Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir Kullanıcı, 9 Masaüstü Kullanıcı
17.607
Cevap
211
Favori
833.289
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]
Giriş
    895 Mesaj
    Android pie ile gelen ekran döndürme olayı bizim one ui de yok galiba.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1979 Mesaj
    Pie stabil sürüm sonrası 2.sarjım değerler böyle güç tasarrufu kapalı hat Vodafone 3g yer Istanbul Merkez S9+..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERKAN BEY -- 28 Aralık 2018; 11:45:35 >
  • Yüzbaşı
    895 Mesaj

Bixby button remap uygulaması işinizi görür. Yada bixby ayarlarında varsa kapatma oradan. Ilk günden beri uygulamayı kullandığım için bixby içinden yapilabiliniyor mu hatırlamıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    turkiye_1634 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    324 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hzr34

Bixby button remap uygulaması işinizi görür. Yada bixby ayarlarında varsa kapatma oradan. Ilk günden beri uygulamayı kullandığım için bixby içinden yapilabiliniyor mu hatırlamıyorum.
    Teşekkürler yalnız birşey anlamadım uygulamadan :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Evet 2. El aldım ama sıfır gibi cihaz jelatibler üstünde daha sarji neden bu kadar az gidiyor anlamadım

|
    |
    F-138 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

aynı şekilde bixby leri kapatırken neyi kapattıysam artık bixby tuşunun fonfsiyonu da gitti bende işlevsiz oldu google atamıştım o tuşa şimdi boşa çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 28 Aralık 2018; 12:19:5 >
    |
    |
    false6 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Otadan güncelleme yaptım. Wipelamadan kullanıyorum telefonu halen. Pil dataları hala duruyor yani. Ancak en az 2 saatlik ekran süresinde düşüş var android 8e göre. Telefonu eskiden gece idle iken %3 lük bir kayıp oluyordu ama pie ile %11 lik bir kayıp söz konusu. Uygulamalar falan hepsi aynı yeni yüklenen birşey yok ama böyle devam ederse 8 e dönerim.

AoD ekranında demin biri aradı titreyen telefon var şu minik logolardan arayanı göstermiyor. Ona çift tıkladımda öyle gördüm. Dedim böyle mi yapmışalr gelen aramayı AOD de kendimi büro dan aradım direk gösterdi bu sefer hafif stabilite problemleri var şimdilik.

Forumun bildirim zımbırtıları o kadar dandik olduğu için beni etiketleyerek yazılan mesajları göremiyorum. ADhell3 te firewall rules bendede çalışmıyor. Ancak domain rules un açılması lazım.
    quote:

Orijinalden alıntı: SERKAN BEY

Pie stabil sürüm sonrası 2.sarjım değerler böyle güç tasarrufu kapalı hat Vodafone 3g yer Istanbul Merkez S9+..
    Değerler hep hücreseldemi yoksa wifi hücresel karışıkmı ?

• Yarbay
    3344 Mesaj
    %24 sarj varken 5 saat SOT alırdım, şimdi 4 saat alıyorum.
    |
    |

TG

CPU Ryzen 5 2600 GPU INNO3D RTX 2070 Super IChill X3 Ultra ANAKART ASUS B450 TUF PRO Gaming RAM GSKILL 16GB (2x8GB) SniperX DDR4 3200Mhz KASA Rampage Joyance 4x120mm RBG MONITOR Samsung C27HG70 Freesync 2 HDR 1440P 144HZ
  • Yüzbaşı
    293 Mesaj
    Android pie güncellemesini ota üzerinden yaptım.Yedek alıp 2 kez wipe data ve cache işlemlerini yaptım. Bana sanki şarj daha hızlı tükeniyor hissiyatı yarattı ki pil kullanım detaylarında da bunu görüyorum.

Bir diğer değinmek istediğim cihaz bakımı kısmında çok uzun süre %95 de kalıp daha sonra 100 oluyor.

Sizde durumlar nedir?

Intel i7-6700 Sky Lake | MSI H270M BAZOOKA |Kingston 2x8GB HyperX Fury Black DDR4 2400MHz CL15 Dual Kit Ram | Asus ROG STRIX RX 480 8GB OC 256Bit | Alyese Water Max 120 Liquid Cpu Cooler | FRISBY Cougar CMX 700W 80 Bronze Power Supply | WD 2TB 7200RPM Sata 3 | Adata SU800 256GB 560MB-520MB/s Sata3 2.5" SSD | Aerocool Aero 800 Siyah Kasa | ASUS 27" MX279H Full HD HDMI IPS Monitör | Everest Rampage Chief Siyah| EVEREST SGM-X7 | Logitech G230 Gaming Headset
  • Yüzbaşı
    512 Mesaj
    ekran süresinde bende de 1 saatlik azalma oldu. bikaç güncelleme sonra değişmemiş olursa 8 e geri döneceğim.

|
    |

Wipe yapmasanda pil degerlerini siliyor yazilim guncelleme degil silip kurma gibi yapiyor otadan cunku 8 den 9 a gecis

|
    |
    zBrave kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen hepsi dogru dedikletinin

|
    |
    onurs27 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Bence Pie Oreo'dan daha iyi olmuş işlevsellik olarak. Fakat stabilite olarak aynı şeyi söyleyemem. 8 senedir İOS kullanıyordum. 20 gündür S9+ kullanıyorum. Yeni aldım telefonu memnunum şuan bir sıkıntım yok. Fakat dediğim gibi. Oreo daha stabildi. Umarım yeni güncellemeler ile stabilite sorununu çözerler. Aksi halde Oreo'ya döneceğim. Fakat nasıl yapılacağını bilmiyorum Android'de yeniyim. O vakit gelirse yardımınızı alırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

be ne yaptıysam açamadım domain rulles kısmını
    |
    |
    Uza -00- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

|
    |
  • Yarbay
    2605 Mesaj
    Pil bence oreodan bin kat iyi ben en az 2 saat daha iyi değer alyrm

|
    |
seo paketleri
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,468
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.