Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (817. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.105
Cevap
162
Favori
1.231.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: unlovedman

Revizyon urunler ikinci bir etiketle ustune yapistirip satiyorlar
    Nasil yani anlamadim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birisileri kullanıcısına yanıt
    Açık kalan uygulamadan ziyade sorun farklı sanırım, 1 yıl 4 ay gibi bir süredir kullanıyorum cihazı şarj olurken ekranın devamlı açık kalma ayarı aktif sanırım o ısıya sebep oluyor, daha önce sabah uyandığımda sıcak olduğuna şahit oldum ancak ilk defa bu kadar ısındı siren vs çalmaya başlayınca da şaşırdım uygulama vs açamıyordum sanırım cihazda emergency modu gibi birşey var

Cihazın geçmiş loglarına bakmayı denedim ancak bulamadım sıcaklık hatasını
    SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihsankutamis -- 29 Ağustos 2019; 9:35:49 >

• ihsankutamis kullanıcısına yanıt
    Spotify gercekden illet bisey telefon ekran acik gibi sarj yiyor

Chrome de kullamma bence ayarlardwn ekran acik kapat

• unlovedman kullanıcısına yanıt
    Akşam 21:00 dan gece 03:30 civarlarına kadar spotify devamlı açıktı bluetooth ile o yüzden en tepeye çıkmış olabilir bide bende uygulamaların tümünü kapat bölümünde spotify kilitli hiç kapanmıyo yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihsankutamis -- 29 Ağustos 2019; 16:57:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihsankutamis

Arkadaşlar dün gece yastığın altında aşırı ısınmış cihaz 04:00 civarı şarja takıp uyudum, siren sesleriyle uyandım telefonu elime aldığımda elim yanıyordu o derece sıcaktı aşağıda cihaz aşırı ısındı şarj işlemi durdu gibisinden bir yazı çıkıyordu devamlı bide ekranın ortasında sıcaklık hatası geliyodu devamlı beraberinde siren sesleri çalıyordu, cpu z den sıcaklığa bakmak istedim uygulamayı açmama bile izin vermedi 10 dk soğutup açtığımda cpu z 43 derece sıcaklık gösteriyodu ki tahminimce 60 dereceyi geçmişti çünkü 5 sn elimde tutunca elim yanmaya başlıyodu.

Sabah sabah iyi gerilim yaşattı bana iyi patlamamış
    ben galaxy s5'imde çok yaşadım onu, telefonu yastık altında tutup uyumamak lazım

Kullanmazsam %30 pil fazlam var kullanirsam gidio %30

• Son güncelleme ile şarjım daha çabuk bitiyor telefonun yavaşladığını hissetmek çok kötü yazarken bile basıyorum sonradan geliyor güncellemeyin bence ...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    anormal bi durum yok yastık altında bu sıcak havada her telefon aynı durama düşer yanar bile iyi cesaret yastık altında sarjdaki telefon ile uyumak

• Guncellememizide yaptık mecburen. Bakalim samsung yeni telefon aldirabilmek için yine neleri bozdu

• Arkadaşlar siz siz olun ucuz ekran koruyucu falan takmayın s9+ telefonum 30 cm yükseklikten mermere düştü sol alttan darbe aldı ekranı kırıldı bide işin komiği ekran koruyucuda en ufak çizik kırık yok kaptada yok. Servisi aradım 1250 tl dedi

• sanki pili daha iyi gidiyor gibi geldi bana 1 şarj kullandım henüz bakalım 1 2 güne değerlendirme yazarız

• quote:

Orijinalden alıntı: Emrenlll

Arkadaşlar siz siz olun ucuz ekran koruyucu falan takmayın s9+ telefonum 30 cm yükseklikten mermere düştü sol alttan darbe aldı ekranı kırıldı bide işin komiği ekran koruyucuda en ufak çizik kırık yok kaptada yok. Servisi aradım 1250 tl dedi
    kılıf var mıydı hocam ?

• Beyler bir güncelleme de bu var kontrol edin
    SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

Edit=== son güncelleme sonrası ilk defa telefon 100 den 99 a 12 dakikada düştü uygulama kullanırken bende bir tane de galaxy A7 2017 var pili ortalama 9 dakika da bir düşüyor kullanırken S9 12 dakika bence muhteşem bir şey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikeee -- 30 Ağustos 2019; 6:53:0 >

• Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Vardı ama sert kılıftı çerçeve falanda zarar gördü zaten darbeyi emeceğine yansıtmış şuanki kafam olsa 300 tl verip en iyi ekran koruyucularını ve kabını falan alırım

• asimsio A kullanıcısına yanıt
    evet s9 plus bendede şarj daha iyi duruma geldi hele telefonun çekmediği yerlerde içiyor du şarjı

• Merhaba arkadaşlar. S9 plus orijinal şarj aletine ihtiyacım var. Nerden temin edebilirim, veya farklı hızlı, kaliteli şarj aleti tavsiyelerinizi bekliyorum.

• antutu performans testi yapan var mı pilin böyle gitmesi hayra alamet değil. puanları mı düşürdüler acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: asimsio

antutu performans testi yapan var mı pilin böyle gitmesi hayra alamet değil. puanları mı düşürdüler acaba
    Antutu testlerinin kayıtlarını tutmuyorum ama Geekbench skorlarında oynama yok. 4 aydır 10-20 puan artıp azalıyor.
  • Merhaba

Bende s9 var. Özellikle bazen instagram sayfa ve videolarını yükleyemiyor veya saniyede bir duraksıyor. Mobile alıyorum bazen iyileşiyor sonra aynı devam.

Bir de çoklu fotolarda diğer fotolara geçmek için kaydırıyorum ama geçmiyor. Veya videoları büyütürken sadece ekran ışığı azalıyor ama ortada ne video var ne bişey. Saydam bir şeyi büyütür gibi oluyor

Çözümü var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi striders -- 30 Ağustos 2019; 14:23:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uurkayaogl

Son güncelleme ile şarjım daha çabuk bitiyor telefonun yavaşladığını hissetmek çok kötü yazarken bile basıyorum sonradan geliyor güncellemeyin bence ...
    Ya bende nasil olduysa sarjimiz hizli gittigine tanik oldum wifi bile acik degil telefon stand by da toplasam 15 20 dakka sebekeden internete girdim , sanki 1,5 saat wifi dan internete girmisim gibi % 98 den % 70 lere dustu . Nedir bu rezalet yaahu . telefon 2 3 dakkada bir % 1 sarj yiyor . Hangi uygulama acikki bu kadar pil tuketiyor diycem de calisan uygulama yok . Guncellemede kamera cekimi hizlanmis ama rezalet sarj yiyor

• 
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.