Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (816. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 814815816817818
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Düzenli güncelleme gelmesi güzel. Kendim Oreo da duruyorum hala. Android 10a geçilip, 9 tamamlandığında son sürüme geçerim direk, full wipe ile. Yada custom rom a geçmiş bile olabilirim o tarihte
  • Arkadaslar yardımcı olurmusunuz s8 cihazım war son güncellemyi yptıktan sonra sarj az gitmeye ve tel cok ısınmaya basladı bootlader aürümü değiştiği için geri donmede olmuo s9 a geciş yapıcam ekran süresi nasıl s9 da benzer sıkıntı yadayan warmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye 2019/08/27 9 G960FXXU6CSGD G960FOXM6CSH1

güncelleme erken geldi bence , 30 günü buldumu ya en son güncellemeden beri , kamera performansı bakalım nasıl olacak .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estimates29 -- 28 Ağustos 2019; 11:31:12 >
  • Emre0721 E kullanıcısına yanıt
    Teknosa netten hep arızadan iradeye gelen ürünleri satıyor lütfen maazasina bakın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yahu 1 sene oldu tam batarya sagligi yuzde85e dustu ekranda yaniklar olustu ve surekli bir baglanti problemi var wifi kopuyo sebeke kopuyo ac kapa yapinca duzelip tekrar ediyo ben bu telefonu servise goturup iade edebilir miyim yoksa thh ile mi ugrasacagim cidden iphoneumu ozler oldum.

• cicek_7 C kullanıcısına yanıt
    Isinma icin wipe yap bence

• estimates29 E kullanıcısına yanıt
    Her ayin 28 ine taktilar kafayi

• unlovedman kullanıcısına yanıt
    Yaptım aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cicek_7 -- 28 Ağustos 2019; 13:59:55 >
  • Pil perfrmnsı içn s8 den s9 a gecmeye degermi

Düzden plusa geçersen farkeder biraz onun dışında bataryaları aynı fark yok

S8'in pil performansı S9'dan daha iyi diyenler var.
  • arkadaşlar yeni yazılım sürümünde kamera performansını iyileştirmişler ben beğendim . ekranı çok fazla hızlı hareket ettirmezseniz gayet güzel çekiyor flulaşmayı gidermişler . nerdeyse profesyonel kamera gibi . samsung müzik uygulamasına da birşeyler yapmışlar sanki müzik hışırtıları gitmiş daha tok bir ses gelmiş .daha bakıcam sonra neleri iyileştirmişler .

fotoğraf çekimleri de gayet başarılı kontrast lar harika olmuş ışık alan alanlarda
    bildirim ekranına an itibariyle çalan mp3 ü getirmişler , sağdaki alfabetik sırayı ( hem telefon rehberi hem mp3 çalarken ) daha büyük karakterle ve daha ergonomik kolay ulaşılabilir hale getirmişler

GECE ÇEKİMLERİ YİNE AYNI TAS AYNI HAMAM EN UFAK TİTREMEDE FLU ÇEKİYOR . GÜRÜLTÜ KARINCALANMA DAHA FAZLA ESKİ SÜRÜME GÖRE . GECE VİDEO ÇEKİMLERİ KUMLANMAYI ÖNLEYEN FİLTRENİN AZALTILMASI SEBEBİYLE DAHA PERFORMANSLI AMA BULANIKLIK ZİRVE YAPMIŞ . BEĞENMEDİM ..

BUNLAR HİÇ Mİ ADAM EDECEMEYECEKLER ŞU KAMERAYI YA . GİDECEM ADAM GİBİ ÇEKEN DSLR KAMERA ALICAM HAA . TELEFONDAN BU KADAR OLUR . HER AY ORTA DÜZEY BEKLENTİLERLE SABREDİP GÜNCELLEMEYİ BEKLİYORUZ ANDROİD İN BİR KAÇ YERİNE KOLAYLIKLAR KOYUP KAMERAYI SALLA BABAM GEÇİYORLAR . GECE ÇEKİMİNDE 60 FPS DEN MİDİR NEDİR 30 FPS YE GÖRE DAHA BULANIK GÖZÜKÜYOR .

BU ARADA PİYASADAKİ PLAYSTORE ÜCRETLİ KAMERA YAZILIMLARININ ÇOĞUNU DENEDİM ALAYI FIS .. FİLMİC , CAMERA MX , MOMENT PRO .. HEPSİ KUMLANMADA ZİRVE YAPIYOR ÇEKERKEN . BU KADAR KÜÇÜK KAMERADAN ANCA BU KADAR PERFORMANS OLUYOR . GİDİP GO PRO ALSAM DAHA FAYDALIYDI .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estimates29 -- 28 Ağustos 2019; 20:22:1 >
  • Eskiden iris tanımada kamerayla gözümüzü gösteriyordu. Hala var mı yoksa benim telefonda mı hata var. Maske geliyor ama kamera açılmıyor.

Pili bilmem ama ergonomi ve kasasi bakimdan degmez s8 daha guzel dizayn

• quote:

Orijinalden alıntı: ibiza tdi

Teknosa netten hep arızadan iradeye gelen ürünleri satıyor lütfen maazasina bakın
    Nasıl yani anlamadım

• Emre0721 E kullanıcısına yanıt
    Revizyon urunler ikinci bir etiketle ustune yapistirip satiyorlar

• Arkadaşlar son güncellemeden sonra play storeda sorun yaşayan var mı? Güncelleme yapmak istiyorum kablosuz bekleniyor uyarısı veriyor. Hücreselden indirmesi için onaylıyorum yine de indirmiyor.

• unlovedman kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle teknosanın internet sitesinden bişey alınmaz tamir görmüş ürünleri satıyorlar deneyimle sabittir

• Arkadaşlar dün gece yastığın altında aşırı ısınmış cihaz 04:00 civarı şarja takıp uyudum, siren sesleriyle uyandım telefonu elime aldığımda elim yanıyordu o derece sıcaktı aşağıda cihaz aşırı ısındı şarj işlemi durdu gibisinden bir yazı çıkıyordu devamlı bide ekranın ortasında sıcaklık hatası geliyodu devamlı beraberinde siren sesleri çalıyordu, cpu z den sıcaklığa bakmak istedim uygulamayı açmama bile izin vermedi 10 dk soğutup açtığımda cpu z 43 derece sıcaklık gösteriyodu ki tahminimce 60 dereceyi geçmişti çünkü 5 sn elimde tutunca elim yanmaya başlıyodu.

Sabah sabah iyi gerilim yaşattı bana iyi patlamamış

• ihsankutamis kullanıcısına yanıt
    Pil kullanımına bakar mısın neden öyle oldu acaba? Açıkta kalan uygulama neydi?

• 
Sayfa: önceki 814815816817818
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.