Şimdi Ara

-**SAMSUNG GALAXY TAB --ANA KONU --**- (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.265
Cevap
26
Favori
657.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, dün teknosadan Samsung Galaxy tab aldım (3g özelliği olmayanı). 550 TL ye , elimde Iphone 3gs serisi var ve bunu modem olarak kullanıp wi-fi üzerinden tabdan İnternet bağlantısı yapabileceğim söylendi. Ancak mağaza teknik servisi tüm uğraşılarına rağmen bağlantı yapamadı. Turkcell teknik servisi aradığım da ıphone 4 ler için bu özelliğin olduğunu söylediler, bende mecburen geri iade ettim.

Sizin bu konu da bilginiz var mı? ıphone 3gs i modem olarak kullanarak wi-fi üzerinde 3g özelliği olmayan tableti İnternet kullanabilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_fx -- 1 Ağustos 2011; 13:08:08 >
  • Forumu 60 sayfa kadar takip etmiştim sonrasında kopukluk oldu. Cihazı 7 ay önce aldım ve Turkcell rom ile kullanıyorum. Şu anki mevcut yüklü versiyon Ver.2.0.2.11071_128 cihazı aldığımdan beri herhangi bir güncelleme yapmadım. ancak artık Turkcell'den sıkıldım ve yükseltme yapma niyetindeyim. En kestirme nasıl halledebilirim, forum başlangıcında kaanustr'nin aktarımına göre mi yapmalı yoksa alternatif link tavsiyeniz var mı?

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saksoy -- 1 Ağustos 2011; 15:26:22 >
  • arkadaşlar sizce p1000 tabletin ön camına koruyucu film kaplamak şartmıdır.
    kaplamasak kolay çizilirmi

mat ve parlak olan koruyucu filmler var hangisini tavsiye edersiniz

kılıf olarak da öneriniz varsa çok sevinirim
  • --------------------------------------------------------------------------
    Arkadaşlar, dün teknosadan Samsung Galaxy tab aldım (3g özelliği olmayanı). 550 TL ye , elimde Iphone 3gs serisi var ve bunu modem olarak kullanıp wi-fi üzerinden tabdan İnternet bağlantısı yapabileceğim söylendi. Ancak mağaza teknik servisi tüm uğraşılarına rağmen bağlantı yapamadı. Turkcell teknik servisi aradığım da ıphone 4 ler için bu özelliğin olduğunu söylediler, bende mecburen geri iade ettim.

Sizin bu konu da bilginiz var mı? ıphone 3gs i modem olarak kullanarak wi-fi üzerinde 3g özelliği olmayan tableti İnternet kullanabilir miyim ?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

doğru sölemişler wi-fi dağıtıcı özelliği iphone 4 te var 3gs te yoktur

o yüzden iphone daki net i aktararak bağlanamazsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biyolojiksavas -- 1 Ağustos 2011; 15:51:22 >

• 5800 cep telefonumda joikuspot programıyla gayet rahat bi şekilde paylaşabiliyorum.
    İphone için bunun gibi program yok mudur ki?
  • Samsung Galaxy Tab için Blutooth Klavye Satıyorum

ürün sıfırdır. Sadece çalışıp çalışmadığı test edilmek için bir defa çalıştırılmıştır. Ürün yurtdışından gelmiştir ve faturası yoktur.

Fiyatı 88tl

http://forum.donanimhaber.com/m_51255330/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reactor1111 -- 3 Ağustos 2011; 14:49:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_fx

Arkadaşlar, dün teknosadan Samsung Galaxy tab aldım (3g özelliği olmayanı). 550 TL ye , elimde Iphone 3gs serisi var ve bunu modem olarak kullanıp wi-fi üzerinden tabdan İnternet bağlantısı yapabileceğim söylendi. Ancak mağaza teknik servisi tüm uğraşılarına rağmen bağlantı yapamadı. Turkcell teknik servisi aradığım da ıphone 4 ler için bu özelliğin olduğunu söylediler, bende mecburen geri iade ettim.

teknolojiden anlamayanlari nasil oralara koyarlar anlamam olay soyle oluyor iphone ile tabi blutootan eslestirin daha sonra burasi onemli iphonda ayarlar kisminda ag ayarlarinda yada blutootun orda tam hatirlamiyor agi paylas var onu acin sonra nettesiniz bu vinnlar cikmadan once notbokla hep oyle baglanirdik hey gidi gunler

• quote:

Orijinalden alıntı: kml_sri

quote:

Orijinalden alıntı: kego

Üstatlar, youtube uygulaması ile herhangi bir arama yapmayı deneyebilir misiniz? "Ağ hatası 400" hatası alıyor musunuz siz de? 2.2'de de vardı bu problem, hala var. Çözemedim. Video çalıyor ama arama yok. Bilen/çözen var mı?

you tube olayı senın de dediğin gibi dili ingilizce yapınca çalışıyor o bizim ülkemizle alakalı bir sorun google ile olan anlaşmazlıklar vergi zırvaları yüzünden oluyor bende türkçe versiyonu var menüler türkçe o herşeyiyle çalışıyor ama yeni versiyonuna göre biraz yavaş kalıyor.

Hocam sizde çalışan düzgün apk'sı varsa biryerlere upload edebilir misiniz? Yavaş kalması çok sorun değil, Türkçe kullanmak istiyorum tabımı... Teşekkürler.

• galaxy tab wifi 5800 joikuspot yayınını görmüyor nasıl halledebiliriz bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_gvz

galaxy tab wifi 5800 joikuspot yayınını görmüyor nasıl halledebiliriz bunu

Yukarda biyolojiksavaş diye başka bir arkadaş daha sormuş...

Tabletler her ne hikmetse joikuspot vs. tipi bağlantılari yekten görmüyor. Exper tablette de aynısı vardı; onun için cihazın rootlanarak wpa_supplicant diye bir dosyanın hack'lisi ile değiştirilmesi gerekiyor. O şartlarda joikuspot şifresiz olarak çalıştırılırsa bağlantı sağlanabiliyor. Bunda da muhtemelen benzerdir.
  • cihazı root etmedim henüz nasıl yapıldığını da bilmiyorum bana bunları anlatacak ve internete girmemi sağlayacak arkadaş var mı acaba
  • Youtube için kesin çözüm TubeX programı arkadaşlar ister izleyin ister indirin güzel güzel.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kml_sri

quote:

Üstatlar, youtube uygulaması ile herhangi bir arama yapmayı deneyebilir misiniz? "Ağ hatası 400" hatası alıyor musunuz siz de? 2.2'de de vardı bu problem, hala var. Çözemedim. Video çalıyor ama arama yok. Bilen/çözen var mı?

you tube olayı senın de dediğin gibi dili ingilizce yapınca çalışıyor o bizim ülkemizle alakalı bir sorun google ile olan anlaşmazlıklar vergi zırvaları yüzünden oluyor bende türkçe versiyonu var menüler türkçe o herşeyiyle çalışıyor ama yeni versiyonuna göre biraz yavaş kalıyor.

Hocam sizde çalışan düzgün apk'sı varsa biryerlere upload edebilir misiniz? Yavaş kalması çok sorun değil, Türkçe kullanmak istiyorum tabımı... Teşekkürler.

yarın upload ederim bide uluc un da dedıgı gıbı tubex tubemate diye programlarda var kullanabilirsin ama you tube istiyorsan yarın upload ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: by_gvz

cihazı root etmedim henüz nasıl yapıldığını da bilmiyorum bana bunları anlatacak ve internete girmemi sağlayacak arkadaş var mı acaba

root için öncelikle sürümün kaç 2.2 mi 2.3 mü telefonun ?
  • 2. el temiz p1000 (3g li olan)
    nerden alabilirim uygun fiyat ne olur sizcee ?
  • quote:

Youtube update i silersen aciliyor. Bende o sekilde cozuldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. yaklaşık 2 aydır sgt kullancısıyım. İlk aldığımda 2.3 yükledim ve böyle kullanıyorum. 3.0 güncellemesi geliştiriciler tarafından sunulmuş olsa da hem telefon özelliği hemde bluetoothunu kullanamıyoruz. Stabil olmaması da ayrı bir konu. İnşallah kararlı sürümü en kısa zamanda çıkar da bize de değişiklik olur. Benim birkaç sorum olacak sizlere.
    öncelikle kılıf konusunda karara varamadım hala. Şu anda el çantamda gezdiriyorum ama en kısa zamanda deri ajanda tarzı bir kılıf almak istiyorum. Ama bu bluetooth klavyeli kılıflarda ilgimi çekmedi değil. Bu kılıflardan kullanan var mı.yorum ve önerisi olan paylaşabilir mi. Diğer taraftan bluetooth kulaklık konusu da artık canımı sıkmıyor değil. Hm1500 kullandım ilk zamanlar ama müzik dinleyemediğim için sattım. Önceki kulaklığım stereo wep870 gibi bir modeldi ama şunu farkettim ki ben hm1500 ile 20 metre mesafeden bile rahatça konuşabiliyordum ama wep870de 10 metreden sonra kopuyor bağlantı. Çok aramama rağmen karar veremedim yeni alacağım kulaklığa. İlk sayfalaın birinde kibrit kutusu kadar telefon gibi bir kulaklık telefon arası birşey vardı öyle birşey olsa piyasada aslında çantadan çıkartmak zorunda kalmayız telefonu çünkü yanlış anlamadıysam cihaz üzerinden arama da yapılabiliyor. Diğer taraftan acaba bu cihazın kapsama alanı da dar mı olur? Bu konuda da yorumlarınızı bekliyorum.
    İyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: omersansal

Merhaba arkadaşlar. yaklaşık 2 aydır sgt kullancısıyım. İlk aldığımda 2.3 yükledim ve böyle kullanıyorum. 3.0 güncellemesi geliştiriciler tarafından sunulmuş olsa da hem telefon özelliği hemde bluetoothunu kullanamıyoruz. Stabil olmaması da ayrı bir konu. İnşallah kararlı sürümü en kısa zamanda çıkar da bize de değişiklik olur. Benim birkaç sorum olacak sizlere.
    öncelikle kılıf konusunda karara varamadım hala. Şu anda el çantamda gezdiriyorum ama en kısa zamanda deri ajanda tarzı bir kılıf almak istiyorum. Ama bu bluetooth klavyeli kılıflarda ilgimi çekmedi değil. Bu kılıflardan kullanan var mı.yorum ve önerisi olan paylaşabilir mi. Diğer taraftan bluetooth kulaklık konusu da artık canımı sıkmıyor değil. Hm1500 kullandım ilk zamanlar ama müzik dinleyemediğim için sattım. Önceki kulaklığım stereo wep870 gibi bir modeldi ama şunu farkettim ki ben hm1500 ile 20 metre mesafeden bile rahatça konuşabiliyordum ama wep870de 10 metreden sonra kopuyor bağlantı. Çok aramama rağmen karar veremedim yeni alacağım kulaklığa. İlk sayfalaın birinde kibrit kutusu kadar telefon gibi bir kulaklık telefon arası birşey vardı öyle birşey olsa piyasada aslında çantadan çıkartmak zorunda kalmayız telefonu çünkü yanlış anlamadıysam cihaz üzerinden arama da yapılabiliyor. Diğer taraftan acaba bu cihazın kapsama alanı da dar mı olur? Bu konuda da yorumlarınızı bekliyorum.
    İyi forumlar

Bak sana dealextreme.com u öneririm kesinlikle hatta bana pm at yarın sana benim getirteceklerimden göstereyim sana birkaç tane

• 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.