Şimdi Ara

Samsung (Google) Nexus 10 Kullananlar Kulübü ve Yardım Konusu (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.695
Cevap
29
Favori
111.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hızlıal da 650 tl. daha dün samsung tab 4 10.1 aldım aynı fiyata. iade edip nexus mu alsam acaba. niye daha önce görmediysem. :(
  • Hızlı alda 650 tl sizce bu parayı hakediyor mu herhangi bir kronik sorunu varmı yurtdışından onda v975m almayı düşünüyordum ama gümrük felan sıkıntı sizce ondamı nexusmu veya önerebileceğiniz daha iyi bir tablet varmı cevap için şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pil süresi kötü sanırım onun dışında iyi bir tablete benziyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaoslordu100

quote:

Orijinalden alıntı: sorix

Hızlı alda 650 tl sizce bu parayı hakediyor mu herhangi bir kronik sorunu varmı yurtdışından onda v975m almayı düşünüyordum ama gümrük felan sıkıntı sizce ondamı nexusmu veya önerebileceğiniz daha iyi bir tablet varmı cevap için şimdiden teşekkürler

Aynen bunu ben yazacaktım şu an bu ücreti hak ediyor mudur? Bir de hızlıal'ın kapıda ödeme seçeneği var mıdır? Son olarak Garanti olarak nereye başvuracağız Samsung teknik servisine mi?

Bu teknoloji kadar illet bi şey yok 1 hafta önce limitim 300 liraydı alacak doğru düzgün bi şey bulamadım 650 çıktım gene yok 800 dedim gene yok en son lanet olsun diyip 1200 liraya galaxi note 10" alcam kalemli adam akıllı bir cihaz yok piyasada samsung almayım diyodum ama başkada seçenek yok egerki limitinizi 1000 ne çekerseniz galaxsi tab s çok muazzam bir cihaz olmuş onu tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorix -- 22 Ağustos 2014; 21:47:49 >

• arkadaşlar flash desteği varmı ? dizi veya film izleyemek istiyorum ama desteklermi ?
  • merhaba arkadaşlar iki tablet arasında kaldım bir bu nexus hızlıal da 650 tl bir de tab 4 10.1'' tablet ikiside aynı fiyat sayılır genelde film dizi izlemek için almak istiyorum acaba sizce hangi tableti almalıyım?
  • bir iki yerde artırılabilir hafıza c-var diyordu ama yanlışmı yazmışlar acaba ?
  • Samsung Google Nexus 10 GT-P8110 10.1" 16GB Tablet

http://www.hizlial.com/samsung-google-nexus-10-gt-p8110-101-16gb-tablet/10405580?OM.zn=youviewed&OM.zpc=10422971

arkadaşlar ben bu tableti almak istiyorum bu tabletde 3g desteği yok peki vodafone modeme simkart takarak girebilirmiyim internete
  • Aytekincan2000 A kullanıcısına yanıt
    3g modem desteği var hocam win alman lazim

• okuma35 kullanıcısına yanıt
    Alıpta Kullanan varmı aldıktan sonra pişman olmayayım..mesela vodafone ,türkcell yada avea modemleri ile deneyim 3g bağlantısı kuran varmı?
  • Aytekincan2000 A kullanıcısına yanıt
    ilk sayfalara bir bak belki vardır kullanan bende almadım arastırıyorum hala
  • Samsung Google Nexus 10 GT-P8110 10.1" 16GB Tablet 'de sadece wifi vardır..... 3g desteğı yoktur. wifi olmayan ortamda iphone 5 deki kişisel hücre paylaşımını ve hücresel veri 'yi açtım. iphone 5 telefon da kullanıcı adı ve password belirledim. ve wifi dağıtıcı yaparak google nexus 10 table üzerinde iphone 5 'e bağlandım internete bağlanıyorum sorun yok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atak34 -- 27 Ağustos 2014; 23:49:15 >
  • hocam cep telefonundan giriyorum hata veriyor.dolphin indirdim ondan açtım gene hata başka förmülü varmıdır ?
  • bu aletin HDMI çıkışı var mı? görüntüyü LED televizyona aktarabilir miyiz?
  • mysticmenn M kullanıcısına yanıt
    micro hdmi var kabloyla bağlarsın
  • okuma35 kullanıcısına yanıt
    saolasın. sanırım her tablette olmuyor bu çıkıştan
  • mysticmenn M kullanıcısına yanıt
    hepsinde olmuyor bazı modellerde var
  • Arkadaşlar meraba. Bir öğretmen arkadaşım için okulda sunumlarda kullanırken (word , powerponit vb) ayrıca gerektiginde video izlettirmek amacıyla tablet arıyorum. usb cıkışı ve hdmı girişi olan cihazları ararken nexus 10'u gördüm 649 tl şu anda Ürün Tr ye ocak 2013 de girmiş durumu cıkalı epey olmuş ama donanımı iyi, güncelleme de alacak diye yazılmış. Bu tarz bir kullanımız için tavsiye edermisiniz , önerinizi beklerim
  • Ben bu hafta vatan bilgisayar topkapı mağazasından aldım. 599 TL.
    Bende ipad 4 de var. Karşılaştırdığımda renkler ipad e göre biraz soluk geldi. Siz de bunu farkedebiliyormusunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusi_42

Arkadaşlar meraba. Bir öğretmen arkadaşım için okulda sunumlarda kullanırken (word , powerponit vb) ayrıca gerektiginde video izlettirmek amacıyla tablet arıyorum. usb cıkışı ve hdmı girişi olan cihazları ararken nexus 10'u gördüm 649 tl şu anda Ürün Tr ye ocak 2013 de girmiş durumu cıkalı epey olmuş ama donanımı iyi, güncelleme de alacak diye yazılmış. Bu tarz bir kullanımız için tavsiye edermisiniz , önerinizi beklerim

Soylediginiz işlemler için fazla si ile yeterli. Büyük olasilikla yeni android L guncellemesini de alacak gibi görünüyor. Bu fiyata pişman etmez bence.

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.