot” button)
    ■Installserver-patch from beginning on autostart (scripted)
    ■open4all HACK rom-integrated
    ■Samsung app store now can be installed (no more component is build in error)
    ■New MODEM-update “JB1″
    ■e:\music folder will be automatical created

Older HX2.02 improvements/tweaks:
    ■removed LEFTUP cert. for better compatiblity installing apps/games (caused many issues)
    ■Improved Browser engine
    ■improved FLASHlite engine
    ■Kinetic-webbrowser, and several cache improvements by me.
    ■WRT widget apps working
    ■FULL Kinetic scroll over-all
    ■changed Kinetic scrolling values
    ■OVI store app compatible
    ■Nokia Java 2.02 install compatible
    ■New wallpaper and theme
    ■100 % Full hacked phone by default with integrated Rompatcher by Marco Bellino credits for this MUST have app goes to him and his website:http://www.symbian-toys.com
    ■increased MBufpool cache in c32start.ini (2x) for better/stable internet connection
    ■changed cache vallues in media-galerie.. it´s still not working perfect, but it´s little bit better (open media-galerie, wait until thumbnails are loaded, scroll up and down… then it will work smoothly like on my video)
    ■Camera compression improvements (set all resolutions to 100 % for best quality)
    ■FULL Multilanguage-5 support (EN_DE_IT_SP_FR)
    ■My_media app still there
    ■International Keyboard (all supported languages)
    ■Nav-bar and FULL page Homescreen (-kind- of satio homescreen)
    ■same improvements as Speed release, BACKGROUND killing apps: contentharvester.exe, screensaver.exe, sipprofilesrv.exe, vcommandmanager.exe, ScreenCapturer.exe, WlanTxCal.exe)
    ■Major improvement of the Symbian OS S60v5 operation System
    ■several System optimization to get max. amount of 84,5 MB free disk-space on c:\ without loosing ANY apps.
    ■UPDATED Modem file to JB1 (extra exe) just start the exe and flash the modem part without flashing the whole firmware.
    ■added TRANSPARENT SATIO HOMESCREEN
    ■added “no memory card icon” shown
    ■all knowing hacks (from the past) except “Automatic-loudspeaker on call” this was removed due to several problems !
    ■added Disable Contacts rotation when writing sms in landscape
    ■Vodafone homescreen NOT added, because you can install it yourself (much better for system)
    ■fixed Memory-card BUG
    ■fixed Dictionary scroll-bar bug
    ■fixed Media-galerie scroll-bar-bug
    ■improved Camera starting procedure (3-4 sec.)
    ■ported IMAGEVIEWER from Nokia X6 device
    ■musicplayer is only searching on e\music and f:\music (faster search)
    ■Dictonary working
    ■Asphalt4 icon deleted
    wifi shortcut widget is BACK
    ■Offscr. apps (calc, converter) can´t install – FIXED
    ■New Highspeed Kastor effects by darknight07
    ■changed Picture-quality values.
    ■Based on I8910BVJB1
    ■INTERNATIONAL T9 Support: English,Russian,Turkish, German,Bulgarian,Croatian,English,Hungarian,Romanian, Serbian, Arabic,English,French,Farsi,Urdu,French,Dutch,,Hungarian,Italian,Polish,Spanish,Danish,English,Finnish,Norwegian,Swedish,Greek,Portuguese,Czech, English, Slovak, Slovenian.
    ■still 81,5 MB free space on c:

TAIWAN JB2 tabanlı

http://r_apidshare.com/files/364431781/HX-V3-16.rar_JB2.rar

ITALY JC1 tabanlı

http://r_apidshare.com/files/364431785/HX-V3-16_JC1.rar ( _'leri siliniz...) hayırlı olsun....
  • quote:

Orijinalden alıntı: onekc

hx v3.16 yı yükledim... dünkü size yolladığım backup dosyasından
    ayarlarımı geri aldım..hepsi 2 dakika sürdü..sizede tavsiye ederim.
    ScorpioX 'un hakkını yemememiz gerekiyor ama hyperX gerçekten
    iyi iş çıkartmış

sayın onekc acaba hangi sürümü yüklediniz? linkleri siteye koydum ama henüz yükleme fırsatım olmadı....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi westblue26 -- 17 Mart 2010; 9:28:31 >
  • 
Sayfa: önceki 11851186118711881189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.