Şimdi Ara

Samsung (Google) Nexus 10 Kullananlar Kulübü ve Yardım Konusu (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.695
Cevap
29
Favori
111.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim nexus 10 da bi sorun var.oyun oynarken veya herhangi bişey yaparken birden kendiliğinden kapanıyor.acaba sizdede oluyormu?bi çözümü varmı. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar merak ettiğim bazı sorular var. Kendiliğinden OTG desteği var mı cihazda? Pili ne kadar süre gidiyor, sunabildiği ekran süresi ne kadar? 16 gb hafızanın ne kadarı kullanıcıya kalıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

Merhaba arkadaşlar merak ettiğim bazı sorular var. Kendiliğinden OTG desteği var mı cihazda? Pili ne kadar süre gidiyor, sunabildiği ekran süresi ne kadar? 16 gb hafızanın ne kadarı kullanıcıya kalıyor?

Cihazin kendinden otg desteği maalesef yok. Ben ortalama 6.5 - 7 saat ekran suresi aliyorum. 13 GB kadar bir boş alan kaliyor size.

• Vatan dan 599 TL ye aldım. :) Umarım pişman olmam, üründen değil de, vatan olması düşündürüyor.

• En alttaki Çince karakterli uygulama ne? Başkasinin kullandigi mali mi verdiler bana

• quote:

Orijinalden alıntı: eagle

Evet Gpu'da da olması gerektiği gibi yenilik var ve Qualcomm Adreno 330 kullanılması düşünülüyor.

Hocam 420 çıktı hala Nexus 10sn yenisini haber yok

• Android 5.0 Lollipop duyruldu. 17 Ekim'de kullanmaya başlayacağız. Hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagle -- 15 Ekim 2014; 23:14:53 >
  • CDBurnerXP kullanıcısına yanıt
    Nexus 6 baya büyüdüğü için 7yi iptal edip 9 inçi seçtiler bence. K1daki Kepşer GPU ise Adreno 420den kat kat daha iyi. Dolphin emulatör desteği varmış, yanında bir wii taşıyorsun yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tableti nereden alabilirim uygun fiyata ??

• quote:

Orijinalden alıntı: zaftolga

Bu tableti nereden alabilirim uygun fiyata ??
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 10:51:37 >
  • Bu fiyata bundan iyi tablet bulabilirmiyim ??

• quote:

Bu fiyata bundan iyi tablet bulabilirmiyim ??
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 10:51:40 >
  • zaftolga Z kullanıcısına yanıt
    Ekran kalitesi, yazılım desteği, ürün performansı açısından zor. Fiyatına göre çok kaliteli bir cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaRQuE

quote:

Fiyat olarak bu var Samsung Galaxy Tab 4 SM-T530 10.1''

http://www.hizlial.com/samsung-galaxy-tab-4-sm-t530-101-16gb-tablet-beyaz/10390181

Nexus 10 Android L güncellemesi alacak ama Samsung alır mı bilemiyorum.

Lütfen kalite bakımından Tab 4 'ü Nexus 10'dan daha iyi diye yönlendirmeyin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MaRQuE

quote:

Fiyat olarak bu var Samsung Galaxy Tab 4 SM-T530 10.1''

http://www.hizlial.com/samsung-galaxy-tab-4-sm-t530-101-16gb-tablet-beyaz/10390181

Nexus 10 Android L güncellemesi alacak ama Samsung alır mı bilemiyorum.

Lütfen kalite bakımından Tab 4 'ü Nexus 10'dan daha iyi diye yönlendirmeyin.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 10:51:43 >

• Cevabınızda alternatif yazmadığı için özellikle cevap verdim. Lütfen kırılmayın. Sorusunda fiyata göre daha iyisi varmış diye sormuş arkadaş. Gelen her cevapta "daha iyisi" şeklinde algılanacaktır.
  • eagle kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim.bir ara vatanda 600 e satilmiş ama şimdi hizlialdan başka satan yok gibi piyasada.

• zaftolga Z kullanıcısına yanıt
    http://www.ereyon.com.tr/urun/samsung-google-nexus-gt-p8110-tablet.aspx

Burasıda var. Akbank kartına 50 tl de chip para hediyesi var. Tek çekimde 579 tl ye geliyor.
  • quote:

Android 5.0 Lollipop duyruldu. 17 Ekim'de kullanmaya başlayacağız. Hayırlı olsun.

Lolipop geldi yükleyen oldu mu acaba?

İlaveten;
    Bende bugun itibariyle n11 deki ereyon ilanı aracılığıyla aldım %11 n11 ve 11tl pepsi indirimi ile 566 liraya geldi. paraf varsa ilave 55 puan mı ne veriyormuş bende olmadığı için bilmiyorum.

http://www.n11.com/samsung-gt-p8110-google-nexus-101-16gb-tablet-bilgisayar-P25180886

hızlıal ve kliksadan toplam 5 tane dark evopad a1042 değiştirdikten sonra (hepsi açılmış paket gelmişti) sonuncuyu iade edip olumlu yorumlara güvenerek nexus 10 aldım. Satıcıya mesaj attım açılmamış paket dedi bakalım inşallah açılmış paket gelmez. Kutu açılış videosu çekmeyi düşünüyorum iade de sıkıntı çıkmaması için bu sefer.
    http://www.hizlial.com/dark-evopad-a1042-101-16gb-tablet/10437169

Merak ettiğim bir diğer konu otg özelliği kullanılabiliyor mu? yani usb flash disk takınca tablet görüyor mu?

Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.