Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (460. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.112
Cevap
161
Favori
1.231.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Mierzejewski kullanıcısına yanıt
    Baktım ama bende böyle bir durum yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google asistan Voice match i nasıl açtınız?

• N3v3N N kullanıcısına yanıt
    Tr dil seçeneğinde henüz aktif değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Evet bunları deneyecek/deneyen bir cengaver varsa bizde yorumlarını alalımda bizde kuralım :P
  • Beyler benim s9 netflixte çok ısınıyor. 40 dereceyi buluyor işlemci ve bir süre sonra görüntü kasmaya başlıyor. Biraz alt menüye dönüyorum ondan sonra 2 3 dk sonra tekrar başlıyor. Bu sorunu yaşayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: xengineerx

Harika bir şey yapmış olursunuz o fiyata alabilirseniz. 3799 aldım ben.
    hocam Kasım sonu cuma indirimlerinde mi aldın yoksa daha sonrasında mı?

3.800e bulsam ben de alacağım.

• forza10 F kullanıcısına yanıt
    Cuma günü bu kadar indirimli fiyata denk gelmemiştim. 1 hafta sonra rastgele bir akşam gezerken denk gelmiştim büyük şanstı darısı başınıza.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adhell3 ten çok memnunum ama aacaip agresif çalışıyor. uygulama içinde video falan gibi şeyler varsa whitelsite eklmezsseniz nanay. webtekno bile sıkıntı çıkarttı. mecbur aldık whiteliste :D
  • Uza -00- kullanıcısına yanıt
    Bende aktif görünüyor ama çalışmıyor. Her yerden eklam fışkırıyor. Ben mi aktif edemedim acaba, nasıl yapıyoruz?
  • beko1903 B kullanıcısına yanıt
    Hocam bendeki s9 da çok ısınıyor plusta yok sanırım bu ısınma.Güncelleme yaparken herhangi bi uygulamada yoğun kullanımda ısınıyor hemen

• Ayarlrım böyle. Processes ederken aşağıdaki resimdeki gibi oluyır mu sizde 10700 tane hostu 5000 er 5000 er success ediyor.

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

Enable kısmını açmamışım ki ben Dediğiniz gibi 5000 , 5000 ilerliyor.
  • Tamamdır şimdi tertemiz eder heryeri o :D
  • S9 Plus'ı en ucuz ve güvenli nasıl elde edebilirim?

Amazon resmi samsung satıcısına bakıyorum, yorumlarda "etiketin altında başka etiket vardı, daha önceden açılmıştı" yazanlar var. epttavm çok yapmacık duruyor, güvenmiyorum.

Ne önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: creatia

S9 Plus'ı en ucuz ve güvenli nasıl elde edebilirim?

Amazon resmi samsung satıcısına bakıyorum, yorumlarda "etiketin altında başka etiket vardı, daha önceden açılmıştı" yazanlar var. epttavm çok yapmacık duruyor, güvenmiyorum.

Ne önerirsiniz?
    hocam aynı sıkıntı bendede var amazondan hangi satıcıdan alsam referans olmadan olmuyor...para verip arkasından uğraşmak istemiyorum ama fiyat farkı çok fazla var...telefonu almaka için nasıl bir yol izlediğinizi paylaşırsanız sevinirim...
    Bunu biz nasıl yüklicez acaba

• kenanmorbulut K kullanıcısına yanıt
    5-6 sayfa geride hem link verdim hemde anlatmıştım mobildeyim bulamadm şuanda. Konu içinde arama yok mu ya bu for umda bulamadm ben

Dostum samsung artık o licence key kısmında enterprise key vermiyor onu kaldırmışlar tüm forumlarda da bundan şikayet ediyorlar.O key olmayınca da uygulama kurulamıyor maalesef

• Merhabalar herkese arkadaşlar. Şu anda iphone 5s kullanıyorum. Şarj problemi yüzünden ve yavaşlamasından dolayı acayip bunaldım, değiştirmeyi düşünüyorum.. İki telefon arasında çok kararsız kaldım. Biri samsung galaxy s9 ve huawei p20. Samsung kullanıcıları olarak sizin tavsiyeniz ne olur? Telefondan beklentim aşırı değildir. 1-2 saat youtube video izlerim sosyal medya kullanırım biraz mail,forum. çok fazla oyun oynamam. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.