Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (819. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 817818819820821
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Batarya konusunda efsane olmuş diyebilirim.. şuan %87 ekran açık süresi 57dk gösteriyor.. 2k ve otomatik parlaklıkta + bt sürekli açık gear s3 ten dolayı..

Arkaplandaki uygulamalarımı optimize etmişler yoksa işlemci nin firmware kisminda revizyon mu var bilemedim ama telefon masalah stabil+ olmus.. yalniz android 10 ile öldürebilirler s11 satmak icin.. bu surum gayet stabil kalmakta fayda var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanstern

Batarya konusunda efsane olmuş diyebilirim.. şuan %87 ekran açık süresi 57dk gösteriyor.. 2k ve otomatik parlaklıkta + bt sürekli açık gear s3 ten dolayı..

Arkaplandaki uygulamalarımı optimize etmişler yoksa işlemci nin firmware kisminda revizyon mu var bilemedim ama telefon masalah stabil+ olmus.. yalniz android 10 ile öldürebilirler s11 satmak icin.. bu surum gayet stabil kalmakta fayda var
    Wifi mı mobil veri mi?

• Karma kullandim, disardatken mobil, evdeyken wifi ye bagladim.. 5 6 saat disardaydim bugun

• SAMSUNG A20 ALDIK

EKRAN SURESI 9 SAAT VE EKRANI SUPER

ON KAMERA ÖLÜ

ARKA KAMERA AZ FARKLI BLUR FALAN COK SABITLEME YOK ZATEN

BENCE KASAYI PLASTIK SAYMAZSAK GUZEL TELEFON

• ınscrıb kullanıcısına yanıt
    Keşke mesajınızı daha önce görseydim telefonu sıfırlamazdım.

• Makina uçuyor ya maşallah yağ gibi olmuş s9 plus

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikeee

Beyler bir güncelleme de bu var kontrol edin

Edit=== son güncelleme sonrası ilk defa telefon 100 den 99 a 12 dakikada düştü uygulama kullanırken bende bir tane de galaxy A7 2017 var pili ortalama 9 dakika da bir düşüyor kullanırken S9 12 dakika bence muhteşem bir şey
    Bende böyle bir uygulama yok nasıl yapacağım S9+

• quote:

rica etsem antutu yapar mısınız bi değişim var mı merak ettim cidden anlatımlarınız çok can çektirdi :) hala android 8 deyim memnunum gerçi de kamera özelliklerinden dolayı diyorum geçilir mi

package disabler çalışmasa bile bi arkadas vıdeo atmıstı programları sılmek ıcın kod gırıyorduk onu yaptım telefon tertemız oldu
  • android 9 da en son işlemci puanı 83 bin civarıydı bir artış varsa cpu yazılımında ıyılestırme yapılmış demektir.

android 8 de cpu puanı 94 bin civarı. Son alman sürümü. Bu sürümde ki işlemci puanı ile s 10 arasında 8 bin civarı küçük bir fark var.

android 9 da bu kısım son güncelleme ile gelişti mi acaba yazılanlar hosuma gıttı stabil ve serileşme var gibi deniyor.

O yüzden merak ettim.

Antutu yapacak olan varsa stabil bir puan almak için telefonu yeniden başlatın yaklaşık 5 dk sonra testi başlatın gerçek puanlar o durumda ortaya çıkıyor
  • brkbskc kullanıcısına yanıt
    Sırf siz istiyorsunuz diye kurup test ediyorum hemen, sonuçlar gelecek ss li :) bende merak ettim açıkçası 🙃😁

• 256.098 puan aldi, s10+ ile kiyaslamasi asagida

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

• Test sirasinda telefon calmasin, sms gelmesin diye cihazi ucak moduna aldim oyle test ettim

• brkbskc kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin android 8 kullandığınızı uzun zamandır takip ediyorum. Android 9 da en son 83 binlerde cpu puanı deyince ben de merak edip deneme amaçlı antutu testini yaptım. Temmuz güncellemesi sonrası ağustosu henüz yüklemedim ve sonuçlar böyle çıktı.

Dediğiniz gibi telefonu yeniden başlattıktan 5-10 dk sonra cihazı yüksek performans moduna alıp yaptım bu testi. Cpu veyahut diğer puanlarda bi anormallik var mı yoksa bu kadarlık farklar olabilir mi bi bakar mısınız? Ağustos güncellemesi sonrası antutu sonuçlarını da diğer arkadaş yaptıktan sonra görmüş oluruz zaten.

• Detayli dokumu bu sekilde

• quote:

Detayli dokumu bu sekilde

söylemleriniz ile uyumlu tahmin ettiğim gibi ağustos sürümü ile cpu yazılımı değişmiş. Kerneller değişmiş.

Normal seviyelerine gelmiş cpu puanı.

Ağustos güncellemesi takdiri hak etmiş.

Çünkü öyle bi anlattınız ki bi farklılık olduğu söylemlerinizden seziliyordu tahminlerimde yanılmadım. Sizde yanılmadınız tabiki.

• quote:

Orijinalden alıntı: akilevi_01

Hocam sizin android 8 kullandığınızı uzun zamandır takip ediyorum. Android 9 da en son 83 binlerde cpu puanı deyince ben de merak edip deneme amaçlı antutu testini yaptım. Temmuz güncellemesi sonrası ağustosu henüz yüklemedim ve sonuçlar böyle çıktı.

Dediğiniz gibi telefonu yeniden başlattıktan 5-10 dk sonra cihazı yüksek performans moduna alıp yaptım bu testi. Cpu veyahut diğer puanlarda bi anormallik var mı yoksa bu kadarlık farklar olabilir mi bi bakar mısınız? Ağustos güncellemesi sonrası antutu sonuçlarını da diğer arkadaş yaptıktan sonra görmüş oluruz zaten.
    ağustosu yüklersiniz sanırım artık :)

• Benim değerler ağustos güncellemesini yapmama rağmen baya geride hiç wipe cache yapmamakla alakalı olabilir mi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirlegend2 -- 1 Eylül 2019; 14:31:34 >
  • unlovedman kullanıcısına yanıt
    Gidip ön kamera ve arka kamerayı söküp S9'un kameraları mı koysak hocam ne yapsak?
  • sirlegend2 S kullanıcısına yanıt
    Hocam bende hic wipe data cache yapmadim geldigi gibi yukleniyor.. ama mumkunse bir deneyin en azindan isletim sistemi guncellemesi tam oturmus olur belki yukselir performansi da..

Yalniz oyunlarda hic bir fps dususu yok ama antutu grafik puani sizinkinden dusuk bende.. bu da sanirim batarya icin yapilan bir driver revizyonu olabilir gibi geldi

• S9 ikinci elleri 2.5k dan başlıyor, temizleri ancak 3bin civarı. Zaten bir dönem sıfırı bu fiyata satılmış telefona bu kadar fiyat çok fahis geliyor bana.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 817818819820821
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.