Şimdi Ara

Samsung GT-S3353 (Ch@t 335) Cep Telefonu ve Kullananların Noktası [Genel Başlık] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.879
Cevap
7
Favori
379.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bsliali

arkadaşlar forumu takip ettim mesajlar attım ve artık telefonu kısmetse almaya karar verdim bi aksilik çıkmazsa akşam gidip alabilirim c3 de galiba kronik hatalar mevcut sesin az gelmesi ve mesajların silinmemesi gibi sizce hangisi almalıyım son kez soruyorum artık bugün almazsam max 1 haftaya kalmaz alırım artık

250'ye hepsiburadan al, mutlu kal derim

opera 6yı kuramayan arkadaş, forumu oku, bızıklamaya devam et
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkant19

ArkadaşLar bn bnu telefondan alıcam Ama kafamda 1-2 soru var facebook m üzerinden değilde normal face gibi giriyor mu veya diğer başka google üzerinden sitelere de nasıL giriyor ?

m.facebook.com a giriyor,www.facebook.com a girmiyor.
    (opera mini 6 için konuşuyorum, adı üstünde mini zaten, mobile sürüm değil)
    sitelere normal giriyor ama normal site formatında açmıyor, opera serverları üzerinden mobile sayfaya dönüşüyor dönüştüğü kadar.

http://www.zurrani.com/blog/teknoloji/87-samsung-gt-s3353-trevi-cht-335-detay-inceleme.html

başka bir inceleme linki vereyim, merak edenler için...

• yardımın için teşekkürler ama benwww.facebook.com dan girmesi için ne yapmam gerekiyo :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkant19

yardımın için teşekkürler ama benwww.facebook.com dan girmesi için ne yapmam gerekiyo :(

giremezsin, kendi tarayıcısından girmek istersen mobil versiyonuna yönlendirir,
    operadan girmek istersen yine mobil versiyonuna yönlendirir.
    elindeki üst segmen bir telefon değil, yarım akıllı bir telefon.
  • Peki Teşekkürler Peki diğer sitelere Girerken hepsiburada veya başka siteleri nasıl açıyor
  • Merhaba arkadaşlar. Telefonu bugün sabah gold pc den 240 TL. 12 taksit satın aldım. Ödemeler Ekim ayında başlayacak. Bence Nokia C3 den görsellik olarak ve menulerin tasarımı olarak daha iyi. Nokia C3 e bir türlü ısınamadım, sanki piyasaya hadi adımızı kullanıp C3 diye birşey verelim, ne satarsak kardır gibi bir mantıkla çıkarmışlar. Merak ettiğim bu telefonun apps desteği. kutusunun üstünde samsung apps yazıyor ama samsung un sitesinde böyle birşey yok. Getjar dışında samsung için uygulama bulabileceğimiz bir yer varmı ?
  • nokia c3 yazılım sorunları var diye okuyorum forumlarda bu cihazda sanırım böyle bir sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: pedros

Merhaba arkadaşlar. Telefonu bugün sabah gold pc den 240 TL. 12 taksit satın aldım. Ödemeler Ekim ayında başlayacak. Bence Nokia C3 den görsellik olarak ve menulerin tasarımı olarak daha iyi. Nokia C3 e bir türlü ısınamadım, sanki piyasaya hadi adımızı kullanıp C3 diye birşey verelim, ne satarsak kardır gibi bir mantıkla çıkarmışlar. Merak ettiğim bu telefonun apps desteği. kutusunun üstünde samsung apps yazıyor ama samsung un sitesinde böyle birşey yok. Getjar dışında samsung için uygulama bulabileceğimiz bir yer varmı ?

samsung apps'da bizin telefon için ben pek lazım bir şey bulamadım.
    daha çok bada ve androide özel bir mağaza zaten.
    telefon java, ve 320-240 ekran olunca piyasa baya daralıyor
    aramak lazım...

çok geniş bir uygulama yelpazesi bulacağını sanma.
    ben bayadır kullanıyorum. içinde:
    opera mini 6
    ebuddy
    sudoku
    google maps
    cep meal
    cep vakit
    bir iki amaca yönelik program ve
    bir de buradan bir arkadaşın paylaştığı oyunlardan 3 tanesi yüklü.

ancak bulduğumuzu paylaşarak belli bir uygulama başarımına sahip olabiliriz.
    misal akıllı bir satranç programı bulursam yükleyecem, burada da paylaşabilirim.
    telefon bt ile yollanan java uygulamalarını kuruyor kolaylıkla, kolayce deneme yanılma yapabilirsiniz.

• twitter uygulamasındaki şu sorunu çözemedim ama ilginç bir şeye rastladım:

bir zurrani hesabım var twitterdan.
    telefondaki twitter uygulaması ile giriş yaptığımda, edge ya da wi-fi bazen bağlandıktan sonra twit listesi kayboluyor.
    (güncelleniyor derken twitleri orada görüyorsun, iptal edersen güncellemeyi orada kalıyorlar,
    etmezsen artık ne yapıyorsa güncelleme protokolünü telefon sonralndırırsa liste koyboluyor)
    twit listesi kaybolduğu halde, telefonun twit bilgilerini hala çektiğini bağlantı ikonundan görebiliyorsun
    (avatar bilgilerini çekiyor mesela sonradan liste boş gözüktüğü halde)
    ancak liste boş o an. yani twitler telefonda ama liste boş.
    sağ sekmede de (profil) twit sayısı, takip eden ve ettiklerin gözükürken bahsedenler listesi boş olabiliyor.
    uygulamadan çıkıp tekrar girdiğinde yenilenen twitleri güncelleme bilgilendirmesi arkasında gelmiş olduğunu görüyorsun.
    iptal dersen liste orada, demezsen liste tekrardan gidiyor
    bu sıkıntıyı bazen yapıyor bazen yapmıyor. çoğu zaman yapıyor ama

başka bir amaçla ikinci bir twitter adresi almıştım (yeni, bir kaç gün oldu hesabı açalı).
    onunla girdim, zurrani hesabımla karşılaştığım hiç bir sorun bu hesapta yok! sorunsuz çalışıyor uygulama
    listenin boş gözükmesi gibi bir sorun yok.
    iki hesabın ayarlar kısmını karşılaştırdım (https, http farkı falan), zurraniye gsm numarası tanımlamam dışında ayarlarda bir fark yok.

telefon numaramı sildim, denedim. değişiklik olmadı.
    uygulamalar kısmında samsung apps olayına bakıyorum şimdi.

edit: ona da baktım, uygulamayı kaldırdım, bağlanınca tekrardan aynısı oldu,
    uygulama da geri geldi. çözemedim sıkıntıyı, çok saçma bir durum var ama çözemiyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zurrani -- 30 Haziran 2011; 14:10:13 >

• Arkadaşlar internetde g harfi basmama konusunu çözen oldumu ? yada benmi yapamıyorum :( forumu okudum ama cevabı bulamadım yada gözden kaçırdım.
    Opera mini 6,1 kullanıyorum ama olmuyor. Bir takla atmadığım kaldı...
    Kendi tarayıcısında hiç problem yok. Ne yazarsam kabul ediyor. Opera kulanıp kullanıcı adı yazarken g harfi kullanabilen varsa hangi versiyon opera kullandığını yazabilirmi.

..............
    Sorunu çözdüm. Ekranda yazı yazmak istediğimiz yere tam ekran yap diyince açılan yere istediğimiz harfi yazabiliyoruz. Tarayıcının içinde yazmak istersek g harfi çıkmıyor. Sorun çözüldü..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pedros -- 30 Haziran 2011; 18:38:31 >
  • arkadaşlar kolay gelsin
    bu telefonun 4 günde şarj bitirmesi
    ve 2 saatte şarj doldurması normal mi anormal mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarK-CasTLe

arkadaşlar kolay gelsin
    bu telefonun 4 günde şarj bitirmesi
    ve 2 saatte şarj doldurması normal mi anormal mi ?

fazla normal hem de. özellikle 4 gün gittiyse, hiç bir şey yapmıyorsun sanki telefonla
    şarj dolum süresi de genelde uzun biraz samsunglarda, evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zurrani

quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

son günlerde çok dikkatimi çeken bir telefon, büyük ihtimal alıcam umarım bulabilirim

http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-s3353-trevi-cht-335/ProductDetails.aspx?productId=telcepsams3353&categoryId=16001

Yarın alıyorum, teşekkürler.

• Zurrani sendeki şarj sorununu halledebildin mi?

Buraya yazmıştım şarj problemimi.

Teknosa asist den dün akşam aldım. Yazılım güncellemesi yapılmış.

Bakalım nasıl gidecek şarj. Buraya yazarım.
  • arkadaşlar bugün kesin olarak alıyorum bu cihazı teknosada 299 tl 25 tl türkcelllilere indirim üzerinde 50 tl lik bluetooth kulaklık hediyeli fiyat iyimi ? hediyelere bakınca yani hediyeler falan derken cebimden 225 tl çıkacak gibi oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsliali -- 1 Temmuz 2011; 12:45:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ximelez

Zurrani sendeki şarj sorununu halledebildin mi?

Buraya yazmıştım şarj problemimi.

Teknosa asist den dün akşam aldım. Yazılım güncellemesi yapılmış.

Bakalım nasıl gidecek şarj. Buraya yazarım.

sonraki şarjı gayet normal idi.
    büyük ihtimal telefon yazılımı wifiyi kapatamadı ama kapatmış gösterdi.
    üstüne ağ arama gibi bir komutta takıldı.
    (arada açıp kapattığım oluyor wi-fiyi evde)
    daha hızlı bitirebilecek bir şey tahminen yoktur çünkü.
    yani şarjın az gitmesi o şarja özeldi, şimdi normal.

teknosadaki fiyatı için konuşursak,
    jabra bt2035 falan mı veriyor bilmiyorum, çok standart bir bt kulaklıktır (eski ve iyi anlamında), 35 liraya almıştım zamanında.
    dandirik bir şeyler veriyorsa bilemeyeceğim, teknosa bir kaç dandik model de satıyor iyiler yanında çünkü.
    jabra üzerinden hesaplasak, 25 lira tcell indirimi, 275 eder, kulaklık da 25'e gelir. bu kampanya ile alınabilir.
    bt kulaklık çok yaygın değil ama kullanıcı için feci kullanışlı bir şey, bir kere kullanmaya başlayan zor bırakır.
    bu arada senin cebinden 275 lira çıkıyor, kulaklık hediyesi ile bt kulaklığının oluyor, ya da ben yanlış anladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zurrani -- 1 Temmuz 2011; 15:39:00 >

• kulaklık hm1500 modeli samsungun kataloğundada var 59 tl yazıyor oradada 2 telefon ile eşleşiyor falan diyor hm1500 modeli benden 275 çıkacak ama kulaklık hediye ya işte :D 225 gibi sayıyorum :D normal alsam gene 275 ama kulaklık olacak işte...

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=119972745&CS_Category=_SBFAD_221_3&CS_Catalog=_TELEKOM&T_Category=_SAMSUNG221

linki bu işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsliali -- 1 Temmuz 2011; 16:07:45 >

• Tüh iş yerinden geç çıktım aksiliğe bak, bu arada ana ekranda gözüken kişiler? rehber gibi birşey mi yoksa face tarzı bir uygulama için mi?

Edit:Kaç gündür birkaç site de gördüm, karşı tarafın sesi boğuk geliyormuş doğru mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çağdaş -- 1 Temmuz 2011; 21:25:03 >

• tarayıcı sorunları olan arkadaşlar;

opera yada boltu ilk açılışında wifi üzerinden bağlanırsanız sorununuz çözülür,sim üzerinden bekleme yapıyor ama girmiyor. daha sonrasında opera hem wifi hem sim ile kullanılırken, bolt sadece wifi ile bağlanıyor.

benzer bir problem youtube video izleme olayında da geçerli. ara belleğe sadece wifide yazıyor ve izleyebiliyorum ama simde izleyemiyorum.

buna karşılık şöyle bir çözümde var.vuclip video search var getjarda, onu yükleyin. youtube destekli bir video arama sitesi.simden girerseniz bile kaydedip izleyebiliyorsunuz.(yalnız wifide sıkıntısız çalışırken,simde play sekmesinde reguları seçerseniz kaydeder.audio only i seçerseniz sadece o anlık dinlersiniz.)

son olarak wifi ile bolt üzerinden girerseniz, mp3.tac.az diye bir mp3 sitesi var o siteden direkt telefona indirme yapabiliyosunuz.

Detay olarak, hattım avea, şarjım 3gün gidiyo, günde yarım saat konuşma 20 30 msj, 15-20 dk internet.

Yardım edebildiysem ne mutlu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

Tüh iş yerinden geç çıktım aksiliğe bak, bu arada ana ekranda gözüken kişiler? rehber gibi birşey mi yoksa face tarzı bir uygulama için mi?

Edit:Kaç gündür birkaç site de gördüm, karşı tarafın sesi boğuk geliyormuş doğru mu?

Ana ekranda kişiler listesini sen kendin belirliyorsun. İstersen onların hepsini kaldırıp başka uygulamalar ekrana yerleştir. Kişilerin üstüne gelince seni aramışmı yada msj göndermişmi görebiliyorsun veya o bölümden msj atma kısmına yada arama kısmına direkt ulaşabilirsin. Bunun haricinde bir de uygulama barı var. Burada face, tweet, msn gibi kısa yollar var ve bunlarıda değiştirebilirsin. Klavye üzerinde bazı tuşlara kısayol atayabilirsin. Ben kişileri kaldırıp sadece uygulama barını ekranda bıraktım. Çok pratik ve hızlı bir yardımcı araç.
    Ses olayına gelirsek neticede bende General Mobile dstm1 vardı ve bence dstm1 ses kalitesi olarak kesinlikle daha iyi bir telefon. Samsung da ses bıraz bas geliyor. Eşimle ilk konuştuğumda sesini ilk anda anlayamamıştım :) . Şunuda belirtmeliyim kesinlikle ses de az gelme, duyamama, kesilme vsvs.. olmuyor. Çok net ve anlaşılır, şu anda telefona alıştığım için artık normal geliyor ama ilk kullanımda bende garipsemiştim.
    Birde bazı forumlarda bunu alma git e serisi al yok blackberry al gibi yorumlar okuyorum. Kesinlikle bu yorumlara katılmıyorum. Blackberry 8250 ye 500 lira vereceğime buna 240 lira vermeyi tercih ettim.Aynı işi yapacak cihaza +250 vermek istemedim. Çok profesyönel birşey düşünseydim gidip Sony Ericsson Xperia Arc. alırdım. Neticede amaç bıraz internetde dolaşmak, arada chat yapmak, bırazda güzel tipi olan bir telefona sahip olmaksa kesinlikle bu fiyata daha iyi bir alternatif bulamadım.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.