Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 - ANA KONU (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.309
Cevap
36
Favori
407.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: flexnacht

quote:

Orijinalden alıntı: scorpion4201

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: scorpion4201

quote:

selam arkadaşlar 10.1 tamamını okudum ancak net bir cevap bulamadım yabancidizi diziport gibi sitelerdeki playerları opera dahhil hiç bi şekilde açamadım ip4 çalıştırıyor ama android te açamadım adobe tüm eklentileri kurulu yardımlarınız için tşkler şimdiden

Flash player 11 yüklü ise dolphin hd browser açıyor birde browser ayarlarında eklentileri aktifleştirmemiş olabilirsin o yüzden açılmıyor olabilir.

dolphin hd browser da eklentiler açık flaxh reklamlar çıkıyor " şöyle bir uyarı veriyor üzgünüm bu video oynatılamaz yeşil renkte player

İlk başta bende de açmamıştı video penceresinin üzerine tıklayınca açmıştı şu an sorunsuz izliyorum.

acaba baştan flashı falan silip yenidenmi yüklesem komple silinmiyor sanırım flash sadece güncelleme siliniyor sizde turkcell rom mu var

Ben overcome 2.2 kullanıyorum.flashı kaldırabilirsiniz ama sorunu çözer mi bilmiyorum.

• Arkadaslar tabletin ust kapatma dugmesine dokundugumda bazen kilitleniyor nedendir acaba. Kilit acma ekraninda takili kaliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhamnet

quote:

Orijinalden alıntı: ozzy-tr

dostlar... haftasonu biraz mola verdim kendime... dönüşümde hepinizi cevaplayacak ve yeni paylaşımlarda bulunacağım..

Ics paylassan olur mu :-) ?

wifi versiyonunu paylaştım zaten dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekaraca1989

Benim için en önemli olan dns ayarlarını değiştirmek.okul dışında makale okuyabilmek için okulun dns ayarlarıyla girmek gerekli.
    rootlamadan mümkün değil dimi?
    Birde burda oluşturduğum ofis dosyalarını pc de microsoft office 2007 ile açabilirmiyim.
    cevaplarınız için tekrar teşekkürler

Merhaba,

Evet DNS ayarları değiştirebilmeniz mümkün.

Daha önce paylaştığım ofis programları ile son versiyonları (2007 ve 2010) açıp düzenleme yapmanız mümkün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay_jay_

Benim icin tek sikinti download olayi diyebilirim:-) torrent programinin daha cok gelistirilmesi lazim. Bide dosyalari rardan cikartirken sikinti oldu bi kac kere. Onun haricinde memnunum. Dizi film keyfi 10 Numara. Bi kilif stand almam lazim. Kadikoye yolum dusmedi bi turlu. Avrupa yakasinda nerde vardir bilmiyorum.

ben belki yurtdışından 2. parti getirteceğim dilersen ortak hareket edebiliriz. senin içinde sipariş verebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spectres

quote:

quote:

quote:

quote:

ozzy-tr gta yı yüklüyorum şu sorunu hala çözemedim :S
    http://b1201.hizliresim.com/t/7/1nbws.jpg

İndirme yetkinin olmadığını söylüyor. Normalde dosyaları zaten dediğim noktaya atarsan herhangi bir indirme istemeyecek.

Buna ek olarka tablettin saat tarih ayarlarının doğru yapılıp yapılmadığını soruyor o uyarı. Kontrol edip gerekirse düzeltip yeniden dener misin ?

aynı dedigin gibi yapıyorum yine aynı hatayı alıyorum tarih saat fln herşeyi güncel ama şu hatadan kurtulamadım ya lütfen yardım et çok oynamak istiyorum bu oyunu

Peki söyle yapsan

1- Önce oyununormal uygulamalar kısmından kaldırsan
    2- android/data klasörüne gidip com.rockstar.gta3 klasörü duruyorsa bunu komple silsen
    3- Oyunu yeniden APK ile kursan ve indirdiğin dataları kopyalamadan önce oyunu başlatıp data ları internetten yüklüyormuş gibi olan ekranı görsen %1 dosyayı indirsen ve indirmeyi iptal etsen
    4- indirmiş olduğun dosyayı android/data altına kopyalasan ve aynı dosyadan var diye sorarsa üzerine yazsan.
    5- çalıştırıp denesen ?

aynen böle denedim fakat indirme ekranı geldikten 2-3 saniye sonra o hatayı veriyo tamam dedigimde ise oyun tamamen kapanıyor dosyayı atıyorum giriyorum bu seferde tekrar indirme istiyor tekrar hata veriyor naptıysam olmadı

yardım

• Samsung Galaxy Tab 10.1 Usb Çoklama:

Arkadaşlar daha önceden burada soru olarak yöneltmiştim ama kimse cevaplamadı. Kendi Sorumu Kendim Cevaplayım...

1-Galaxy Tab 10.1 3g-wifi cihazıma usb aparatı aldım.
    2-Harici 220w adaptörle çalışan Usb çoklayıcı HUB aldım
    3-Adaptörü elektriğe bağlayıp aynı anda USB Flash Bellek ve Dijital Kameramı Taktım her iki cihazıda otomatik olarak gördü.Demekki o tek çıkış harici enerji kaynağı kullanılarak çoğaltılabiliyormuş.
    4-500 gb samsung marka harici hardikimi taktığımda tablet saçmalamaya başlıyor tanımaya çalışıyor tanımıyor. Ben sorunun HDD dosya sisteminden olduğunu düşünüyorum en kısa zamanda dosya sistemini fat32 yapıp tekrar bağlamayı düşünüyorum.

ÖZETLE SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 USB ADAPTÖRÜ VE HARİCİ ADAPTÖRLÜ BİR USB ÇOKLAYICI İLE BİRDEN FAZLA USB BELLEK VB. DONANIMI AYNI ANDA TANIYOR VE ÇALIŞTIRIYOR.

A4 Tech Marka kablosuz Klavye Mouse setinide arkadaşlar cihaz tanıyor ve sorunsuz çalıştırıyor.

Neden yazdım muhakak birilerine faydalı olur diye düşünüyorum deneyimlerimi paylaşıyorum saygılar...

• Dropbox Türkçe İndirme, Kurulum ve Anlatımı

Dropbox Kullanimi Ve Link Olusturma

Şu üstteki videoları izleyerek , alttan paylaştıgım linkten referans olursanız sevinirim. Her üye olan ve programını bilgisayarına indirip kuran kişi 250 mb alan artırımına yardımcı oluyor. İndirme linklerinide bu alandan paylaşırız herkes yararlanmış olur. Direk dosyaları indirmeye yarıyor bu sistem cloud denilen olaydır. Her üye olan için 2 Gb alan sunuyor ücretsiz. Kendi programlarınızı buraya upload ederek istediginiz zaman istediğiniz bilgisayara yada direk android cihazınıza indirebilirsiniz.

Referans üye olma linki :

http://db.tt/enpJSfgd

Android cihazlar üzerinden yaptıgınız paylaşımlara ve uygulamalara erişmek için:

https://www.dropbox.com/anywhere

• Arkadaşlar Tablet PC alma Derdine Düştüm. Yaklaşık 1,5-2 Haftadır Her Türlüsünü Araştırdım ama Yok Arkadaş İstediğim Cevapları Bi Türlü Bulamadım, En Sonunda Bu 1,5-2 Haftalık Süreçte Yaptığım Araştırmalarda En Bilgin Ve Ciddi İnsanların olduğuna İnandığım ForumDonanımHabere Kaydımı Yaptım... Kaydımı Yaptım Google' a Sormak Yerine Burda Sorayım İstedim...
    Şimdi;
    1-Yoğun şekilde Office Programı Kullanıyorum,
    2-Yoğun Şekilde Mailleşiyorum,
    3-Başta Maillerim Olmak Üzere Birçok İş İçin İnternete İhtiyaç Duyuyorum,
    4-oyun Oynamayı Severim, Hatta Bayılırım,
    5-Şimdi Buradaki Bilgi Sahibi Arkadaşlar Abiler Tüm Bunları Sorunsuzca Karşılayabilecek Tavsiyelerle Bana Bi Yardımcı Olabilirlerse Minnettar Olacağım... Çünkü Öyle Ki Tablet PC araştırması yapmaktan işime gücüme bakamaz oldum

(Bu Sorumun Yeri Burası Değilse Peşinen Özür Dilerim..Ancak Ayrı Bir Yere Yazdım Hala Daha Onay Bekleniyo Diye Bir İbare Var ... Ama Benim Yeterince Vaktim Yok, Bi El Atın Kurban Olıyım )

• quote:

Orijinalden alıntı: Paganini58
    Neden yazdım muhakak birilerine faydalı olur diye düşünüyorum deneyimlerimi paylaşıyorum saygılar...

bilgi paylaşımı için teşekkürler. insanlar yazmıyorsa bu tarz bir deneme imkanı olmadığı için olabilir. sitem etmek yerine bildiklerimizi karşılıksız paylaşıyoruz biz burada. size de böyle devam etmenizi tavsiye eder yeniden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pesent
    Şimdi;
    1-Yoğun şekilde Office Programı Kullanıyorum,
    2-Yoğun Şekilde Mailleşiyorum,
    3-Başta Maillerim Olmak Üzere Birçok İş İçin İnternete İhtiyaç Duyuyorum,
    4-oyun Oynamayı Severim, Hatta Bayılırım,
    5-Şimdi Buradaki Bilgi Sahibi Arkadaşlar Abiler Tüm Bunları Sorunsuzca Karşılayabilecek Tavsiyelerle Bana Bi Yardımcı Olabilirlerse Minnettar Olacağım...

Merhaba,

Öncelikle tarafsız yorumlar yaptık yapacağız...

1- Bende işim gereği office uygulamaları kullanıyorum. Sorunsuz. 2 uygulama da işimi görüyor. DAha önce paylaştım detayları tekrar tekrar yazmayacağım.
    2- Şirket maillerini sorunsuz takip ediyoru.m
    3- sorunsuz internet deneyimi yaşıyorum (flash dahil)
    4- burada çok güzel oyunlar paylaştım. bununla ilgili bir arşiv de oluşturdum. düzenli olarakta paylaşmaya devam ediyorum.
    5- aradıkların sadece bunlarsa şimdiden hayırlı olsun

• PicSay Pro – Photo Editor 1.5.0.3

Arkadaşlar selam. Çok güzel bir foto düzenleme programı paylaşmak istiyorum. Diğer uygulamalar gibi sadece mevcut resimlere efekt uygulamıyor. Resimlerin üzerine hazır çizgiler ve karakterler ile ek objeler eklemenizi sağlıyor. Buna ek olarak çerçeveler vs... Tabiki diğer resim programlarının yaptığı efekt işlemlerinide yapıyor. Tavsiye resim programlarım arasında yer alıyor. Ücretsiz sürümle karıştırmayın PRO versiyon olduğu için çok güzel objeler yer alıyor içeriğinde....

Market değeri 4 $'dır. kontrol edin:https://market.android.com/details?id=com.shinycore.picsaypro&hl=en

Ama tabiki sizler için ücretsiz ve tam sürüm tek yapmanız gereken http://goo.gl/jS385 adresinden APK'yı indirip kurmak

• Ekranda bazen tüm ikonlar gidiyor. Sadece arkaplan resmi kalıyor.
    Açıp kaptmak zorunda kalıyorum.
    widget sorunumu var anlamadım.
    Çözümü hakkında bilgi sahibi olan varsa, yardımcı olurmusunuz.
    Teşekkürler...
  • quote:

Merhaba,

1- Bende işim gereği office uygulamaları kullanıyorum. Sorunsuz. 2 uygulama da işimi görüyor. DAha önce paylaştım detayları tekrar tekrar yazmayacağım.
    4- burada çok güzel oyunlar paylaştım. bununla ilgili bir arşiv de oluşturdum. düzenli olarakta paylaşmaya devam ediyorum.

Hocam Bahsettiğin Ürün Galaxy Tab Sanırım Peki bu Aletinde 4-5 Farklı Modeli Var Hangisini Tavsiye Edersin Bana?
    7.0, 7.0 Plus, 10.1 Wifi Falan Gibi Çeşitli Modelleri Var... Hangisini Tavsiye Edersin Hocam? Ayrıca İpad de Tavsiye Edenler Oldu ama Ben İpad de Özgürlüğün Kısıtlandığını düşünüyorum.. Bu Konuda Ne Dersin? Teşekkürler...

• Galaxy tab 10.1 için ekranda bazen tüm ikonlar gidiyor. Sadece arkaplan resmi kalıyor.
    Açıp kaptmak zorunda kalıyorum. Widget sorunumu var anlamadım.
    Teşekkürler...
  • quote:

quote:

Merhaba,

Hocam Bahsettiğin Ürün Galaxy Tab Sanırım Peki bu Aletinde 4-5 Farklı Modeli Var Hangisini Tavsiye Edersin Bana?
    7.0, 7.0 Plus, 10.1 Wifi Falan Gibi Çeşitli Modelleri Var... Hangisini Tavsiye Edersin Hocam? Ayrıca İpad de Tavsiye Edenler Oldu ama Ben İpad de Özgürlüğün Kısıtlandığını düşünüyorum.. Bu Konuda Ne Dersin? Teşekkürler...

Selam 3g ozelligi sart degilse asus transformer prime modelini inceleyin derim hem tegra 3 oyunlar acisindan daha iyi

• Ozzy selam sordugum oyunlara bakabildin mi acaba?
  • Merhaba arkadaşlar;
    Bende oğluma sünnet hediyesi olarak samsung galaxy 10.1 p7500 3g almayı düşünüyorum.
    1 saatdir konuda yazılanları okuyorum ama kafam karıştı çünkü ilk deneyimim olacak android işletim sistemi ve tablet.
    Sn Ozzy den veya cevap yazmak isteyen başka arkadaşlardan bana aşağıdaki konularda yardımcı olmalarını rica edeceğim.
    Oğlum 8 yaşında ve cihazı açıp oğluma verip saçma saçma kurcalamak yerine, onun ilgisini çekebilecek işlemleri ona göstermek ve kullanmasına yardım etmek istiyorum. Sünnet sonrası istirahat ederken oyalansın diye.
    1- cihazı açınca ilk yapmak gereken root etmek gibi algıladım ama deneyimim şu an kısıtlı olduğu için yapmasam daha iyi olacak gibi yukarda anlattığım gibi işimi görmesi için bu kısmı atlasam şimdilik olurmu?
    2-İçinde yüklü oyun varmı, veya tabletin oyun tarzını yansıtan 8 yaşındaki çocuk için eğlenceli olan bir oyun öneriniz olabilirmi. Nasıl yüklerim?
    3- Foto çekip, o fotoyu efektlerle (palyaço, kızgın surat vs..) ilginç ve eğlenceli hale getiren program içinde varmı, yoksa hangi programı tavsiye edersiniz ve nasıl yüklerim?
    4-İnternet bağlantısı için turkcel vınn var bende, içindeki sim kartı cihaza takıp, bağlantıyı kurmam için neler yapmam gerekli?
    5- Nickledon gibi çocuk kanallarını izleyebilirmiyiz, evet ise nasıl?
    6- Hoşuna gidebilecek bir filmi nasıl yüklerim ve hd formatında seyrettirebilirim. (transformers, veya buz devri gibi filmler)
    Sonuç olarak benim bu sorularımı cevaplayarak, oğlumun gözünde madara olmamamı sağlayacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
    Not: Şimdilik oğlumun oyuncağı ama sonra bende oynayacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KUTTA44 -- 17 Ocak 2012; 14:21:56 >

• quote:

EVet galaxy tab 10.1 'den bahsediyorum. Daha geçen hafta 8.9 ile aralarındaki farklı satır satır yazdım. Hangisine ihtiyacın varsa görüp elleyerek alınması tavsiyesinde bulunmuştum.

Ipad ile karşılaştırmaya girmeyeceğim. Gene bu başlık altında aralarındaki avantaj ve dezavantajlarını tarafsız şekilde yorumlamıştım bu sebeple hem kalabalık yaratmamak adına hemde vakit harcamamak adına yeniden dile getirmeyeceğim.

Ancak bu özgürlüğün kısıtlandığı kısmına katılıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: teoaltay6707

Galaxy tab 10.1 için ekranda bazen tüm ikonlar gidiyor. Sadece arkaplan resmi kalıyor.
    Açıp kaptmak zorunda kalıyorum. Widget sorunumu var anlamadım.
    Teşekkürler...

son yüklediğin uygulamalardan olabilir. sıralamaya bak. son yüklediğin uygulamaları tek tek kaldırarak sistemin doğru çalıştığı ana kadar geri git. bu şekilde bir deneyip problem yaratan uygulamayı bulabilirsin. ek olarak son paylaştığım rom u yükleyebilirsin. ışık hızı olduğunu hatırlatmama gerek yok sanırım..
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.