Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB 3 7.0 SM-T210 WİFİ (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.644
Cevap
32
Favori
188.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim tablet bozuldu galiba bugün anlam veremediğim bir şekilde wi-fi ye baglanamıyorum Simdi sehir dısındayım ve burda arkadaşlarda net var dun baglandım ve hicbir problem yoktu ancak bugün aynı aga bir türlü baglanamadım.Öglen buraya geldim wi-fi actım acılmadı takıldı ekranı göstermedi daha sonra actım kapadım yine aynısı oldu daha sonra dısarı cıktım aksam geldıgımde wi-fi gösterdi bu sefer taramada modemi görmedi daha sonra modemi gördü sifreyi unut dedim sifreyi girdim bir turlu baglanamıyorum laptoplarım hepsinde calısıyor modem kuvvetli superonline fiber optik 20 mbit kullanıyor arkadaşlarım nasıl bir problem var bir türlü anlamlandıramadım. Servise vermeyi düsünüyorum var mı böyle bir problem yaşayan acaba ?

• Arkadaşlar selam,
    bende bu tableti almadan önce buradaki tüm yorumları okudum.

işim gereği birçok teknolojik cihazla iç içeyim. Daha önce ipad kullandım.
    Öncelikle bana giriş seviyesi bir cihaz lazımdı. ofiste yazılımcılar tarafından yazılan uygulamaları test etmek için. ardından evimde oturup internete girmek, film izlemek ve müzik dinlemek için basit bir cihaz arıyordum. 399 tl ye bir arkadaşla beraber 2 adet aldık (kliksa.com dan) 75 tl de bonus indirimi ile uyguna geldi. Beklentim düşük olduğu için gayet memnunum. tüm işimi görüyor. Sadece ekran çözünürlüğü biraz düşük. s3 e baktıktan sonra kötü geliyor.

Gelgelelim ofiste herhangi bir sorun yokken eve gittiğimde wifi açamama sorunu dikkatimi çekti. bu sorunu sadece evdeki modemimde yaşadığım için modemden şüpheleniyordum. sorun nedir tam olarak bilemiyorum ama sammobile.com dan güncel sürümü odin ile yükledim. şu an için bir sıkıntı yok gibi halen test aşamasındayım.

sorun devam ederse buraya yazarım.

• dün electro world den 399 tl ye beyaz olanını kardeşime aldım.yanında 16 gb class 10 luk kingston micro sd kart da aldık,eksik olarak ekran jelatini ve kılıf kaldı onuda c.tesi alacağım.
    bir buçuk yıldır htc sensation xe kullanıcısı olarak gözlemlediğim artı ve eksilerinden bahsetmek istiyorum alacak arkadaşlara fikir olması açısından.

ekran rekleri güzel,parlaklığı da güzel.
    internete giriş hızı,indirme hızı çok hızlı.herhangi bir kitlenme erteleme görmedim 10 tane uygulamayı aynı anda yüklemek istediğimde bile.
    sadece whatsapp ı yükleyemedim cihazla uyumlu değil oda 3g olmadığından dır
    menü hızıda muhteşem.çok hızlı makina :)

eksi yanı ise;
    kamerasında hiç hayır yok tabi 3 mp ama odaklama bile yapmıyor ve kalite çok vasat,bu tableti alacak arkadaş kamerasından bir performans beklemesin.
    şuan başka eksi yan görmedim.

sonuç olarak 400 tl ye alınabilecek performans fiyat oranıyla en güzel oyuncak :)
    kaçırılmayacak fırsat bence.
    7 inç lik ekranı yeterli,
    işlemcisi hızlı,
    wifi side benim htc ile aynı çekiyor onda da bir problem yok.evin en uzak köşesinde balkonda htc de buda tek diş çekiyor.tabi bunda modeminde artısı var.eski modemimde hiç çekmezdi htc balkonda.
    daha artısı veya eksisini biraz daha kullanıp kurcaladıktan sonra öğreneceğiz.
    herhangi bir sorusu olan aklına takılan bişeyi olan arkadaşlar varsa yardımcı olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: komik41

Arkadaşlar benim tablet bozuldu galiba bugün anlam veremediğim bir şekilde wi-fi ye baglanamıyorum Simdi sehir dısındayım ve burda arkadaşlarda net var dun baglandım ve hicbir problem yoktu ancak bugün aynı aga bir türlü baglanamadım.Öglen buraya geldim wi-fi actım acılmadı takıldı ekranı göstermedi daha sonra actım kapadım yine aynısı oldu daha sonra dısarı cıktım aksam geldıgımde wi-fi gösterdi bu sefer taramada modemi görmedi daha sonra modemi gördü sifreyi unut dedim sifreyi girdim bir turlu baglanamıyorum laptoplarım hepsinde calısıyor modem kuvvetli superonline fiber optik 20 mbit kullanıyor arkadaşlarım nasıl bir problem var bir türlü anlamlandıramadım. Servise vermeyi düsünüyorum var mı böyle bir problem yaşayan acaba ?

eski bir samsung galaxy ace kullanıcı olarak sana yardımım olabilir.
    vatan bilgisayardan ace ı aldım eve geldim wifi ye bağlanıyordu,güncelleme falan derken netten bi kaç ayar yapmayı öğrendim yani fazla kurcaladım cihazı ve sonuç oalrak aldıktan 2 saat sonra wifi artık çalışmıyordu :) yani reset atmama rağmen bazen görüyor girmiyor bazende görmüyordu. çok sinirlendim ve vatana gittim hemen ,onlarda telefonlarda iade değişim servis raporuyla oluyor samsung a gidin raporu getirin değiştirelim dediler.
    bende samsung servise götürdüm ertesi gün.onlar telefonu aldı ertesi gün bana aynı telefonu yazılım güncellemesiyle geri verdiler.donanımsal olsaydı raporla sıfırlayacaktım ama yazılımsalmış.yani senin anlattıklarında benle aynı gibi.
    sana da servis yolu göründü çünkü netten araştırdım 2 türlü reset attım yine düzeltememiştim bende.kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: onurmaster

Arkadaşlar selam,
    bende bu tableti almadan önce buradaki tüm yorumları okudum.

işim gereği birçok teknolojik cihazla iç içeyim. Daha önce ipad kullandım.
    Öncelikle bana giriş seviyesi bir cihaz lazımdı. ofiste yazılımcılar tarafından yazılan uygulamaları test etmek için. ardından evimde oturup internete girmek, film izlemek ve müzik dinlemek için basit bir cihaz arıyordum. 399 tl ye bir arkadaşla beraber 2 adet aldık (kliksa.com dan) 75 tl de bonus indirimi ile uyguna geldi. Beklentim düşük olduğu için gayet memnunum. tüm işimi görüyor. Sadece ekran çözünürlüğü biraz düşük. s3 e baktıktan sonra kötü geliyor.

Gelgelelim ofiste herhangi bir sorun yokken eve gittiğimde wifi açamama sorunu dikkatimi çekti. bu sorunu sadece evdeki modemimde yaşadığım için modemden şüpheleniyordum. sorun nedir tam olarak bilemiyorum ama sammobile.com dan güncel sürümü odin ile yükledim. şu an için bir sıkıntı yok gibi halen test aşamasındayım.

sorun devam ederse buraya yazarım.

modemin bir ayarı vardı benimde başıma bi benzeri gelmişti nokia e72 giriyodu benim android girmiyodu,sonra yeni laptopunda girmedi ve netten biraz araştırdım ve modem arayüzünden bir değişiklikle sorunu çözmüştüm ama 2-3 sene oluyor.cevabın google da ;)

• Tab ucumuze 4.2.2 gelcekmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

quote:

Orijinalden alıntı: komik41

Arkadaşlar benim tablet bozuldu galiba bugün anlam veremediğim bir şekilde wi-fi ye baglanamıyorum Simdi sehir dısındayım ve burda arkadaşlarda net var dun baglandım ve hicbir problem yoktu ancak bugün aynı aga bir türlü baglanamadım.Öglen buraya geldim wi-fi actım acılmadı takıldı ekranı göstermedi daha sonra actım kapadım yine aynısı oldu daha sonra dısarı cıktım aksam geldıgımde wi-fi gösterdi bu sefer taramada modemi görmedi daha sonra modemi gördü sifreyi unut dedim sifreyi girdim bir turlu baglanamıyorum laptoplarım hepsinde calısıyor modem kuvvetli superonline fiber optik 20 mbit kullanıyor arkadaşlarım nasıl bir problem var bir türlü anlamlandıramadım. Servise vermeyi düsünüyorum var mı böyle bir problem yaşayan acaba ?

eski bir samsung galaxy ace kullanıcı olarak sana yardımım olabilir.
    vatan bilgisayardan ace ı aldım eve geldim wifi ye bağlanıyordu,güncelleme falan derken netten bi kaç ayar yapmayı öğrendim yani fazla kurcaladım cihazı ve sonuç oalrak aldıktan 2 saat sonra wifi artık çalışmıyordu :) yani reset atmama rağmen bazen görüyor girmiyor bazende görmüyordu. çok sinirlendim ve vatana gittim hemen ,onlarda telefonlarda iade değişim servis raporuyla oluyor samsung a gidin raporu getirin değiştirelim dediler.
    bende samsung servise götürdüm ertesi gün.onlar telefonu aldı ertesi gün bana aynı telefonu yazılım güncellemesiyle geri verdiler.donanımsal olsaydı raporla sıfırlayacaktım ama yazılımsalmış.yani senin anlattıklarında benle aynı gibi.
    sana da servis yolu göründü çünkü netten araştırdım 2 türlü reset attım yine düzeltememiştim bende.kolay gelsin.

Simdi tekrar arkadaşlardayım sorun aynen devam ediyor.Fabrika ayarlarına döndum ama nafile modemi resetledik gene olmadı.Dün mesajı yazdıktan sonra eve geçtim eve geçerken wi-fi actım etraftaki tüm wi-fi leri görüyordu.Bugün buraya geldim yine aynı wi-fi taramasını yapmıyor bile aletin diğer işlemlerinde hiçbir problem yok .

Dediğiniz gibi büyük ihtimal yazılımsal bir sorun var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tilgarimo58 -- 13 Ağustos 2013; 22:22:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: here_1967

Arkadaşlar sahibinden. Com uygulaması yükleyip çalıştıran var mı? Bende tab 2 var. Beyaz ekran
    Problemi veriyor, arkadaşımın tab 3 ünde denedik aynı hatayı verdi. Sizde çalışıyor mu?

bende uğraştım ama yüklenmiyor uygulamada sorun var cihaz tab.3
  • Arkadaşlar şöyle bir site buldum ingilizcem yetersiz olduğu icin tam ceviri yapamadım

Update Samsung Galaxy Tab 3 to Jelly Bean 4.2.2 Official Firmware [How to] Diye bir başlık atmışlar

http://www.andromint.com/update-galaxy-tab-3-to-jelly-bean-4-2-2-official-firmware/
  • SametDindar kullanıcısına yanıt
    Tab3 P5210 modeli yani 10 inc lik modeli için çıkmış bizimkisinide çıkar yakında :)
  • Ben tab 3 yerine tab 2 aldım..Tab 3 Wifi sorunları nedeniyle ve pek fark yok aralarında diye..Umarım doğru seçim yapmşımdır.Amacım internet video izlemek müzik dinlemek.Umarım beklentilerimi karşılar.
  • Tab3 T210 için ekran koruyucu film arıyorum ama bulamadım alan varmı?
  • Tab3 de wifi sorunu yok arkadaşlar tek sorun wifi çekim yerini alta yapmışlar o yüzden çekim gücü azalıyor yan çevirince yada ters tutunca 1 çeken yerde 2 oluyor tabi bu dediğim modem ile arasında biraz mesafe ve duvar varsa yani yakın yerde böyle birşey yok diyebilirim
    Benim bir sorunum var onu bir türlü ayarlayamadım
    http://img-teknosa.cubecdn.net/TeknosaImg/productImages/1024x783/125043648-1-samsung_sm_t210_galaxy_tab_3_7_0_white_tablet.jpg
    bu resimdeki widget var ama saatini bir türlü ayarlayamadım 1 saat ileri gidiyor hep saat ayarından saat dilimiyle alakalı olduğunu düşünüyorum ama Türkiye yi bulamadım

Birde tab3 de sorunsuz olan Bana önerebileceğiniz program ve oyun varmı arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmlzkn -- 14 Ağustos 2013; 15:51:45 >

• Onun cozumu saat vettarih ayarlarina girerek gmt ile esitlemeye calis..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmlzkn

Tab3 de wifi sorunu yok arkadaşlar tek sorun wifi çekim yerini alta yapmışlar o yüzden çekim gücü azalıyor yan çevirince yada ters tutunca 1 çeken yerde 2 oluyor tabi bu dediğim modem ile arasında biraz mesafe ve duvar varsa yani yakın yerde böyle birşey yok diyebilirim
    http://img-teknosa.cubecdn.net/TeknosaImg/productImages/1024x783/125043648-1-samsung_sm_t210_galaxy_tab_3_7_0_white_tablet.jpg
    bu resimdeki widget var ama saatini bir türlü ayarlayamadım 1 saat ileri gidiyor hep saat ayarından saat dilimiyle alakalı olduğunu düşünüyorum ama Türkiye yi bulamadım

Birde tab3 de sorunsuz olan Bana önerebileceğiniz program ve oyun varmı arkadaşlar

Saat ayarlarında Helsinki yi seçin düzelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

Orijinalden alıntı: concept81

quote:

Orijinalden alıntı: bfsoysal

cihazda root filan yok yani aldığınız gibi kullanıyorsanız cihaz 399 liraya bedava. hayırlı olsun gerçekten ben de alacağım bundan. gpu suna laf ediyorlardı mali 400 ün birçok modelinden iyiymiş sonuca göre. ben 8000 filan beklerken cihaz 10000i geçmiş. tab 2 ile kıyaslanan zihniyetlere selam olsun. bu cihaz normal kullanımda 2-3 sene en az her işini karşılar adamın. çok teşekkürler mesaj için. ..

cihaz tamamen orjinal halinde, sadece güç tasarrufunu kapatıp test ettim. güç tasarrufu performansı düşürür diye düşünerekten

ancak benim cihazda şöyle bir sıkıntı var. kapalı iken açtığımda wifi bağlanıyor, 1 dakika bile geçmeden kopuyor, ayarlara giriyorum, kablosuz ağları tarama yapmıyor. bazen ayarlara girmiyor, hata veriyor. fabrika ayarlarına döndürdüm değişen bişey olmadı

wifi durduk yerde neden kopsun, bunu yapan bir ayar yada menü var mı? ayarlardan bakıyorum açık gözüküyor ama bağlantı yok yazıyor

wifi zayıf çekiyorsa bu bahsettiğin sorunlar bende de oluyor modemi çeken bir yere koyun wifi koptu mu bir daha bağlamak için yeniden kapatıp açmanız lazım bu sorun bende de var ne yazık ki.

Hediye olarak alınmış bir tab 3 7.0 var.

Açıp kullanılmaya değer mi ? Yoksa geri mi verilmeli ?

Şimdiye kadar sürekli Apple ürünleri kullanmış (Apple iPhone 4, iPhone 5, iPad 2) biri olarak beni tatmin eder mi ?

• Dostum selam,

aynı sorun bende de vardı, sammobile.com dan ingiltere de yayınlanan firmware i indirip odin ile kurdum. 2 gündür test ediyorum sorun düzeldi sanırım. herhangi bir sorun olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

quote:

Orijinalden alıntı: dec_chaos

quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

quote:

Orijinalden alıntı: dec_chaos

Arkadaşlar mujde root geldi.
    Link asagida
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2391367

arkadaşım selam root geldi demişinde

su tablete root atma olayını odin nedir versiyonları var nası yükleyecez tablet brıck olurmu

bi zahmet biraz açıklama veya root yapma klavuzu gibi bişeylere ihtiyacımız var.

bilen ustalar buraya root yapma klavuzu diye resimli bir açıklama bekliyoruz.

Arkadasim herseyi devletten beklemeyip iki satir okuycaksin.
    Ayrica bu uslubunu hiç sevmedim.

uslubumda ne var niye alindin arkadasim boyle yaziyorsun

hocam odin tableti görmüyor sarı kutu belirmiyor neyi yanlış yapıyor olabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: SiYaH

Tab3 T210 için ekran koruyucu film arıyorum ama bulamadım alan varmı?

Bende hicbir yerde bulamıyorum hocam.Sanirim yeni bir model oldugundan dolayi olabilir.

Edit:imla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdem_1903 -- 15 Ağustos 2013; 0:31:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiYaH

quote:

Orijinalden alıntı: kmlzkn

Tab3 de wifi sorunu yok arkadaşlar tek sorun wifi çekim yerini alta yapmışlar o yüzden çekim gücü azalıyor yan çevirince yada ters tutunca 1 çeken yerde 2 oluyor tabi bu dediğim modem ile arasında biraz mesafe ve duvar varsa yani yakın yerde böyle birşey yok diyebilirim

Saat ayarlarında Helsinki yi seçin düzelecek

Teşekkür ederim sorun düzeldi ben +2 lerden seçiyordum hep demek Helsinki seçilmeliymiş

Bu arada arkadaşlar Kılıf ve koruyucu almak isteyenler ebay dan alabilirler Türkiyeye ücretsiz kargo sunan ürünler var bende oradan almayı düşünüyrum .

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.