Şimdi Ara

Samsung, Gaziantep'e hastane kurmaya hazırlanıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Bir süredir Samsung'a kanım ısınıyor, yaptıkları işleri beğeniyorum. Fakat Note 7 facia oldu. Marka imajını zedeledi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal olsun inşallah daha diğerleri de örnek alırlar.

• Bir hareket yaparsın ve tüm üstündeki tüm kötü izleri silersin. Helal olsun samsung'a Apple'la yüklenelim ki o da yapsın bir şeyler arada kazanan biz olalım
  • cami istiyoruz samsung cami yaptır hep samsung alayım artık.

• Yanik tedavisi icin mi ?

• İmam hatip yaptırsan Fatih tablet ihalesini alırdın ??

• Helal olsun zaten bu aralar samsunga bir sevgim olusmustu daha da artti :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçek dostluk budur

• Samsung'a bak sen sadece patlamıyor

• ATAMIZ ne güzel demiş BENİ TÜRK HEKİMLERİNE EMANET EDİN

• bi yerde okumustum gelecek tabiri acısından, samsungun hastanesinde doğup, samsung evlerinde oturup, samsung arabısına binip, samsung üretimi eşyalar kullanıp samsung hastanesinde ölüceksin.şirketler dünyası çok yakın.

sadece günül hayır işi olarak bakmak iyi bi bakış acısı değil.güney korede zaten hasteneleri var başka hangi ülkelerde var bilemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 8 Ekim 2016; 0:58:12 >
  • bu güzel haber işte en azından note 7 haberinden sonra insanlar firmaya olumlu bakacaklar.

• Eyi olur zaar

• quote:

Orijinalden alıntı: GreyParrot

İşte yorumlardaki gibi dedirtmek, marka algısını kuvvetlendirmek için açıyorlar o hastaneyi yoksa babalarının hayrına değil, insan yorumlara gülüyor doğrusu apple kapitalist samsung hayır kurumu, borsada değer görmüyor, kar amaçlı açılmamıştı zaten ne satarsak işte hamd olsun geçiniyoruz diyorlar, bir şirketin amacı karı sürekli artırmaktır, hedef sonsuz kardır, bunu dışında hiç bir şey düşünülemez ha birde güney koreyi kapitalist amerika kurdu onuda bilin, ne kadar sosyalist olabilirler bir düşünün.

Apple çin piyasasına girmek için ne kadar uğraşıyor ama devlet sürekli kendi firmalarını koruyor apple'a göz açtırmıyordu apple ne yaptı peki şimdi çine bir sürü yatırım yapmaya başladı arge merkezleri vs işte bu hastanede böyle, bir şey ekmen gerekir ki sonra biçesin.

Milyar dolar para kazandigi ulkedeki tek yatirimi iki tane kiytirik destek merkezi olan Apple'a gore iyidir sonucta. Hastane ve okul yapiyor en azindan.

• Devletin yapmadığını başkaları yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreyParrot

İşte yorumlardaki gibi dedirtmek, marka algısını kuvvetlendirmek için açıyorlar o hastaneyi yoksa babalarının hayrına değil, insan yorumlara gülüyor doğrusu apple kapitalist samsung hayır kurumu, borsada değer görmüyor, kar amaçlı açılmamıştı zaten ne satarsak işte hamd olsun geçiniyoruz diyorlar, bir şirketin amacı karı sürekli artırmaktır, hedef sonsuz kardır, bunu dışında hiç bir şey düşünülemez ha birde güney koreyi kapitalist amerika kurdu onuda bilin, ne kadar sosyalist olabilirler bir düşünün.

Apple çin piyasasına girmek için ne kadar uğraşıyor ama devlet sürekli kendi firmalarını koruyor apple'a göz açtırmıyordu apple ne yaptı peki şimdi çine bir sürü yatırım yapmaya başladı arge merkezleri vs işte bu hastanede böyle, bir şey ekmen gerekir ki sonra biçesin.

Çinli firmalar da Afrika'ya Hastane, Otoban, Enerji vb. yatırımlar yapıyorlar, karşılığında maden araştırma, işletme vb. haklar alıyorlar.

abd, ingiltere vb. ülkeler diğer ülkelerin iç işlerine karışarak ve ayrılıkçı hareketleri kışkırtarak yer altı madenlerine, enerji nakil hatlarına

(güney Çin denizindeki abd varlığı, Çin'in hapsedilmesi) ulaşmaya çalışıyor.

Senin anlamadığın bu ikisi arasındaki fark, hâlâ paraya tapmayıp beraber iş yapmaya çalışan, kazan kazan şeklinde çalışan insan evladı

var Dünya'da. Her gördüğün sakallıyı deden zannetme demişler

• Yine büyük resmi görenler gelmiş. Yok babalarının hayrına yapmıyorlar, yok kapitalist düzen... İnsan biraz olsun düşünebilmeli, analiz edebilmeli.

Samsung'un kapitalist düzende işleyen kar amaçlı bir şirket olması, ahlaklı işler yapmasına engel mi veya yaptığı her iş sadece kapitalizme hizmet olarak mı değerlendirilmeli?

Örneğin; senin insan olarak amacın hayatta kalmaksa, yaptığın her işi bu amaca mı hizmet olarak mı göreceğiz? O zaman onur, gurur, haysiyet gibi kavramlar ne olacak? Hayatta kalmak için bütün değerlerini çiğneyebilir misin?

Şirketler kar amacı güder ama onları yönetenler insanlardır ve büyük şirketlerin değerleri vardır. Bu değerlere hizmet etmek de asli görevlerindendir.

Benim gördüğüm kadarıyla Samsung Kore Savaşında kahramanca çarpışan askerlerimize ve zor gününde yanında olan ülkemize vefa borcunu ödemek için elinden geleni yapmaktadır.

Samsung'un sırf şu hareketi bile telefon vs. alırken bu markayı ön sıralarda değerlendirmek için yeterlidir. En azından bizi görmezden gelen bir firma değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: mipa90

cami istiyoruz samsung cami yaptır hep samsung alayım artık.

bizim mahallede 2 cami var hastane yok. cumaları bile dolmuyor camiler ama ben 3. camiyi istiyorum çünkü beyinsizim. bide favlamışlar tövbe yarabbim ya. yem attım hepsi yemiş forumun IQ seviyesine bak.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.