Şimdi Ara

-**SAMSUNG GALAXY TAB --ANA KONU --**- (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.266
Cevap
26
Favori
657.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erhanipekciler

quote:

Orijinalden alıntı: kego

Üstatlar, youtube uygulaması ile herhangi bir arama yapmayı deneyebilir misiniz? "Ağ hatası 400" hatası alıyor musunuz siz de? 2.2'de de vardı bu problem, hala var. Çözemedim. Video çalıyor ama arama yok. Bilen/çözen var mı?

Youtube update i silersen aciliyor. Bende o sekilde cozuldu

Youtube update nasıl siliyoruz? Uygulamalar ve ayarlara baktım, update ile ilgili birşey göremedim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kml_sri

quote:

quote:

quote:

Üstatlar, youtube uygulaması ile herhangi bir arama yapmayı deneyebilir misiniz? "Ağ hatası 400" hatası alıyor musunuz siz de? 2.2'de de vardı bu problem, hala var. Çözemedim. Video çalıyor ama arama yok. Bilen/çözen var mı?

you tube olayı senın de dediğin gibi dili ingilizce yapınca çalışıyor o bizim ülkemizle alakalı bir sorun google ile olan anlaşmazlıklar vergi zırvaları yüzünden oluyor bende türkçe versiyonu var menüler türkçe o herşeyiyle çalışıyor ama yeni versiyonuna göre biraz yavaş kalıyor.

Hocam sizde çalışan düzgün apk'sı varsa biryerlere upload edebilir misiniz? Yavaş kalması çok sorun değil, Türkçe kullanmak istiyorum tabımı... Teşekkürler.

yarın upload ederim bide uluc un da dedıgı gıbı tubex tubemate diye programlarda var kullanabilirsin ama you tube istiyorsan yarın upload ederim...

Çok sağolasınız, bekliyorum. Tubex de olabilir ama orjinal varsa illaki orjinal isterim

• Kesinlikle TubeX.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saksoy

arkadaşlar sizce p1000 tabletin ön camına koruyucu film kaplamak şartmıdır.
    kaplamasak kolay çizilirmi

mat ve parlak olan koruyucu filmler var hangisini tavsiye edersiniz

kılıf olarak da öneriniz varsa çok sevinirim

bence yapıştır bitane nette satılanlrdan alabilirsin dikkatlice yapıştırırsan güzel koruyor yoksa cok hassas ekranı var plastik alışımlı oldugu için çizilmeye çok müsait kılıf olarakta benim kullandığım bi kılıf var çok kullanışlı ancak biraz kabalaştırıyor cihazı kalın oluyor ama orası sorun değilhttp://urun.gittigidiyor.com/Samsung-Galaxy-Tab-3-Kademe-Stand-Kilif-Siyah_W0QQidZZ39109840 buna benzer birşey ama aynısı değil bendeki kaliteli şansıma yakaladım eminönünde biyerden aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: formula01

2. el temiz p1000 (3g li olan)
    nerden alabilirim uygun fiyat ne olur sizcee ?

Dostum bende 1 aylık başarı garantisi altında 1 aylık cihaz var satabilirim cihaza 2.3.3 yükledim bir sürüde uygulamada var cihazda hediye geldiğinden faturası yok kutusu ve kulaklığı var. kesinlikle çizik yok çanta şeklinde kılıfı var imei numarasını başarının sitesine girip bakabilirsin.Fiyat araştırması yaptım 700 civarında satılıyor ben cihazıma çok güveniyorum hatasız çiziksiz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: by_gvz

cihazı root etmedim henüz nasıl yapıldığını da bilmiyorum bana bunları anlatacak ve internete girmemi sağlayacak arkadaş var mı acaba

root için öncelikle sürümün kaç 2.2 mi 2.3 mü telefonun ?

p1010 modeli sürüm 2.2
  • Samsung last year managed to develop a 7-inch AMOLED display and it seems its Mobile Display unit will up the ante by producing a new 7-inch AMOLED display with higher resolution. According to an article on Daum, Samsung Mobile Display will develop a display with a resolution of 1024×768 as compared to previous AMOLED’s resolution of 1024×600. Oled-Display also speculates Samsung could upgrade the display tech to Super AMOLED Plus.

Despite the possible upgrade don’t expect an AMOLED-equipped tablet anytime soon as Samsung had confirmed to not launch any tablet with AMOLED screen this year.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmydz

quote:

Orijinalden alıntı: by_fx

Arkadaşlar, dün teknosadan Samsung Galaxy tab aldım (3g özelliği olmayanı). 550 TL ye , elimde Iphone 3gs serisi var ve bunu modem olarak kullanıp wi-fi üzerinden tabdan İnternet bağlantısı yapabileceğim söylendi. Ancak mağaza teknik servisi tüm uğraşılarına rağmen bağlantı yapamadı. Turkcell teknik servisi aradığım da ıphone 4 ler için bu özelliğin olduğunu söylediler, bende mecburen geri iade ettim.

Sizin bu konu da bilginiz var mı? ıphone 3gs i modem olarak kullanarak wi-fi üzerinde 3g özelliği olmayan tableti İnternet kullanabilir miyim ?

teknolojiden anlamayanlari nasil oralara koyarlar anlamam olay soyle oluyor iphone ile tabi blutootan eslestirin daha sonra burasi onemli iphonda ayarlar kisminda ag ayarlarinda yada blutootun orda tam hatirlamiyor agi paylas var onu acin sonra nettesiniz bu vinnlar cikmadan once notbokla hep oyle baglanirdik hey gidi gunler

Blutoot veya usb ile nete bağlanıyor, o konuda bir sorun yok ama ben direk wi-fi özelliğini kullanarak bağlanmak istemiştim. Bilgilendirme için teşekkür ederim.

• quote:

quote:

quote:

you tube olayı senın de dediğin gibi dili ingilizce yapınca çalışıyor o bizim ülkemizle alakalı bir sorun google ile olan anlaşmazlıklar vergi zırvaları yüzünden oluyor bende türkçe versiyonu var menüler türkçe o herşeyiyle çalışıyor ama yeni versiyonuna göre biraz yavaş kalıyor.

Hocam sizde çalışan düzgün apk'sı varsa biryerlere upload edebilir misiniz? Yavaş kalması çok sorun değil, Türkçe kullanmak istiyorum tabımı... Teşekkürler.

http://www.4shared.com/file/gvtjc6cw/YouTube.html

buyur kardeş burdan yükle programı kurmadan önce marketteki you tube nin otomatik güncellemesini kaldır yoksa tekrar ötekini yükler ...

• quote:

Orijinalden alıntı: gx2delete

merhaba arkadaşlar teknosa ya gittim bu gün "hüsrana uğrayacağımı bilerek" neyse ürün gene çalışanların elinde oyuncak olmuş. cevabını bildiğim soruları soruyorum fakat ciddiyetsiz ve eksik yanıtlar alıyorum. neyse dedim ürünü alayım hazır gelmişiz ve o kadar sabretmişiz diye. fakat bu sefer de fiyatını yükseltmişler 50 lira zam gelmiş bunu da doların yükselmesine bağlıyorlar. sanki ürün dün geldi koreden. sinirle çıktım gene teknosadan. Media Markt gibi müşteri odaklı çalışan firmalar varken sadece teknosanın olduğunu sanan müşterilere gerçekten üzülüyorum. ne yapacağım derseniz yarın gold bilgisayarın mağazasına gidip varsa satın alacağım yoksa da pes etmek yok. o ürün eninde sonunda benim olacak.

selamlar...
    ben p1000 i teknolojix den alalı 2 ayı biraz geçti.en ucuz ordan buldum. 880 tl idi. şimdilerde Kur değişiminden dolayı 930 tl civarı. artısı ingiltere menşeili olması ve hiç uğraşmadan kies le 2.3.3 güncelleme yapması. bir eksiklik midir bilemem ama başarı veya kvk garantisi yok. teleservice garantili. hiç işim düşmedi nasıl çalışıyorlar bilmiyorum. bir kere kilitlendi başarı ya götürdüm bu bizim garantimiz dışında dediler. tırstım baya... akşamına kurcalarken kendim hallettim.
    bilginize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alisipahi -- 2 Ağustos 2011; 17:09:18 >

• bu arada... opera mobile kullanıyordum ve son versiyonu (11.1) yükledikten sonra flash videolar çalışmamaya başladı. aynı sayfadaki videoyu kendi browser ı gösteriyor. bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?
    teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alisipahi

bu arada... opera mobile kullanıyordum ve son versiyonu (11.1) yükledikten sonra flash videolar çalışmamaya başladı. aynı sayfadaki videoyu kendi browser ı gösteriyor. bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?
    teşekkürler...

bende şimdi yeni rom yükledim operayı kurdum donanım haberdeki videoları açmıyor saçma sapan iş yapıyorlar
  • quote:

quote:

quote:

cihazı root etmedim henüz nasıl yapıldığını da bilmiyorum bana bunları anlatacak ve internete girmemi sağlayacak arkadaş var mı acaba

p1010 modeli sürüm 2.2

süperonecilck die bi program var onu yükle bilgisayara onunla root ediceksin ama rootu ne için istiyorsun
  • arkadaslar merak ettim bu tabda klavyeyi degistirip yani hatfleri biraz daha buyuten program varmi daha rahat basmak icin harflere saygilar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmydz

arkadaslar merak ettim bu tabda klavyeyi degistirip yani hatfleri biraz daha buyuten program varmi daha rahat basmak icin harflere saygilar

slideit keyboard kullanırsanız Tab ı yan çevirince baya rahat oluyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

p1010 modeli sürüm 2.2

süperonecilck die bi program var onu yükle bilgisayara onunla root ediceksin ama rootu ne için istiyorsun

Cihazı root ettim bazı programlar için benim asıl istediğim 5800 telefon var onun internetini bunda kullanmak ama her cihaz görüyor 5800 ı ama galaxy tab görmüyor buna çözümü olan var mı acaba

• Cihazı root ettim bazı programlar için benim asıl istediğim 5800 telefon var onun internetini bunda kullanmak ama her cihaz görüyor 5800 ı ama galaxy tab görmüyor buna çözümü olan var mı acaba
    Nokıalarda cihazı modem olarak kullanabılıyorduk ama ben genelde usb ile bilgisayara verirdim interneti senin dediğin şekilde deneyimlerim olmadı
  • Merhabalar ,

Elimde yaklaşık 2 ay kullanılmış çok temiz durumda olan Samsung Galaxy P1000 var(Sim kartlı yani 3g'li versiyon).Satmaya karar verdim.Ciddi alıcılar var ise ilanımı inceleyebilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-cok-cok-temiz-2-aylik-samsung-galaxy-tab-p1000-53682227/detay/

Nakit paraya ihtiyacım olduğundan satıyorum.Cihaz Turkcell'den alınmadır.Garantilidir.

Teşekkürler...
  • Orijinalden alıntı: kml_sri

Cihazı root ettim bazı programlar için benim asıl istediğim 5800 telefon var onun internetini bunda kullanmak ama her cihaz görüyor 5800 ı ama galaxy tab görmüyor buna çözümü olan var mı acaba
    Nokıalarda cihazı modem olarak kullanabılıyorduk ama ben genelde usb ile bilgisayara verirdim interneti senin dediğin şekilde deneyimlerim olmadı

Joikuspot ile wifi yayın yapıyor 5800 ama tab görmüyor yayını bilgisayar symbian teller gördü ama bu görmedi bunun çözümü yok mu arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_gvz -- 2 Ağustos 2011; 22:48:39 >
  • Orijinalden alıntı: by_gvz

Joikuspot ile wifi yayın yapıyor 5800 ama tab görmüyor yayını bilgisayar symbian teller gördü ama bu görmedi bunun çözümü yok mu arkadaşlar

bide ben deneyeyim şu programı bakıym olucakmı e71 var bende bitane
  • 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.