Şimdi Ara

Samsung Gear S2 Classic inceleme videosu 'Akıllı saat devri asıl şimdi başlıyor' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
2.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eğer 360 sahibi olsaydım, tam yuvarlak olmayan ekrana bakar iç çeker ama saati değiştirmezdim. Ekstra para vermek gereksiz zira günün sonunda ikisi de aynı işi yapacak.

S2, pil ömrü, kullanım tarzı, tasarımı ve performansı ile fark yaratıyor sıfırdan alacaklar için ilk tercih olmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle incelemeniz için teşekkürler.

Yazınızın bir yerinde "Ellerinizi yıkarken veya yağmur altında korkmanıza gerek yok hatta duş bile alabilirsiniz." demişsiniz lakin bildiğim kadarı ile dalış için özel üretilen saatlerde bile, üreticiler duş altında sıcak su ile kullanımı tavsiye etmemekte diye biliyorum.

Bu konuda Samsung un saat ile ilgili bir açıklaması ya da kullanım kılavuzunda bu konu ile ilgili bir ibaresi mevcut mu acaba?

Saygılarımla...

• Huawei Watchın yanında oyuncak gibi duruyor

• "Kendinizi amaçsızca kadranla oynarken buluyorsunuz" ne kadar samimi bir ifade.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xtrud

Huawei Watchın yanında oyuncak gibi duruyor

Huawei Watch başka bir kulvarda sanki evet. Kullanmak isteyeceğim ilk akıllı saattir.

• inceleme çok başarılı teşekkürler.
    Ancak,Normal hayatta kullanmadığınız gereksiz ve yanlış olan R vurgulama yada trt spikeri olayını bırakın artık. İşin doğrusu bu değil.
    yapıyor
    ediyorsunuz
    buluyorsunuz
    edebiliyorsunuz
    karşılaşıyorsunuz
    görüntülüyebiliyorsunuz
    yapabiliyorsunuz
    kullanıyorsunuz
    duyoR bla bla

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Eğer 360 sahibi olsaydım, tam yuvarlak olmayan ekrana bakar iç çeker ama saati değiştirmezdim. Ekstra para vermek gereksiz zira günün sonunda ikisi de aynı işi yapacak.

S2, pil ömrü, kullanım tarzı, tasarımı ve performansı ile fark yaratıyor sıfırdan alacaklar için ilk tercih olmalı.

Sizce pebble time steel'e kiyasla nasil? Uygulama marketi ne kadar kit?

• arama cevaplama olmadığı sürece çöp olarak kalacak.

• afulkem kullanıcısına yanıt
    Yazı dili ve konuşma dili arasındaki farkları araştırırsan anlarsın işin doğrusunu yanlışını.
  • Saat görüntü olarak çok güzel. Döner çerçeve de çok iyi düşünülmüş. Ama saat üstünden görüsme için 3g li model tercih edilmeside bir o kadar saçma olmuş. Saatin en sevdiğim özelliği cihaz yanımda değilken telefon çaldı mı koltuktan yataktan kalmadan cevap verebilmek :D Diğer özellikte konulmayı yazıya çevirmesi cihaz cepteyken çok işe yarıyorlar. Diğer özellikleri es geçelim çok işlevsel değil bence.(Gear2 kullandım, şuan apple watch kullanıcısı)

• 4 yıldan fazladır İphone kullanıyorum.
    Android işletim sistemi bana hitap etmiyor.
    Samsung firmasının ürettiği telefonlardan da gerek arayüz gerek tasarım olarak çok hoşlanmıyorum.

Ama
    Ama

Daha bugün hem apple watch hemde Gear S2 yi inceledim. Gear S2 yi çok daha beğendim. Hem tasarım, hem ekran kalitesi apple göre çok daha güzel bir iş çıkarmış Samsung.
  • Moto 360 inceleseydiniz ne güzel olurdu 2.gen çıktı birde üzerine

• UML kullanıcısına yanıt
    araştırmadan ziyade gayet iyi biliyorum siz merak etmeyiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: simbolmina

quote:

Orijinalden alıntı: Xtrud

Huawei Watchın yanında oyuncak gibi duruyor

Huawei Watch başka bir kulvarda sanki evet. Kullanmak isteyeceğim ilk akıllı saattir.

Ustelik cizilmez safir camli
    Samsung Gear S2 Classic  inceleme videosu 'Akıllı saat devri asıl şimdi başlıyor'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemturk -- 10 Aralık 2015; 4:09:42 >

• şarj olayı çözülmeden bunlar alınmaz

• İnceleme için teşekkürler.

İlgimi çekti şimdi.

• çin malı akıllı saatler gibi kalitesiz göründü gözüme. kullanılan kaliteli malzemenin kendisini daha çok göstermesini beklerdim.
  • Cep telefonlarında 5- 6 inch lik ekranlar varken bu saati kullanmak ne fark yaratıyor? 50-60 Tl ye inince belki alırım :)

• Mevcutta zaten çok fazla akıllı telefon varken ihtiyaç fazlası bir cihaz olacak bence. Yinede meraklısının almak isteyeceğinden dolayı makul bir fiyata çıkması gerekir.

• Klasik saatlerin yeri bence ayrı :) Hala daha saati şarj etme olayını garipsiyorum. Oldu da şarja takamadık saat kaç diye kolumuza baktığımızda şarjı bitmiş olsa saati soran birine saatin şarjı bitmiş telefondan bakayım demek garip geliyor :)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.