Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 4 10.1 Ana Konu ve Değerlendirme (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
5
Favori
29.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bulentil

2. EL TEMİZ 400 TL (KILIF DAHİL) UYGUN FİYAT MIDIR, ALINIR MI ?

1. Nesil ipad minilerin sifirlari 600 civarina. Bence fazla ama siz bilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lolipop guncellemesi gelmistir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Lolipop guncellemesi gelmistir.

Samsung Galaxy Tab 4 10.1 Ana Konu ve Değerlendirme

Hocam siz yüklediniz mi güncellemeyi? Hala 4.4.2 ile kullanıyorum. Tabletler satıldı galiba, kimse yazmaz oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juice Box -- 6 Mart 2016; 2:10:10 >

• Juice Box J kullanıcısına yanıt
    Yukledim, bir sorun gzolemlemedim. Hatta sarji daha iyi gitmeye basladi, biraz daha hizli olmus arayuz. Bence guncelleyin. Samsung sasirtti

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Yukledim, bir sorun gzolemlemedim. Hatta sarji daha iyi gitmeye basladi, biraz daha hizli olmus arayuz. Bence guncelleyin. Samsung sasirtti

Cevap için teşekkür ederim.

Bazen Ipad 4 ile yanyana kullanıyorum. Ona göre yavaş kalıyor. Ekranı bölüp (en sevdiğim özellik) 2 işlem yaptırdığım zaman daha da ağırlaşıyor. Dokunmatik bile geç algılama yapıyor. Güncelleme sonrası daha ağırlaşmasından korktuğum için şimdilik böyle kullanıyorum. Şarj olarak iyi. Şimdi baktım 7g 14s 9d 5s pilde %22 şarj var Ekran 5s 27d 53s gösteriyor. Oyun yüklü olmadığı için uzun gidiyor. Mesela 10 gün kullandığım oldu. Samsung'dan iyi güncelleme çıkmasına şaşırdım.

• Başka güncelleme yapan var mı? Yorumlar nedir?
  • Güncelledim sıkıntı yok

• Güncelledim bende daha hızlı geldi gözüme ama bir süre kullanınca orta çıkar.
    Otg kablo bakıyorum, mini mi micro mu almam gerekiyor? Otg'yi görmüyor diyende var bu tablet için, daha hiç denemedim ben. Otg ile mause bağlayınca word gibi programlarda iş görür mü sizce?
    Birde bir arkadaşımdan şu klavyeyi alıcam uyguna iş görür mü?http://www.teknosa.com/urunler/125044743/logitech-920-006398-ultrathin-galaxy-tab-4-10-1-kl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ColdStrom -- 6 Mart 2016; 18:48:54 >
  • ColdStrom kullanıcısına yanıt
    lolipopa güncelledikten sonra denemedim ama otg desteği vardı kikatte. hatta logitechin wireless nano alıcısını otg kablo ile takmıştım, klavye ve mouseu birlikte kullanabiliyordum.

Bluetooh klavye ile zaten sorunu yok. kullanabilirsiniz.

micro usb otg kablo alacaksınız. ama aynı anda hem şarj hem de otg desteğ bende olmadı.
  • y_buruk kullanıcısına yanıt
    Eyvallah sağolasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ColdStrom

Güncelledim bende daha hızlı geldi gözüme ama bir süre kullanınca orta çıkar.
    Otg kablo bakıyorum, mini mi micro mu almam gerekiyor? Otg'yi görmüyor diyende var bu tablet için, daha hiç denemedim ben. Otg ile mause bağlayınca word gibi programlarda iş görür mü sizce?
    Birde bir arkadaşımdan şu klavyeyi alıcam uyguna iş görür mü?http://www.teknosa.com/urunler/125044743/logitech-920-006398-ultrathin-galaxy-tab-4-10-1-kl
    quote:

Orijinalden alinti: ColdStrom

Güncelledim bende daha hizli geldi gözüme ama bir süre kullaninca orta çikar.
    Otg kablo bakiyorum, mini mi micro mu almam gerekiyor? Otg'yi görmüyor diyende var bu tablet için, daha hiç denemedim ben. Otg ile mause baglayinca word gibi programlarda is görür mü sizce?
    Birde bir arkadasimdan su klavyeyi alicam uyguna is görür mü?http://www.teknosa.com/urunler/125044743/logitech-920-006398-ultrathin-galaxy-tab-4-10-1-kl

Elimde Micro Otg var. Güncelleme yapınca dener, sonucu yazarım. Teşekkür ederim.

• Hocam güncelleme sonrası fabrika ayarlarına dönmeye ya da başka bir işlem yapmaya gerek var mı? Çünkü Android telefonlar için fabrika ayarları ya da başka işlem yapılmasını yazıyorlar.
  • @ nightsoldier teşekkür ederim hocam,
    @ Juice Box, daha fabrika ayarına döndürmedim tableti ancak şimdi biraz kurcaladıkça neredeyse yarı yarıya hızlanmış diyebilirim, gerek kilit açılışı, gerek menü içinde veya chrome a girişte. Tabletten soğumuştum çok seri değil diyordum şu an klavye alıp, 1,1 buçuk sene götürür diyorum :)
  • Hocam otg ile görmedi mouse'u belki güncelleme yüzünden onun dışında logitech klavye çok iyi oldu aldım kullanıyorum

• Lolipopa guncelledim ama batarya su gibi iciliyor sanki. Sizde de oyle mi. Oyun falan yuklu degil

• Bende bataya konusunda problem yoktu. Wipe yapip sistemi bastan kurunuz.

Bu arada cihazi sattim . Basligi yonetmek isteyen olursa devredebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 21 Nisan 2016; 8:14:15 >
  • Hocam size pm attım müsait zamanınızda bakabilmeniz mümkün müdür?

• ColdStrom kullanıcısına yanıt
    Uzun zamandır foruma girmeyince yazamamıştım.

Android 5.1 güncellemesi ve önceki sürümde OTG ile bağladığım flash bellek ve mouse sorunsuz çalışıyor.
  • Hayırlı olsun. Yeni bir marka/model aldınız mı?
  • Arkadaşlar elimde bir adet bu tabletin klavyeli kılıfı var. 2 Yıl garantili ve daha açılmadı. İsteyene gönderebilirim. Türkçe'dir. İşte resimleri ve şu anki fiyatlarını gösterir ekran görüntüleri.

Her şey resimlerden belli zaten. :) Ve sadece ____99 TL_____
    Bu mesaja eklenen görseller:

Samsung Galaxy Tab 4 10.1 Ana Konu ve Değerlendirme Samsung Galaxy Tab 4 10.1 Ana Konu ve Değerlendirme Samsung Galaxy Tab 4 10.1 Ana Konu ve Değerlendirme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 29 Temmuz 2016; 22:16:06 >

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.