Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 - ANA KONU (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.310
Cevap
36
Favori
407.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Befen

quote:

Orijinalden alıntı: GAMEHUNTER

quote:

quote:

öncelikle cvplarınız gerçekten çok tatmin edici, teşekkür ederek birkaç soru sormak istiyorum...2 gün önce samsung galaxy tab 10.1 aldım yani daha acemisiyim :) kafama takılan sorular şunlar: bu tablete netten dosya indirdiğimde dosya açılmıyor ve .bin uzantısıyla iniyor dosyalar...exe olarak indiğnde de açılmıyor... mesela winrar ve kitap indirmek istedim ama indiremedim... laptopumdan indirip tablete aktardım...tablete dosya indirmenin doğru bi yolu var mı acaba? diğer sorularımı unuttum :) hatırlayınca yazarım...

Benim sorum cevapsız kaldı sanırım...

merhaba.

Siz sanirim android isletim sistemini kavrayamamissiniz. Exe veya Bin uzantili dosyalar tablette hicbir isinize yaramaz. Programlar. Apk uzantili olmali tablet için. Ayrica zip ve rar uzantili dosyalari acmak icin android markette programlar var onlari kullanin. Kolay gelsin. :-)

Belki bu yorumum silinecek ama olsun...Benim sorumdan daha basit sorular var burada ama hepsine gayet güzel ve yapıcı cevaplar verilmis, benim ki neden kücültücü bi yorumla cevaplanmıs anlamadım...Dogru kavrayamadım, biraz aptalım sanırım... Kavrayamadıgım icin de sizden bilgi almak istedim... Ve yine bilgi almak gibi bi aptallıkta bulundugum icin sizden özür dilerim, yine bir soru sorup sizi güldürme gibi bir tesebbüsüm olmayacagına dair sizi temin ederim...

Tekrar Merhaba

Sorunuza kimse cevap vermemiş olması nedeniyle yardım etmek amaçlı yazdığım mesajı bu noktaya nasıl çektiğinizi anlayabilmiş değilim. Tableti yeni almış olduğunuz için bu sorduğunuz sorular gayet normal, aynı durumu ilk gün bende yaşamıştım. Ben sizinle dalga falan geçmedim, sorularınızı yanıtladım teşekkür yerine sitemli mesajla karşılaştığım için şaşırdım doğrusu. Kavrayamamak lafını aptallık ile bağdaştırmanız abes olmuş.
  • Ozzy selam dostum nfs shift , fast five hd ve fifa 2012 oyunlarından bulabildiklerini eklermisin
  • bende tablet almayı dusunuyorum da sorularım vardı ilgilenirseniz sevinirim.android ile windows 7 li tablet arasında kaldım.android alacak olsam ya p7500 yada xoom alacagım.büyük ihtimal p7500 alacagım klavyelı dock var cunku bunda.
    1.buna microsoft office 2007 yi yükleyip kullanabilirmiyiz?deneyen varmı?pc için olanı.bu özellik benim için önemli.
    2.sesli navıgasyon programı var mı bunun için?.gps ve agps özelliği var diye biliyorum.
    3.kutudan kılıf cıkıyormu bızmı alıyoruz.
    4.ben makale okumak için alacagım .bunu gri tonlamayla siyah beyaz yapabilirmiyiz.
    5.dns ayarları ile oynayabilmek mümkünmü root yapmadan.
    6.pil süresi ne kadar?
    7.cihazdan memnunmusunuz.
    8.son olarak p7500 android 4.0 alacakmı?
    Cevaplarsanız memnun olurum.cok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekaraca1989

bende tablet almayı dusunuyorum da sorularım vardı ilgilenirseniz sevinirim.android ile windows 7 li tablet arasında kaldım.android alacak olsam ya p7500 yada xoom alacagım.büyük ihtimal p7500 alacagım klavyelı dock var cunku bunda.
    1.buna microsoft office 2007 yi yükleyip kullanabilirmiyiz?deneyen varmı?pc için olanı.bu özellik benim için önemli.
    2.sesli navıgasyon programı var mı bunun için?.gps ve agps özelliği var diye biliyorum.
    4.ben makale okumak için alacagım .bunu gri tonlamayla siyah beyaz yapabilirmiyiz.
    6.pil süresi ne kadar?

1. kendi içinde ofiice programı var
    2. sesli navigasyon olması gerekiyor
    3. kılıf çıkmıyor sen alıyorsun
    4. bunu anlamadım valla
    5. dns ayarlarını değiştirip napçaksın
    6. pil süresi snn ayarlarına göre değişiyor 6-7 saa gidiyor bana
    7. gayet memnunum
    8. çıkıcak tabiki sabırsızlıkla onu bekliyorum
  • 1- buna microsoft office yerine excel, word ve ppt olusturup saklayp degistirilebilen polaris office var. Herşey super çalışıyor.en guzeli farkli sürüm xls,doc,ppt olusturp saklayabilirsin.(2003, 2007, 2010)
    2- sesli navigasyon ve kralini yukleyip kullanirsiniz,
    3- kılıf sizin beğeninize kalmış.kutudan çıkmıyor.
    4- ekran ışığını kısınca super word ve pdf okuyorum.
    5- root yapmadan dns isi olmuyor bildigim kadariyla...
    6- pil süresi iyi.bütün gün tam acık ve dolu dolu kullanıp sabah 8 gece 12 ötesi gidior...tamamen ne icin kullandiginizla alakali
    7- ipad sonrasi çok çok memnunum. O cihaza göre özgürlük cenneti gibi geliyor alet...
    8- ics gelecek. Yolda...
    9- birşey değil :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhamnet -- 14 Ocak 2012; 23:56:23 >
  • dostlar... haftasonu biraz mola verdim kendime... dönüşümde hepinizi cevaplayacak ve yeni paylaşımlarda bulunacağım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzy-tr

dostlar... haftasonu biraz mola verdim kendime... dönüşümde hepinizi cevaplayacak ve yeni paylaşımlarda bulunacağım..

Ics paylassan olur mu :-) ?
  • Benim için en önemli olan dns ayarlarını değiştirmek.okul dışında makale okuyabilmek için okulun dns ayarlarıyla girmek gerekli.
    rootlamadan mümkün değil dimi?
    Birde burda oluşturduğum ofis dosyalarını pc de microsoft office 2007 ile açabilirmiyim.
    cevaplarınız için tekrar teşekkürler
  • son olarak bunda root yaptıktan sonra unroot edilebiliyormu?unroot edince garantiye geri girermi?
  • quote:

son olarak bunda root yaptıktan sonra unroot edilebiliyormu?unroot edince garantiye geri girermi?

Wifi baglantisi icin dns ayarlarini root olmadan degistirebiliyorsun. Ama 3g icin dns ayarlarini degistireceksen root olman gerekir.

Sesli gps navigasyonda var hemde mukemmel calisiyor. Igo henuz uygun cozunurluk cikarmadi tam ekran olmadigi icin tam ekran olabilen sygic aura kullaniyorum.

Office icin excelde duzenleme yapacakken ben laptopumdan yapiorum. Kisiye gore degisir ama ben kullanissiz buluyorum bu tur uygulamalari.
  • Benim icin tek sikinti download olayi diyebilirim:-) torrent programinin daha cok gelistirilmesi lazim. Bide dosyalari rardan cikartirken sikinti oldu bi kac kere. Onun haricinde memnunum. Dizi film keyfi 10 Numara. Bi kilif stand almam lazim. Kadikoye yolum dusmedi bi turlu. Avrupa yakasinda nerde vardir bilmiyorum.
  • quote:

bende tablet almayı dusunuyorum da sorularım vardı ilgilenirseniz sevinirim.android ile windows 7 li tablet arasında kaldım.android alacak olsam ya p7500 yada xoom alacagım.büyük ihtimal p7500 alacagım klavyelı dock var cunku bunda.
    6.pil süresi ne kadar?

4. ne demek istedin?
    5. dns ayarları ile neden oynamak istiyorsun?

diğerlerine arkadaş yanıt vermiş zaten...
  • quote:

son olarak bunda root yaptıktan sonra unroot edilebiliyormu?unroot edince garantiye geri girermi?

Birkaç sayfa önce unroot yöntemini ve orijinal Turkcell Rom yükleme yöntemini bir arkadaş paylaşmıştı. Ben o yolla sorunsuz bir şekilde unroot edip servise vermiştim sıkıntı çıkmadı.
  • cevaplarınız için çok teşekkürler.
  • unroot mümküm unroot edip garantiye verebilirsin
  • selam arkadaşlar 10.1 tamamını okudum ancak net bir cevap bulamadım yabancidizi diziport gibi sitelerdeki playerları opera dahhil hiç bi şekilde açamadım ip4 çalıştırıyor ama android te açamadım adobe tüm eklentileri kurulu yardımlarınız için tşkler şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: flexnacht

selam arkadaşlar 10.1 tamamını okudum ancak net bir cevap bulamadım yabancidizi diziport gibi sitelerdeki playerları opera dahhil hiç bi şekilde açamadım ip4 çalıştırıyor ama android te açamadım adobe tüm eklentileri kurulu yardımlarınız için tşkler şimdiden

Flash player 11 yüklü ise dolphin hd browser açıyor birde browser ayarlarında eklentileri aktifleştirmemiş olabilirsin o yüzden açılmıyor olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion4201

quote:

selam arkadaşlar 10.1 tamamını okudum ancak net bir cevap bulamadım yabancidizi diziport gibi sitelerdeki playerları opera dahhil hiç bi şekilde açamadım ip4 çalıştırıyor ama android te açamadım adobe tüm eklentileri kurulu yardımlarınız için tşkler şimdiden

Flash player 11 yüklü ise dolphin hd browser açıyor birde browser ayarlarında eklentileri aktifleştirmemiş olabilirsin o yüzden açılmıyor olabilir.

dolphin hd browser da eklentiler açık flaxh reklamlar çıkıyor " şöyle bir uyarı veriyor üzgünüm bu video oynatılamaz yeşil renkte player

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flexnacht -- 15 Ocak 2012; 23:06:26 >
  • quote:

quote:

quote:

dolphin hd browser da eklentiler açık flaxh reklamlar çıkıyor " şöyle bir uyarı veriyor üzgünüm bu video oynatılamaz yeşil renkte player

İlk başta bende de açmamıştı video penceresinin üzerine tıklayınca açmıştı şu an sorunsuz izliyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

İlk başta bende de açmamıştı video penceresinin üzerine tıklayınca açmıştı şu an sorunsuz izliyorum.

acaba baştan flashı falan silip yenidenmi yüklesem komple silinmiyor sanırım flash sadece güncelleme siliniyor sizde turkcell rom mu var
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.