Şimdi Ara

Samsung GT-S3353 (Ch@t 335) Cep Telefonu ve Kullananların Noktası [Genel Başlık] (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.879
Cevap
7
Favori
379.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mesaj Gönderdigimde Mesaj Gönderme Hatası Çıkıyor Acaba Neden Bu Sorun Son 7 Gündür Meydanda Yardımcı Olursanız Sevinirim :)
  • Kardeş açılış notuna nerden giriyoruz
  • whatsap yok mu hala bu tlfn için
  • quote:

Orijinalden alıntı: hll knk

whatsap yok mu hala bu tlfn için

yok maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfundoner

öncelikle yaklaşık 3 senedir telefonu kullanan biri olarak telefondan gayet memnunum arada küçük sorunlar çıkarsada fiyatına göre gayet güzel bi telefon bi kaç arkadaş opara miniden şikayet ediyo opera mini sadece telefonun kendi şebekesini kullanan bi tarayıcı yani internet paketiniz varsa girebilirsiniz opara miniden wifi ile giremessiniz internete opera mini telefonun kendi tarayıcısından girip yüklerseniz sorunsuz çalışıcaktır birde facebook uygulamasının neden telefona res attıgını hala çözemedim dokunmatik joistigi bozulanlar varsa eger onlarada tavsiyem dokunmatiğiniz bozuk değil dokunmatiğin telefon paneli içindeki yollatı bozuluyo bilginize bunu çogu telefoncu bilmez ve yapamadım der size telefonu geri verir dokunmatiğe yeni alt yollar açılarak bu sorun halledilir ve sorunsuz yaklaşık 1 kaç sene kullanılır bozulunca yeni yol açtırırsnız bunun size maliyetide 10 tl dir.Telefonla ilgili sorunu olanlar varsa her türl yardım edilir özelden pm atabilirsiniz.

hocam opera mini den wifi ile giriliyo hiçbir sorunum yok rahatça girebiliyorum ve çok hızlı

• quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Strip

quote:

öncelikle yaklaşık 3 senedir telefonu kullanan biri olarak telefondan gayet memnunum arada küçük sorunlar çıkarsada fiyatına göre gayet güzel bi telefon bi kaç arkadaş opara miniden şikayet ediyo opera mini sadece telefonun kendi şebekesini kullanan bi tarayıcı yani internet paketiniz varsa girebilirsiniz opara miniden wifi ile giremessiniz internete opera mini telefonun kendi tarayıcısından girip yüklerseniz sorunsuz çalışıcaktır birde facebook uygulamasının neden telefona res attıgını hala çözemedim dokunmatik joistigi bozulanlar varsa eger onlarada tavsiyem dokunmatiğiniz bozuk değil dokunmatiğin telefon paneli içindeki yollatı bozuluyo bilginize bunu çogu telefoncu bilmez ve yapamadım der size telefonu geri verir dokunmatiğe yeni alt yollar açılarak bu sorun halledilir ve sorunsuz yaklaşık 1 kaç sene kullanılır bozulunca yeni yol açtırırsnız bunun size maliyetide 10 tl dir.Telefonla ilgili sorunu olanlar varsa her türl yardım edilir özelden pm atabilirsiniz.

hocam opera mini den wifi ile giriliyo hiçbir sorunum yok rahatça girebiliyorum ve çok hızlı

Dogrudur hocam ben girememiştim bi türlü en son cep çakısını joistik üzerine sapladım kırdım komple joistigi bozuk şekilde 30 tl sattım şimdi nokia asha 302 kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Strip

quote:

Dogrudur hocam ben girememiştim bi türlü en son cep çakısını joistik üzerine sapladım kırdım komple joistigi bozuk şekilde 30 tl sattım şimdi nokia asha 302 kullanıyorum

Bende lumia925 kullniyorum ferrariye binmis gibi oldum hocam bu telefondan sonra

• Arkadaşlar bu telefonda kullandığımız mobil interneti laptopta kullanmanın yolu var mı? Nokia da olduğu gibi kabloyla bilgisayara bağlayıp pc suite gibi bir programla kullanıp laptopta nete girebilir miyiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımsewer

Arkadaşlar bu telefonda kullandığımız mobil interneti laptopta kullanmanın yolu var mı? Nokia da olduğu gibi kabloyla bilgisayara bağlayıp pc suite gibi bir programla kullanıp laptopta nete girebilir miyiz ?

girersin ama 3g desteklemediği için pc'de siteleri açması dakikalar sürer
  • arkadaşlar samsun gt s3353 telefonunu whatsapp ı destekliyormu destekliyorsa nasıl indirebilirim ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayşe99

arkadaşlar samsun gt s3353 telefonunu whatsapp ı destekliyormu destekliyorsa nasıl indirebilirim ???

maalesef desteklemiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımsewer

Arkadaşlar bu telefonda kullandığımız mobil interneti laptopta kullanmanın yolu var mı? Nokia da olduğu gibi kabloyla bilgisayara bağlayıp pc suite gibi bir programla kullanıp laptopta nete girebilir miyiz ?

Evet internete bu şekilde bağlabilrisin.Ben pttcell sınırsız internetimden bazen bağlanıyorum gayet de güzel açıyor siteleri.Samsungun sitesinden internet connection manager i indirip kuruyorsun o kadar.Zaten telefonun indirme hızı çoğu mobil internet paketlerinin hızıyla aynı.Ben pttcell 128kbps internetimi telefonum vasıtasıyla bilgisayarımda kullanıyorum memnunum
  • Arkadşlar elimce bir GT-S3350 var ama şebeke hiç yok neden böyle yatı taktım bir çubuk bile görmüyor bunun çözümü nedir acaba ?
  • Arkadaşlar benm telefon servise gitti şu an titreşimi çalışmıyor yazılımsal sorun mudur?Kendim düzeltebilir miyim tekrar servise mi vermeliyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: IIKingTigerII

Arkadaşlar benm telefon servise gitti şu an titreşimi çalışmıyor yazılımsal sorun mudur?Kendim düzeltebilir miyim tekrar servise mi vermeliyim?

titreşim çalışmaması yazılımsal değildir titreşim donanımı bozulmuştur
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

Orijinalden alıntı: IIKingTigerII

Arkadaşlar benm telefon servise gitti şu an titreşimi çalışmıyor yazılımsal sorun mudur?Kendim düzeltebilir miyim tekrar servise mi vermeliyim?

titreşim çalışmaması yazılımsal değildir titreşim donanımı bozulmuştur

hadi yaa servislik yani yine :)
  • Merhabalar bir sorum olacaktı. Babamı PTTCELL'e geçireceğiz. 14lük tarifeyle 1gb internet te varmış iyi hoş güzel. Sorum şu. PTTCELL'in sağlamış olduğu interneti laptopunda kullanabiliyor mu kullanamıyor mu? Onu merak ettim. Telefonu modem niyetine kullanabilirmiyiz yada başka bi yolu var mı?
    Teşekkürler.
  • arkadaşın tel bouldu kardeşinin bu teli aldı ama tel açılınca güvenlik kodu istiyor. bu tele tel kapalıyken nasıl format atılır.. yani açılırken sadece acil aramaya izin veriyor.. dokunmatikler gibi değil galiba bunda güç tusu ses tusu basılı tutma seyi
  • Merhabalar; orta tuşun dokunmatiği bozuldu. Yeni tuş sipraiş ettim taktım fakat sorun devam ediyor. Yardımcı olabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mckrop

Merhabalar; orta tuşun dokunmatiği bozuldu. Yeni tuş sipraiş ettim taktım fakat sorun devam ediyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Telefon benim değil ama bir tanıdıkta var. Benden rica etti incelemem için, Format attım, dokunmatik tuş çalıştı ancak 1-2 dk sonra tekrar bozuldu. Ilgili menüye girip tuşlara basıyorum ancak. Dokunmatik kullanmadan tuş atama şansımız yok mu bu telefonda bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.