Şimdi Ara

Samsung i8910 Omnia HD - 8 MP / HD video / 3.7 inç ekran / WI-FI / GPS (1167. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.980
Cevap
16
Favori
1.866.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11651166116711681169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • isteyenlere orijinal Afrika modem dosyasını upload edip linkini verebilrim.

18. mblık bir dosya zaten.
  • Ama böyle söyledim diye korkmayın. ben 10-15 defa yukedim sorun yok.ama modem i yüklerken Bitmeden sakın
    çıkarmyın..Yüklemenin bitmesini bekleyin. 1-2 dakikada yüklüyor zaten sonra süper çalışyor.Biraz sonra linki verecem güvenle kullanın.
    Boot moda alıp FW ğkler gibi ykleyin .yalnız bunda iki aşama var önce kendini tele kopyalıyor sonra % olarak sayıyıor. Sİz download starta basın gerisine karışmayın bitince retart yapıyor. ve Programlarınıza tele hiçbirşey olmuyor. Aynı HX teki modemi kuduğunuz gibi yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScorpioX -- 14 Mart 2010; 20:53:08 >
  • ben senin yazılımlarından başka yazılım atmadım bundan önce full vardı sorun yoktu şimdi daha da güzel bu uygulama sorununuda telefonun kendi hafızasına atyom ordan kuruyorum bence bu yeni yazılım nuklerus çok başrılı .
  • Nukleus FULL Fİnal Modem Dosyası

http://hotfile.com/dl/32783623/0ff312c/NUKLEUSFINALFULLMODEM.rar.html

Boot moda alıp FW yükler gibi yükeyin. Saygılar. Artık operation Failed mesajı almazsınız.
    Sayglar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScorpioX

Nukleus FULL Fİnal Modem Dosyası

Boot moda alıp FW yükler gibi yükeyin. Saygılar. Artık operation Failed mesajı almazsınız.
    Sayglar.

inyo kurup neticesini yazarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicanin

quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Ben de HX yükledim test için. Pil bitince SCX Nukleus a geçecem.

grolof abi yardımcı olamadık kusura bakma.

Arkadaşlar Internete Proxy ile bağlanmam gerekiyor. Proxy ayarlarını nereden giriyoruz. Orjinal Web Browser ve Opera dan baktım böyle bir ayar göremedim. WLAN ayarlarında da yok.
    Daha önce böyle bir denemede bulunan var mı?

teşekkürler.

Proxi ayarları dediğin dns ayarları değildir sanırım.Eğer youtubeye girmk için yaptığımızı soruyorsan Wlan ayarlarından yapılıyor ama sanırım senin sorduğun başka bir şey

grolof abi,
    Sadece sen adam yerine koyup cevap vermişsin. Teşekkür ederim. Proxy konusu şirketten internete çıkış için gerekiyor.

Benim bildiğim ayarları, yasaklı sitelere girebilmek için dns adreslerinin değiştirilerek girilebilmesi. Sizin dediğiniz proxy ayarları ise bilgisayarda, araçlar/internet seçenekleri bölümünden ağa ayarları ve proxy ayarlarını değiştir bölümünden yapabilirsiniz. Benim bildiğim telefonda bu ayarların olmadığı. Eğer telefonda dns ayarlarını değiştirecekseniz; ayarlar/bağlantı ayarları/hedefler/internet /erişim noktası/seçenekler/Gelişmiş ayarlar/ipv4 ayarları şeklinde.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben de HX yükledim test için. Pil bitince SCX Nukleus a geçecem.

grolof abi yardımcı olamadık kusura bakma.

Arkadaşlar Internete Proxy ile bağlanmam gerekiyor. Proxy ayarlarını nereden giriyoruz. Orjinal Web Browser ve Opera dan baktım böyle bir ayar göremedim. WLAN ayarlarında da yok.
    Daha önce böyle bir denemede bulunan var mı?

teşekkürler.

Proxi ayarları dediğin dns ayarları değildir sanırım.Eğer youtubeye girmk için yaptığımızı soruyorsan Wlan ayarlarından yapılıyor ama sanırım senin sorduğun başka bir şey

grolof abi,
    Sadece sen adam yerine koyup cevap vermişsin. Teşekkür ederim. Proxy konusu şirketten internete çıkış için gerekiyor.

Yok yanlış düşünme,burda herkes herkesi adam yerine koyar ama bende bazı soruları okuduğum halde bilmediğim için cevap veremiyorum.Yada boş bir zamana denk geliyor.Mesela bende proxi konusunu bilmiyorum.

Kısaca şöyle anlatayım. Şirketler internete erişimi kontrol etmek istiyorlar ve bunun için proxy yazılımı kullanıyorlar. Yani Internet Explorer' da Connections yada Türkçesi ile konuşursak Bağlantılar kısmından Proxy sunucu adresini yazmazsak şirketten internete bağlanılamıyor. i8910 ile wireless 'a bağlanabiliyoruz ama proxy sunucu adresini biryerlere girmek gerekiyor ki internete bağlanalım. İşte sorun bu. Sanırım bu cihaz daha çok hobi tarzı olduğu için bazı profesyonel konular gözardı edilmiş.

tekrar teşekkürler ,
  • quote:

Orijinalden alıntı: tantanasat

ben senin yazılımlarından başka yazılım atmadım bundan önce full vardı sorun yoktu şimdi daha da güzel bu uygulama sorununuda telefonun kendi hafızasına atyom ordan kuruyorum bence bu yeni yazılım nuklerus çok başrılı .

Teşkeürler dostum. Kameraıs güzel bir Fw çıkana kadar. (JC1 çıkana adar.) Bununla idare edecem bende.. Tüm proları kurdum sorun yok. skyfire bile çalıştı.
    Umarım kimsede sorun çıkmaz.Batarya süresi de sanırım iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScorpioX -- 14 Mart 2010; 20:57:22 >
  • quote:

quote:

Sayglar.

yükledim sonuç yine aynı operation failed .yükledikten sonra telefonda bir işlem yapmamız gerekyomu ?
  • MKA1881 üstadım bu sizin paylaşım bölümü nerdeydi ben bulmadım da kusura bakmayın. Linki varmı sizde??
  • quote:

quote:

quote:

Sayglar.

yükledim sonuç yine aynı operation failed .yükledikten sonra telefonda bir işlem yapmamız gerekyomu ?

yok normalde çalışıyor hemen . Pcstudionun sismgesinden çıkış yapıp öyle deneyin .Bir sis dosyasına tıklayıp öyle deneyin.
  • quote:

quote:

ben senin yazılımlarından başka yazılım atmadım bundan önce full vardı sorun yoktu şimdi daha da güzel bu uygulama sorununuda telefonun kendi hafızasına atyom ordan kuruyorum bence bu yeni yazılım nuklerus çok başrılı .

Teşkeürler dostum. Kameraıs güzel bir Fw çıkana kadar. (JC1 çıkana adar.) Bununla idare edecem bende.. Tüm proları kurdum sorun yok. skyfire bile çalıştı.
    Umarım kimsede sorun çıkmaz.Batarya süresi de sanırım iyi.

bu arada kamera bende süper en iyisi şimdiye kadar .galiba bi kod var senin sitede kamera moduna girdim kamera update filan vardı seçenelerde onu yaptım sanki düzeldi .şimdi maşallah :) kamerası da iyi(tabi 2500 tl lik hd kameralar kadar değil tabi xixixixixi)
  • quote:

MKA1881 üstadım bu sizin paylaşım bölümü nerdeydi ben bulmadım da kusura bakmayın. Linki varmı sizde??

Ortak paylaşım alanı
    http://forum.donanimhaber.com/m_33349979/mpage_5/tm.htm
  • joker dostum galiba efektler otomatik çalışıyor sanırım ben denemedim de. Tahayasin1 söyledi.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sayglar.

yok normalde çalışıyor hemen . Pcstudionun sismgesinden çıkış yapıp öyle deneyin .Bir sis dosyasına tıklayıp öyle deneyin.

olmadı dostum ne denediysem olmadı artık hafızasına atıp ordan kurcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: MKA1881

quote:

MKA1881 üstadım bu sizin paylaşım bölümü nerdeydi ben bulmadım da kusura bakmayın. Linki varmı sizde??

Ortak paylaşım alanı
    http://forum.donanimhaber.com/m_33349979/mpage_5/tm.htm

çok tşkler.sık kullanılanlara eklyeyim hemen. saolun üstadım.Yeni Fw nasıl bug falan buldunuzmu ?? Maç mı var ? Gs maçı sanırım yoksa bitti mi ?
  • quote:

joker dostum galiba efektler otomatik çalışıyor sanırım ben denemedim de. Tahayasin1 söyledi.

nasıl otomatik direk tel hafızasına atsam çalışır mı ?
  • Sayın MKA1881
    Sanırım böyle bir ayar yok gibi. Cevap için teşekkür ederim.

Arkadaşlar Araç için bizim telefona uyumlu bir kit tavsiyeniz varmı?
  • Arkadaşlar bu telefonun kamerasından harikalar beklemeyin. En nihayetinde 2 mm lik lens kullanıyor. Çoğu arkadaş N82 daha iyi çekiyordu diyor. Evet sadece flaşlı fotolarda iyi. Bu telefonun tek eksiği xenon flaş. Gece hiç kimse cep telefonlarından kaliteli fotoğraf beklemesin. Mümkün değil. Mutlaka kumlanma olacaktır. Gece en güzeli sabit bir yere dayayıp gece modunda çekmek. Ben çoğu zaman sonuç aldım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sayglar.

olmadı dostum ne denediysem olmadı artık hafızasına atıp ordan kurcam

ilginç bende o sorun yok ..
  • 
Sayfa: önceki 11651166116711681169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.