Şimdi Ara

Samsung i8910 Omnia HD - 8 MP / HD video / 3.7 inç ekran / WI-FI / GPS (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.980
Cevap
16
Favori
1.866.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony Ericsson Idou'nun arayüzünden sonra bu cihazınki çok basit ve baştan sağma geldi bana
    Belki de Sony Ericsson'ın Symbian cihazları dışındakilerin arayüzlerinin hep aynı/benzer olması sıkmıştır artık. Biraz yenliğin vakti geldi bence

@Noctivagant
    Düzgün okumamışım kusura bakma Belki test cihazı olduğundan izin vermemişlerdir video ve fotoğraf çekmesine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Figure -- 16 Şubat 2009; 17:17:18 >

• http://translate.google.com/translate?prev=hp&hl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.mobile-review.com%2Freview%2Fsamsung-i8910-omniahd.shtml&sl=ru&tl=tr

böle bir çeviri yaptırdım biraz tuhat türkçe oldu.

Altdaki yazılar garip geldi mesela

Tüm ekstra yazılım açıklanan olan ben cihazlar ve geleceği ile ilgili birkaç söz söylemek istiyorum. Bu gikov ilginç bir niş cihaz, ancak sıradan tüketiciler için değil. Yüksek maliyet, dahili hafıza, geniş ekran ve biraz zaman 16 GB kullanılabilirliği. OMNIA HD. Bu şirket HD video kaydetmek mümkün olacak izin teknolojisi OMNIA HD satın atmak böyle bir Turnuvanızı yapmak mümkün değildir. Bu sadece olmayacak. Ama model de alabilirsiniz birini oynamak için güzel.

Sanki telefon için normal kullanıcılar için değil demek istiyor gibi algıladım ben bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 16 Şubat 2009; 17:26:49 >

• ya bu yapılmaz arkadaşlar ya tam 5800 alacaktım bu tel ne böyle inanılmaz bi şey bu ya samsung güzel iş çıkartmış ancak tel aşırı büyük ya :S offf feci kafam karıştı yaaaa :( donanimhaber forumu alacağın olsun allak bullak oldum yine
  • Diğer cihazlara göre çok üstün özellikleri olduğunu düşündüğünden üst sınıfa hitap ediyor gibi 1 şey demek istemiş olabilir.

Eng. versiyonu çıkar, ondan okuruz.
  • cihaz çok büyük geldi bana bu boyut cihazdan sogumama neden oldu
  • bir özdelliğe dikkat çekmek isterim ekran koruyucu var Samsung screensaver koymazdı
  • en önemli özelliği capacitive ekran kullanması yani iphone un kullandığı ekran teknolojisini kullanıyor hiçbirşekilde ekrana bastırmak gerekmez mükemmel bir şekilde parmakla kullanılır zaten stylus bu nedenle vermemişler çünkü capacitive ekranlar stylus ile çalışmazlar bence sadece bu özelliği bile nokia 5800 ü düşüncelerden silmeye yeter 5800 düşünenler kesinlikle beklesin paranıza yazık etmeyin, şimdiden heyecanlandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antidote -- 16 Şubat 2009; 20:24:13 >
  • boyutu biraz daha ufak olsa tereddütsüz alacağım cihazdı ama çok büyük yahu...

iphone gibi bir kalas, yanında kibar kalmış valla
  • 1i demişti tam hatırlamıyorum; boyut bazı kullanıcılar için problem olacak diye. güzel yorumlamış anlaşılan.
  • Güzelde ne demek harika yorum, o zamanda farketmiştik olayı ama ümit etmiştik belki değişik çıkabilir diye gerçekten bir cep telefonuna göre uzun çoğu kişi için sıkıntı olma ihtimali var, çoğu uygulamayı tek elle yapmak imkansız değil ama zor, buda cep telefonu kullanırken insanı sıkabiliyor yada en azından bana göre öğle, ama yinede çoğu kişi için beklenecek bir tel olacaktır bu arada sanırım tel piyasaya çıkana kadar daha üzerinde baya bir çalışacaklar gibi, bazı düzenleme ve geliştirmeler olacağını sanıyorum hatta belki cihazın boyutunu bile tekrar gözden geçirebilirler tam ideal boyut 110 mm, dokunmatik ekranlılara göre ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 16 Şubat 2009; 23:41:05 >

• Eski Omnia Windows Mobile'dı. i8910 Symbian. Bu telefona neden Omnia ismini verdiler anlamış değilim. Innov8'in devamı niteliğinde sanki. Extra olarak dokunmatik ve HD video çekimi yapabiliyor. Tuhaf bence
  • Sanırım konu yanlış yerde açılmış. Bu cihaza cep telefonu demek anlamsız olur artık.

Hani multimedya merkezine cep telefonu özelliği eklemişler desek daha doğru olur herhalde.

Samsung'u tebrik ederiz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: antidote

en önemli özelliği capacitive ekran kullanması yani iphone un kullandığı ekran teknolojisini kullanıyor hiçbirşekilde ekrana bastırmak gerekmez mükemmel bir şekilde parmakla kullanılır zaten stylus bu nedenle vermemişler çünkü capacitive ekranlar stylus ile çalışmazlar bence sadece bu özelliği bile nokia 5800 ü düşüncelerden silmeye yeter 5800 düşünenler kesinlikle beklesin paranıza yazık etmeyin, şimdiden heyecanlandım

gsm arnadaki ozellikler radyo ozelligini benmi goremedim yoksa gercekden radyo yokmu?

Eger bu tel iphone gibiyse bu cok kotu iphone dokunmatik olarak cok iyi olabilir ama benim gibi tirnakla kullanmak isteyenler icin bu tel hicbirsey ifade etmiyor umarim iphone gibi olmaz.iphone dokunmatik olsada deri haric hicbirseyi algilamiyor sanirim haliyle benim icin en kotu dokunmatiklerden biridir kendisi.

• Tırnak algılıyor bu telefon. İnceleme yapan diğer sitede video var orda yanlış hatırlamıyorsam gördüğüm kadarı ile bir tuşa tırnak ile basmıştı adam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 17 Şubat 2009; 3:12:21 >
  • Samsung yine harika iş beceriyor. Lg çıkardığı telefonları Türkiyeye gönderemezken Samsung çıkardığı bütün telefonları Türkiye pazarına sunuyor.
  • Samsung firmasının Türkiye pazarını ciddi almasında 2002 dünya kupasının ve son yıllarda Türkiye ile kore arasında sıkı bağların oluşmasının bunda etkili olduğu kesin
  • quote:

Orjinalden alıntı: killnOd

quote:

Orjinalden alıntı: antidote

en önemli özelliği capacitive ekran kullanması yani iphone un kullandığı ekran teknolojisini kullanıyor hiçbirşekilde ekrana bastırmak gerekmez mükemmel bir şekilde parmakla kullanılır zaten stylus bu nedenle vermemişler çünkü capacitive ekranlar stylus ile çalışmazlar bence sadece bu özelliği bile nokia 5800 ü düşüncelerden silmeye yeter 5800 düşünenler kesinlikle beklesin paranıza yazık etmeyin, şimdiden heyecanlandım

gsm arnadaki ozellikler radyo ozelligini benmi goremedim yoksa gercekden radyo yokmu?

Eger bu tel iphone gibiyse bu cok kotu iphone dokunmatik olarak cok iyi olabilir ama benim gibi tirnakla kullanmak isteyenler icin bu tel hicbirsey ifade etmiyor umarim iphone gibi olmaz.iphone dokunmatik olsada deri haric hicbirseyi algilamiyor sanirim haliyle benim icin en kotu dokunmatiklerden biridir kendisi.

Radyosu var o özellik sayfasında yazmamışlar ama var.

Misc: Accelerometer ekran otomatik için, otomatik ekranı açmak için yakınlık sensörü döndürmek-off, RDS, DivX ile FM radyo / XviD Video desteği

inceleme yerinde yazıyor

Edit Arkadaşlar gsmarena.com sitesi telefonun gerçek hd video değerlerini tespit ettikten sonra o değerlerde video çekip koyacaklarmış.

Ve HD video bekliyorum (google translater)

Şey, size zaten nerede Video örneği ile başlığı bilmek tahmin. Önce biz Omnia HD ve gerçek değeri görmek Bu bir süre olacaktır. 720p HD video kayıt, bir GSM telefon üzerindeki ilk kez ve heyecan oldukça buna değer görünüyor. Çerçeve oranı da oldukça 24 fps'de hoş. WVGA ve saygı çekilmek zorunda kalacaklar - 720p HD video ile ilgili kararı üç vardır.

ben bundan o sonuca vardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 17 Şubat 2009; 14:11:24 >

• 3,7" tek el ile kullanımı zorlaştıracaktır bence, 3,2- ya da 3,5 daha kullanışlı olurdu bence- yes/no tuşlarının
    altındaki ek kısım olmasa daha ii olurdu
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.