Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    6s'den dün geçiş yaptim. Samsung kendini aşmış diyebilirim. Ses, görüntü, kulaklık, pil tüketimi mükemmel. Verdikleri akg kulaklık 400TL. Usb connector koymuşlar kutuya. Iphonede ne varsa s9a aktardı cihazdan cihaza

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ordinary Story kullanıcısına yanıt
    ilk çıktığında almıştım sanırım ilk akıllı telefonumdu. 2013 kasım aralık gibi. Daha önceki telefonum tuşlu dandik birşey. 5S aldım ve bu zamana kadar kullandım. Kasma problemi falan asla yaşamadım. İçine su kaçtı ve mefta oldu yoksa gene 2 sene kadar dahada kullanırdım.

İphone umu jailbreakli olarak özgürce kullanıyordum. Şimdi S9 a geçtim ve gerçekten aşık oldum. Jailbreakle yaptığım herşeyi bunda özgürce yapabiliyorum. Uygulama mağazasıda gayet özgün ve güzel hoşuma gitti. Alışmam biraz zor oldu. Ancak uygulamalar kısmını ios sistemi gibi anasayfa üzerinden yana kaydırarak geçiş yaptım. Gayet güzelce kullanıoyurum şuanda.

Keşke eliniz çabuk tutup 11.11 de denk getirseydiniz. ben s9 u 3350 ye mal ettim. Önünzde 23 kasım black firday şansı var elbette.

5s ten sonra s9 elime kocaman oldu ve biraz kullanırken zorlanıyorum şuanda. ben alışımişim küçücük iphone 5s e istiyorum ki baş parmağımla ekranın sol en üstüne uzanayım. ama olmuyor. S9 plusu ve note u falan düşenemiyorum nasıl kullanıyorlar.

Yüz iris tanıma cart curt işine hiç girmiyorum zaten müthiş olmuş. Ekstra sormak istediğin olursa etiketleyerek yazarsan cevaplarım seve seve .

Benimde merak ettiğim tek şey 5s i 5 yıl kullanmış (imkan olsaydı 7 yılı görürdü ) biri olarak acaba samsungda 5 yılı görebilecek mi. Bunuda en iyi deneyip görmek. Çoğu kişi samsung görmez diyor amma bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: crzyhntr

6s'den dün geçiş yaptim. Samsung kendini aşmış diyebilirim. Ses, görüntü, kulaklık, pil tüketimi mükemmel. Verdikleri akg kulaklık 400TL. Usb connector koymuşlar kutuya. Iphonede ne varsa s9a aktardı cihazdan cihaza
    İkinize de ilginiz ve cevabınız için teşekkür ederim. Endişelerimi gidermiş oldunuz tekrardan teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla Samsung'a geçiş yapacağım.

11.11'i kaçırdım evet, kara cumayı takip edeceğim. Güzel bir indirim denk gelirse 9 ya da 9+ arasında seçim yapacağım.
    Alınca sorum olursa yazarım :), teşekkürler ilginiz için.
  • Android 9 ile ücretsiz tema uygulaması da tarihe karışıyor ücretsiz indirilen temalara 14 gün kullanım süresi geliyormuş sonra otomatikman orjinal temaya geri dönülecekmiş..

Kaynak
  • ONEPLUS 6 ımı satıp n11.com dan 11 kasım da 3779 tl ye s9+ aldım. ama google drive yedeklerimi alamıyorum. Neden mi android 9 da yedeklenen veriler android 8 de geri yükleme yapılamıyormuş. samsung u aradım Türkiye ye android 9 gelmeyecek dediler. böyle saçmalık olmaz deyip telefonu kapattım. keşke hiç almasaydım dedirtti samsung bana. daha telefonu hiç kullanmadan. Bir de dün applikasyon yüklerken telefon ısındı gibi oldu. normal mi :( op6 da hiç ısınma olmazdı. samsung s3 den sonraki ilk samsung cihazım bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eczaci20 -- 15 Kasım 2018; 14:4:29 >
  • eczaci20 E kullanıcısına yanıt
    Oneplus 6 dan memnun değilmiydiniz? S9 plus daha mı iyi ?

• S9 ların Android 9 Beta Programı Kore de başlamış gün sonuna kadar Almanya'dada başlaması bekleniyor,Hayırlı Olsun ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERKAN BEY -- 15 Kasım 2018; 14:51:31 >
    Türkiye ye Android 9 gelmeyecek mi dediler iyi sallamışlar S9 lar ve Note9 a Ocak 2019 da Android 9 geliyor merak etmeyin..
    Çaycı ile mi konuştun? Android 9 , 10 büyük ihtimalle 11 i bile alacak.
  • Kahkaha attım Çaycı :D Çok yaşayın hocam
  • Sammobile'ye eklense de Almanya rom u kursak Android 9 Beta'yı.
  • modexl18 M kullanıcısına yanıt
    aslında hızından çok memnundum. ama kamera özellikle akşam video ve fotoğraf çekimlerinde memnun etmedi beni.pilinden de çok memnun değildim. ama ne bir ısınma ne bir donma olmadı. ses kalitesi çok güzeldi.yıllardır Samsung kullanmadım,tekrar bir deneyeyim dedim.umarım pişman olmam
  • peki ısınma oluyor mu arkadaşlar sizin cihazlarda.bariz şekilde uygulama yüklerken elimde ısınma hissettim.
  • son 3 yılda kullandığım telefonları yazayım size,

iphone 6s-oneplus 3t-xiaomi mi6-iphone 8 plus- oneplus 6- s9+(yeni aldım)

iphone 8 plus dan özellikle kamera olarak çok memnundum. umarım s9+ bana onu unutturur
  • quote:

Orijinalden alıntı: KüfürbazHaydoo

Gelecek, beta da ekli şu an scene optimizer. Pie güncellemesi ile note 9 ile arasındaki tek fark s-pen yazılımları olacak (neredeyse benim bildiğim fark kalmıyor ama vardır ufak ekstraları note 9'un).
    Çok teşekkür ederim bu bilgi için, çok memnun oldum. Peki bu bahsettiğiniz güncelleme ne zaman gelecek bir kaynak var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bende oneplus 5t kullandım sonra oneplus 6 aldım. 6 çok konuşunca bad ağrısı yapıyordu bende sattım s9 plus aldım. Ekran ve ses olarak daha iyi performans olarak bir fark göremedim. Pişman olmazsın

• son pil kullanımı 60 dk.
    ekran 13dk başkada birşey yok. %96 Boşta dururken niye %4 şarj yiyor bu telefon ben anlamadım valla. Aod falanda kapalı. Güç tasarrufunda. bir tane sosyal platform açmadım şarjdan sonra amma bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uza -00- -- 15 Kasım 2018; 17:18:28 >
  • Uza -00- kullanıcısına yanıt
    Cihazınız yeni bunun cevabını size vermiştim ancak acele ediyorsunuz 10 15 şarj sonra yada şarjdan şarja dediğim yere gelecek batarya sabır yahu 😀

• Uza -00- kullanıcısına yanıt
    pildeki yapay zeka calisiyor 1 haftada duzelir

• SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    disabler pro calissin 9.0 da gerisi kolay

• 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.