Yüzbaşı
30 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Kampanya yenilenmiş
Mobil ödeme işlemleri %25 indirimli!
Detay ekleyeceğim...
Kampanya Koşulları - Anında İndirim Kampanyası
Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?

12 Temmuz 2016 tarihinde 10:00-17:00 saatleri arasında kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler dışında yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişinize anında %5 indirim kazanabilirsiniz. Kampanyadan kazanılan maksimum indirim tutarı 150 TL olacaktır.

Kampanyadan faydalanabilmeniz için ödeme sayfasında indirim kuponunuzu seçmeniz gerekmektedir.
Kampanya mobil uygulamalarda geçerli midir?

Kampanya mobil uygulamalarda geçerlidir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli değildir?

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; "Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), "Cep Telefonu & Aksesuar" (Cep Telefonu kategorisinde yer alan ürünler için), "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)'dir.
Telefonumdaki browser (Chrome, Safari vb.) üzerinden alışveriş yaparsam kampanyadan faydalanabilir miyim?

Telefonunuzdaki browser (Chrome, Safari vb.) üzerinden alışveriş yaparsanız kampanyadan faydalanabilirsiniz.
Kurumsal üyeyim, kampanyadan yararlanabilir miyim?

İndirim kuponları kurumsal üyelere tanımlanmamaktadır.
Kampanya başka indirim kampanyaları ile birleştirilebilir mi?

Kampanya 1-31 Temmuz 2016 Akbank Chip-Para Puan kampanyası hariç, GittiGidiyor'un başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez.
Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

İndirim kampanyasından her bir kullanıcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir.
Satın aldığım ürünü iptal ya da iade edersem, indirim kuponum üyeliğime tekrar tanımlanır mı?

Kullanıcı, 12 Temmuz 2016 tarihinde 10:00 - 17:00 saat aralığı dahil herhangi bir zamanda işlemin iptal edilmesini talep ettiğinde indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır.
Kampanyadan kimler faydalanabilir?

Kampanyadanwww.gittigidiyor.com üzerinden yapılan alışverişlerde belirtilen tüm koşulları sağlayarak en az 250 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes faydalanabilir.

Diğer kampanya koşulları nelerdir?

Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.

Katılımcı, GittiGidiyor'un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

GittiGidiyor her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
slm arkadaşlar

resimleri çektim ama çok net değil

11-24 arası 100 tl ye 20 puan veriyor

kredi kartlarıyla kombo yapılabilir...

detay bilen arkadaşlar paylaşabilir4 Haziran – 4 Temmuz 2016 tarihleri arasında Maximum anlaşmalı marketlerden tek seferde ve farklı günlerde yapılacak 100 TL ve üzeri 4. peşin alışverişe 40 TL MaxiPuan!

Kampanya Detayları:

1. Kampanyamız, kampanyaya dahil Maximum anlaşmalı marketlerden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
2. Gerçekleştirilen alışverişlerin kampanyamız kapsamında değerlendirilebilmesi için mutlaka Maximum özellikli POS cihazlarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
3. Maximum Kart sahipleri kampanyamıza dahil Maximum anlaşmalı marketlerden tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 100 TL ve üzeri 4. peşin alışverişte 40 TL MaxiPuan kazanacaklardır.
4. Kampanyamız kart bazında değil müşteri numarası bazında olacaktır. Bir müşteri kampanyamızdan bir defa faydalanabilir ve azami 40 TL MaxiPuan kazanabilir.
5. Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece bir tanesi kampanyaya dahildir.
6. Kampanyamız SMS katılımlıdır.
7. Kampanya süresince kampanyamıza katılmak için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından "RAMAZAN" yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber; Maximum Kart sahiplerinin 4402’ye, Ziraat Maximum Kart sahiplerinin ise 4757’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
8. Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyamıza dahildir ve SMS katılım koşulu bulunmaktadır.
9. Bankamatik Kartı kullanıcılarının banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından "RAMAZAN" yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4402’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
10. İlave MaxiPuan’lar kampanya bitiminden itibaren 7 iş günü içerisinde yüklenecektir. İlave MaxiPuan’ların son kullanım tarihi 28 Temmuz 2016 olup, kullanılmayan ilave MaxiPuan’lar 29 Temmuz 2016 tarihinde geri alınacaktır.
11. Kampanyamıza MercedesCard ve Maximiles da dahildir.
12. Maximum Kart'a yüklenen MaxiPuan’lar, Maximum Kart ile Maximiles'a yüklenen MaxiPuan’lar, Maximiles ile kullanılmalıdır.
13. Maximiles ile kazanılan MaxiPuan’lar, MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
14. Taksitli işlemler, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
15. Kampanyamız kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
16. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
17. Alışveriş sonrası iptal veya iade edilen işlemler kampanya harcama hesaplamasına dahil edilmeyecektir.
18. Üye işyerlerinde kampanya ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.
*23 Mayıs-30 Haziran 2016 tarihleri arasındawww.sanalmarket.com.tr web sitesinden ve Sanal Market'in mobil uygulamalarından yapılan alışverişlerde geçerlidir.

*BKM Express ile tek seferde yapılan, 150 TL ve üzeri alışverişlerde anında 40 TL indirim verilecektir.

*Kampanyadan ilk 5.000 kişi yararlanabilir; belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur.

*Aynı kişi kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Aynı kişinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır.

*Bu kampanya, BKM Express üyesi bankaların kampanyalarıyla birleştirilebilir.

*BKM ve Migros, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Kampanyaya hediye çeki satın alımları dahil değildir.
15 Şubat -15 Mart 2016 tarihleri arasında Maximum kartınızla kampanyamıza dahil internet sitelerinden tek seferde gerçekleştireceğiniz peşin veya taksitli, 1000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 60 TL MaxiPuan! Kampanyamıza katılmak için Facebook ve / veya Twitter hesabınızı FIRSATLA uygulaması aracılığı ile İş Bankası müşteri kaydınız ile eşleştirin, sonrasında Twitter üzerinden #eticaretfirsatla hashtag’i ile tweet gönderin ya da Facebook üzerinden FIRSATLA sekmesinde yer alan E-ticaret kampanya görseli üzerinde yer alan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayın!


Kampanya Detayları:

1. FIRSATLA kapsamında İş Bankası müşteri kaydınızı Facebook hesabınız ile eşleştirmek için, Twitter hesabınız ile eşleştirme yapmak için
2. FIRSATLA kapsamındaki katılım talepleri kampanya tarihleri arasında olmak koşulu ile alışveriş öncesinde ya da sonrasında gerçekleştirilebilir.
3. Kampanyamız kart bazında değil müşteri numarası bazındadır ve bir defa faydalanılabilir. Bir müşteri kampanyamız kapsamında tek seferde yapacağı en yüksek tutarlı işlemi üzerinden olacak şekilde azami 60 TL MaxiPuan kazanabilir.
4. İlave Maxipuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 15 gün içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
5. Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 11 Nisan 2016 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 12 Nisan 2016 tarihinde geri alınacaktır.  
6. Bankamatik kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
7. Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
8. Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
9. Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir.  Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için "ETICARET" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757'ye SMS göndermesi gerekmektedir. 
10. Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilen işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
11. Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.
12. İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
13. Kampanyaya aşağıdaki elektronik ticaret siteleri dahildir.

     • altincicadde.com
     • bimeks.com.tr
     • ereyon.com.tr
     • evmanya.com
     • gittigidiyor.com
     • hepsiburada.com
     • mediamarkt.com.tr
     • n11.com
     • teknosa.com
     • vatanbilgisayar.comş
2 adet 100 tl lik alışverişe 30 money --bonus flaşla katılana 35 money

4 Şubat-2 Mart 2016’da Money Bonus Kredi Kartı ile Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migrosjet veya Migros Sanal Market’ten farklı günlerde ve tek seferde, 2 defa 100 TL ve üzeri alışveriş yapan; kampanyaya SMS ile katılan kart sahipleri 30 Money, Bonus Flaş uygulaması üzerinden katılan kart sahipleri 35 Money kazanacaktır. Kampanyaya katılım için ilk harcamadan önce; “MARKET” yazıp 3340’a SMS gönderilmeli veya Bonus Flaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla bir kez faydalanabilir. Kazanılan Money’ler 9-18 Mart 2016 tarihleri arasında kullanılmalıdır, kullanılmayan Money’ler geri alınacaktır. Alışverişlere Money Bonus ile başlanması ve ödemenin Money Bonus ile yapılması gerekmektedir. Kampanyaya tek ödemeli işlemler ve sanal pos işlemleri dahildir. Taksitli işlemler ve ödül kullanımları, alkol, sigara, TL yükleme, elektrikli-elektronik ürünler, Money puan ödemeleri kampanyaya dahil değildir. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Kampanyaya öncelikle SMS yolu ile katılan kart sahipleri, katılımını iptal ederek tekrar BonusFlaş üzerinden katılım sağlayamayacaklardır. Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır. İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS'undan geçmelidir. SMS‘ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL’dir. Garanti Bankası ve Migros kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Detay :www.moneyclubkart.com.tr vewww.moneybonus.com.tr
Slm arkadaşlar şu an biraz nakite sıkışığım.Amacım; teli uzun vadede alıp hemen satmak ve nakit elde edebilmek.Biliyorum bu şekilde zarar çok oluyor ama tek yol şu an bu

2 yılı aşkın süredir faturalı hat kullanıyorum

hangi cihazı alabilirim + hangi cihazı alırsam en az olacak şekilde zarar ederim

tecrübeli ve bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum
Ramazan Ayı geldi
Kredi kartları da kampanyalarını duyuruyor
Hepsini bir arada buradan farklılıklarıyla takip edebiliriz...

1-axess 5 adet 100 e 50 puan---üye iş yeri şartı YOK---kampanya oranı %10---kampanya sayfası---market ve akaryakıt

2-cardfinans 5 adet 100 e 50 puan---üye iş yeri şartı YOK---kampanya oranı %10---kampanya sayfası---gıda ve akaryakıt

3-paraf 5 adet 75 e 40 puan---üye iş yeri şartı YOK---kampanya oranı %10,6---kampanya sayfası---gıda marketi

4-iş bankası 4 adet 100 e 40 puan----üye iş yeri şartı VAR---kampanya oranı %10---kampanya sayfası---Maximum üyesi marketlerin market reyonları.

5-bonus 5 adet 100 e 50 puan---üye iş yeri şartı VAR---kampanya oranı %10----kampanya sayfası---market, akaryakıt ve restoran

6-yapıkredi 6 adet 100 e 50 puan---üye iş yeri şartı VAR---kampanya oranı %8,3---kampanya sayfası---Gıda marketi, giyim ve restoran
kampanya daha önce de vardı fakat her ay 1 ücretsiz hakkı vardı
bunu 3 e çıkarmışlar çok ii olmuş

"ATM ararken başınıza güneş geçmesin diye 1 Haziran-30 Eylül 2015 tarihleri arasında Encard'ınız ile diğer bankaların tüm yurt içi ATM'lerinden her ay yapacağınız ilk 3 para çekme işleminizi hiçbir masraf ödemeden gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya sadece yurt içi banka ATM'lerinden para çekme işlemleri için geçerlidir, yurt dışı ATM'leri kampanya kapsamında değildir.
1 Haziran – 30 Eylül tarihleri arasında her ay yapılan ilk üç para çekme işlemi ücretsizdir. Aynı ay içerisinde diğer banka ATM'lerinden yapılacak 4. ve sonraki para çekme işlemleri için mevcut ücretler geçerli olacaktır.
Finansbank ATM'lerinden yapılan tüm işlemler her zaman olduğu gibi yine ücretsizdir.
Enpara.com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar."


http://www.finansbank.enpara.com/kampanyalar/atmkampanyasi.aspx
Hakkında
Konum: Adana
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Mesaj Sayısı: 324
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.742
İkinci El Bölümü Mesajları: 54
Konularının görüntülenme sayısı: 335.475 (Bu ay: 385)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 179 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.