Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB 3 7.0 SM-T210 WİFİ (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.644
Cevap
32
Favori
188.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben cihazı biraz test etme şansı buldum. 7 inç olarak şuanda alınabilitesi en mantıklı cihaz bence. zaten 200 liraya dandik markalar var. nexus7 eski kaldı biraz. samsung mantıklı gibi. ekran kalitesi bir ipad değil ama kesinlikle fiyatına göre iyi dokunmatiği de güzel.. bu arada en ucuz fiyatı ben aşağıda buldum daha önce telefon aldığım bir site güvenebilirsin.

http://www.tikladim.com/samsung-sm-t210-galaxy-tab3-7-tablet-p346699
  • Bu cihazda muhtemelen otg bağlantısı yok, sanırım donanımsal bir eksiklikten dolayı olmuyor.Bir sürü kablo, adaptör denedim ama olmuyor.Bağlantı yapabilen varsa lütfen bizi bilgilendirsin.Alacak olanların bunu dikkate alması lazım.
  • Bu tabletin bazılarında wi-fi konusunda benim de problemlerim oldu. Aslında tablet giriş seviyesi için oldukça güzel.

Kullanımı rahat, ele güzel oturuyor.

Wi-fi ise benim cihaz için tam bir facia. Genelde bağlanmıyor. Bağlandı mı FENA değil ama çekim seviyesi çok düşük.

Hadi koptu diyelim bir daha kaç takla atarsanız atın bağlanmıyor. Modemin dibine götürdüm artık sinirden, ıııh o da olmadı. Sanırım bazı cihazlarda problem var. 2 gün oldu daha alalı ve bugün iade edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Return Zuha

Arkadaşlar merhaba...Teknosada tabletin fiyatı 400 tl'di...İnceledim gayet hoşuma gitti...Burdaki yorumlara göre,gidip alıcam
    1) İlk defa tablet alıyorum,performansı nasıl diğer tabletlere kıyaslıyınca
    2)İlk sayfadaki Wi-Fi sorunu devam ediyor mu?
    3)Uygulamalar sorunsuz çalışıyor değil mi ?

Cevaplarınızı bekliyorum,Teşekkürler

Yapmak istediklerine göre değişir tablet konusu ama ben gayet memnunum wifi konusunda denildiği gibi çok kötü değil yani modan yanından çekmeme gibi birşey söz konusu değil (cihaz ağrızalıysa onu bilemem)
    Diğer tabletlerle kıyaslama yapmadım ama dokunmatiği çok hassas kullanımı çok rahat tablet ele oturuyor resmen çalıştırmadığı program daha olmadı diyebilirim ama oyunlarda biraz kasma söz konusu oluyor bazı oyunlarda ekran kartı çok iyi diyemem ama normal oyunlarda oldukça başarılı çokta deneme imkanım olmadı aslında o oyunlarda shark evo da sorun yaşadım oda genel bir sorun bazı cihazlarda oluyormuş yorumları okudum s3 de bile olmuş yani.

@astegon
    dostum tabletinde sorun olabilir yada yüklediğin bir program oyun yüzünden virüs bulaşmış olabilir bilemiyorum.

• kutudan çıktığı gibi antutu skoru 12239
  • Arkadaşlar tab3 210 nun işlemci türü nedir acaba bunlardan hangisi
    -Adreno
    -Mali
    -Tegra
    -PowerVR
  • Tablete pc aktarımını nasıl yapıyoruz? Tableti pc ye takıyorum SM-T210 adıyla cep telefonuna benzer bir ikonla çıkıyor. Tıkladığımda Tablet ismiyle harici disk gibi çıkıyor. Onuda açtım ve Movies klasörüne bir film kopyalamaya çalıştım sürekli hata verdi. Pictures klasörüne kopyala-yapıştır yada sürükleyerek resimde atamadım. Yardım pls
  • Pazar günü 399 tl olan tablet dün 499 tl olmuş teknosada ilk sayfaki yorumlarda olduğu gibi tabletin fiyatı dengesiz olarak değişiyor...Dün teknoloji mağazalarını gezdim aynı 400 küsür fiyatlardı...Electro World 399 tl fiyatı ama ellerinde bu tabletten kalmamış...Bir hevesle alıcaktım...399'dan da fazla vermek istemiyorum...Herhalde sık sık takip edicez bu tabletin fiyatını
  • quote:

Pazar günü 399 tl olan tablet dün 499 tl olmuş teknosada ilk sayfaki yorumlarda olduğu gibi tabletin fiyatı dengesiz olarak değişiyor...Dün teknoloji mağazalarını gezdim aynı 400 küsür fiyatlardı...Electro World 399 tl fiyatı ama ellerinde bu tabletten kalmamış...Bir hevesle alıcaktım...399'dan da fazla vermek istemiyorum...Herhalde sık sık takip edicez bu tabletin fiyatını

Tablet media markette 399 tl diye biliyorum heryerde 499 tl olduğunda oraya bakmıştım hala 399 tl di değiştiyse bilmiyorum

arkadaşlar işlemci türünü hala bulamadım bilgisi olan yokmu hangisini kullanıyor acaba
    -Adreno
    -Mali
    -Tegra
    -PowerVR

• quote:

Orijinalden alıntı: kmlzkn

quote:

Pazar günü 399 tl olan tablet dün 499 tl olmuş teknosada ilk sayfaki yorumlarda olduğu gibi tabletin fiyatı dengesiz olarak değişiyor...Dün teknoloji mağazalarını gezdim aynı 400 küsür fiyatlardı...Electro World 399 tl fiyatı ama ellerinde bu tabletten kalmamış...Bir hevesle alıcaktım...399'dan da fazla vermek istemiyorum...Herhalde sık sık takip edicez bu tabletin fiyatını

Tablet media markette 399 tl diye biliyorum heryerde 499 tl olduğunda oraya bakmıştım hala 399 tl di değiştiyse bilmiyorum

arkadaşlar işlemci türünü hala bulamadım bilgisi olan yokmu hangisini kullanıyor acaba
    -Adreno
    -Mali
    -Tegra
    -PowerVR

http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=4479&c=samsung_sm-t210_galaxy_tab_3_7.0_wifi_8gb

• quote:

Orijinalden alıntı: kmlzkn

quote:

Arkadaşlar merhaba...Teknosada tabletin fiyatı 400 tl'di...İnceledim gayet hoşuma gitti...Burdaki yorumlara göre,gidip alıcam
    1) İlk defa tablet alıyorum,performansı nasıl diğer tabletlere kıyaslıyınca
    2)İlk sayfadaki Wi-Fi sorunu devam ediyor mu?
    3)Uygulamalar sorunsuz çalışıyor değil mi ?

Cevaplarınızı bekliyorum,Teşekkürler

@astegon
    dostum tabletinde sorun olabilir yada yüklediğin bir program oyun yüzünden virüs bulaşmış olabilir bilemiyorum.

Bugün verdim 1-2 güne ne olacağı belli olacaktır. Aslında tablet güzel giriş seviyesi için.

Ben memnundum. wi-fi haricinde :)

Full değişim istedim. Bakacağım artık.

• Arkadaşlar wifi kitlenme sorunu tekrar başladı , çok sinir edici gerçekten genelde türk kullanıcılardada oluyormuş tabletin ayarlar kısmı donuyor daha önce girdiğim ağa giremiyor wi-fi sürekli donuyor diğer ağları göstermiyor başka bir ortama gittiğimde ise bütün ağları görüyor donma göstermiyor. Servise götürüp güncelleme yaptırdım düzeldi 3 gündür giriyordum ki tekrar aynı sorunla karşı karşıyayım.Ayrıca tableti servisten aldıktan sonra yakında bir avm var oraya gittim arkadaşımı beklemeye ağ güvenliksiz ve full çekiyordu ağa bağlandı ve sinyal full bir türlü nete giremedim hep net yok hatası aldım bu cihazla ilgili ne kadar sıkıntı varsa benim cihazda şans mıdır ? kader midir ? anlamadım gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: komik41

Arkadaşlar wifi kitlenme sorunu tekrar başladı , çok sinir edici gerçekten genelde türk kullanıcılardada oluyormuş tabletin ayarlar kısmı donuyor daha önce girdiğim ağa giremiyor wi-fi sürekli donuyor diğer ağları göstermiyor başka bir ortama gittiğimde ise bütün ağları görüyor donma göstermiyor. Servise götürüp güncelleme yaptırdım düzeldi 3 gündür giriyordum ki tekrar aynı sorunla karşı karşıyayım.Ayrıca tableti servisten aldıktan sonra yakında bir avm var oraya gittim arkadaşımı beklemeye ağ güvenliksiz ve full çekiyordu ağa bağlandı ve sinyal full bir türlü nete giremedim hep net yok hatası aldım bu cihazla ilgili ne kadar sıkıntı varsa benim cihazda şans mıdır ? kader midir ? anlamadım gitti.

Ayni sikinti bende de var. Biran once bi samsung bayisine goturup 4 kere servise gonderdigimi gostermeye calisip iadesini isticem. 1 yil icerisinde 4 kere gonderince geri iade oluyormus. Ins 4 kere gonderdi diye gosterilebilir .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gem1

Tablete pc aktarımını nasıl yapıyoruz? Tableti pc ye takıyorum SM-T210 adıyla cep telefonuna benzer bir ikonla çıkıyor. Tıkladığımda Tablet ismiyle harici disk gibi çıkıyor. Onuda açtım ve Movies klasörüne bir film kopyalamaya çalıştım sürekli hata verdi. Pictures klasörüne kopyala-yapıştır yada sürükleyerek resimde atamadım. Yardım pls

usb hata ayiklama yi ayarlardan seç ok dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AVCI_31

arkadaşlar, 400 liraya tab 3 alınır mı ? fiyat çok uygun geldi, wifi kötü demişsiniz ama ev içinde en fazla 3 oda yanda kullanılıcak, çekmeme gibi bi durum olmaz heralde ?

bence 400 tl ye çok uygun kaçırmamalısın bu fırsatı wifi o kadar kötü değildir sanırım ya al sen al
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

quote:

Tablete pc aktarımını nasıl yapıyoruz? Tableti pc ye takıyorum SM-T210 adıyla cep telefonuna benzer bir ikonla çıkıyor. Tıkladığımda Tablet ismiyle harici disk gibi çıkıyor. Onuda açtım ve Movies klasörüne bir film kopyalamaya çalıştım sürekli hata verdi. Pictures klasörüne kopyala-yapıştır yada sürükleyerek resimde atamadım. Yardım pls

Hocam sağol akşam evde deniyim. Ayarlar>usb hata ayıklama şeklindemi yol
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

quote:

Hocam sağol akşam evde deniyim. Ayarlar>usb hata ayıklama şeklindemi yol

evet

• quote:

Orijinalden alıntı: xxZuPExx

quote:

Orijinalden alıntı: AVCI_31

arkadaşlar, 400 liraya tab 3 alınır mı ? fiyat çok uygun geldi, wifi kötü demişsiniz ama ev içinde en fazla 3 oda yanda kullanılıcak, çekmeme gibi bi durum olmaz heralde ?

bence 400 tl ye çok uygun kaçırmamalısın bu fırsatı wifi o kadar kötü değildir sanırım ya al sen al

wlflde hicblsey yok kullaniyorum canavar gibi cekiyor.
    bende modem n sinifi 150 mgbt tablette n sinifi destekli

hic sorun yok

• 4.2.2nerede

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.