Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.476
Cevap
145
Favori
561.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne zaman geldi yeni sürüm,benim saat hâlâ beklemede

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • recepix kullanıcısına yanıt
    O Apple Watch'da da var hocam. Çok üzülecek bir durum değil. Pil tasarrufu yapıyor saat

• En alttaki satın almış olduğum 2 saati mağazada bulamadım. Ne yapmam gerekiyor acaba. Para iadesi mi istesem acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Merhaba

CSC yi XAR olarakta güncelledim ama hala bir güncelleme gelmedi güncellemeler geç mi geliyor acaba ?
    Güncelleme manuel yaptığımda son sürümü kullanıyorsunuz diyor Samsung PAY uygulaması geldi ama
  • nouwamba N kullanıcısına yanıt
    Bende xar yaptım o an gelmişti 2 güncelleme şu an tizen 4 kullanıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Umarım gelir ama gelen giden yok valla
    Ilginc... DBT Almanya yapin .
  • Bayadır kullandıgım arayuz ,

KRYPTON gear S2 magazada aratırsanız gorursunuz.

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Turkiye ye halen gelmemis. Gecen ayin 21 inde 21 Ocak ta 4.0.0.2 olarak gelen guncelleme Turkiye ye halen gelmemistir. Hatta Bu 4.0.0.2 den once ki ufak boyutlu bir guncelleme daha vardi o da gelmemistir. Yani benim anladigim Samsung Turkiye akilli saatleri guncelleme hizmetini durdurmus! Baska ulkelerde olsa toplu dava ( class action ) acilirdi ! ...

http://fota-cloud-dn.ospserver.net/firmware/TUR/SM-R760/version.xml

Aramizda guncellemesi gelenlerin hicbiri de TUR ulke kodlu yazilimlar yuklu degildir! ...

GSM ozelligi yok ki sadece wifi modeli ( SM-R760 ) . Guncellemelerin nesini bekletiyorlar anlamis degilim ! ...

Net Odin ile yazilim attirmaya sevk ettirmekteler resmen ... Rezalet .

Musteri Hizmetlerini arayip tek tek sikayet edilmesi gerekir. E-posta hatta sosyal platformlardan da etkili olacaktir .

Hocam gelmesi lazım.

İlk olarak 33MB
    Sonra 330 MB güncelleme gelecek.

Biraz bekleyin. Telefonu yeniden başlatın. Google Play'de SAMSUNG WEARABLE güncellemesi var mı kontrol edin.
  • Arkadaşlar merhaba. Önceleri ios la Gear Sport kullanıyordum ve günde 1 defa otomatik uyku raporu geliyordu. Silersem bir daha saat üzerinde göremiyordum widgetı. Note 8 kullanmaya başladım ve sıfırlayıp yeniden kurdum saati. S healt de hala uyku widget i bulunmuyor. Her şeyi denedim uyku menüsüne ulaşamadım. Bizim saatlerde mi böyle bir özellik yok yoksa ben mi beceremiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Malesef her denileni yapmama rağmen gelen hiç bir güncelleme yok çözüm bulabilen varsa bilgi verirse sevinirim

• Selam beyler Xiaomi amazfit kullanıyorum. Gear s3 e geçsem mi? birde telefondan saate not atabiliyor muyuz? yani notlara saatten erişmek mümkün mü? yada saat içindeki txt veya pdf gösterecek bir uygulama var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grasyas01 -- 25 Şubat 2019; 13:29:8 >
  • Selam beyler bugün play hesabıma 3tl lik indirim kuponu yüklenmiş uzun süredir aklımda olan mustang 7.59 tl lik arayüzü almak için playden satın alma işlemi gerçekleştirdim 4.59 liraya telefona yüklendi. Saatime yükle dediğimde 7.59 tl hesaptan kesip saate yükledi. Bankayı aradığımda işlem gerçekleşmiş biz müdahale edemiyoruz dediler. Hemen playe itirazımı yaptım. Başka yapmam gereken bir şey var mı??

• Arkadaşlar deneyimlerinize ihtiyacım var.Iphone kullanıyorum gear s3 alsam kullanabilir miyim? Android cihazla kullananlardan eksilerim neler olur? Teşekkürler.

• arkadaşlar selamlar

saat halen güncelleme görmedi . Bu konuda ne yapılabilir ? tşk
  • quote:

Orijinalden alıntı: flood_777

arkadaşlar selamlar

saat halen güncelleme görmedi . Bu konuda ne yapılabilir ? tşk
    Artık samsung almassınız olur biter, başka bir seçenek varsa söyleyin. Yoksa nasrettin hoca ve fil hikayesine döner bu işin sonu. Tşk.

• beyler tizen 4 kullanıp şu uygulamayı deneyebilecek var mı?
    My Notes in Gear
    3 te çalışıyor diyorlar ama 4 te durum nedir lütfen deneyip yazabilir misiniz?
  • Grasyas01 kullanıcısına yanıt
    Telefondan arattığımda çıkıyor ama saatten arattığımda uygulamayı bulmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi On7Lee -- 26 Şubat 2019; 11:32:12 >
  • Grasyas01 kullanıcısına yanıt
    hocam paralı olmasa denerdim...
  • 
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.