Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (501. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ücretsiz sürümde reklamlar vardir ama dimi :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Good lock daha güncel versiyonu var mi acaba açık programlarin görüntüsü resimdeki gibiydi yeni halini beğenmedim:(

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

• Hocalarım merhaba, whatsapp mesaji geldiginde cikan edge bildiriminde '2 sohbetten 3 mesaj' seklinde gosteriyor o an kimin attigini gostermiyor. Cok aradim ama ayarini bulamadim yardimci olursaniz cok sevinirim

• Benim CSC kodu CAC Özbekistan ben bunu rootsuz ota guncellemesi alacak şekilde TUR yapamaz miyim? Çünkü Ekim güncellemesi Kasım'da Kasım güncellemesi Aralık'ta geliyor. 9 Pie ne zaman gelir belli değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hotmail'i nasıl kuruyorsunuz arkadaşlar ? Eski maillerim geri geliyor ancak içeriklerini görüntüleyemiyorum bilginiz var mı acaba ?

• c.arda C kullanıcısına yanıt
    Ben daha önce aldığım için o sayfaları göremiyorum ve malesef hatırlamıyorum tam olarak. Bilen bir arkadaş yardımcı olursa daha iyi olur yada siz takıldığınız ekranları ss atın yardımcı olurum.
  • Outlook uygulamasını mı kullanıyorsun? Onu kullan eğer kullanmıyorsan.

Ya da gmail'e ekle hesabını bir de öyle dene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filojistoN -- 30 Aralık 2018; 13:12:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: filojistoN

Outlook uygulamasını mı kullanıyorsun? Onu kullan eğer kullanmıyorsan.

Ya da gmail'e ekle hesabını bir de öyle dene.
    Samsung'un stock mail uygulamasında kurmaya çalışıyorum hocam.Kurmaya kurdum aslında eski maillerde geliyor ama çözemedim içeriklerini görüntülemeyi.

• colornick C kullanıcısına yanıt
    Bende bişey çıkmıyor.

Saygılarımla...

• gkhncnk kullanıcısına yanıt
    Neyse teşekkür ediyorum.

Saygılarımla...

• Anladım, ben onu kullanmadığım için bilemiyorum hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurrrs55

Hotmail'i nasıl kuruyorsunuz arkadaşlar ? Eski maillerim geri geliyor ancak içeriklerini görüntüleyemiyorum bilginiz var mı acaba ?
    Samsung'un kendi uygulaması içerisinden Exchange olarak kullanıyorum.
  • Arkadaşlar baya stabilizasyon problemi yaşıyordum android 9 da forumdaki bir kaç arkadaşın tavsiyeleri üzerine format attım ve şu an gayet güzel fena değil. Arayüz bile bi hafifleme yaşadı fakat hala bazı sıkıntılar mevcut 2-3 güncellemeye düzeleceğini düşünüyorum. Özellikle estetikle alakalı problemler mevcut. Yani yine Şubat gibi düzgün bir sürüme sahip olacağımızı düşünüyorum. Sıkıntı yaşayanların format atmasını tavsiye ediyorum. Batarya performansını da test edeceğim tam şarj edip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ctrl-alt-delete

Samsung'un kendi uygulaması içerisinden Exchange olarak kullanıyorum.

Alıntıları Göster
    Hocam Exchange olarak kurulum yapabildim ancak eski maillerdeki içerikleri görüntülemekte sorun yaşıyorum mailler yükleniyor ama içerikleri yok.Bulamadığım bir ayar mı var acaba yada eksik yaptığım sizce ?

• Telefona uygun ekran koruyucu bulamadım ve korktuğum başıma geldi ekranım çizildi. Allah kahretsin bu kavisli ekranlı telefonları.

• quote:

Orijinalden alıntı: onurrrs55

Hocam Exchange olarak kurulum yapabildim ancak eski maillerdeki içerikleri görüntülemekte sorun yaşıyorum mailler yükleniyor ama içerikleri yok.Bulamadığım bir ayar mı var acaba yada eksik yaptığım sizce ?

Alıntıları Göster
    Mail uygulamasındaki ayarlardan eşitlenme süresini sınırsız yaptınız mı? Bende sorunsuz görünüyor bu şekilde. Sorununuz başka nereden kaynaklanabilir bilmiyorum. :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ctrl-alt-delete

Mail uygulamasındaki ayarlardan eşitlenme süresini sınırsız yaptınız mı? Bende sorunsuz görünüyor bu şekilde. Sorununuz başka nereden kaynaklanabilir bilmiyorum. :(

Alıntıları Göster
    Yaptım yaptım ama senkronize eder gibi yukarda turuncu bar ilerleyip duruyor ama görüntülenen bişe yok çözemedim teşekkür ederim yine de hocam🙏🏻

• alieserizm kullanıcısına yanıt
    Sıkma canını hocam satmayacaksan kullan gıtsın öyle. Zaten 5 yıl gider

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SxDark

Sıkma canını hocam satmayacaksan kullan gıtsın öyle. Zaten 5 yıl gider
    Sık telefon değiştiren biri olarak ister istemez canı sıkılıyor insanın. Yapacak bişey yok tabi.

• Hepsiburada dan ekran koruyucu almam gerekiyor 30 ile 50 arası onereceginiz koruyucu var mı?

• 
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.