Şimdi Ara

Samsung i8910 Omnia HD - 8 MP / HD video / 3.7 inç ekran / WI-FI / GPS (1165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.979
Cevap
16
Favori
1.866.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11631164116511661167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bilgisayarlarımızdakine benzer cansıkıntısın giderecek güzel bir top oyunu. ben yükledim çalıştı.
    http://gallery.mobile9.com/f/1236315/
    saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lk1973

sayın foxoster;
    pek çok oyun ve program sym. işletim sisteminin temel özelliği nedeniyle sertifika ister. bundan kurtulamanın çaresi telefonu haclemek ya da kendinden hackli custom yazılılmlar kullanmaktır. eskiden orjinal yazılım nette olmadığı için custom fw yüklemek garanti sorunu nedeniyle risklydi. şimdi nette var bu telefonun program ve tema paylaşım bölümlerinde bu orjinal yazılımlara rahatlıkla ulaşabilirsin. bir de şu linkleri bir incele özellikle 1. link biraz eski bilgiler içerir ama tüm temel yapılandırmaları videolu olarak bile anlatır. saygılar...
    http://otelvillamar.com/omniahd/
    http://i8910.f-orumup.com/ aradaki çizgiyi kaldır
    http://www.hyperx-i8910.com/
    en güncel custom firmwareler son ikisinde

tşkr ederim cevabınız için. saygılarımla

• quote:

bilgisayarlarımızdakine benzer cansıkıntısın giderecek güzel bir top oyunu. ben yükledim çalıştı.
    saygılar...

bu oyunun telefonumuz için yapılmış daha güzel bir versiyonu var
    h ttp://www.ziddu.com/download/7878685/.html
    h ttp://hotfile.com/dl/21753134/266e4fb/bb.SIS.html
  • ScorpioX buralardamısın yeni yazılım çok güzel ama uygulamaları yükleyemiyorum operation failed uyarısı veriyor ne yapmam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tantanasat

ScorpioX buralardamısın yeni yazılım çok güzel ama uygulamaları yükleyemiyorum operation failed uyarısı veriyor ne yapmam lazım

Evet bendede aynı hatayı veriyor.
    Ben depo modunda tüm programları hafıza kartına gönderip ordan telefona kurdum.Bence şimdilik sende öyle yap.
  • arkadaslar nukeusun son halının bı lınkını verırmısınız hotfile yarıya kadar ındırıyo takılıyo:(
  • Sonuna kadar arkandayım scop!!
    Elin gavuruna bağış yapacağıma türk geliştiricime yaparım daha iyi. Ben anlamış değilimHX e geldimmi herkez ben varım diyo ama burda kendi içimizden birisi olunca adamı dövmediğimiz kaldı. Bence Scop kardeşimiz hiç istemeden aramızda organize olalım ve sadece motive amaçlı bağış yapalım.
    Ki biz arkadaşımıza destek oldukça kendini geliştiricek ve gün geldiğinden HX ten daha iyi bir FW üreten bir türk e sahip olacağız.
    Yok diğer türlü yaparsak elimizdeki cevheride kaybedip elin gavuruna mahkum olucaz. (bunlar benim şahsi düşüncelerim).

Gelin Hyperx e vermek için can attığımız bağışları kendi içimizden birisine verelimde kendi adamımız yetişsin. Emin olunki Scop arkadaşımızın bizim yapacağımız yardıma maddi yönden hiç ihtiyacı yoktur. Bu telefonu alabilme kapasitesi olan adamın durumuda az çok bellidir. Yapacağımız yardımlar sadece ve sadece manevi değer taşıyacaktır ve motive amaçlıdır. Yanında olduğumuzu ve bir kuru teşekkürle kalmadığımızın göstergesi olacaktır.

aynen katılıyorum kardeş elin almanının nazını tuzunu çekene kadar kendi insanımızın yükselmesine yardımcı olmalıyız selamlar kolay gelsin

• bluetooth kulaklık nasıl tanıtılır bizim tele..yapamadım.
  • fw yükleyemiyorummm
  • Bu ne kardeşim pazar pazar. Bu kadar gerginliğin luzumu yok. Adamcağız ne dediki bu kadar uzatıldı. Tabiiki parayı veren düdüğü çalacak. Ama bu sanal ortamda bunları ayırmak çok zor. Ama mümkün olduğuncada sezarın hakkı sezara verilmeli. Herkes herşeyin hakkını verseydi zaten bu kadar tartışma olmazdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybeerk

quote:

bilgisayarlarımızdakine benzer cansıkıntısın giderecek güzel bir top oyunu. ben yükledim çalıştı.
    saygılar...

bu oyunun telefonumuz için yapılmış daha güzel bir versiyonu var
    h ttp://www.ziddu.com/download/7878685/.html
    h ttp://hotfile.com/dl/21753134/266e4fb/bb.SIS.html

evet ancak bu zaten tema ve paylşım böümünde paylaşılmış olan, ferrari oyunu çıktığı zaman yayınlanan bir oyun bb isimli bildğimiz bir oyun. yine de teşekkürle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Carp3dieM

fw yükleyemiyorummm

Dostum, bir de şunu dene. Belki denemişindir ama fayda var.
    Dosyayı dizine çıkardıktan sonra ne kadar setup dosyası var yükle belki olur.

http://rapidshare.com/files/344572502/i8910-firmware-flash-drivers.rar
  • @MKA1881

Bundan önce bi yerde daha indirmiştim bunu onuda denedim seninkinide indirdim denedim olmadı ne iş ne keramet anlamadım. Şimdi tekrar formata götürüyorum inşallah bu sefer olacak..
  • arkadaşlar ben samsung i8910 cihazını yeni aldım ve camera çekiminden hiç memnun değilim sanki elimi titretmiş gibi çekiyor camera ayarlarıyla oynadım ama olmuyor ayrıcada karanlık çekiyor bir bilginiz varmı yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayyaatt

bluetooth kulaklık nasıl tanıtılır bizim tele..yapamadım.

markası nedir hocam kulaklığın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carp3dieM

@MKA1881

Bundan önce bi yerde daha indirmiştim bunu onuda denedim seninkinide indirdim denedim olmadı ne iş ne keramet anlamadım. Şimdi tekrar formata götürüyorum inşallah bu sefer olacak..

İnşallah sorununuz bian önce düzelir.
  • arkadaşlar bana da yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersindurum

arkadaşlar ben samsung i8910 cihazını yeni aldım ve camera çekiminden hiç memnun değilim sanki elimi titretmiş gibi çekiyor camera ayarlarıyla oynadım ama olmuyor ayrıcada karanlık çekiyor bir bilginiz varmı yardımcı olurmusunuz

muhtemelen cihazın üzerinde türkçe orj. FW var. scorpiox arkadaşımızın çıkarttığı türkçe custom fw ler var. Bir sayfa geride linki bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: tantanasat

ScorpioX buralardamısın yeni yazılım çok güzel ama uygulamaları yükleyemiyorum operation failed uyarısı veriyor ne yapmam lazım

Evet bendede aynı hatayı veriyor.
    Ben depo modunda tüm programları hafıza kartına gönderip ordan telefona kurdum.Bence şimdilik sende öyle yap.

iyide ben e ye atıyorum ama uyg.yoneticisinde bulamıyorum yüklencek dosyayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersindurum

arkadaşlar ben samsung i8910 cihazını yeni aldım ve camera çekiminden hiç memnun değilim sanki elimi titretmiş gibi çekiyor camera ayarlarıyla oynadım ama olmuyor ayrıcada karanlık çekiyor bir bilginiz varmı yardımcı olurmusunuz

Sorun orda zaten elinizi titretmeyeceksiniz. Bununla ilgili fw yazan arkadaşlar bazı ayarlarla daha iyi fotoğraf çakar hale getirdiler. Scorpiox arkadaşımızın son fw'yi fotoğraf çekiminde oldukça başarılı. Ayrıca hyperx de foto ve video kalitesi üzerinde çalışıyor.
  • 
Sayfa: önceki 11631164116511661167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.