Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (892. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.105
Cevap
162
Favori
1.231.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 890891892893894
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Android 10 beta 2 mi bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: filojistoN

Bir senelik telefon
    Ayni degerler var bende 20 aylik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mb76

bu antutuya nolmuş yahu şimdi v8 puanlarıyla eski puanlar birbirine karışacak telefon bakarken:

puana tıklayarak işlemci gpu ram puanlarını görmek lazım ona göre birşey denir. Gerekirse android 8 ve 9 ile karşılaştırırız son durumu anlarız android 10 la nasıl bir değişim oldu

• brkbskc kullanıcısına yanıt
    Hocam sen şu an hala Android 8 de misin yoksa Android 9 a geçiş yaptın mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Ben ve O, hala Android 8 Alamunya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz_Peynir

Ben ve O, hala Android 8 Alamunya
    aynen oyle

arkadaşın s9 plusa yükledik android 10 beta 2 ama android 8 bi başka be :)

oneplus alacağım zamana kadar android 10 kullanırım içime çok sinmese de. Android 8 de uygulamalar çok şarj yemeye başladı
  • brkbskc kullanıcısına yanıt
    dostum bu lineage os 16 AOSP olduğu için hızlı olabilir. Ben şu antutunun yeni versiyonunu yeni gördüm de, gogıldan burdaki ssleri görüp geldim, kurdum test yaptım harbi sanki SD855 varmış gibi puan çıkıyor saçmalamışlar gerçekten.

Bu arada 10 muhabbetine ben de katılayım : 10 beta 2yi bikaç gün denedim şimdilik anladıklarım şunlar :
    hız olarak pek bi fark hissetmedim,
    1- kernelde hot plugla ilgili bazı modifikasyonlar yapmışlar sanırım daha geç throttla giriyor pubgde, soğuktaysanız hiç girmiyor.
    2- Samsungun iç sesi alabilen game toolsdaki ekran kaydedicisi kaldırılmış ,

Android iç ses iznini 6dan beri kapattı dahili bişey de sunmadı çok fazla şikayet edildi. rootla da mümkün olmadı Noldu ?
    Samsung bi şekilde zamanında iphona cevap verdi ama yetersiz ve akıcı kaydetmiyor.Seneler sonra xiaomi falan da ekledi biraz daha iyisini.

Güya androidle daha çok şey yapılıyordu TAM TERSİ OLDU

millet iphonelarla ipadlerle pubg kanalı kurup köşeyi döndü, levinho 3 milyon oldu,sevou,panda,coffin hele hele ruppo HERİF 6sle bir milyon oldu(şimdi 8 plusa geçti), lumafusion diye bir program var, androidde kıyısından köşesinden geçebilecek bir alternatif bile yok . Herifin bir tane iphonu var başka bişeyi yok https://www.youtube.com/watch?v=1L8IO8IV6KM

bu dangalaklar şimdi iphonu taklit edip android 10a dahili olarak gelen iç ses ve mikrofonu aynı anda kaydedebilen ekran kaydedici koymuşlar. Samsung da gametoolstan kendi kaydedicisini kaldırmış. bitrate ayarı olmayacak ve ana ekran alt tuş kısmına kaydet butonu ekleyemeyeceğiz sanırım.

Şu anda iphone gibi yağ gibi akan 60p video kaydetmiyor. Ama ilerde geliştirilir umarım.

• Herkese selamlar kime sorsam bilemedim buraya yazayım dedim bende siyah bir s9+ var 64gb kutusu faturası vs her şeyi duruyor telefonun sağ üst köşesinde bir ezik ekranında belli olan 1 tane 4mmlik dikkatle bakınca da belli olan 3 4 tane çiziği var yani telefonun 2. El olduğu belli oluyor sizce ne kadar bir fiyata satmak uygun olur?

• bestzedDH B kullanıcısına yanıt
    3000 ederi var diye düşünüyorum
    7 aylık garantili 128 gb s9+ aldım 3200 tl ye çünkü.
    garanti durumuna göre biraz daha az edebilir bence.
  • Mavi Korsan kullanıcısına yanıt
    Yazmayı unutmuşum 1 yıla yakın sanırım garantisi tam emin olamadım çünkü ben de 2. El almıştım satıp yerine bir xiaomi almayı düşünüyorum hocam ama değer mi bilmiyorum veya hangi modele değer aklımda mi mix 3 var ama bilemiyorum eşdeğerdeler mi xiaomi alırsam garantisiz alacağım bu arada daha ucuza gelecek yani

• bestzedDH B kullanıcısına yanıt
    Samsung ekranı menüleri vs. iki cihazı mutlaka yanyana kullanın. gidin bir teknoloji markete ve cihazınız ile düşündüğünüz cihazı aynı anda kullanın ve bize de fikirlerinizi yazın mutlaka
  • Exynos Galaxy S9 Plus icin yeni Android 10 Beta si yayinlandi.

S9+ Beta3 ZSL2 -> ZSL9

Bu guncellemeyi yapmak icin ZSL2 firmware surumlu BETA sinda olmaniz sarttir.

http://fota-secure-dn.ospserver.net/firmware/INS/SM-G965F/nspx/30ce5cd8eda44344846a92f71244a47a.bin?px-time=5e4a841e&px-hash=79e448288a167877ddae31867ce2539c&px-wid=47120191219-WSA28905483&px-wctime=2019-12-19%2012:16:28.0&px-unum=UBmZzWL5Lzxc5/UPejImir/MPt/Wa0AqJv7kRKi6uSg=&px-nb=UGtezEZ854jbmFcvWGxLEA==

Guncelleme ile ZSL9 surumune yukseltilmis oluyorsunuz. Ocak 2020 Android Aylkk Guvenlik Guncellemesi de icermektedir. Samsung her zaman ilk faz aylik guvenlik guncellemeleri cikarttigi icin bazilariniz sasirabilir. Google kendi cihazlarina 1 degil 2. faz aylik guvenlik guncellemesini yayinlamaktadir.

Beta deneyimlemek isteyenler icin de Ingilizce olsa da gerekli dosyalarin ( FOTA dosyalari ) adresleri icin paylasiyorum
    https://forum.xda-developers.com/galaxy-s9-plus/how-to/discussion-android-10-t3969015

Yukardaki xda adresinde Plus ve S9 modeli icin ayri ayri dosyalar da toplanmaktadir.

Note9 Android 10 Beta si icin Turkce anlatimim vardir Temel bilgiler ve araclar ortaktir talimat ve diger yardimci uygulamalar da isinize yarayacaktir :
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/131176877

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Exynos Galaxy S9 Plus icin yeni Android 10 Beta si yayinlandi.

S9+ Beta3 ZSL2 -> ZSL9

Bu guncellemeyi yapmak icin ZSL2 firmware surumlu BETA sinda olmaniz sarttir.

http://fota-secure-dn.ospserver.net/firmware/INS/SM-G965F/nspx/30ce5cd8eda44344846a92f71244a47a.bin?px-time=5e4a841e&px-hash=79e448288a167877ddae31867ce2539c&px-wid=47120191219-WSA28905483&px-wctime=2019-12-19%2012:16:28.0&px-unum=UBmZzWL5Lzxc5/UPejImir/MPt/Wa0AqJv7kRKi6uSg=&px-nb=UGtezEZ854jbmFcvWGxLEA==

Guncelleme ile ZSL9 surumune yukseltilmis oluyorsunuz. Ocak 2020 Android Aylkk Guvenlik Guncellemesi de icermektedir. Samsung her zaman ilk faz aylik guvenlik guncellemeleri cikarttigi icin bazilariniz sasirabilir. Google kendi cihazlarina 1 degil 2. faz aylik guvenlik guncellemesini yayinlamaktadir.

Beta deneyimlemek isteyenler icin de Ingilizce olsa da gerekli dosyalarin ( FOTA dosyalari ) adresleri icin paylasiyorum
    https://forum.xda-developers.com/galaxy-s9-plus/how-to/discussion-android-10-t3969015

Yukardaki xda adresinde Plus ve S9 modeli icin ayri ayri dosyalar da toplanmaktadir.

Note9 Android 10 Beta si icin Turkce anlatimim vardir Temel bilgiler ve araclar ortaktir talimat ve diger yardimci uygulamalar da isinize yarayacaktir :
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/131176877
    Hocam beta 3 değil değilmi beta 2 yükledik çünki 5-6 gün önce

• Son zamanlarda cihazimda gözle görülür kasılmalar oluşuyor ki çok fazla program yüklemiyorum, cache temizliği gereksiz dosyalar temizliği yaptım fakat aldığım zamanki cihaz ile şimdiki hali arasında dağlar kadar fark var.
    Bilmiyorum nasıl yapıyorlar ama cihazlarımızı yavaslatiyorlar.
    Root ile custom rom çözüyor bu problemi fakat samsung pass vs vazgeçmek istemediğim için çekiyorum bu çileyi mecburen.
    Yoksa ilk aldığım gün root yapardım

• Gabriel TR kullanıcısına yanıt
    3. Beta dir.

Bu zaten yeni bugun cikti 3 gun onceki ile alakasi yoktur.

S9 olaninin FOTA dosyasi yakalandi :

http://fota-secure-dn.ospserver.net/firmware/BTU/SM-G960F/nspx/8cd449bf8dd1460d8968ab6354365988.bin?px-time=5e4a8608&px-hash=5ca8f3ce046a130be9a7ef07f44b3421

Beta2 den Beta 3 e gecis dosyasidir. Farkli indirme programlari veya tarayicilardan .bin olarak indirebilir lakin aslinda .zip tir . IDM ile indirilirse otomati .zip olarak algilamaktadir keza.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 19 Aralık 2019; 20:32:5 >
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Bakalım bu nasıl olmuş. Teşekkürler hocam.
  • s9+ beta2 stabil gibi görünüyordu. Batarya için kıyaslama yapmıyorum beta sonuçta ama stabillik iyiydi. birde beta3 ü deneyelim gözle görülür birşeyler varmı bildiririm.
  • Beta 2 de özellikle erişilebilirlik ayarlarında çok fazla bug vardı. Hepsini çözmüş görünüyorlar beta 3 ile belki 1 beta daha görürüz sonra stabil güncelleme gelir.
  • Bu da bugünün sonuçları. Ortalık sessiz kargaşa olsun biraz

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]
  • tam anlamadım birader bu güncellemeyi programla mı yapıyoruz yoksa resmi tarih bu gün mü yani telefonu açıp oradamn mı güncelleme yapıyoruz ben bu beta yükleme konularında pek bilgili tecrübeli değilim de .
  • 
Sayfa: önceki 890891892893894
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.