Şimdi Ara

Samsung i8910 Omnia HD - 8 MP / HD video / 3.7 inç ekran / WI-FI / GPS (1166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
35.980
Cevap
16
Favori
1.866.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11641165116611671168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cssbaycelebi

osman tezhan grolofla yaşadığınız gerilimde tamamen haksız olan taraf sizsiniz. lütfen usluba biraz dikkat edelim.

• Hepiburada.com'dan Zagg araç içi şarj ve pdateknolojiden model 2 araç tutacağı(denemek amacıyla) dün sipariş ettim. Elime geçince direk test ederim zaten sonrada buraya yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheKyloRen -- 14 Mart 2010; 18:19:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tantanasat

quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: tantanasat

ScorpioX buralardamısın yeni yazılım çok güzel ama uygulamaları yükleyemiyorum operation failed uyarısı veriyor ne yapmam lazım

Evet bendede aynı hatayı veriyor.
    Ben depo modunda tüm programları hafıza kartına gönderip ordan telefona kurdum.Bence şimdilik sende öyle yap.

iyide ben e ye atıyorum ama uyg.yoneticisinde bulamıyorum yüklencek dosyayı

Arkadaşım telefonu depolama modunda bağla ve programları sağ tıklayıp E hafızaya gönder.Sonra dosya yöneticisinden e yi bulup aç ordan programları tıkladınmı yüklenir.Uygulama yöneticisinden göremezsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Carp3dieM

fw yükleyemiyorummm

Bende senin gibi format attım ama olmadı.Ama sanırım bu problem yazılımdan kaynaklanmıyor.Niye derseniz birkaç gn evvel hx in yazılımındada aynı problemle karşılaşmıştım.Sanıyorum ya üretim tarihlerine göre yada ne bileyim malzemelerine göre problemler değişik oluyor.Tıpkı skyfire problemleri bazılarında var bazılarında yok ( aynı yazılımı yükledikleri halde)
    Bir önceki mesajımda arkadaşa tarif ettiğim şekli dene istersen.
  • [tartışmalar yüzünden güme giden mesajımın ikinci atağı]

tartışmalar bir yana bi sorunum var acaba başkasının da nazarını çeken va rmı diye sorayım dedim.
    hx main 2.11 final yüklü bende. rus versiyon değil de öteki. telefonun takvimi donuyor arkadaşlar.
    nasıl oluyor bilmiyorum da, gece saat 12 falan ertesi güne geçiyoruz misal bakıyorum ana ekranda, ekran koruyucuda veya bi widgetta yanlış tarihi gösteriyor.
    ajandaya giriyorum bakıyorum orada doğru gösteriyor. bazen ikisi de çuvallıyor.
    nedir olay anlamadım, pclerdeki gibi bu cihazlarda da bios pili türevinde bişi mi var ve bitti mi bendeki?
    hayır saat düzgün çalışıyor tik tak!
    başka bi sorun da c2z açıkken(ki autoya almış hyperx amcam) galeri bazen açılmıyor. açılmışsa fotoyu açmıyor vs.
    c2z kapatınca çözülüyor o neyse de.
    bişi daha var. 2.1speed'de şarjım iki günü görüyordu normal kullanımımda. şimdi daha az kullanıyorum(sıfır telefon görüşmesi
    wifi bi kere bile açılmadı, bt kapalı, foto çekilmedi, oyun oynanmadı, program yüklenmedi, sadece mesaj çekild, galeride gezildi) ama şarj ikinci güne gelmeden ofsaytta. speed'e mi geri dönsem bilemedim. gerçi o da arada bi saçmalıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: belltolls

Hepiburada.com'dan Zagg araç içi şarj ve pdateknolojiden model 2 araç tutacağı(denemek amacıyla) dün sipariş ettim. Elime geçince direk test ederim zaten sonrada buraya yazarım.

çok iyi olur kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: derinMaavi

[tartışmalar yüzünden güme giden mesajımın ikinci atağı]

tartışmalar bir yana bi sorunum var acaba başkasının da nazarını çeken va rmı diye sorayım dedim.
    hx main 2.11 final yüklü bende. rus versiyon değil de öteki. telefonun takvimi donuyor arkadaşlar.
    nasıl oluyor bilmiyorum da, gece saat 12 falan ertesi güne geçiyoruz misal bakıyorum ana ekranda, ekran koruyucuda veya bi widgetta yanlış tarihi gösteriyor.
    ajandaya giriyorum bakıyorum orada doğru gösteriyor. bazen ikisi de çuvallıyor.
    nedir olay anlamadım, pclerdeki gibi bu cihazlarda da bios pili türevinde bişi mi var ve bitti mi bendeki?
    hayır saat düzgün çalışıyor tik tak!
    başka bi sorun da c2z açıkken(ki autoya almış hyperx amcam) galeri bazen açılmıyor. açılmışsa fotoyu açmıyor vs.
    c2z kapatınca çözülüyor o neyse de.
    bişi daha var. 2.1speed'de şarjım iki günü görüyordu normal kullanımımda. şimdi daha az kullanıyorum(sıfır telefon görüşmesi
    wifi bi kere bile açılmadı, bt kapalı, foto çekilmedi, oyun oynanmadı, program yüklenmedi, sadece mesaj çekild, galeride gezildi) ama şarj ikinci güne gelmeden ofsaytta. speed'e mi geri dönsem bilemedim. gerçi o da arada bi saçmalıyordu.

speedlerin şarzı her zaman daha uzun gider.

• hyperx JC1 italya tabanı ve Vivazın bizim cihaza eklenmiş yazılımıyla çok kötü ışık alttında iç mekanda karşılaştırmalarını vermiş... Ben inceledim vivaz yazılımı daha iyi çekmiş sanki...
    isteyen burdan indirip karşılaştırabilir...
    http://hyperx.garrettcullum.com/compare.rar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan333

arkadaşlar görüyorum ki forum biraz karışık =S Ama çarşamba günü alıyorum bu telefonu şöle biraz karıştırdım formu fw ile alakalı çok sıkıntı var galiba =S Ne gibi sorunlar olduğunu merak ettim ve eski sürümü gerçekten çokmu kötü ? ? Son bişşey daha bu italyan tabanlı rusya tabanlı fwler ne oluyor acaba bide bunları kurduğumuzda telefon türkçe kalyormu ?? Aslında hiç soru işareti yoktu kafamda ama buraya bakınca karıştı kafam iyice bana yardımcı olursanız çok sevinirim ve her türlü desteğe açık olacağımıda belirtmek isterim Yarın forumu daha detaylı incelemr fırsatım olacak umarım yardım edersiniz bana =S

HERKESE SEVGİLER SAYGILAR...

quote:

Orijinalden alıntı: no_fear78

İlk baştan başladıysan okumaya ( Allah sabır versin :) ) evet o zamanlar fw sıkıntısı vardı. Ama şimdi sürüsüne bereket. italya rusya tabanlı demek o ülkeler için çıkan fw demek. içlerinde türkçe yok ingilizce kullanırım dersen istediğini kurabilirsin. Garanti dışı kalabilir. ama türkçe fw lerde var. Scorpiox arkadaşımız türkçe fw yapabiliyor. efekt uzmanımızda var :) bkz. joker. artık telefonla ilgili sıkıntı yok gibi bişey. Sadece ara sıra kişiler arasında olabiliyor ama artık aile gibiyiz kol kırılır yen içinde kalır ;)

no_fear78 arkadaşımm çok teşekkür ediyorumm ilgilendiğin için başkada kimse ilgilenmemiş sanırsam :)) Peki bu telefonu orjinal fw ile kullansam çok mu sıkıntı yaşarım bide onu sölerseniz çok sevinirim son bişey daha scorpio arkadaşımızın düzenlediği son fw hackli mi peki yani istediğimiz proyu rahatça kurabilirmiyizzz bana en önemlisi gps lazım özelliklede garmin.. Bu ovi mağazasında prolar bu telefona uyum sağlıyormu bide onu sormak istiyorumm off çok karıştı ama aldığıma pişman olmam umarımm =S Şuan n82 kullanıyorum bu telefonun kamerasından vazgeçemiyorum ama gözümü kapatıp satıcam artk yapcak bişey yok

EDIT: Buarada fwler gerçekten sorunsuzsa ve cidden kamerada falan düzelmeler varsa scorpio arkadaşıma ilk bağışı ben yapmaya hazırımm hiç sorun değil de sürekli fw mi değiştirip durcas yaf =S

HERKESE SEVGİLER SAYGILAR..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan333 -- 14 Mart 2010; 19:52:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: joker2009

hyperx JC1 italya tabanı ve Vivazın bizim cihaza eklenmiş yazılımıyla çok kötü ışık alttında iç mekanda karşılaştırmalarını vermiş... Ben inceledim vivaz yazılımı daha iyi çekmiş sanki...

katılıyorum.
  • quote:

hyperx JC1 italya tabanı ve Vivazın bizim cihaza eklenmiş yazılımıyla çok kötü ışık alttında iç mekanda karşılaştırmalarını vermiş... Ben inceledim vivaz yazılımı daha iyi çekmiş sanki...

Ama bu telefon çok kötü fotoğraf çekiyoorrr =S =S

• quote:

quote:

arkadaşlar görüyorum ki forum biraz karışık =S Ama çarşamba günü alıyorum bu telefonu şöle biraz karıştırdım formu fw ile alakalı çok sıkıntı var galiba =S Ne gibi sorunlar olduğunu merak ettim ve eski sürümü gerçekten çokmu kötü ? ? Son bişşey daha bu italyan tabanlı rusya tabanlı fwler ne oluyor acaba bide bunları kurduğumuzda telefon türkçe kalyormu ?? Aslında hiç soru işareti yoktu kafamda ama buraya bakınca karıştı kafam iyice bana yardımcı olursanız çok sevinirim ve her türlü desteğe açık olacağımıda belirtmek isterim Yarın forumu daha detaylı incelemr fırsatım olacak umarım yardım edersiniz bana =S

HERKESE SEVGİLER SAYGILAR...

quote:

Orijinalden alıntı: no_fear78

İlk baştan başladıysan okumaya ( Allah sabır versin :) ) evet o zamanlar fw sıkıntısı vardı. Ama şimdi sürüsüne bereket. italya rusya tabanlı demek o ülkeler için çıkan fw demek. içlerinde türkçe yok ingilizce kullanırım dersen istediğini kurabilirsin. Garanti dışı kalabilir. ama türkçe fw lerde var. Scorpiox arkadaşımız türkçe fw yapabiliyor. efekt uzmanımızda var :) bkz. joker. artık telefonla ilgili sıkıntı yok gibi bişey. Sadece ara sıra kişiler arasında olabiliyor ama artık aile gibiyiz kol kırılır yen içinde kalır ;)

no_fear78 arkadaşımm çok teşekkür ediyorumm ilgilendiğin için başkada kimse ilgilenmemiş sanırsam :)) Peki bu telefonu orjinal fw ile kullansam çok mu sıkıntı yaşarım bide onu sölerseniz çok sevinirim son bişey daha scorpio arkadaşımızın düzenlediği son fw hackli mi peki yani istediğimiz proyu rahatça kurabilirmiyizzz bana en önemlisi gps lazım özelliklede garmin.. Bu ovi mağazasında prolar bu telefona uyum sağlıyormu bide onu sormak istiyorumm off çok karıştı ama aldığıma pişman olmam umarımm =S Şuan n82 kullanıyorum bu telefonun kamerasından vazgeçemiyorum ama gözümü kapatıp satıcam artk yapcak bişey yok

EDIT: Buarada fwler gerçekten sorunsuzsa ve cidden kamerada falan düzelmeler varsa scorpio arkadaşıma ilk bağışı ben yapmaya hazırımm hiç sorun değil de sürekli fw mi değiştirip durcas yaf =S

HERKESE SEVGİLER SAYGILAR..

Bendede çok temiz N82 vardı satmaya kıyamadım ve gelinime verdim.Onun kamerası bu telefonda olsa süper olurdu.
    Arkadaşım soruların bugün kargaşaya geldi yoksa burda herkes bildiklerini başkalarıyla paylaşmak için yarış yapar.
    Orjinal fw yi kullanmak demek telefonun değerini en az yarı yarıya düşürmek demek.Scorpioxun son yazılımını yani nukleus final olanı yükle bence sorunsuz ve kendinden hacklı.Telefon haclı olduğunda S60 V5 olan programların çoğunu kurabiliyorsun.Garmin için telefonu hacklemeye gerek yok ama garmin şarzı çok yiyor.Reis arkadaşımızın sitesinde Ndrive diye navigasyon var ben onu kullanıyorum.Garminide hafıza kartında hazır bekletiyorum,lazım olunca 2 dakikada yükleyip kullanıyorum.Sonra uygulama yçneticisinden kaldırıyorum.
    Vallaha biz bu son bir ayda enaz 5-6 şar defa fw değiştirdik.Enson üretilen bir öncekinden daha iyi olduğundan böyle oluyor.Ben türkce kullanmaktan hoşlandığımdan daha doğrusu ingilizceyi beceremediğimden scorpiox un fw sini kullanıyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hayyaatt

bluetooth kulaklık nasıl tanıtılır bizim tele..yapamadım.

markası nedir hocam kulaklığın?

markası yok.sadece kucuk siyah ve kutusunda )/ yazan tek düşme olan bir kulaklık
  • quote:

quote:

quote:

markası yok.sadece kucuk siyah ve kutusunda )/ yazan tek düşme olan bir kulaklık

telefonun bulututunu ve görünürlüğünü aç, akabinde kulaklığın düğmesine telefon kulaklığı görünceye kadar basılı tut.
  • quote:

quote:

Bence o kadar kötü değil ama fotoğrafı çekerken titretmiyeceksin ve çektikten sonra birkaç saniye daha kımıldatmıyacaksın.Flaşla çekerkende tuşa kuvvetli basıp hiç ara vermiyeceksin yani odaklanır odaklanmaz flaşını yakacaksın.Kuvvetlice bas,dikdörtgenin yeşillenmesini beklemeden.Birkaç kez dene farkı göreceksin.ç

• quote:

quote:

quote:

Kulaklığa devamlı basınca mavi ışık yanıp sönmeye başlıyacak,basmaya devam edersen mavi ışık devamlı yanacak,o zaman telefonla arat ve genelde kodları 4 tane sıfır oluyor.Zaten kulaklığın tarifinde kodu yazar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alicanin

Ben de HX yükledim test için. Pil bitince SCX Nukleus a geçecem.

grolof abi yardımcı olamadık kusura bakma.

Arkadaşlar Internete Proxy ile bağlanmam gerekiyor. Proxy ayarlarını nereden giriyoruz. Orjinal Web Browser ve Opera dan baktım böyle bir ayar göremedim. WLAN ayarlarında da yok.
    Daha önce böyle bir denemede bulunan var mı?

teşekkürler.

Proxi ayarları dediğin dns ayarları değildir sanırım.Eğer youtubeye girmk için yaptığımızı soruyorsan Wlan ayarlarından yapılıyor ama sanırım senin sorduğun başka bir şey

grolof abi,
    Sadece sen adam yerine koyup cevap vermişsin. Teşekkür ederim. Proxy konusu şirketten internete çıkış için gerekiyor.

• quote:

quote:

çok kötü ışık koşulları altında ancak bu kadar çeker.

• quote:

quote:

quote:

Ben de HX yükledim test için. Pil bitince SCX Nukleus a geçecem.

grolof abi yardımcı olamadık kusura bakma.

Arkadaşlar Internete Proxy ile bağlanmam gerekiyor. Proxy ayarlarını nereden giriyoruz. Orjinal Web Browser ve Opera dan baktım böyle bir ayar göremedim. WLAN ayarlarında da yok.
    Daha önce böyle bir denemede bulunan var mı?

teşekkürler.

Proxi ayarları dediğin dns ayarları değildir sanırım.Eğer youtubeye girmk için yaptığımızı soruyorsan Wlan ayarlarından yapılıyor ama sanırım senin sorduğun başka bir şey

grolof abi,
    Sadece sen adam yerine koyup cevap vermişsin. Teşekkür ederim. Proxy konusu şirketten internete çıkış için gerekiyor.

Yok yanlış düşünme,burda herkes herkesi adam yerine koyar ama bende bazı soruları okuduğum halde bilmediğim için cevap veremiyorum.Yada boş bir zamana denk geliyor.Mesela bende proxi konusunu bilmiyorum.

• Merhaba arkadaşlar.
    SCx_Nukleus Full deki operation failed. Mesajı ben modem Fw si içine koymadım onun için çıkmış olabilir. Ben Hx i yüklerken normlade modem dosyasını yüklemediğim için benim modem olarak halen JA1 tabanlı modem kalmış. dolayısıyla hata vermedi. Şayet siz HX ten modem yüklediyseniz belki uyumsuz olabilir. o zaman sadece modem dosyaısnı tanıtıp modemi yüklersiniz sorun çözülür . ama modem yükleme biraz riskli olduğu için tavsiye etmiyorum.

Bence Depoalama modunu kullanıp ütm programlar bir E: klasore atın ve Telefondan çalıştırın sorun olmaz herhalde...
    modem yükeleme riskinede girmezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScorpioX -- 14 Mart 2010; 20:32:16 >
  • 
Sayfa: önceki 11641165116611671168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.