Şimdi Ara

Samsung HT-E6750W 7.1 ses sistemi aldım (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
7
Favori
29.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Merhaba.
    Bende yorumlarınızı okuduktan sonra satın aldım. Z5500 tadını alıyorum.

Ancak dijitürkten 5.1 ve 7.1 ses alamıyorum. Nasıl bir bağlantı yapmalıyım. Bana bir yardım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu hortlatıyorum ama bende samsung h5550 aldım. bugun kurulumu yaptı arkadaşlar. herşey süper. arc ile tvye bağlı.
    bilgisayarda hdmi ile tv bağlı. tvnin smartından youtube açtığımda sesleri alıyorum, pcnin seslerini keza alıyorum.
    ta ki güncelleme yapana kadar. yeni sürüme güncelledim tüm sesler gitti. ne pcnin sesini veriyor artık ne de smart üzerindeki uygulamarın sesini.
    buna fw downgrade mümkün mü yoksa iade mi edeyim? sinir oldum şu anda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: extra34

konuyu hortlatıyorum ama bende samsung h5550 aldım. bugun kurulumu yaptı arkadaşlar. herşey süper. arc ile tvye bağlı.
    bilgisayarda hdmi ile tv bağlı. tvnin smartından youtube açtığımda sesleri alıyorum, pcnin seslerini keza alıyorum.
    ta ki güncelleme yapana kadar. yeni sürüme güncelledim tüm sesler gitti. ne pcnin sesini veriyor artık ne de smart üzerindeki uygulamarın sesini.
    buna fw downgrade mümkün mü yoksa iade mi edeyim? sinir oldum şu anda.

Problem çözüldü dostlar. Yanlış alarm

• Bendeki cihazı uygun fiyata vereceğim. İlgilenen varsa bana PM yoluyla ulaşabilir.

• Selam arkadaşlar,

Benim cihazda sanki öndeki düğmeden ses kısılıyormuş gibi bir durum söz konusu..
    Yani, herhangi bir düğmeye basılmadan ses kendiliğinden bipleye bipleye kısılıyor.
    Çok sinir bozucu.. Bunun sebebi ne olabilir sizce?

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: oak1969

Selam arkadaşlar,

Benim cihazda sanki öndeki düğmeden ses kısılıyormuş gibi bir durum söz konusu..
    Yani, herhangi bir düğmeye basılmadan ses kendiliğinden bipleye bipleye kısılıyor.
    Çok sinir bozucu.. Bunun sebebi ne olabilir sizce?

Teşekkürler

Maalesef aynı problem 1 sene önce benimde başıma geldi. Cihazın garantisi bittiği için servise götürmeden kendim kapağını açıp, cihazın önündeki elektronik bağlantı kablosunu söktüm. Şuanda cihazın önündeki ses açma ve kapama tuşu çalışmıyor fakat, o berbat kendiliğinden sesin kısılma problemi çözüldü. Sanıyorum bu cihazda kronik bir problem.

• ht-e6750w ses sistemimde ne yaparsam yapayım normal digitürk tv yayınını 5 hoparlöre veremiyorum, bu ürünü kullanan arkadaşlardan yardımcı olabilecek birisi olursa sevinirim
  • HT-d6750w kumandasından 3d efect tuşuna basarsanız ses alırsınız
  • HT-e6750w cihazlarda kendiliğinden ses kısılma sorunu garanti kapsamında olan cihazlarda servis talep edilip parça değişimi yaparak sorunu çözüyorlar dört aydır cihazımda sorun çözülmüş oldu
  • Bende de aynı ses sisteminden var ve birkaç yıldır kullanıyorum. Dün elektrikler gidip geldikten sonra cihaz ölü taklidi yapmaya başladı. Hiçbir şekilde çalışmıyor. Kutuyu açıp baktığımda devresine elektrik geldiğini tespit ettim. Acaba önerebileceğiniz bir teknik servis var mı? Ankarada'yım ancak farklı ilde olsak bile iyi bir teknik servis ise hizmet almayı tercih edebilirim. Yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar. Hepinize iyi akşamlar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: power-amp

Bende de aynı ses sisteminden var ve birkaç yıldır kullanıyorum. Dün elektrikler gidip geldikten sonra cihaz ölü taklidi yapmaya başladı. Hiçbir şekilde çalışmıyor. Kutuyu açıp baktığımda devresine elektrik geldiğini tespit ettim. Acaba önerebileceğiniz bir teknik servis var mı? Ankarada'yım ancak farklı ilde olsak bile iyi bir teknik servis ise hizmet almayı tercih edebilirim. Yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar. Hepinize iyi akşamlar dilerim.
    servis buldunuz mu? benimki de açılıp kapanıyor sürekli
  • Zaman geçtikce arıza mesajları gelmeye başlamış :)

Kendiliğinden bipleyerek ses kısılma sorunu bende de bir süredir vardı. Garanti biteli çok oldu tabi, ön panelin kablosunu iptal ederek ben de sorunu kendim çözdüm.
  • Kaç tane kablosu ve aparatları var.
    Ürünün aynisindan almayı düşünüyorum kablolari yokmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: mkaradas

Zaman geçtikce arıza mesajları gelmeye başlamış :)

Kendiliğinden bipleyerek ses kısılma sorunu bende de bir süredir vardı. Garanti biteli çok oldu tabi, ön panelin kablosunu iptal ederek ben de sorunu kendim çözdüm.
    Selamlar

Ben de aynı sistemden ikinci el olarak aldım. Alet ateş ediyor, daha ömce de 5+1 samsung ses sistemim vardı ama daha önce hiç müzik dinlemiyormuşum diyebilirim.

Birkaç şey sormak isterim.

Vakum tüplerden bir tanesinin ışığı yanmıyor ama sistemin çalışmasında bir sıkıntı yok, ses gümbür gümbür, herhangi bir anormallikte yok, kendiliğinden açılma kapanma gibi. Acaba vakum tüp değil de , sadece altındaki ışık mı patlamıştır diye süşünmüyor değilim. Resimini yüklüyorum. Cihazın içini açan biri olarak sormak istedim :)

Tüpün değişimini yapmak kolay mıdır acaba ? Satın alabileceğimiz bir yer var mıdır ?

Cihazda ASC mikrofonu yok, sea kalbrasyonunu manuel olarak yaptım, oturduğum yerden front hoparlörler yaklaşık 3 metre, surround arka hoparlörler 1.5 metre uzakta. Bu şekilde ayarladım, bir sorun olmaz herhalde.

Tşk.

Samsung HT-E6750W 7.1 ses sistemi aldım

• Merhaba, Netflix HDMI arc Samsung TV üzerinden 5.1 ses alamıyorum. Var mı kullanan?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.