Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 3 [ANA KONU] (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
804
Cevap
37
Favori
56.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba, bugün bir sorunla karşılaştım. Saati yaklaşık 10 gündür kullanmıyordum ve kapalı şekilde duruyordu. Bugün kullanmam gerekti ve saati başlattığımda fotoğraflarda göreceğiniz üzere ekranda sol tarafta kısa beyaz bir çizgi belirdi. Saatin kasası ve ekranı herhangi bir darbe almadı. Bilgisi olan var mıdır? Servise versem halledilir mi? Bu arada garantisi devam ediyor henüz 1 sene olmadı saati kullanalı.

Samsung Galaxy Watch 3 [ANA KONU]
    Samsung Galaxy Watch 3 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mechanical01 M kullanıcısına yanıt

Götürmende fayda var.

• merhab bende 41 mm olanı eşim için almak istiyorum da, bu saat ile ekg, tansyion ve satrasyonu rahatlıkla ölçebilir miyiz? telefonu poco x3

• Galaxy watch 3 bu telefonlar için olan yatay kablosuz şarj istasyonları ile şarj olabiliyor mu?

Ben de alıcam en kısa sürede bu saatten, sadece gri mi yoksa siyah mı alsam karar veremedim. Siyah kullananlar çoğunlukta sanki.

Ek olarak şimdi saatin görüntüsü şık. Bu görüntüyü hiç bozmayacak, hiç farkedilmeyecek hangi korumayı takmak uygun olur? Ya da korumasız kullanan kimse yok mudur? Şahsen telefonda bile (S9+) hiç kılıf ve koruma kullanmıyorum ama saat için emin olamadım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charnel -- 28 Temmuz 2021; 14:33:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: charnel

Galaxy watch 3 bu telefonlar için olan yatay kablosuz şarj istasyonları ile şarj olabiliyor mu?

Ben de alıcam en kısa sürede bu saatten, sadece gri mi yoksa siyah mı alsam karar veremedim. Siyah kullananlar çoğunlukta sanki.

Ek olarak şimdi saatin görüntüsü şık. Bu görüntüyü hiç bozmayacak, hiç farkedilmeyecek hangi korumayı takmak uygun olur? Ya da korumasız kullanan kimse yok mudur? Şahsen telefonda bile (S9+) hiç kılıf ve koruma kullanmıyorum ama saat için emin olamadım..

Telefonlara uygun olan kablosuz şarjların coğu modeli saate uyumlu değil.

Koruma kullanmanıza çok da gerek yok. Çoğu arkadaş korumasız kullanıyor.

• Yaklaşık 1 aydır saati kullanıyorum bir sorunum var. İşim gereği günde 35-40 bin adım yapıyorum, sürekli koşturmaca içindeyim. 3 dakika ara vermeden yürüsem saat bir anda antrenman algılandı diyor bunu kapatmanın yolu var mı? Oppo watch kullanırken böyle bir sorunum yoktu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Saat ayarlarından otomatik antrenman algılamayı kapat gibi bir bölüm var oradan kapatabilirsiniz

• Arkadaşlar EKG özelliğini kullanmanın bir formülü var mı ? APK vs gibi kendimiz aktif edebilir miyiz? çok araştırdım ama bir yol bulamadım.

• Absinthe* kullanıcısına yanıt

Cok arastirmadiginiz gibi bu konuyu da okumamissiniz. Uc bes sayfa gerilerde nasil yapilacagi ile ilgili video var. Hatta paylasilan ekran goruntuleri var.

Bulursam tekrar paylasirim, biraz uzun bir işlem. Ayrica kullandiginiz telefon da onemli, telefonunuz samsung mu ?

EDIT: Bahsettigim videoyu ekliyorum. Telefonunuz samsung harici ise isler daha karışık bilginiz olsun. Eski mesajlara bakip yabanci site linki vardi oradaki adimlari yapmaniz gerekecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtue28 -- 30 Temmuz 2021; 22:6:30 >

• arkadaslar suan watch 3 almak mantıklımı? yoksa 4 mu beklenilmeli? sizin tavsiyelerinize gore hareket edicem.

• Bütçenize uygunsa beklenebilir. İşletim sistemi daha iyi olacak daha fazla uygulama destekleyecek.

Yeni akıllı saat modelinde Google’ın WearOS işletim sistemini baz alan One UI Watch işletim sistemi yer alacak

Galaxy Watch 4 Classic'in fiyatı 340 dolar, 46 mm'lik Galaxy Watch 4 Classic'in fiyatı ise 370 dolar olacak gibi görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sinaaan

Bütçenize uygunsa beklenebilir. İşletim sistemi daha iyi olacak daha fazla uygulama destekleyecek.

Yeni akıllı saat modelinde Google’ın WearOS işletim sistemini baz alan One UI Watch işletim sistemi yer alacak

Galaxy Watch 4 Classic'in fiyatı 340 dolar, 46 mm'lik Galaxy Watch 4 Classic'in fiyatı ise 370 dolar olacak gibi görünüyor.

fiyatlar pahali

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Bu ay içerisinde yeni telefonları ile birlikte bu saatleri tanıtacak samsung. Ülkeye gelmesi de bence bu ay içinde gerçekleşir. Biraz yüksek fiyatlı olur ama. Beklemeye değer. Beğenmezseniz watch 3 alırsınız.

• Acaba watch 3 ü olanlara bir değişim kampanyası sunarlar mı telefonlardaki gibi?

• Prfssr kullanıcısına yanıt
    Hiç sanmıyorum ya. Bu arada google a samsung watch 4 render yazarsanız. Saatin render görüntülerine bakabilirsiniz.

Watch 3 gerçekten beni hayal kırıklığına uğrattı. Türkçe ses desteği yok, arada bir kasılıyor, çok stabil değil. Tasarımı gayet güzel ama sistemi sıkıntılı. Google maps desteği nile yok. 2500 tl veriyorsun aldığın şryler sınırlı

• zeyunterwegs Z kullanıcısına yanıt
    Samsung'a Members uygulamasından sordum bir dönüş alırsam editlerim. Bende de Watch 3 var açıkçası 4'e geçmek isterim ama değişim kampanyası olmazsa ikinci el de ne kadar fiyata satılabilir bilmiyorum.

• Prfssr kullanıcısına yanıt
    Çok fazlaya satamazsın, samsunglar çok fazla değer kaybediyor

• watch 4 un yeni ozelliklerini gordukden sonra watch ler cok ölü fiyatına gider. bence saatleri kullanın. gittiği yere kadar.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.