Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (502. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.105
Cevap
162
Favori
1.231.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çizilsin hocam zaten kullanmak için para veriyoruz bu cihazlara. Kullandıkça da eskiyecek nisan ayında aldım arka tarafta bir sürü çizik var kılıfsız ve ekran koruyucusuz kullanıyorum bu kadar takılmayın bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evimin olduğu alanı kapsayan herzamanki baz istayonundan kaynaklı değilse pie güncelemesinden sonra şebeke çekimi düştü. Önceden 3 çizgi veya ful çeken tel şimdi 2 çizgiden fazla yükselmiyor.

• adhell 3 mobile donanimhaberdeki reklamlari engellemiyor, bir sey yapmamiz gerekiyor mu?

• Merhaba, cihazı güncelledim. Recovery üzerinden temiz kurulum yaptım ama şöyle bi sorun var. Samsung internet tarayıcısında indirme sorunu var. Ayarlardan uzantılar kısmından reklam engelleyici indirmeye çalıştığımda "indirilemedi" uyarısı alıyorum. Sitelerden herhangi bir dosya indirmeye çalıştığımda ise "indirme duraklatıldı" uyarısı alıyorum. "İndirmeyi sürdür" seçeneğini tıklayınca da indirme tamamen iptal ediliyor. Tarayıcının ön belleğini temizledim. Uygulama tercihlerini varsayılan ayarlara geri çevirdim ama sorun düzelmedi. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

• ByAliTR kullanıcısına yanıt
    Launch Chrome app. Enter the URL “chrome://flags”, without quotes, into the address bar. You will see a new window with many flags. Search for “dns”. Set the “Async DNS” option to “Disabled” and close the tab.

https://www.androidsage.com/2018/01/25/how-to-fix-adhell-2-not-working-chrome/

• Arkadaşlar format atmama rağmen batarya ömrü hala çok kötü. Bariz bir battery drain olduğu kesin. Zaten sammobile de buna dair bir makale var. Özellikle WiFi bağlantısında sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Yakında güncelleme gelecektir. Eğer batarya çok önemliyse sizin için güncellemeyin bir müddet. 3-3.5 saat SoT alıyorum günümü çıkarıyor her gece takıyorum şarja. İlginç bir şekilde mobil veri batarya süresi gayet iyi.

https://www.sammobile.com/2018/12/28/final-galaxy-s9-pie-update-possible-battery-drain-issue/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KüfürbazHaydoo -- 30 Aralık 2018; 21:41:18 >

• KüfürbazHaydoo kullanıcısına yanıt
    Hocam s9 da batarya probleminden bahsediliyor yakın zamanda fix gelir ben s9 plus kullanıyorum bir sorun yok bende s9 da sorun varmış

• Merhaba benim s9+ dbt almanya çıkışlı fakat hiçbir güncelleme alamıyorum. Sebebi ne olabilir. Cihaz ilk aldığım sürüm ile duruyor.

Benim batarya da bozuk hocam su gibi gidiyor mübarek ama güncelleme den önce de böyleydi hor kullanıyorum bataryayı aşırı derece de şarjda pubg oynuyorum saatlerce vs 1 2 saat de %20 ye anca geliyor sonra çıkartıp bi sigara içiyim diye telefonla birlikte gidiyorum dönene kadar %5 %7 oluyor sonra bidaha şarja

• Burda ki tahmin çok saçma şarjım 9 ekran açıkken 50 dk dayanması imkansız 5 dk ya biter bu bekleme modunu mu hesaplıyor bu?

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

• Ekran kapalıyken home tuşuna çift tıkladığımda kilit ekranı kütük gibi geliyor karşıma. Yani hiç bir geçiş falan olmadan bir anda geliyor bunu nasıl düzeltirim?

• F-138 kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğim gibi mobil veri batarya performansı süper. Ya da belki de kalibrasyon lazım bakalım

• alieserizm kullanıcısına yanıt
    Ben de aylar sonra ilk kez üstüne elektronik sigara düşürdüm metal 3 nokta çizik oluştu çok can sıkıcı sizi anlıyorum

https://shiftdelete.net/galaxy-s9-guncellemesi-bazi-onemli-hatalarla-geldi/amp

Burada bahsediliyor hocam

• S9 Plus Wifi Çekim ve Batarya Problemi Var.. Android Pie. Note 8in Bile Şarjı daha iyi gidiyor! Factory Reset Attım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KnowN -- 30 Aralık 2018; 23:42:28 >
  • Güncelleme geldiği gün kurdum telefonumu sıfırlamadım bir kaç hata mevcuttu özellikle şarjım çok çabuk bitiyordu bugün telefonumu factory resetle sıfırladım şu anda telefonumu maşallah ya gibi akıyor sarj da da düzelme söz konusu bence telefonu sifiayin arkadaşlar

• SmartSwitch ile uygulamalar hariç kalan herşeyin yedeğini aldım.

Sonra wipe cach ve wipe cach factory reset attım..

Akabinde Odin ile romu yükledim.

Yedeğini geri yükleyip uygulamaları marketten indirdim.

Pili test edecek.kadar çok olmadı ama genel anlamda bence gayet akici..

Takılma ve kasilmaya hiç denk gelmedim.

Cihaz bildiğiniz yağ.gibi oldu..

• Telefonu güç modu açık kullanmak bir avantaj mıdır dezavantaj mı görüşlerinizi bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bixby tuşu nasıl deaktif edilir bulamadım.

kamera performansında düşüş var. sanki bilerek yapılmış gibi. resmen apple politikası uygulanıyor.

s9.
  • Samsungta sifirdan kurulum format atma tarzı bilgileri nereden bulabilirim?

• 
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.