Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (395. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.105
Cevap
162
Favori
1.231.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    o uygulamalarin adaptasyonu ve root olayi bunlar RTM surum cikinca halledilecek seyler şubat a anca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vernon kullanıcısına yanıt
    Kontrol ettim, çalışıyor. Tekrar dener misiniz?
  • akmesek kullanıcısına yanıt
    Amarika ve Kore den başka bir yerde yayınlanmadı henüz..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • unlovedman kullanıcısına yanıt
    AoD ve Nightmode baya işimize yarayacak gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SERKAN BEY

Amarika ve Kore den başka bir yerde yayınlanmadı henüz..
    Hocam tizen geliştiricisiyim ben.. Samsung mail attı ve geliştirici sayfamda da pie beta yayınlandığını söylüyor..

'' Samsung Unveils One UI at SDC18
    At SDC18, Samsung gave an in-depth look at One UI, a new, more intuitive way of presenting and interacting with content on Samsung Phones. The One UI Beta begins soon and is open to users in USA, China, France, Germany, India, Poland, South Korea, Spain, and the UK. ''
    Benim Almanya romu henüz gelen bişey yok. Tam olarak nerede kontrol ediyoruz acaba?

Size mail atmışlarda daha 2 ülke haricinde yayımlayamadı becerikli Samsung dün gelecekti Avrupa ülkelerinede Almanya da destek sayfaları kalayı basanlarla dolu Millet Samsung a sövüp duruyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERKAN BEY -- 16 Kasım 2018; 18:40:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ozcanayyildiz O kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Note 9 dan memnun musunuz? Pil durumu özellikle nasıl? S8 den geçmeyi planlıyorum.

• Iphone x xiaomi 8 deki gibi elimize aldığımızda ekranı açması ve yüzü taraması için bir ayar varmi

• S9 plus bugün geldi n11 den aldığım,lakin kutuyu açmadim belki de satarim kararsızım bilemedim 🤔

• sabata21 S kullanıcısına yanıt
    Samsung Members dan Beta programına katılmak lazım.

• modexl18 M kullanıcısına yanıt
    Sen onu fiyatı uygun diye alıp satmak için almışsın durum onu gösteriyor alıp kararsız kalmak nedir 😀

• filojistoN kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Arada kontrol ediyorum ama sanırım haftasonu gelmez.

• Arkadaşlar malum bir sitenin 11.11 de yaptığı indirimlerle s9 plus sipariş verdim.Sipariş verdiğimde kargo detayında en geç 16 kasım verilir yazıyordu,malesef bugün gördüm detayı tarih 23 kasım olarak değişmiş.Kargosu gelen arkadaşlar,ürününüz geldimi,açılmış kutu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikato18

Arkadaşlar malum bir sitenin 11.11 de yaptığı indirimlerle s9 plus sipariş verdim.Sipariş verdiğimde kargo detayında en geç 16 kasım verilir yazıyordu,malesef bugün gördüm detayı tarih 23 kasım olarak değişmiş.Kargosu gelen arkadaşlar,ürününüz geldimi,açılmış kutu mu?
    64 gb mi kaça aldınız hocam ? 4170 64gb amzonda var alınır mı ?
  • linksiz kullanıcısına yanıt
    Evet 64 gb ben o fiyatın baya altında aldım.Bence bekle derim illa amazondan alıcaksan black friday zımbırtısını bekle 23 kasımda indirim gelecek ama ne kadar indirim olur bilmem.
  • makta06 M kullanıcısına yanıt
    Merhabalar S pen, pil ve cihaz dış tasarımı dışında kullanım olarak S9 Plustan pek bir farkı yok belki eski note serisi alışkanlıklarımdandır ama S pen gerçekten fark yaratıyor. Ben 512 Gb modelini eşim 128 Gb olan modelini kullanıyor. İkimizde ortalama 8-10 saat ekran süreleri alıyoruz (Toplam bekleme süresi genelde 25 saatin üzerinde oluyor) Koyu tema vs kullanmıyoruz çok fazlada oyun oynamıyoruz bunuda belirtmek isterim saygılar...

• Şimdi arkadaşlar.. Türkiye büyük ihtimalle beta almayacak alsa da çok geç alacak.. Almanya 20 si gibi alabileceği söyleniyor.. Alman romu kurarak bizde almanya ile beraber alabilir miyiz ? Bu beta yı kullanmanın farklı yolu yok mudur ?
  • Arkadaşlar, haziran ayınin ortalarinda almış malum siteden dan almış oldugum s9 plus ı ısınma problemleri nedeniyle 4. Gününde servise verdim. Birşey yok deyim geri verdiler. 1 hafta sonra tekrar verdim bu sefer değişim istedim yine birşey yok dediler. Sonra 2 kere daha verdim ve her defasında değişim istedim. En sonuncusunda tarafıma birşey söylenmeden anakartini değiştirdiler. Hakem heyetine basvurdum. Ve değişim kararı çıktı.

Şimdi sorum su; bu ve buna benzer sitelerden telefon alan arkadaşlar bundan sonra nasıl bir yol takip edecekler?

Yani telefonu ilgili siteye ne şekilde teslim etmem gerekli. Şu an sağlam olan telefonu teslim aldıklarında yok şurası bozuk yok burasi kırık demesinler sonra bana. Bunu önlemenin bir yolu var mı? Yani sözün özü teslim edeceğim telefonu sağlam ve eksiksiz bir şekilde teslim ettiğimi nasıl ispatlayabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekrem_6655 -- 17 Kasım 2018; 9:55:39 >
  • Woogyboo kullanıcısına yanıt
    Sim kartından anlıyor dostum sim kartını çıkarıp formatlayıp uçak modunu açıp kandırabilirsin belki fakat telefon ilk açıldığında direk konum açık olarak açılıyor yani çok zor.

• 
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.