Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 4 7.0 -ANA KONU- (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
650
Cevap
12
Favori
45.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar tab4 mü tavsiye edersiniz yoksa asus memo pad 7 mi yoksa reeder a8i mi?

Superonline kampanya gereği birini verecek hangisi iyi dersiniz? Tab 4 daha iyi gibi duruyor ama asusun grafik işlemcisi daha iyi falan diye duydum.
  • Bu tablette karar kilmistim ama usb bellek tanimiyor denmis onceki sayfada.acaba samsungun hangi modelleri destekliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pemaxs

quote:

Orijinalden alıntı: -Pilavjob-

quote:

Orijinalden alıntı: pemaxs

Arkadaşlar tableti şarj a takiyorum şarj oluyor gösteriyor fakat dolmuyor mesela %3 taktiysam şarji 1 saat sonra gene %3 ayni hic doldugunu göstermiyor. Tableti yeniden başlatıyorum bu seferde sarj dolmuş gözüküyor fabrika ayarlarina sifirladim baska şarj aleti denedim sonuc ayni sizce servisemi gondereyim?

Aynı sorun benimde başıma gelmişti. Bir kaç gün içinde düzelmezse servise yollayın siz. Zaten fabrika ayarlarınada sıfırlamışsınız çok geç olmadan yollayın servise

senin sorunun düzeldimi acaba?

Bende 8.4 vardı benzer sorunlar olmuştu 1.5 - 2 dakika güç tuşuna basılı tutun açılıp kapanıyor o sürede bende işe yaramıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

Arkadaşlar tab4 mü tavsiye edersiniz yoksa asus memo pad 7 mi yoksa reeder a8i mi?

Superonline kampanya gereği birini verecek hangisi iyi dersiniz? Tab 4 daha iyi gibi duruyor ama asusun grafik işlemcisi daha iyi falan diye duydum.

asus ya da bu, ikiside aynı ..
    feederi hemen eleyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasada LG Gpad V400 bulamadığım için kardeşime hediye olarak bu cihazı aldım...Mediamark'tan 399 tableti, Teknosadanda Sandisk ultra 32gb kartı 32,90 aldım...Şimdilik cihazdan oyun dışında memnunuz...Bende Lg tablet var, rami 1gb olmasına rağmen Criminal Case oyununda ve bazı diğer oyunlarda 1,5gb lık Samsung kasıyor resmen...Bir ağırlık var cihazda...Kullananlarda durum nedir?...Lg lollipopu aldı, bu cihazada gelecekmi?...
  • Merhaba arkadaslar.Bende tab 4 t230 var ve ses problemi var,kulaklik takinca ses alabiliyorum ama kulakligi cikarinca hicbir video veya müzik acildiginda,yada tusa bastiginda disariya ses vermiyor,herhangi bir cözüm yolu önerebilecek varmi? Tesekkürler
  • selsu S kullanıcısına yanıt
    donanımsal arızaya benziyor. kulaklık girişi ya da hoparlörü bozulmuş olabilir. garantisi varsa servise vermenizde fayda var. yazılımsal arızaysa eğer fabrika ayarlarına dönünce düzelir zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Piyasada LG Gpad V400 bulamadığım için kardeşime hediye olarak bu cihazı aldım...Mediamark'tan 399 tableti, Teknosadanda Sandisk ultra 32gb kartı 32,90 aldım...Şimdilik cihazdan oyun dışında memnunuz...Bende Lg tablet var, rami 1gb olmasına rağmen Criminal Case oyununda ve bazı diğer oyunlarda 1,5gb lık Samsung kasıyor resmen...Bir ağırlık var cihazda...Kullananlarda durum nedir?...Lg lollipopu aldı, bu cihazada gelecekmi?...

1.5g ram falan var demezsiniz yarısı boşta uygulama yuklu değil fakat bendede kasıyor bir turlu çozum bulamadım

• Lolipop yükleyip deneyen var mı acaba verim alabiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 16 Aralık 2015; 18:41:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Lolipop yükleyip deneyen var mı acaba verim alabiliyor mu?

Gelmediki yükleyelim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kafabandi kullanıcısına yanıt
    Fabrika ayarlarina dönüp yeniden baslattim ama fayda etmedi,daha yeni zaten ilk basta calisiyordu sorun yoktu sonra birden ses gelmemeye basladi,cocuklar icin almistim zaten bir kac günlük birsey,garantisi var.
  • selsu S kullanıcısına yanıt
    servisten başka çözüm gözükmüyor. yeni aldığınız için tamir yerine değişim isteyin büyük ihtimal değiştirirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Pilavjob-

quote:

Lolipop yükleyip deneyen var mı acaba verim alabiliyor mu?

Gelmediki yükleyelim

Rom yükleyebilirsiniz.

• t230 yerine t232 modelini alın hatlı istiyorsanız. Office programlarını yükledim alete geçen sunum yaparken çok işime yaradı slidelara eklediğim güzel notlara takır takır baktım. Çok iyi bir tablet fiyatına göre. Zaten tabletten fazla beklentim yok pdf açsın kitaplarımı okuyayım yeter.
  • bu tableti yeni aldim alttaki dokunmatik tuslarin isiklari yanmiyo nasil aciliyo bunlar bilen varmi

• O ışıklar hiç olmadı ki.

2 led koyamamış samsung.
    Ama iyi tarafından bak şarj çok azcık daha fazla gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: psirik

O ışıklar hiç olmadı ki.

2 led koyamamış samsung.
    Ama iyi tarafından bak şarj çok azcık daha fazla gider.

teşekkürler bende ayar arıyorum ilk kez basıma gelmıyor zenfone 5 dede yasamıstım aynı belayı
  • Superonline veriyormuş taahhütle. Ekstra 20 TL vermeye değer durmuyor gibi.
  • buna nasil rom atilir lolipop a nasil yukseltilir
    anlatan bir dokuman paylasirmisiniz arkadaslar

• Merhaba, benim tablete kulaklık taktığımda çalışmıyor. Sende de böyle oluyor mu ?

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.