Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 10.1 sim giriş acil :(((

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
2.280
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Tabletler >> Samsung >> Samsung Galaxy Tab 10.1 sim giriş acil :(((
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    56 Mesaj
    arkadaşlar,

bu makinanın sim giriş yeri büyük sim girişi imiş. fakat ben micro sim taktım ve kayboldu içinde ucu gözüküyor. ne yapmam lazım. garantili ve bugün aldım...

|
    |
    cımbızla almaya çalışın, olmuyorsa cımbızın ucuna çok çok küçük bir parça çiğnenmiş sakız takın (toplu iğne başı kadar bile olmasın) ve onu sağa sola değdirmeden sadece sim e yapıştırarak çıkarmayı deneyin..

geçmiş olsun, umarım sorun çözülür..
    |
    |
    aynı şey laptopa hazıfa kartı takarken başıma geldi cımbızla aldm ama kart yuvası haşat oldu inş halledersin
    |
    |
    galaxy tab 10.1'imin sim kard yuvasındaki pinler kırıldı (küçük çocuk ve teknoloji her zaman uyuşmuyor). Alalı 2 ay oldu ama sanırım kullanıcı hatası diyerek garanti dışında tutacaklardır ve tüm sim kart yuvası değişmek zorunda kalacaktır diye tahmin ediyorum.

Şimdi asıl sorun şu, ne kadar tutar? Ne kadarlık bir masraf beklemeliyim? Bir de tamiri/değiştirilmesi uzun sürer mi acaba?

Çok teşekkürler
    |
    |
    |
    |
    Aynı olay benimde basıma geldi ustune basa basa sormama ragmen micro dediler. ( Samsung Müşteri hizm.)Cihazı ilk çıktıgı gün almıştım.Malum içinde kaldı micro kart.Sana tavsiyem hiç kurcalama direk samdung yetkili servise götür.Ben kurcaladım dişlerden biri kırılmış.90 TL mal oldu bana güle güle kullan.
    |
    |
1
Reklamlar
üniversite
son dakika
haberler
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.