Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB 3 7.0 SM-T210 WİFİ (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.644
Cevap
32
Favori
188.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deliduman55

Slm arkadşlar. Tab 3' beyaz modelini Bimeksten 400'e aldım, 20 lira hediye çekiyle. yaklaşık 10 gündür kullanıyorum.
    Artıları:
    Çok şık ve güzel,
    Tab 2 ye oranla daha ince ve hafif,
    Çift kamerası var, aydınlık ortamda arka kamerası iyi sayılır.
    Hafıza kartı girişi var.

Eksileri:
    Wifi çekim gücü zayıf diyen arkadaşlar için şunu söyleyeyim. Tabletin wifi anteni sol hoparlörün yanında ve eliniz eger orayı kapatırsa çekim gücü düşüyor, elinizi alınca full çekiyor. Benim neo v.nin tek diş çektiği yerde full çekiyor.
    Real racing oyununda oyuna girerken zaman zaman hafif takılmalar oluyor. Ama diğer daha düşük seviyeli oyunlarda bi sorun yok.
    Tablette ısınma sorunu var. Mesela şu an tabletin arkası baya sıcak. Demin bi kaç oyun oynadım, şimdi netteyim.
    Ekran kalitesi orta düzey. Neo v ile kıyaslarsam neo v daha düşük ekran çözünürlüğüne fakat daha yüksek piksel yoğunluğuna sahip bir tel. Ama Neo v.nin ekran kalitesi bu tabletten biraz daha iyi, bu durum gözle fark edilir düzeyde.
    Sesi çok çok iyi değil ama bi tablete göre idare eder düzeyde.

Sonuç: Eger çin malı değilde bilindik bi şey alayım diyorsanız bu tablet 400 TL civarına bence kesinlikle ALINIR. Çin malı tablet almak istemedim açıkçası ve bu tableti aldım, biraz daha param olsaydı kesin nexus 7 alırdım. Ama ben üst düzey bi performans istiyorum diyorsan en az Nexus 7 almalısın.

aynen krdesim. biraz daha param olsaydi bende nexus7 alicaktim. sansima kus performans ve uzun kullanim isteyenler tek secenek nexus7 baskasina bakmayin bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tab 3 serisi giriş seviyesi diye reklamlar gördüm.

nexus 7 ise yenilendi ve iddialı dönüş yaptı.

note 8 ise hem hızı hem kalemi ile ağır yük tableti olduğunu gösteriyor.

böylece zaten sıralama da ortaya çıkmış oldu...
  • tablet eğer bir sorun çıkmazsa bayram sonrası elimde olacak
    ancak bayram sonrası gidebileceğim teknosaya
  • tab 3 u gecen hafta vatan kampanyasindan 389 tl ye aldim. tum ozelliklerinden cok memnunum .
    bu konunun basindaki wifi sorunu mesajlari tereddutte biraksa da, wifi ile ilgili hic bir sorun yasamadim.
    laptop cekim gosterge cubugu ile karsilastirmamak gerek sanirim, zira tek cubuk cekim de olsa,problemsiz aktarim
    ve net gezintisi sagliyor.
    oyunlarin pekcogu akici ve net .dun gta vice city yi indirdim, kasilmadan rahat oynanmakta.

ozetle ,almayi dusunenlere tavsiye ederim.
  • arkadaşlar ben de bu tabletten almayı düşünüyorum,

internetten biraz araştırdım, bizdehesapli.com'da en uygun fiyat var sanırım. 369.00 TL +7 TL kargo olarak, ama güvenilir mi bilmiyorum daha önce hiç alışveriş yapmadım.

benim bildigim en uygun yer burası daha uygun bir yer bilen arkadaş varsa paylaşırsa seviniriz (:
  • merhaba ben bu cihazı yeni aldım.
    video yükleyip seyretmek istiyorum. arabada çocuklar için hangi formatta yüklemem gerekir.
  • Bende bugün bitane aldım

• ARKADASLAR LUTFEN YSRDIMCI OLUN TABLETTE ASPHALT 7 REAL RACING 3 VE MODERN COMBAT 3 YUKLU BI KAC TANEDE KÜÇÜK PROGRAM SD KART YOK HEPSI HAFIZADA 700-800 mb BOS YER VAR AMA MARKET TEN VEYA BASKA SEKILDE HIC BISEY YÜKLEYEMIYORM ALAN YETERSIZ DIYO LUTFEN YARDIM..

• Bana biri cevap verirse sevinirim otg kablo ile usb baglanirmi buna

• Up

• Hafıza kartı için önerisi ve bilgisi olan var mı? Class 4 mü almalıyız yoksa Class 10 mu?
  • bayramın 3.günü alıyorum büyük ihtimalle
  • bende bu tableti almayı düşünüyorum.1 ay içinde fiyatının daha fazla düşme ihtimali var mı szce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: madeleinee

bende bu tableti almayı düşünüyorum.1 ay içinde fiyatının daha fazla düşme ihtimali var mı szce?

Ben dusecegini sanmiyorum

• Tabletin şarjının uyku modunda bitmesi neden olur yani normal mi ? Bu iki sefer oldu %100 veya biraz daha aşağıda bıraktım uyku modunda yani tam kapamadan 1 gün kullanmadım ertesi gün baktığımda %5-10 oluyor.

Pil kullanımında %93 ekran yazıyor. Ekran zaman aşımı 1 dakika olarak ayarlı !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: pascalcaner

Hafıza kartı için önerisi ve bilgisi olan var mı? Class 4 mü almalıyız yoksa Class 10 mu?

Hafiza karti kullanan yada onerisi olan yokmu?

• quote:

quote:

Hafıza kartı için önerisi ve bilgisi olan var mı? Class 4 mü almalıyız yoksa Class 10 mu?

Hafiza karti kullanan yada onerisi olan yokmu?

android cihazlarda bildiğim kadarıyla genelde class 10 kartlar tavsiye edilir. okuma ve yazma hızları yüksek olduğu için. class 10 kesinlikle tavsiye olunur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madeleinee

bende bu tableti almayı düşünüyorum.1 ay içinde fiyatının daha fazla düşme ihtimali var mı szce?

Düşmez kalkmaz tek bir Allahdır..
    Dolara bağlı bu piyasalarda arz taleb ve rekabetin fiyatları nasıl etkileyeceğini bilmek kolay değil..
    Tabii aynı markanın yeni modellerinin veya farklı markalarının benzer yeni ürünlerinin piyasaya girmesi de etken....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu alet kaç saat sarjda kalırsa doluyor yardımcı olurmusunuz iki saat oldu pil tam dolu görünüyor ama altındaki noktalar hala hareket ediyor loading misali

• quote:

Orijinalden alıntı: sonic35

Tabletin şarjının uyku modunda bitmesi neden olur yani normal mi ? Bu iki sefer oldu %100 veya biraz daha aşağıda bıraktım uyku modunda yani tam kapamadan 1 gün kullanmadım ertesi gün baktığımda %5-10 oluyor.

Pil kullanımında %93 ekran yazıyor. Ekran zaman aşımı 1 dakika olarak ayarlı !!!

Hiç kullanılmadan uyku modunda şarj azalıyor.Bilgisi olan yok mu ?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.