Şimdi Ara

-**SAMSUNG GALAXY TAB --ANA KONU --**- (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.265
Cevap
26
Favori
657.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar sona yaklaşmak üzereyim :D her an alabilirim aleti. tek bir sorun kaldı. ben vodafone kullanıcısıyım. bu vodafonun aylık 7.90TL karşılığında cepten sınırsız interneti satılıyor. yani bu galaxy tab P1000'e kendisim kartımı takacağım için telefondanmış gibi kullanabilecek miyim internetini?? yoksa tablet PC olduğu için ipad de yaptığı gibi daha pahallı ve limitli bir internet mi satın almam gerekecek? yardımınız için çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kml_sri

http://www.4shared.com/file/gvtjc6cw/YouTube.html

buyur kardeş burdan yükle programı kurmadan önce marketteki you tube nin otomatik güncellemesini kaldır yoksa tekrar ötekini yükler ...

Çook sağolasın hocam, süper çalıştı, budur
  • Orijinalden alıntı: kml_sri

Orijinalden alıntı: by_gvz

Cihazı root ettim bazı programlar için benim asıl istediğim 5800 telefon var onun internetini bunda kullanmak ama her cihaz görüyor 5800 ı ama galaxy tab görmüyor buna çözümü olan var mı acaba
    Nokıalarda cihazı modem olarak kullanabılıyorduk ama ben genelde usb ile bilgisayara verirdim interneti senin dediğin şekilde deneyimlerim olmadı

Joikuspot ile wifi yayın yapıyor 5800 ama tab görmüyor yayını bilgisayar symbian teller gördü ama bu görmedi bunun çözümü yok mu arkadaşlar

bide ben deneyeyim şu programı bakıym olucakmı e71 var bende bitane

yok ya kardeşim aynen benimkindede çalışmadı hani dedim belki senin romdan kaynaklanan bir sorun olabilir diye ama bende e71 e yükledim joikuspot u ama vifi olarak baglantıların içerisinde görünmedi bile büyük ihtimalle bu vpn falan ayarlaması var modemde ben airties modeme baglanamıyordum aylar sonunda bi arkadas o wpn yi wep yap dedi bende yaptım bağlandı ama teledonun ag ayarlarında öyle bi seçenek yok malesef hatta symbianlardaki IPv4 ü IPv6 yaptım gene olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: gx2delete

arkadaşlar sona yaklaşmak üzereyim :D her an alabilirim aleti. tek bir sorun kaldı. ben vodafone kullanıcısıyım. bu vodafonun aylık 7.90TL karşılığında cepten sınırsız interneti satılıyor. yani bu galaxy tab P1000'e kendisim kartımı takacağım için telefondanmış gibi kullanabilecek miyim internetini?? yoksa tablet PC olduğu için ipad de yaptığı gibi daha pahallı ve limitli bir internet mi satın almam gerekecek? yardımınız için çok teşekkürler

vallahi ben vodafonun netini kullanıyorum hani video izlerken insanı çileden çıkartabiliyor ama facedir twetdir gmail hotmail webde gezinme haber okuma falan kısacası çogu şeyi yapabiliyorum videoda izliyorum ama baya bi bekletiyor ve sabrımın süresi dolunca kapatıyorum
  • neden? çünkü günlük internet aldığında sadece ilk 5mb 7.2mbps sonrası 96kbps aradaki uçurum hız düşüşünden aylık aldığında da sadece ilk 100mb kullanımı gene 7.2mbps sonra gene 96kbps ye düşüyor. 2005 de ilk adsl bağlattığımda bile hızı 128kbps idi düşünün yavaşlığı
  • quote:

neden? çünkü günlük internet aldığında sadece ilk 5mb 7.2mbps sonrası 96kbps aradaki uçurum hız düşüşünden aylık aldığında da sadece ilk 100mb kullanımı gene 7.2mbps sonra gene 96kbps ye düşüyor. 2005 de ilk adsl bağlattığımda bile hızı 128kbps idi düşünün yavaşlığı

• quote:

neden? çünkü günlük internet aldığında sadece ilk 5mb 7.2mbps sonrası 96kbps aradaki uçurum hız düşüşünden aylık aldığında da sadece ilk 100mb kullanımı gene 7.2mbps sonra gene 96kbps ye düşüyor. 2005 de ilk adsl bağlattığımda bile hızı 128kbps idi düşünün yavaşlığı

Bende vodafone hattı var. Cep Avantaj Her Yöne Ekstra da 1gb internet var.Bana göre 4*4 lük bir paket.Sms'de fazlasıyla yeterli.İnternet hızım hep aynı... Galaxy tab için bana ayda 500-600 mb yetiyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinaka

quote:

Bende vodafone hattı var. Cep Avantaj Her Yöne Ekstra da 1gb internet var.Bana göre 4*4 lük bir paket.Sms'de fazlasıyla yeterli.İnternet hızım hep aynı... Galaxy tab için bana ayda 500-600 mb yetiyor...

video izleme konusunda nasıl __??

• böyle bir saçmalık yok ya tek android cihazlar görmüyor nasıl bir olay ya bunun mutlaka bir çözümü olmalı ama nasıl xda da var mı acaba çözümü bilen var mı arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kego

quote:

buyur kardeş burdan yükle programı kurmadan önce marketteki you tube nin otomatik güncellemesini kaldır yoksa tekrar ötekini yükler ...

çok teşekkürler... kafaya taktığım bişey daha halloldu...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yasinaka

quote:

video izleme konusunda nasıl __??

çok iyi... Takılma ara sıra oluyor.Ama onun nedeni bulunduğum yer ile ilgili diye düşünüyorum.Telefonun az çektiği yerlerde int.yavaşlıyor. Ama genel olarak çok iyi...

• herkese iyi akşamlar 3 aydır kullanıcısı olduğum üründen son derece memnunum sonuçta eksikleri de olsa para performans ortalamasında müthiş bence..
    burada merak ettiğim bir nokta var arkadaşlar aynı viber uygulması gibi wifi üzeriden görüntüşü görüşme yapabilmemizi sağlıyan bi program varmı.. bendeki skype yada msn bunu beceremiyorda merak ettim

saygılar..paylasıma devam...iyi aksamlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fileforever

herkese iyi akşamlar 3 aydır kullanıcısı olduğum üründen son derece memnunum sonuçta eksikleri de olsa para performans ortalamasında müthiş bence..
    burada merak ettiğim bir nokta var arkadaşlar aynı viber uygulması gibi wifi üzeriden görüntüşü görüşme yapabilmemizi sağlıyan bi program varmı.. bendeki skype yada msn bunu beceremiyorda merak ettim

saygılar..paylasıma devam...iyi aksamlar...

sadece su an stabil calisan tango var benim bildigim ama msni kullanacak yada facebook goruntulu kullanacak henuz yok sanirsam
  • görüntülü görüşme için ben oovoo kullanıyorum. Androidlerde çalıştığı gibi pclerde de çalışıyor. Memnunum.
  • evt ben hepsini yükledim viber özellikle ses kalitasi olarak müthiş ama görüntülü daha cok benim istediğim ve aradıgım şimdi hem tangoyu hem oovoo yu bide fring varmı o dikkatimi cekti aynı anda grup video chat muhabetti 4 kişye kadar destekliyormus filan falan onu kuruyorum aksama deneyip tecrübeleri aktarırıımm.. iyi aksamlar saygılar...
  • quote:

evt ben hepsini yükledim viber özellikle ses kalitasi olarak müthiş ama görüntülü daha cok benim istediğim ve aradıgım şimdi hem tangoyu hem oovoo yu bide fring varmı o dikkatimi cekti aynı anda grup video chat muhabetti 4 kişye kadar destekliyormus filan falan onu kuruyorum aksama deneyip tecrübeleri aktarırıımm.. iyi aksamlar saygılar...

valla ben hepsini denedim fringte hep donma oldu oovoo icin yegenimin pcsine kurdum iki kere stabil calisti sonra nerdeyse elli kere denedim benim tab baglaniyor diyip baglanmadi bu arada 2,2 kullaniyorum en stabil tango 2aydir kullaniyorum problem yok iphonlardada ve ipad dede kullaniliyor bu arada bide konusu gelmisken gmailde bilgisayarda goruntulu sesli konusma var bizim tabda olacakmi acaba yada onu saglayan uygulama varmi tabda saygilar

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmydz

quote:

evt ben hepsini yükledim viber özellikle ses kalitasi olarak müthiş ama görüntülü daha cok benim istediğim ve aradıgım şimdi hem tangoyu hem oovoo yu bide fring varmı o dikkatimi cekti aynı anda grup video chat muhabetti 4 kişye kadar destekliyormus filan falan onu kuruyorum aksama deneyip tecrübeleri aktarırıımm.. iyi aksamlar saygılar...

valla ben hepsini denedim fringte hep donma oldu oovoo icin yegenimin pcsine kurdum iki kere stabil calisti sonra nerdeyse elli kere denedim benim tab baglaniyor diyip baglanmadi bu arada 2,2 kullaniyorum en stabil tango 2aydir kullaniyorum problem yok iphonlardada ve ipad dede kullaniliyor bu arada bide konusu gelmisken gmailde bilgisayarda goruntulu sesli konusma var bizim tabda olacakmi acaba yada onu saglayan uygulama varmi tabda saygilar

Yahoo messenger video plug in yükleyp denediniz mi?

• Tablet sürüm güzel olmuş.Tablet sürüm güzel olmuş.Tablet sürüm güzel olmuş

Bold yapmaya çalışınca böyle yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uluç. -- 3 Ağustos 2011; 23:58:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alisipahi

quote:

Orijinalden alıntı: kego

quote:

çok teşekkürler... kafaya taktığım bişey daha halloldu...

rica ederim .

• arkadaşlar p1000 için uygun programları ve oyunları nerden bulabilirim pes 2011 var mıdır mesela..!!? teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.